Putin nikogo już nie straszy

Szara, zjedzona przez mole, ziewająca, banalna "osoba" nadal budzi podziw u ogromnej rzeszy Homo Sovieticus

Rosja zupełnie oszalała ze strachu przed ofensywą Sił Zbrojnych Ukrainy i sięgnęła po takie metody terroru, jakich świat nie widział od czasów II wojny światowej.Jednak dla oszalałego, upadłego rosyjskiego cara Putina, wszystko to jest niczym w porównaniu z jego własnymi chorobliwymi ambicjami. Aby opóźnić klęskę wojsk rosyjskich w obwodzie chersońskim i na południu Ukrainy, Rosja postanowiła po raz kolejny pokazać swoją barbarzyńską esencję kanibali.
To jest cała Rosja. 
Zawsze przychodzili Rosjanie, rzucali kupę gówna na stół i mówili: „To nie my!”. Rosja zawsze uderzała nielogicznością swojego zachowania, bo nigdy nie wiadomo, co wyrzuci. Sami Rosjanie są pewni, że to jest ich siła i w ten sposób szantażują świat.

Ostatni argument szaleńca:czyli po co Putin miałby wysadzać elektrownię wodną 

Wśród bandytów i terrorystów istnieje taka taktyka - popełnić jakąś bezsensowną, dziką nikczemność, aby zmusić zszokowanych mieszkańców miasta do wykonania ich woli. Na przykład oszuści wyzywająco palą pizzerię wraz z gośćmi, po czym wszyscy właściciele pizzerii, przerażeni tym, co się stało, zaczynają składać im hołd.
Głównym celem wysadzenia elektrowni wodnej Kachowka nie jest nawet powstrzymanie Ukraińców przed forsowaniem Dniepru.

Militarnie ten sabotaż nic Rosjanom nie da – wręcz przeciwnie, więcej stracą niż zyskają.Dla nich celem tej katastrofy spowodowanej przez człowieka jest zademonstrowanie Zachodowi swojego szaleństwa, zaszokowanie, przestraszenie, zmuszenie do ustępstw .Formalnie rosyjskie władze wszystkiemu zaprzeczają, ale to gra dla ich lokalnej społeczności.
W ten sposób Putin próbuje pokazać zachodnim przywódcom, że jest zdolny do wszystkiego: do zaaranżowania katastrofy ekologicznej na skalę kontynentu, a nawet do zniszczenia planety. 
Dziś - Kachówka, jutro - Zaporoska Elektrownia Jądrowa, pojutrze - wojna nuklearna. 

Jego przesłanie jest proste: „Nasze szaleństwo nie ma granic. Powstrzymaj ukraińską kontrofensywę, pójdź na inne ustępstwa, inaczej zorganizujemy Armageddon”.
To jednak agonia. Globalna katastrofa spowodowana przez człowieka jest ostatnim argumentem szaleńca. Nie ma już żadnych atutów. A ten już nie działa.
Putin nikogo już nie straszy. Teraz nawet najbardziej miłujący pokój politycy na Zachodzie rozumieją, że ryzyko stwarzane przez reżim Putina dla ludzkości jest większe niż ryzyko brutalnej konfrontacji z nim.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-06-2023 [10:57] - NASZ_HENRY | Link:

KACAPIA

Kacapia to jest stan umysłu orków ;-)
Na centymetrze rezerwisty liczba dni do końca Putina -  max 135

Inżynier pola walki ;-)
***Henry***
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-06-2023 [15:29] - Kaczysta | Link:

Prezydent Turcji Recep Erdogan powiedział swojemu rosyjskiemu odpowiednikowi Władimirowi Putinowi podczas rozmowy telefonicznej, że potrzebne jest kompleksowe śledztwo w sprawie zniszczenia ogromnej tamy na linii frontu między siłami rosyjskimi i ukraińskimi. Informację przekazał Reuters.
Erdogan powiedział Putinowi, że może zostać utworzona międzynarodowa komisja, w skład której wejdą ONZ i Turcja, aby zbadać tę kwestię. Erdogan rozmawiał wcześniej w tej samej sprawie z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim który jest bardzo zadowolony z tej inicjatywy i liczy na szybkie jej powołanie

Obrazek użytkownika Ryan

07-06-2023 [18:41] - Ryan | Link:

Ukraińskie małe anioły
W Charkowie odsłonięto pomnik poświęcony dzieciom, które zginęły w wyniku rosyjskiej agresji. Dzieciom, których jedyną winą było to, że mieszkały na Ukrainie, gdy barbarzyńsko najechał na nią Putin ze swoją bandą żołnierzy.

