Dzień Matki według Netflixa i polskich parciarzy


 

Wczoraj był Dzień Matki, prawda? Ci, co jeszcze nie zdziczeli, podziękowali swoim mamom kwiatami, ciasteczkiem, uśmiechem i uściskami. Pokazali, że wciąż kochają i szanują. Także zapalając świeczkę na cmentarzu.

Toteż dzisiaj rano już po uroczystym dniu, zerknąłem na kanał Netflixa, chociaż mam mocno wyrobione zdanie o tym koncernie – tubie światowego lewactwa i ich ideologicznych idiotyzmów. No i faktycznie, zajrzałem niepotrzebnie i pożałowałem. I nieco się wqurwiłem. I to głównie nie na Netflixa, który dawał forsę, tylko na te niby polskie szmaty, które coś takiego tworzą i produkują.

Widzę, że dzisiaj na pierwszym miejscu w rankingu najbardziej popularnych filmów jest nowy (produkcja 2023) polski thriller "Dzień matki". Czemu nie? Zobaczymy co to.
Patrzę, reżyser – Mateusz Rakowicz. Nie znam. Więc zajrzałem do Google'a. Typ taki, że wolałbym go ciemną nocą nie spotkać w zaułkach. Choć właściwie zwis – na oko widać, że on tym więziennym wyglądem chyba rekompensuje swoje 1, 60 wzrostu. A żeby jeszcze tego było mało, to niby Polak, ale dokładnie Danziger. Czyli mała Sycylia. I jeszcze więcej – to właściwie rysownik i jaki tam reżyser. I wiecie co on rysuje? Właśnie się dowiedziałem, że ci filmowcy nowej generacji, w tym wiele kobiet z penisem, których Netflix ma już pokaźne stado, nie potrafią pisać! No może tylko nie potrafią się komunikować słowem pisanym. Tak więc ten Gdański Gucio był i jest "storyborderem". Nowiutkie słowo dla mnie i nowa profesja. I wiecie co? Od początku kinematografii do każdego filmu tworzyło się scenariusz. A scenarzysta był zawsze w produkcji drugą osobą po reżyserze.
A dzisiaj taki Rakowicz, posiłkuje się pismem obrazkowym, jak to robili nasi przodkowie 15 000 lat temu, gdy się już wyprostowali i widzimy ich naskalne malowidła, na przykład w słynnych jaskiniach nieopodal Lascoux we Francji.
Patrząc na wizerunek, tego 46 letniego 'chłopaka' można przez chwilę pomyśleć, czy on może się teleportował w czasie z tamtej epoki w nasze czasy.
Tak, czy inaczej – on teraz rysuje na kartkach obrazki, co i jak ma się w filmie dziać i jak wyglądać. Po prostu rysuje scenariusz w wersji komiksowej, choć raczej w typie japońskich manga i tyle.
Wystarczy... Typa dopisałem do listy, gdzie już jest niejaki Patryk Vega; listy tfurców, których należy unikać.

Nad bohaterką, główną rolą, panią Agnieszką Grochowską z powodu moich manier, znęcać się nie będę. Nie znam. Lecz nie podoba mi się.

Co mnie niemalże rozwścieczyło w pierwszych 5 minutach filmu, tak, że tylko po policzeniu do 10, spokojnie zmieniłem kanał na YT?
Krótko opowiem. Film zaczyna efektownym pokazem typowo polskich klimatów. Pod jakąś autostradą, w centrum dużego miasta, jest wypasiony, z muzyką i neonami – a jakże! - typowo jak to w Polsce, całodobowy sklep alkoholowy. Kobieta w średnim wieku, widać zmęczona i sponiewierana, robi zakupy. Ekspedientka, z pewną naganą w oczach, pyta się: - Trzy piwa?
Wytłumaczę – pyta, czy trzy, bo takie są cywilizowane standardy, że panie, żeby się wieczorem rozluźnić, kupują właśnie trzy piwa. To jest dosyć by ochłonąć, zapomnieć o ciężkim dniu i czuć się ok. Ale to jest Polska! I to jest prawdziwa Polka! Ona pije cały sześciopak! I to tych największych puszek. No dobra...
Jak to w metropoliach świata bywa, pod wiaduktami parkuje się wiele aut. Pani właśnie przechodzi obok takiego jednego samotnego samochodu i widzi, że czterech obleśnych chamów napastuje dwie młode dziewczyny, widocznie głupie, bo wybrały się na skróty, przez ciemny i pusty obszar miasta.
Sterana bohaterka (nic jeszcze o niej nie wiemy, za wyjątkiem tego, że jest sterana i lubi wypić sześć piw pod rząd) przystanęła i zareagowała. Mianowicie poprosiła dżentelmenów, by odpuścili i pozwolili dziewczynom spokojnie odejść.

