Grupa Wagnera rekrutuje na "marsz na Warszawę"

Rosyjska grupa Wagnera poszukuje kolejnych najemników. W najnowszym ogłoszeniu formacja napisała, że poszukuje bojowników na... "marsz na Warszawę". Podkreślono także, że można nauczyć się siedmiu zwrotów w języku polskim oraz "paszport nie jest potrzebny".
Wagnerowcy ponieśli spore straty w walkach pod Bachmutem. Mowa jest o co najmniej kilkunastu tysiącach zabitych, głównie więźniów zrekrutowanych podczas "objazdu" Jewgienija Prigożyna po koloniach karnych.
Nic więc dziwnego, że grupa Wagnera (wciąż prowadząca działania nie tylko w Ukrainie, ale też np. w Afryce) poszukuje nowych najemników. Formacja zamieściła na swoich kanałach dość nietypowe ogłoszenie o "poborze na marsz na Warszawę".

Jak napisano, wymagana jest chęć przebycia 700 kilometrów w dwa tygodnie. Grupa udstępnia także możliwość nauki siedmiu zwrotów w języku polskim: "ręce do góry", "rzuć broń", "rozbieraj się", "to twoja wina", "to dla Biełgorodu", "k**wa" oraz "jak 1612". Widać, że w niektórych frazach zawiódł automatyczny translator.

Grupa Wagnera jest skonfliktowana z rosyjską armią, głównie poprzez krytykę dowództwa przez biznesmena i głównego sponsora prywatnej formacji Jewgienija Prigożyna. "Kucharz Putina" w ostatnim czasie wszedł w spór nawet z czeczeńskim przywódcą Ramzanem Kadyrowem, z którym przez miesiące był w dobrych relacjach. "Wagnerowcy" wycofali się z okolic Bachmutu, gdzie walczyli z Ukraińcami. Niezależne rosyjskie media donoszą, że grupa skupia się teraz na wypłacaniu odszkodowań rodzinom poległych na froncie najemników.

Grupa Wagnera poniosła, jak podają niezależne żródła, w Ukrainie miażdzącą klęskę i została wybita prawie do zera przez Ukraińskie wojska...

Już kiedyś w 1920 roku taka  "Grupa czerwonych bandytów" chciała zając Warszawę i długo ich ścierwa zalegały na polach bitew koło Warszawy a obozy z drutami były pełne jeńców  tych bandytów, gwałcicieli i złodziei....Historia zawsze może się powtórzyć ale w tym przypadku Polacy już nie będą tacy " litościwi" dla putinowskich bandytów jak kiedyś....Worki się zapełnią po brzegi....a ścierwo zalegnie pola na zawsze....

 Żródło :
wiadomości.wp.pl ( https://wiadomosci.wp.pl/grupa...)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

10-06-2023 [14:07] - Siberian Husky Dog | Link:

Jednostka "Achmat" w momencie otrzymania odpowiedniego rozkazu jest gotowa "wyzwalać Polskę i Niemcy"

https://pbs.twimg.com/media/FyP8zHAX0AA0lzZ?format=jpg&name=900x900

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-06-2023 [14:15] - Alina@Warszawa | Link:

Czyżby "źródło" nie istniało, że link nie działa?

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-06-2023 [14:42] - Tezeusz | Link:

Odrobina wysiłku intelektualnego a nie tylko tęcza...bo ogłupia jak autorkę tego komentarza..
https://wiadomosci.wp.pl/grupa...

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

10-06-2023 [16:25] - Alina@Warszawa | Link:

Źródła nie ma nawet w podanym "źródle"! Czyli fakenews! 

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-06-2023 [16:41] - Tezeusz | Link:

#Alina rus..
Ja rozumiem, że tęcza tobie mózg wypaliła całkowicie  ale by jeszcze  osrała ? taki z ciebie Fake !
Link podany został w komentarzu -  a jak widzę tobie w roSSji czytać nie nauczyli ? tylko gówno putlerka..A gary masz dalej brudne i takie śmierdzące głupotą...

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-06-2023 [18:57] - Tezeusz | Link:

Brak rozumu @ Aliny rus.. poraża....

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

10-06-2023 [14:55] - Siberian Husky Dog | Link:

W obwodzie donieckim w pobliżu Awdijiwki zutylizowano terrorystę DPR , dowódcę 1. kompanii szturmowej batalionu "Somalia" pseudorepubliki, kapitana straży Romana Worobiowa.
26-letni Rosjanin zmarł 5 czerwca, o śmierci okupanta na swoim kanale Telegram poinformował przywódca „DPR” Denis Puszylin .
Woroblow dołączył do innych zbrodniarzy wojennych, terrorystów z „Donieckiej Republiki Ludowej” Michaiła Tołstyka „Giwy” i Arsenija Pawłowa „Motoroli” by uczestniczyc w koncercie Kobzona

https://images.glavred.info/2023_06/thumb_files/1200x0/1686398124-3200.jpg?r=572261

Obrazek użytkownika Pers

10-06-2023 [16:25] - Pers | Link:

Idą po was.
Udostępnie wszelkie dane :)))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-06-2023 [18:06] - Tezeusz | Link:

@Ruszkiewicz byśmy nie zapomnieli twoich ostatnich " występów " przypominam je :
https://naszeblogi.pl/64030-ch...

