Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

"Polacy złożyli ofiarę" - ?!

Alina@Warszawa, 11.07.2023
"Polacy złożyli ofiarę" - takie słowa usłyszałam dziś z ust ministra Jacka Sasina, który brał udział w jakichś uroczystościach rocznicy Rzezi Wołyńskiej.
Mówił bez kartki. Ale nic go nie tłumaczy - takich głupstw nie powinien mówić żaden polski polityk.
Złożenie ofiary oznacza czynność dobrowolną, Składało się kiedyś ofiarę ze zwierząt - biblijny baranek, czy innych zwierząt. To nie w naszej cywilizacji składało się ofiary z ludzi, i nie w naszej cywilizacji gojów (nie-Żydów) uważa się za zwierzęta. 
Nigdy w dziejach Polski nikt nie składał ofiary sam z siebie, dając się podstępnie zamordować!!!!!
Więc albo pan Sasin zwariował, albo bredzi pod wpływem gorąca, albo pochodzi z tej części ludzkiej populacji, która uważa, że wszystkich innych, oprócz własnej nacji oczywiście, można składać Jahwe w ofierze. 
Panie Sasin! Polacy nie składali żadnej ofiary!!! Jeśli już to ukraińscy zbrodniarze sterowani przez różne diabły zamordowali Polaków i złożyli ich w diabelskiej ofierze! Nie dali im szansy na repatriację do Generalnej Guberni, nawet do Rosji na Syberię, za granicę.
Zamordowali (chociaż właściwsze słowo byłoby - zarżnęli) i przejęli majątki Polaków i wszystkie osobiste rzeczy od biżuterii, bielizny osobistej, ubrań, po wyposażenie domów i całe gospodarstwa. Ukraińcy jak do tej pory byli sojusznikami Niemców w zakłamywaniu polskich roszczeń do odszkodowań, bo musieliby płacić Polakom reparacje takie same jak Niemcy i Rosjanie!  Bo ich grabież była taka sama jak hitlerowska! Sprzeczna z wszelkimi prawami międzynarodowymi, zgodna z prawami troglodytów, zwykłych zbrodniarzy.
Ta zbrodnicza trójca wciąż pilnuje, żeby Polacy nie uzyskali od Niemców żadnych należnych odszkodowań za II wś. Bo jeśli Niemcy będą musieli zapłacić, to oni też! Tusk skrzętnie pilnował, żeby Polska nie dostała żadnych reparacji od Niemiec. Jakie będą efekty prac rządu Kaczyńskiego (Morawieckiego) - zobaczymy.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 1947
u2

u2

11.07.2023 19:12

musieliby płacić Polakom reparacje takie same jak Niemcy i Rosjanie! 
Bardzo dobre porównanie. To przez wieki Niemcy i Rosja napuszczały jedne narody na drugie. Przykłady można mnożyć. Stara rzymska zasada divide et impera w kacapsko-szkopskiej praktyce to norma, a nie odstępstwo od normy.
Teraz również szkopy i kacapy chcieliby napuścić lachów na ukry, ale widać że im to się jednak nie udaje. Proces przebaczenia i pojednania postępuje.
Chatar Leon

chatar Leon

11.07.2023 19:47

Raczej niefortunne przejęzyczenie.
Nie czepiał bym się aż tak dzisiejszych obchodów, bo jednak te obchody były, ludobójstwo nazwano po imieniu, podkreślono konieczność ekshumacji i pochówków.
Problem oczywiście pozostaje teraz po stronie ukraińskiej.
u2

u2

11.07.2023 19:59

Dodane przez Chatar Leon w odpowiedzi na Raczej niefortunne

Problem oczywiście pozostaje teraz po stronie ukraińskiej.
I bardzo dobrze, walczcie tam dalej kacapy z ukrami, onegdaj waszym "bratnim narodem". Im dalej od nas lachów tym dla nas lepiej :-)
Chatar Leon

chatar Leon

11.07.2023 20:06

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Problem oczywiście pozostaje

@ubek
spadaj na drzewo, głupawy prowokatorze
u2

u2

11.07.2023 20:08

Dodane przez Chatar Leon w odpowiedzi na @ubek

To ty nadajesz z drzewa chazarku ? :-)
Jabe

Jabe

11.07.2023 20:04

Dodane przez Chatar Leon w odpowiedzi na Raczej niefortunne

podkreślono konieczność eks­humacji i po­chówków – Pod­kreślanie koniecz­ności nic nie kosztuje, a tu wybory idą.
u2

u2

11.07.2023 20:07

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na podkreślono konieczność eks

a tu wybory idą
Idą filmową Idą, ekshumacje i pochówek jest głównym argumentem Jabe przeciwko Dobrej Zmianie :-)
Jabe