Rozbuchany testosteron i wrodzona agresja wybuchły natychmiast i ruszająca nosami jak byk na corridzie na widok czerwonej płachty czwórka bestii odwróciła się natychmiast do zacnej kobiety; ich prowodyr wysforował się do przodu z wyraźnie widocznymi morderczymi zamiarami, ale już po chwili, celnym rzutem puszką piwa dostał w czachę od dzielnej, mimo, że steranej kobiety, padł jak sztywniak i już się nie ruszał. Oczywiście musiało to rozwścieczyć i podrażnić pozostałych, jeżeli ich prowodyr nie wytrzymał nawet 10 sekund. Gromadą ruszyli do boju, aby z kobieciny zrobić, jak to w Polsce się dzieje, miazgę. Wydawało się, że powinno być ich trzech, ale nagle skądś jeszcze trzech wyskoczyło i jak kacapski spec oddział Grupy Wagnera, ruszyli na bezczelną, arogancką babę. Dostali po dupie w minutę.
Tyle oglądałem i wystarczy.

Lecz muszę jeszcze coś dodać.
To hit Netflixu polskiej produkcji i polskich, jak by tu nazwać, by nie płacić 10 000 zł za obrazę, jak właśnie mają zapłacić redaktorzy Magda Ogórek i Rafał Ziemkiewicz, powiedzmy filmotfurców, który został zaprezentowany na Dzień Matki. Matki – Polki. Czaicie? Typowej matki Polki z sześciopakiem taniego browca na codzień.

Lecz to wszystko za mało. Trzeba wyraźnie pokazać, jak to w Polsce na prawdę jest. Otóż prowodyr tych rozbestwionych zwyrodnialców (cennie wybrane zakazane mordy) był w czarnej koszulce i na plecach miał Orła Białego w Koronie, z popularnym w całym kraju hasłem "ŚMIERĆ WROGOM POLSKI".
No i teraz to wszystko wiadomo! Jasne! To ten pisowski ciemnogród, te bydlaki, prostaki i mordercy notorycznie napadają na kobiety (uważajcie turystki z zagranicy!). To oni zrobili z tego kraju krainę zwyrodnialców, degeneratów i bezmózgów. A na dodatek ofermy i tchórze mimo wstrętnego wizerunku, których jedna kobieta, widocznie zmęczona i sterana, rozwali w minutę.

5 minut i mi wystarczy. I dobrze się skończyło, bo dostałem tyle energii, że w pół godziny oberwałem bez narzędzi wszystkie wilki ze śliwy (sadownicy wiedzą o co chodzi)

I jeszcze jedno.
Sprawdziłem, że to niewątpliwe dzieło sztuki jest natychmiastowo dostępne w języku angielskim, niemieckim, francuski, włoskim, szwedzkim, fińskim, hebrajskim, arabskim i jeszcze ze 20 innych. Trzeba nasz kraj reklamować.

.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

27-05-2023 [13:26] - tricolour | Link:

Czyli wniosek płynie taki, że kolegę zdenerwował jaskrawy obraz prawdy, bo ona - ta prawda, ukrywana i wyjawiona - ma moc wywoływania takich wielkich emocji wyładowywanych dzielnie i bohatersko na śliwkach.

Bądźmy realistami - nazywasz mnie kundlem, pojebem, idiotą, kretynem, zachowujesz się identycznie jak ta banda z podeptanym orłem.

Bardzo dobrze, że film ma tyle tłumaczeń i globalną platformę.