Dzieciom, które zamiast beztroskiego życia i zabawy, a także poczucia bezpieczeństwa we własnych domach musiały z nich uciekać, chować się po piwnicach przed rosyjskimi gwalcicielami, bombami, rakietami czy po prostu egzekucjami. Pomnik przedstawia dziewczynkę trzymającą w ręku misia oraz chłopca, którzy na skrzydłach wzlatują nad wybuchem. Według Kijowa rosyjska agresja pochłonęła życie co najmniej 500 dzieci. A to dane wyłącznie szacunkowe. Ich rzeczywista skala jest znacznie wyższa. Mówiąc o najmłodszych ofiarach wojny, nie zapominajmy także o dzieciach, które rosyjscy żołdacy wywieźli z ukraińskich terenów do specjalnych obozów w Rosji i na Białorusi, gdzie są poddawane indoktrynacji na putinowską modłę. Wyrwane z rąk rodziców, wywiezione setki kilometrów od domu. To kolejna straszna karta tej wojny. Karta, za którą każdy odpowiedzialny powinien zostać rozliczony. Choć nawet największa z kar nie wróci życia małym ukraińskim aniołom, którym w brutalny sposób przerwano życie.

Obrazek użytkownika Pers

07-06-2023 [11:54] - Pers | Link:

Aleś ty durny huski :)))
A Jugosławia, Irak, Afganistan albo Somalia 
Tam działały Anioły Pokoju, prawda 

Obrazek użytkownika Ryan

07-06-2023 [18:14] - Ryan | Link:

ruszkiewicz

Co czwarty Neonowicz to ruskie polskojęzyczne ścierwo tak jak i trzech pozostałych

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-06-2023 [13:27] - Kaczysta | Link:

A kim jest ten szczur na fotce wprowadzajacej?

Obrazek użytkownika Ryan

07-06-2023 [18:35] - Ryan | Link:

Obrazek użytkownika sake3

07-06-2023 [15:22] - sake3 | Link:

Miłujący pokój zachodni politycy dziwnie milczą,nawet fircyk francuski udaje że nic się nie stało i czeka aż zadzwoni drogi Władymir z wieściami że wygrał wojnę i fircyk z panem Scholtzem mogą przystąpić do interesów odbudowy nielicho się obławiając.UE dla odmiany zajęła się Polską,żeby nie przeszło jej przez gardło słowo ludobójstwo.Unijne gnidy nie widzą wpływów rosyjskich ani u siebie ani w Polsce ,no to wkrótce je zobaczą.Putin z tymi gnidami łatwo sobie poradzi.Wstrzemięźliość,odwracanie oczu i spolegliwość UE wobec Rosji obróci się przeciw unijnym ,skorumpowanym durniom.

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-06-2023 [15:25] - Kaczysta | Link:

Izrael wprost oskarżył Rosję o zniszczenie tamy w Nowej Kachowce
Jak wiadomo ich wywiad jest jednym z njalepszych, kacapow nic nie obroni.

Obrazek użytkownika Pers

07-06-2023 [17:43] - Pers | Link:

@kwaczek
Widzę że ślepo wierzysz w swoje służby.

Obrazek użytkownika Ryan

07-06-2023 [18:17] - Ryan | Link:

ruszkiewicz
​ale to info kaczora potwierdziła u źródeł twoja była żona
Tak,tak
Tam na miejscu

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

08-06-2023 [10:06] - Siberian Husky Dog | Link:

Izrael potępił także akt terrorystyczny Rosji - minister spraw zagranicznych tego kraju Eli Cohen powiedział, że Izrael popiera integralność Ukrainy. Dodał, że według oceny ich wywiadu to Rosja wysadziła zaporę
Zapewnił o wsparciu humanitarnym i politycznym a nawet militarnym
Rosja musi oddać zagrabione terytoria

