Czerwcowe wspomnienia

To trzeba ciągle przypominać, zwłaszcza młodemu pokoleniu i dzisiejszy kontekst. Moje pokolenie pamięta te słynne tuskowe słowa: "Panowie policzmy głosy" - ale czy młodzież rozumie dzisiaj w jakich okolicznościach one padły? To w tamtych dniach Minister Antoni Macierewicz przedstawił Konwentowi Seniorów Sejmu RP listę 64 nazwisk, które figurowały w kartotekach byłych służb specjalnych PRL jako współpracownicy UB lub SB. To bardzo ważne, bo ci sami ludzie którzy odwoływali rząd Olszewskiego ze strachu przed ujawnieniem ich agenturalności, pójdą dzisiaj w tuskowym marszu. 

Na co liczą? Ano że historia się powtórzy. Liczą że uchwalona ustawa o zbadaniu ruskich wpływów, tak jak wtedy sejmowa uchwała o ujawnieniu agentów SB,  nie przejdzie. Tusk dzisiaj znów bezczelnie rzuca w twarz przyzwoitym ludziom słowa: Policzmy głosy! Inny wydrzyryj rzuca w przestrzeń publiczną wezwanie: Znajdzie się komora dla Dudy i Kaczora. Te same metody, ci sami ludzie plus euro wsparcie - czy historia się powtórzy? Film poniżej polecam zwłaszcza młodym, bo moje pokolenie dobrze pamięta kto i co zrobił w tamtych dniach.
Dzisiaj mamy szansę zrzuć z ramion ten "szwabkso ruski worek" który dźwigamy od kilku pokoleń. PRAWDA, to jest to czego najbardziej boi się Tusk i wspierający go ludzie.

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

04-06-2023 [08:05] - Ijontichy | Link:

Chyba sama nie wierzysz,że coś sie TU zmieni...to nie jest Polska,tylko słój ze spleśnialami ogórkami...zgniłymi...cuchnącymi,a Duda otwierający ten słój,to pajac!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

04-06-2023 [08:11] - Ula Ujejska | Link:

Ijontichy
W co wierzę, to wystarczy poczytać moje notki. Jaki jest tego skutek wystarczy zajrzeć do mojego miasta - tam ruskie i niemieckie onuce nie mają szans na zaistnienie. Wygrywaliśmy z nimi zanim PiS cokolwiek wygrał. Daliśmy przykład jak się to robi. A Polska to piękny kraj pełen przyzwoitych ludzi, którzy nie dadzą sobie narzucić twojej narracji.

Obrazek użytkownika sake3

04-06-2023 [11:21] - sake3 | Link:

A co ma się zmienić? Chyba tylko tacy ludzie co sobie tą Polską gęby wycierają i porównują do śmierdzącego słoja z ogórkami? W to jednak też nie werze.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-06-2023 [08:14] - NASZ_HENRY | Link:

&Ula

W wyborach, policzymy Nasze głosy, bo mohery też potrafią liczyć, zwłaszcza gotówkę ;-)

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-06-2023 [08:52] - Tezeusz | Link:

Czerwone scierwa za pijakiem i narkomanem...
 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

04-06-2023 [09:25] - Siberian Husky Dog | Link:

Zachęcam do głosowania tu:
https://niepoprawni.pl/ankieta/husky/ile-bedzie-ludzi-na-marszu-4-czerwca

Mile widziany komentarz

Obrazek użytkownika Kaczysta

04-06-2023 [09:54] - Kaczysta | Link:

Głosowałem i nawet komentarz dodałem

https://niepoprawni.pl/comment/1652191#comment-1652191

Obrazek użytkownika Ryan

04-06-2023 [10:19] - Ryan | Link:

Kaczysta 
Ten zawszony pachołek putina,stara ruską onuca,potomek tych że Wzgórz Golan wegetuję tam od wczorajszego poranka
​Oddalem i ja głos

Obrazek użytkownika Ryan

04-06-2023 [10:45] - Ryan | Link:

Kaczysta 
Patrząc na tę jego sweetfocię, trudno o zaprzeczenie, że idzie na obchody Dnia Ruskiego Konfidenta...

Obrazek użytkownika sake3

04-06-2023 [11:03] - sake3 | Link:

I śpi zamiast maszerować,dźwigać transparenty i wydawać okrzyki? To za co UE i Niemcy płacą dowożąc autobusami i serwując posiłki?