Obrazek użytkownika sake3

27-05-2023 [13:31] - sake3 | Link:

Odnosnie filmowego dzieła-kobieta sterana dźwiga sześciopak czyli 6 piw Dziewczeta napastowane przez czterech oprychów,dodatkowo nadchodzą posiłki w postaci 3 oprychów.Sterana kobiecina demoluje wszystkich niesionym piwem..No ale oprychów było siedmiu a piw tylko 6. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

27-05-2023 [17:49] - jazgdyni | Link:

@sake3

Bardzo powierzchowny komentarz. Nie załapałeś?
Dokładnie jak pisze tutejszy kundelek. Polska jest do cnu paskudna i głupia. A wszystko ten pier*olony patriotyzm. Prawica chowa bydło.  I ja nim jestem i ty. A kundelek macha ogonem i już patrzy, które to drzewo obsikać.

Obrazek użytkownika sake3

27-05-2023 [18:27] - sake3 | Link:

Załapałam.A komentarz wcale nie jest powierzchowny. Pokazuje ICH (durnej opozycji) wyobrażenie o sobie jako o sile ktora walczy z patriotyzmem.Tyle,że patriotyzm to nie jest bluza którą mozna kupić w każdym sklepie.Brakowało im jeszcze powiesic krzyżyki na piersi by polski narodek uwierzył że Polak i katolik to materiał do wytępienia. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

27-05-2023 [19:08] - jazgdyni | Link:

@sake3

Sake, bój się Boga! Same przypisywanie im zdolności myślenia to już obraza dla ludzkości. To nie sapiensi te szkopy. To inna gałąź. nawet nie neandertale tylko jakieś pitekantropy. Na szczęście wymierają. Na tradycyjnych, andrologicznych testach płodności (i jurności) ich plemniki w danym czasie przebywają 1/5 drogi w porównaniu do naszej średniej. Oni kropelkują a nie strzelają. Ich degeneracja prowadzi do uwiądu. Co zresztą widać jak kundel szczeka.

Obrazek użytkownika tricolour

27-05-2023 [18:55] - tricolour | Link:

To ty nie złapałeś capie.

Normalny patriotyzm, jak w każdym narodzie dla wszystkich, zajęliście dla siebie. Żeby się odróżniał od innych, to ten wasz jest prawdziwy. Zabawa w tym, że wam się zamknięta pula genetyczna degeneruje i wyszedł wam pier*olony, nie prawdziwy, co jest oczywiste z definicji.

Tak, kolego - wasz prawdziwy patriotyzm jest jak homoseksualny związek.

Obrazek użytkownika jazgdyni

27-05-2023 [19:01] - jazgdyni | Link:

Co się kundlu wtryniasz na rozmowę ludzi? Tak się starasz by cię zauważono, że podskakujesz jak wesz na grzebieniu. Uważaj, przyleci wróbel, połknie cię a za chwilę wysra. Wraz z tą swastyką i SS pod pachą.

Obrazek użytkownika tricolour

27-05-2023 [22:12] - tricolour | Link:

@jzg

Się, stary capie, wtryniasz z cienkimi tekstami, to muszę je prostować. Proste.

Radzę ci też zbastować z personalnymi docinkami, jak to potrzebuję zauważenia, bo to nie ja dostałem zajoba po przejściu na emeryturę gdy się okazało, że już nigdy nikomu nie będę potrzebny, co wymusiło pilną naprawę baniaka.

Obrazek użytkownika jazgdyni

27-05-2023 [23:26] - jazgdyni | Link:

Wal się kundlu. Do nory raus!

Obrazek użytkownika u2

27-05-2023 [23:30] - u2 | Link:

A to kundel banderowski się wgryzł w twoją nogawkę i próbuje kąsać :-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

27-05-2023 [23:51] - jazgdyni | Link:

To mi wygląda na izraelitę, który pragnie zostać szkopem.

Obrazek użytkownika u2

28-05-2023 [00:01] - u2 | Link:

Widać pewne podobieństwo banderowca do krwiożerczych antypolaków typu prof. prof. prof. Gross, Grabowski, Engelking, ale oni już są po niemieckiej stronie. Niedawno Niemcy zaprosili prof. Grabowskiego, aby ujadał u nich na nas Polacken :-)

Obrazek użytkownika sake3

27-05-2023 [19:01] - sake3 | Link:

@Tricolour.......A jaki jest ten wasz patriotyzm,o ile w ogóle wiecie co to takiego Pan go myli chyba ze swomi bluzgami.