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2023 [18:08] - Tezeusz | Link:

"Widzę że ślepo wierzysz w swoje służby."
@ Rus... a ty w jakie wierzysz te osrane....kacapskie

Obrazek użytkownika Ryan

07-06-2023 [18:52] - Ryan | Link:

sake3
Wysadzając tamę w Kachowce ruskie udowodnili że nie zaliczają się do gatunku ludzkiego.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

08-06-2023 [09:55] - Siberian Husky Dog | Link:

 Władimir Putin rozmawiał telefonicznie z prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoganem i poprosił go o pośrednictwo w negocjacjach że Stanami Zjednoczonymi w sprawie zakończenia wojny na Ukrainie.  Putin skarżył się, że kraje zachodnie nie rozumieją jego stanowiska. Właściciel Kremla próbował przekazać prezydentowi Turcji, że „zamrożenie konfliktu na Ukrainie na obecnym poziomie jest najlepszą rzeczą, jaka może się dziś wydarzyć”.
Erdogan wyjaśnił Putinowi, że obecne kierownictwo Ukrainy nie akceptuje tych realiów i nie zgodzi się na to w żadnych okolicznościach. Putin powiedział swojemu koledze, że nie uważa prezydenta Ukrainy Władimira Zełenskiego za postać niezależną i nie jest zainteresowany stanowiska strony ukraińskiej. Uważa, że ​​należy negocjować z kierownictwem Stanów Zjednoczonych i prosi prezydenta Turcji o pośrednictwo w przekazywaniu stanowiska prezydenta Rosji kierownictwu amerykańskiemu - czytamy w komunikacie. .

Obrazek użytkownika Ryan

07-06-2023 [21:12] - Ryan | Link:

 Siberian Husky Dog 

Niemal cały dzień ta notka wypromowana na Salonie 24 no i świetna ilość odsłon
Szacun

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

08-06-2023 [19:28] - Siberian Husky Dog | Link:

minister spraw zagranicznych Izraela Eli Cohen
dla niemieckiej agencji dpa

Trzeba być zboczonym propagandystą, aby twierdzić, że Ukraina jest gotowa zabić swoich współobywateli. W przeciwieństwie do Władimira Putina, który wysadzał w nocy wieżowce, aby zostać prezydentem, Ukraina walczy na swojej ziemi i nigdy nie sprowadziłaby na nią katastrofy spowodowanej przez człowieka
 

Obrazek użytkownika Ryan

07-06-2023 [21:53] - Ryan | Link:

Prigożyn: "atak UA na Mariupol i Berdiańsk będzie niemożliwy do powstrzymania". Według Prigożyna "siły UA przerwały już front w obwodzie zaporoskim i donieckim, a obwód biełgorodzki pęka w szwach". "Jak tylko SZU znajdą trochę głębi operacyjnej to pójdą na Berdiańsk oraz Mariupol i nie będzie szans ich powstrzymać". Według Prigożyna front pod Bachmutem został przerwany w 3 miejscach, a w regionie miasta Torećk dziś jest duży nacisk UA. Na Zaporożu RUS stracili ważną osadę. Prigożin zakłada, że celem ofensywy może być otoczenie Doniecka.

Obrazek użytkownika Pers

08-06-2023 [01:48] - Pers | Link:

@jasiło
Twój szwagier pijak też ma Prigożyn?
Co za zbieg okoliczności... :))))))))))))))))))))))))))))))))))
Dwa matoły przy flaszce nalewki na kościach.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-06-2023 [18:07] - Tezeusz | Link:

A Scierwoneonek znowu podjeb......

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

08-06-2023 [09:46] - Siberian Husky Dog | Link:

@Ryan

Prigożyn rankiem na swoim profilu (Telegram)

Obawiam się, że mogą (rosyjskie władze) wpaść na paskudny pomysł zrzucenia bomby atomowej na ich terytorium. Czy nie dlatego wycofujemy się w regionie Biełgorodu, pozwalając im iść naprzód?
Strasznie jest rzucać bomby na czyjeś terytorium, ale rzucimy je na własne - pokażemy im, jacy jesteśmy piękni i chorzy psychicznie - lider Grupy Wagnera Prigożyn