Jabe

11.07.2023 20:01

Autorka te słowa rozumie opacznie. On przez Polaków rozumie swoją ferajnę. To ci Polacy złożyli ofiarę z wołyń­skich tu­bylców na ołtarzu miłości między­narodowej.
Przy okazji: co z wice­premierem? Za­pomniał nakarmić kota, czy co?
u2

u2

11.07.2023 20:04

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Autorka te słowa rozumie

przez Polaków rozumie swoją ferajnę
Ano, Jabe tak rozumie świat, który dzieli na ferajnę i frajerów :-)
Chatar Leon

chatar Leon

11.07.2023 20:23

Parę minut po dwudziestej, a dyżurny zsowieciały @ubecki pomiot już nawalony trolluje.
u2

u2

11.07.2023 20:57

Dodane przez Chatar Leon w odpowiedzi na Parę minut po dwudziestej, a

nawalony trolluje
Nawaliłeś się chazarku dopiero teraz ? Nie ściemniaj, ty od rana tankujesz i trollujesz :-)
Chatar Leon

chatar Leon

11.07.2023 21:04

Dodane przez u2 w odpowiedzi na nawalony trolluje

Napisałem won @ubecki trollu
u2

u2

11.07.2023 21:11

Dodane przez Chatar Leon w odpowiedzi na Napisałem won @ubecki trollu

Napisałem won
Won, czyli wygrana po angielsku. Ujadaj tak dalej kacapski chazarku :-)
Chatar Leon

chatar Leon

11.07.2023 21:23

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Napisałem won

@ubecki pomiot
won powiedziałem, mendo jadowita.
Tu jest wpis o ludobójstwie na Polakach a nie cyrk dla takich zsowieciałych  idiotów jak ty.
u2

u2

11.07.2023 21:31

Dodane przez Chatar Leon w odpowiedzi na @ubecki pomiot

won powiedziałem
Nie powiedziałeś, tylko napisałeś, że wygrałem. A że nie piszesz na temat to oznaka twojego trollowania :-)
Chatar Leon

chatar Leon

11.07.2023 21:40

Dodane przez u2 w odpowiedzi na won powiedziałem

@ubecki troll
Won jadowita mendo
Chatar Leon

chatar Leon

11.07.2023 21:55

Dodane przez u2 w odpowiedzi na won powiedziałem

@ubek
Won jadowita mendo 
Dotarło?
Alina@Warszawa
Nazwa bloga:
Codziennie pytam "DLACZEGO"
Zawód:
mam
Miasto:
POLSKA

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 386
Liczba wyświetleń: 974,200
Liczba komentarzy: 6,848

Ostatnie wpisy blogera

  • Procesy Grzegorza Brauna
  • Lista intratnych zawodów
  • Rząd Tuska - strategiczny biznes niemiecki w Polsce

Moje ostatnie komentarze

  • Ukraińcy oddają Ordery Orła Białego, ale miliardów euro za wybudowanie we Lwowie dużego obiektu technicznego zapłacić polskiej firmie nie chcą: SKANDAL! Polska firma oszukana na UKRAINIE.…
  • Teraz taką samą analizę ekonomiczną proszę wykonać dla Polski, która (niestety) NIE WYSZŁA Z UE.... Porównać należy budżet, PKB, zadłużenie, zatrudnienie, ilość podmiotów gospodarczych,…
  • @mjk1  A jakieś konkrety potrafisz napisać, oprócz tego, że w 2 linijkach "upraszczam problem"? Na to pytanie NIE OCZEKUJĘ odpowiedzi, bo widzę, że Ty w kilkudziesięciu linijkach nie napisałeś…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Prezydent Braun
  • Reżyserka A. Holland na kolanach u Bieruta
  • RESET 6

Ostatnio komentowane

  • Alina@Warszawa, Oto agresywny Żyd na IX procesie Brauna. Sensacyjne groźby i medialna cisza! Gdyby to samo wykrzykiwał członek KKP w stosunku do pierwszego napotkanego Żyda, byłaby afera o zasięgu światowym. A tu…
  • Alina@Warszawa, Żałosny ten Twój komentarz,  @paparazzi... A co do ruskiej ambasady - to jakiś ważny bubek z UE wybiera się do Putina, Trump spotkał się z Putinem i ma z nim stały kontakt, Putin bywa na…
  • Alina@Warszawa, Poseł Skalik z KKP mówi o roszczeniach Pfizera, które jako pozew sądu w Brukseli wpłynęły wczoraj do Polski - 6 mld zł za nadliczbowe szczepionki, których niby nie odebraliśmy, a zamówiliśmy i…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności