Normalnie tragedia!

Normalnie tragedia: inflacja spada, spadają ceny żywności i artykułów przemysłowych, rośnie PKB na jednego mieszkańca itd. itd. Tak dla przykładu, ponad miesiąc temu papryka była po 20-25 zł. a dzisiaj jest nawet po 8 zł. Nowalijki i truskawki także w przyzwoitych cenach - truskawki mogłam kupić nawet po 8zł. Na dodatek, ceny kredytów bankowych pikują w dół. No tragedia, bo chleba po 30zł za bochenek nie ma, ceny paliw są niższe niż u sąsiadów - no jaki ten PiS jest dziki, jakie ma ostre kły - normalnie tragedia! 

Moja sąsiadka, pani Basia, pokazała Niemcowi środkowy palec kiedy przyszedł kontraktować jej płody rolne i odprawiła go z kwitkiem mówiąc że za takie ceny to on może ją pocałować w de. Pani Basia sprzedaje swoje produkty na rynkach w Ustrzykach i w Rzeszowie niemal w całości do kwoty wolnej od podatku. W tym miejscu apeluję do Premiera aby kwotę wolną od podatku dla rolników podnieść znacząco w górę  To obniży jeszcze bardziej ceny żywności i zachęci rolników do aktywności na wolnym rynku.

Normalnie tragedia, jeśli do jesieni inflacja spadnie poniżej 10% a PiS uchwali kilka ustaw prospołecznych, to z pewnością wygra kolejny raz wybory do Sejmu. Cała ta sraczka medialna różnych łże kundli dostała w łeb Teraz muszą walczyć o przetrwanie z prawdziwą polską praworządnością. 
Niepokoją mnie ruchy Prezydenta w sprawie ustawy o spec Komisji. Mam nadzieję że praca nad nowelizacją będzie dłuuuga, a TK nie będzie zwlekał z orzeczeniem. TK już usadził we właściwe miejsce Sąd Najwyższy. Normalnie tragedia - no jak tak mogli bezczelnie podetrzeć się uchwałą SN!? PiS jest dziki, PiS jest zły - normalnie tragedia! Drą swe mordy euro wydrzyryje w obronie tuskowej pierdokracji: Co to będzie, co to będzie, jak PiS wygra po raz trzeci?! Normalnie tragedia! Będzie Polska wolna od ruskich i niemieckich onuc

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

03-06-2023 [18:30] - Jabe | Link:

Skoro ceny spadają, to mamy do czynienia z deflacją, nie?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-06-2023 [18:33] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Normalnie tragedia!

Obrazek użytkownika sake3

03-06-2023 [22:30] - sake3 | Link:

Inflacja spada,ceny spadają a będzie jeszcze lepiej kiedy opozycja wygra wybory. Adwokacina Giertych już ma dla Polski gotowy plan ,,gospodarczy''ujęty w 10 punktów.Widać ,że po wprowadzeniu go w życie poprawi nam się gospodarka ,a w kraju zapanuje oczekiwany dostatek.Plan końskiego łba obejmuje delegalizację PiS,burzenie pomnikow Lecha Kaczyńskiego,rozliczenie Kościoła i odebranie mu wszystkiego,wypalanie do korzeni zarazy pisowskiej czyli elektoratu,karanie nepotyzmu,ukaranie winnych grabieży pisowskiej,ukaranie dziennikarzy doradzających rządowi,ukaranie prokuratorów i sędziów uznawanych z nielegalnych,rozliczenie i ukaranie nielegalnych sędziów TK.Odczuwam dumę z tego planu i czekam na dostatek.

Obrazek użytkownika Jabe

03-06-2023 [22:53] - Jabe | Link:

Zaraz, nawet nepo­tyzm chce z­likwidować?

Obrazek użytkownika sake3

04-06-2023 [09:16] - sake3 | Link:

@Jabe.....No cóż ,adwokacina-szumowina rozpędził się jak Pendolino w karaniu pisowskich zbrodniarzy. Chyba w myśl jego programu gospodarczego trzeba będzie opróżnić więzienia aby tam powsadzać pisowców,pisowski elektorat,dziennikarzy uznanych za pisowskich.Ja też sie tam pewnie znajdę a pan będzie mnie musiał w tym więzieniu utrzymywać z pańskich podatków.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-09-2023 [13:46] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
"Wieszatieli" mają dostatek. Mnie już jeden groził gwałtem, a inny straszył skokiem z okna. Czekam czekam i do dzisiaj żaden się nie odważył. No szkoda, bo bym opublikował "słitfocie" jak szczą w majty.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

03-06-2023 [22:33] - Siberian Husky Dog | Link:

Jabe
​Nawet ceny lokomotyw ostro pikują w dół