"Gratulacje UPApadlińcy :)))))))Będziecie wypierdalać milionami do Polski a "nasz" rząd łajzów sprzedanych syjonowi was przytuli do piersi i będziecie pierwsi wszędzie. Ale to do czasu....Przyjdzie czas i zapłacimy za Wołyń...
A ci co was tak tulą do piersi zawisną za setki tysięcy zamordowanych Polaków w czasie "pandemi", za rozbrojenie polskiej armii, za groteskowe zakupy uzbrojenia za absurdalne ceny, za upodlenie narodu polskiego.Znajdzie się tego jeszcze dużo. Ale drzew i latarni starczy..."
 22. "Mój fan klub jest bardzo pokaźny i syjonista Ziemiński działa tutaj ramię w ramię z różnej maści żydobanderowskimi scierwami od Sakevycza i Gavrylienki. Zresztą to swołocz z jednego źródła."
23. "To wyłączna inicjatywa jednego z członków grupki żydobanderowskich ścierw, które sobie tam uwiły gniazdko. Ich pasją życiową (oprócz powielania kłamstw ukraińskiej propagandy) jest nękanie naszego portalu wszelkimi możliwymi sposobami z donosami do ABW włącznie czym zresztą się chwalą.
Każdy z nich ma za sobą niechlubną "karierę" na NEon24 i może dlatego pałają do nas taką "miłością"? Wykorzystują każdą okazję, żeby się tu wcisnąć i narobić bałaganu. Jak wszystkie żydobanderowskie ścierwa są wyzuci z wszelkiej godności i honoru. To najprawdopodobniej polskojęzyczni potomkowie "ofiar" akcji Wisła, niektórzy mają nawet problem z poprawnym pisaniem w języku polskim..." (https://dz.neon24.org/post/171...(link is external))
24. "Drastycznie" to byłoby wtedy, gdyby bandziory z USA/NATO jutro zabrali się z Ukrainy. W sumie jest to jedyne co im pozostało, jeśli nie chcą nas wszystkich zabić."
25. "Z ciekawości zajrzałem do Sakevycza i... nic.
Wychodzi na to, że karmi swój motłoch tylko żydobanderowskimi fejkami..."
"ale od czego nijaki Żaryn i ścierwa żydobanderowskie od Sakevycza, które mu donoszą, m.in na nas?"
26. "Żydobanderowskie mendia to te, z których czerpiesz swoje "obiektywne analizy". I to nie tylko szczujnia Sakevycza, gdzie funkcjonuje twój prężny fanklub." (https://zawisza.neon24.org/pos...(link is external))

NIE DONOSZĄ BARANIE A KOMENTUJĄ ! KOMENTUJĄ.....
Ty możesz inni także - uczciwie - uczciwie...a ile daje radości no i obowiązek patriotyczny...

Obrazek użytkownika u2

10-06-2023 [18:09] - u2 | Link:

Udostępnie wszelkie dane

To podaj numery twoich kont bankowych i napisz oświadczenie, że zrzekasz się do nich wszelkich praw :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-06-2023 [18:16] - Tezeusz | Link:

@u2
Musiał by biedaczek podać bank w ..Hajfie ....

Obrazek użytkownika Pers

10-06-2023 [16:28] - Pers | Link:

//Grupa Wagnera poniosła, jak podają niezależne żródła, w Ukrainie miażdzącą klęskę i została wybita prawie do zera przez Ukraińskie wojska...//
Ale przedtem zdażyła zdobyć Bachmut.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-06-2023 [17:50] - Tezeusz | Link:

@ Rus....
" Idą po was." " Udostępnie wszelkie dane " - idą po ciebie już ! po agitkach ?....Faktycznie twoje dane mają wszystkie....przecież są  i tak publicznie znane nawet w Sądach Rejestrowych w Warszawie.
Dzisiaj znowu poszły kolejne komentarze na ścierwoneonowe agitki... szcześliwy ?... Wiedziałem, że sowieckie gówno przyciąga gówno osranego bandyty putlerka... ale tak szybko ? Smród do smrodu ciągnie...
Zniewiściałeś kompletnie pomóż @Alina.....w myciu brudnych garów. Swój swego....