Obrazek użytkownika u2

27-05-2023 [15:36] - u2 | Link:

polski thriller "Dzień matki"

Też obejrzałem tę zabawną zajawkę i nawet nie klikałem. Był też strasznie zjechany krytykami film "Matka" z piękną Jennifer Lopez. Może bym obejrzał, ale wybór padł na sprawdzony serial Cobra Kai. Lubię te klimaty karate i kung-fu :-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

27-05-2023 [17:51] - jazgdyni | Link:

@u2

"...Też obejrzałem tę zabawną zajawkę..."

Zabawną? Piłeś przed nią?

Obrazek użytkownika u2

27-05-2023 [18:04] - u2 | Link:

Zabawną?

Najechałem myszką na tytuł-ikonkę, ale nie klikałem, i mi się ta zajawka wyświetliła, podobnie jak Jennifer Lopez robiąca podciągnięcia na belce. Jakaś młoda kobieta niosąca jakieś puszki załatwia bandę młodych mężczyzn rzucając w nich puszkami, no po prostu kabaret :-)

PS. Obejrzałem Cobra Kai, tam mniej kabaretu, choć też jest, tylko więcej prawdziwej walki.

Obrazek użytkownika jazgdyni

27-05-2023 [18:57] - jazgdyni | Link:

@u2

No tak. Na zajawce miałeś prawo nie załapać. Netflix to cwaniacy. Ukryją na poczatek swą fanatyczną aż do zygania obrzydliwość, byle tylko klienta załapać. Bo ich "prawdę" zobaczysz dopiero, jak do nich wejdziesz.
Ale najciekawsze jest to, że to gówno, to już Nr.1 w Polsce.

Obrazek użytkownika u2

27-05-2023 [19:04] - u2 | Link:

to gówno, to już Nr.1 w Polsce

Też się zdziwiłem, że numer 1. Może po prostu mało mają subskrybentów z Polski, że w jeden dzień wystrzela taki knot na top ? Albo policzyli tylko kliknięcia tylko w ten jeden dzień.

PS Wcześniej kliknałem nieopatrznie na podobny knot z Szycem, Borysem Szycem. Też był numero uno. Tam to już jazda na całego, na księży, na narodowców. Tytuł Kryptonim Polska. Dotarłem może do połowy tej nudy. Grupa narodowców, ucharakteryzowanych na hitlerowców i obchodzących urodziny Hitlera, planuje wysadzić synagogę. oczywiście w kryjówce u księdza, który nic nie kuma. Gdyby to były Niemcy to by było nawet realistyczne, ale nie Polska :-)

Obrazek użytkownika sake3

27-05-2023 [19:30] - sake3 | Link:

@u2......Celebrycke gnidy i aktorzyny zrobią wszystko by mieć swoje 5 minut.W końcu operacje plastyczne kosztują a i na alkohol trzeba się wykosztować.Przecież do pracy nie pójdą bo nienauczeni.

Obrazek użytkownika u2

27-05-2023 [19:55] - u2 | Link:

operacje plastyczne kosztują a i na alkohol trzeba się wykosztować

Borys Sz. miał problem alkoholowy, do którego się przyznawał. Dzisiaj mignął mi tytuł na Saloonie 24 że młody Mentzen upił się do nieprzytomności. Może to jakiś sposób dotarcia do młodego elektoratu ? Opowiadać o swoim pijaństwie ? :-)

Obrazek użytkownika sake3

27-05-2023 [20:30] - sake3 | Link:

@u2 .....Może się upił bo to sposób na zdobycie władzy? Przecież wystarczy spojrzeć na przykład ,,swój chłop'' Kwaśniewskiego.Może Mentzenowi tez się marzą dwie kadencje prezydentury?

Obrazek użytkownika u2

27-05-2023 [20:53] - u2 | Link:

Mentzenowi tez się marzą dwie kadencje prezydentury?

Prezydentury ? A nie bezterminowego królowania ? Wszak jego mentorem jest czołobitny rojalista Mikke :-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

27-05-2023 [21:47] - jazgdyni | Link:

Nawet Ziemkiewicz rano w tv Republika chlapnął, że jest nietęgi wczorajszy, bo wczoraj była imprezka rocznicowa.
Widać teraz taka moda, by pokazać żeś swój chłop a nie jakiś złamas, czy kundelek.

Obrazek użytkownika sake3

27-05-2023 [22:24] - sake3 | Link:

Słusznie prawicie panowie.Kto dziś chce być miękiszonem? Od jutra zacznę chlać więcej kawy.Wprawdzie to nie piwo które tak uwielbia Mentzen,ale czterołyżeczkowa daje niezły odlot i nawet rozrusznik nie protestuje. Może i mnie się uda w ten sposób zostać władzą?