Obrazek użytkownika u2

10-06-2023 [17:58] - u2 | Link:

Ale przedtem zdażyła zdobyć Bachmut.

Nie ściemniaj per-sik. Podaj źródło twojej rewelacji :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-06-2023 [18:03] - Tezeusz | Link:

Bandyta osrany karakan faszystowski roSSji putler ścigany za ludobójstwo jeszcze mu nie zapodał...

Obrazek użytkownika Pers

10-06-2023 [18:31] - Pers | Link:

@u-beczek
//Nie ściemniaj per-sik. Podaj źródło twojej rewelacji :-)//
CNN, NYT, Wash.P FOX News, Guardian, i wiele wiele innych źródeł. 
Wszystkie hamerykanskie :))))))
Wszystkie już Rosjanie wykupili?

Uwielbiam wasze wycie i  proszę o więcej :))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-06-2023 [19:12] - Tezeusz | Link:

@Rus..
"Uwielbiam wasze wycie i  proszę o więcej :))))"
Wycie to wy ścierwoneonowe bydełko macie jak wam się do dupska dobierają.... Sam beczysz o tym publicznie.  A gdzie masz bloga ....NEonek podzieli jego los ? Tak się pytam z ciekawości..

Obrazek użytkownika Kaczysta

10-06-2023 [20:37] - Kaczysta | Link:

dachowiec

za kilka dni ten ludzki śmieć z kremla siądzie do stolika i podpiszę wszystko co mu Żelenski nakarze
​Zaklad?

Obrazek użytkownika Pers

11-06-2023 [13:04] - Pers | Link:

@kwaczek
//za kilka dni ten ludzki śmieć z kremla siądzie do stolika i podpiszę wszystko co mu Żelenski nakarze
​Zaklad?//
Zakład! :))))))))))
Tylko, że ty nic nie masz a renciny nie chcę ci zabierać :))))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-06-2023 [15:29] - Tezeusz | Link:

"Tylko, że ty nic nie masz a renciny nie chcę ci zabierać :))))))))"
Wiesz co ty mozesz  @Rus...zabrać ? swoje śmierdzące gówno ..tylko to..i tak wiele masz..gówno..
Blog ci zajebali...nic nie masz..

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

11-06-2023 [17:25] - Siberian Husky Dog | Link:

Przeciętny rusek nie odczuwa biedy bo przeciętny ruski gówno ma i sra do dziury w ziemi. Bimber sam napędzi, a dopóki państwo będzie im wypłacać socjal to nikt nie zobaczy różnicy.

Obrazek użytkownika Pers

11-06-2023 [17:37] - Pers | Link:

@huski
//bo przeciętny ruski gówno ma i sra do dziury w ziemi. Bimber sam napędzi, a dopóki państwo będzie im wypłacać socjal to nikt nie zobaczy różnicy.//
To dokładnie jak ty w londynkowie :))))))
Tylko, że Rosjanie nie muszą spać pod mostem.

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-06-2023 [20:10] - Tezeusz | Link:

@Rus
Faszystowska roSSja to skurwiele ostatniej wody, ludobójcy, mordercy, złodzieje i gwałciciele tak jak ich osrany karakan guru bandyta putler...
To zwykłe ścierwo...ich miejsce to ukraińskie plastikowe worki tam czują się najlepiej..
„Rosja to najpaskudniejszy, do wymiotów odrażający kraj w całej historii świata. Metodą selekcji wyhodowano tam straszliwe potwory moralne, u których same pojęcia Dobra i Zła wywrócone są do góry nogami. Przez całą swoją historię nacja ta tapla się w gównie i przy tym pragnie w nim utopić cały świat”. (Iwan Iljin, rosyjski filozof, nazwany przez bolszewików, a jakże, faszystą).
.
"Wyboru dokonał i udostępnił - gdzie potrzeba - Tezeusz"

PS. Twój ostatni scierwoneonowy materiał skomentowałem na stronce...Zadowolony.. Link dołączyłęm z pytaniem jak zwykle...

Obrazek użytkownika Kaczysta

11-06-2023 [19:33] - Kaczysta | Link:

dachowiec
ty stary ruski gołodupcu
zapomniałem że od wygrywania zakładów jesteś tylko ty
i wojny nie ma

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-06-2023 [16:37] - Ula Ujejska | Link:

Ostrożnie z tym Wagnerem. W kuluarach szepczą że Cyba, "Farmazon" I Nitras szykują im już  bazy na terenach przygranicznych. Cyba dodatkowo prowadzi rekrutację w polskich Zakładach Karnych.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-06-2023 [18:33] - Tezeusz | Link:

@ Ula
Franciszek Jagielski vel" Farmazon" - W przeszłości Jagielski odpowiadał już za groźby karalne, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i dwukrotnie za naruszenie zakazu sądowego.

On jeszcze żyje ? Mumia ! ponoć umierał jak prasa zapodała :
https://www.tvp.info/40425831/...

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-06-2023 [19:03] - Tezeusz | Link:

"Wszyscy zainteresowani atakiem na polską stolicę powinni być gotowi przebyć 700 kilometrów w dwa tygodnie, a także nauczyć się siedmiu zwrotów w języku polskim: "ręce do góry", "rzuć broń", "rozbieraj się", "to twoja wina", "to dla Biełgorodu", "k***a" oraz "jak 1612". 
https://wydarzenia.interia.pl/...

Nasze K2  i Abramsy mają dość szerokie gąsiennice na to sowieckie bydło... by  ich wgnieść w glebę....Powtórzymy lanie z 1920 roku...

Powinni się nauczyć po polsku "ruski idi na ch.." i wystarczy. Użyźnili mało ukraińskiej ziemi?

 

Obrazek użytkownika sake3

10-06-2023 [19:17] - sake3 | Link:

Alice Weidel rzeczniczka niemieckiej ,nacjonalistycznej AfD sugeruje,że polskie ziemie należą do Niemiec.Dziwnym trafem ta wypowiedź zbiegła się z zamiarem ,,pójścia na Warszawę'' oddziałów Wagnera.Trwają zabiegi poszukiwania najemników,rekrutacji i przygotowania do wojny z Polską.Wojną połączonych sił niemieckich i rosyjskich z błogosławieństwem UE z jej skorumpowaną niemiecką przewodniczącą przeciwko Polsce i kolejny rozbiór Polski.Przez lata Polskę ,głodzono'' sankcjami  karami pod wymyślonymi pretekstami zwanymi kamieniami milowymi Udział w tym haniebnym procederze ma polska opozycja i polskie eurognidy w Brukseli. Tymczasem głupi polski naród w ubiegłą niedzielę został spędzony by.wiwatować na cześć tych polskich kanalii.Głupi polski naród zagłosuje w październiku za rozbiorem Polski bo go nauczono że polskość to nienormalność.Czyżby oddziały Wagnera nie chciały czekać do października?Im też potrzebne lodówki,pralki i sedesy? Polacy w Polsce niepotrzebni,przecież zastąpi ich się imigrantami.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-06-2023 [19:22] - Tezeusz | Link:

@ sake 3
Obawiam się,że niemieccy POpaprańcy, SB cy i agentura osranego bandyty putlerka się zdziwi oj się zdziwi jak przegrają z kretesem wybory...Aż smród po nich pozostanie...

Obrazek użytkownika sake3

10-06-2023 [19:55] - sake3 | Link:

Niczego w życiu nie można być pewnym,ani lojalności przyjaciół ani zamiarów wrogów.Jedno wiem na pewno ,więcej merytorycznych dyskusji ,analizy bieżących faktów,przekazywania ważnych informacji Mniej wzajemnych docinków,przepychanek z Ruszkiwiczem nic nie wnoszących do dyskusji.Trzeba sledzić fakty i sytuacje tak błyskawicznie się zmieniające.Nie czekać na wybory z taką pewnością na wygraną.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

11-06-2023 [16:51] - Siberian Husky Dog | Link:

Obywatel Rosji, który został zjedzony przez rekina Hurgadzie, kilka godzin wcześniej nagrał wideo, w którym powiedział:
„No i jak tam u was, wolni Ukraińcy?
Pływacie?”
Życie to karma. Karma to życie.

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-06-2023 [20:11] - Tezeusz | Link:

Rekin po zjedzeniu sowieckiego gówna zdechł...

Obrazek użytkownika Kaczysta

11-06-2023 [20:17] - Kaczysta | Link:

Który rekin by przeżył mając tyle promili ruskiej dykty w ciele po takim sutym posiłku

Obrazek użytkownika Kaczysta

11-06-2023 [21:41] - Kaczysta | Link:

Rosjanie debile zniszczyli się własną bronią. Nagranie obiegło sieć

https://twitter.com/i/status/1667940913484537863

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-06-2023 [22:23] - Tezeusz | Link:

@ kaczysta
 RoSSja to śmiecie bandyci, złodzieje i gwałciciele wiecznie nachlani sami kryminaliści co od nich można się spodziewać .Jak nie nasrają na swój stół to zgwałcą dzieci sąsiadów...
„Rosja to najpaskudniejszy, do wymiotów odrażający kraj w całej historii świata. Metodą selekcji wyhodowano tam straszliwe potwory moralne, u których same pojęcia Dobra i Zła wywrócone są do góry nogami. Przez całą swoją historię nacja ta tapla się w gównie i przy tym pragnie w nim utopić cały świat”. (Iwan Iljin, rosyjski filozof, nazwany przez bolszewików, a jakże, faszystą).