Obrazek użytkownika u2

27-05-2023 [23:05] - u2 | Link:

czterołyżeczkowa daje niezły odlot i nawet rozrusznik nie protestuje

Aby nie zasnąć najlepsza jest mocna czarna herbata, też kilka łyżeczek czarnej herbaty, ale bez cukru, bo cukier usypia. Sam powróciłem do słabej kawy, którą rozpuszczam mlekiem niskotłuszczowym. Kawa ma swoje zalety, m.in. obniża łaknienie.

Obrazek użytkownika Ptr

27-05-2023 [23:50] - Ptr | Link:

A naprawdę to uczestnicy złotów patriotów potrafią się zachować. Jeden pomógł dziewczynie , która znalazła się daleko od domu przez roztargnienie i głupotę. Dowìózł 300 km do jej domu, gdzie nie planował jechać i nigdy nie był. Cało i zdrowo. Był wyposażony we własny namiot. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-05-2023 [06:23] - jazgdyni | Link:

@Ptr

Gdy m.in. Czarek Gmyz, u nas na Kaszubach organizował zloty Wilczym Tropem, to były wzniosłe momenty. Nie pamiętam by od lat stworzyć taką atmosferę. Tyle przyjaznych i radosnych ludzi wierzy, że odbudujemy szczęśliwą Polskę.
I wbrew temu, co zdrajcy gadają i co Niemcy kłamią, to oni się trzęsą, że mogą stracić nasz wielki rynek, w tym również rynek pracy. To prawda, że oni tu zarabiają, ale my mamy z tego dużo więcej. Jeżeli przekroczą czerwoną linię, to pójdą won, a cała infrastruktura pozostanie u nas.
Do nas eksportują 3x więcej niż do ruskich. Pozbawić ich tego, to boleśnie odczują na długo.

Obrazek użytkownika Ijontichy

28-05-2023 [08:50] - Ijontichy | Link:

Netflix...to ta żydowska/lewacka wytFurnia,która stwierdziła,że Kleopatra była murzynką,a Romea i Julię Szekspira nagrali w wykonaniu samych kolorowych "aktorów"? 
Gratuluję ci stacji telewizyjnej...zostań przy Polsacie Solorza [tego z 11 paszportami] i TVN Waltera starego SB-eka.

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-05-2023 [12:05] - jazgdyni | Link:

Prosty człowieku

Nie jestem jak ty zafiksowany na żydostwie i jakiś tam netflixach. Po to kupuję nowoczesny sprzęt, by mieć dostęp do informacji, kultury, rozrywki, wiedzy, sportu z całego świata.
I dlatego mam dostęp, nie do jakiejś telewizji, gdzie każda ma ramy, tylko do informacji swobodnej. Jak mówią open.
A, jak wspomniałem, zafiksowany z klapami na oczach, nie jestem, to nawet zerkam na Prawdę i Volkischer Beobachter. Capisce?

Obrazek użytkownika tricolour

28-05-2023 [14:03] - tricolour | Link:

Jesteś nie tylko zafiksowany, ale przyspawany. Dowodem na to jest to, że nigdy nie wchodzisz w polemikę z innymi poglądami. O tyle jest to zrozumiałe, że nie po to godzinami ślęczysz nad długim tekstem, by go potem wyrzucić precz. I o tyle niezrozumiałe, że tkwienie w błędzie nie popycha sprawy.

Wystarczy spojrzeć na ten watek - tupnąłeś na sake i suwalczyka, bo nie posmarowali natychmiast. Oczywiście cieniasy stanęli na baczność i przybili pokłon, ale do czego tym doszedłeś? Dokładnie do niczego - jutro nikt z nich nie będzie pamiętał czym ci smarował.

Obrazek użytkownika Ijontichy

28-05-2023 [14:44] - Ijontichy | Link:

Co to znaczy "capisce"? Może i szprechasz po angielsku,ale z włoskiego...to najwyżej pizza :-))

Obrazek użytkownika u2

28-05-2023 [14:45] - u2 | Link:

Co to znaczy "capisce"?

To znaczy, że Janusz zrobił ciebie w kapiszona. :-)