Dylematy Tuska

Jak nie idzie, to nie idzie po całości. Odnoszę wrażenie, że Tuska dręczy jedna myśl: Czy już zawsze Kaczyński będzie miał rację? Od paru miesięcy kiedy tylko Tusk zabierał głos na dowolny temat, to był to albo poroniony pomysł, albo zaklinanie rzeczywistości. Złośliwcy twierdzą, że to musi się skończyć ostrą paranoją. Jak twierdzi prof. "Los" z IVRP.pl: Tak właśnie wygląda ostatni etap nowej jednostki chorobowej pt. "Lemingoza". Ostre objawy encefalopatii widać szczególnie na przeróżnych konwencjach u zwolenników Tuska. Przykładowo, można tam z rana mówić jedno, a wieczorem w TV udowadniać coś całkiem przeciwnego. 

Inną charakterystyczną cechą polityków opozycji jest przerzucanie się winą za swoje rządy. Tu szczególnie upośledzone jest PSL, które Tusk wmanewrował najpierw jako "twarz" zmiany wieku emerytalnego, a później twierdził: No cóż, takiego mieliśmy koalicjanta i nic z sensem nie mogliśmy zrobić. PSL oczywiście nie jest dłużny itd. To gonienie własnego ogona, szczególnie widać u Tuska. Nie wspomnę już o języku pogardy wobec PiS i jego wyborców - tutaj Tusk osiągnął zenit. Ja nieśmiało radzę Platformie aby szybko go schowała gdzieś na kolejnej wycieczce życia, po kolejny order, i poważnie zajęła się pracą nad programem. Polsce potrzebna jest mądra i propaństwowa opozycja, a nie dyrdymały typu "osiem gwiazdek". 
O tzw. Lewicy i innych "politycznych przystawkach", to nie warto już pisać. Aportują na zawołanie: PiS jest dziki, PiS jest zły itd. wszystko to, za udział przy ewentualnym korycie.

Dziękuję za uwagę.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

22-05-2023 [21:35] - Siberian Husky Dog | Link:

Ostatnie miejsce na szlaku autokarowych objazdów ekipy króla Europy.

https://pbs.twimg.com/media/FwwTw1YWIB8vMjM?format=jpg&name=medium

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

23-05-2023 [05:48] - NASZ_HENRY | Link:

Tusk popisuje się niewiarygodnym chamstwem i bezczelnością.
Stocznie zatopił, armie rozbroił, emerytury zajumał ;-)
 

Obrazek użytkownika Darek65

23-05-2023 [09:12] - Darek65 | Link:

Tusk, to karta zgrana, bita, a nade wszystko znaczona. Ktoś, kiedyś, napisał dla niego scenariusz jego życia politycznego. I czy chce, czy nie, musi się go trzymać. Z drugiej strony, jest zabezpieczony finansowo, wie, że może czuć się bezkarny. To robi swoje. W tym wszystkim są jeszcze dwa elementy warte zaznaczenie. Jego osobiste ego. Jest tak bardzo wybujałe, że każda porażka powoduje w nim zapiekłość, wściekłość. Zrobi i powie wszystko, aby dać jej upust. Nawet kosztem sondaży dla PO. Śmiem twierdzić, że "dobro" PO w tym wszystkim jest najmniej ważne. Drugi element, to postawa jego zwolenników. Mają tak wszczepioną nienawiść do PIS, że pójdą na wszystko, aby odsunąć PIS od władzy. Gdyby Tusk im powiedział, że jak popełnią zbiorowe samobójstwo, bo to odsunie PIS od rządzenia, to wielu pewnie by się na to zgodziło. I to jest prawdziwa tragedia.

Obrazek użytkownika u2

23-05-2023 [09:59] - u2 | Link:

wie, że może czuć się bezkarny

Immunitetu nie ma. Ale ochronę od ministra Kamińskiego ponoć otrzymał.

Obrazek użytkownika Kaczysta

23-05-2023 [19:55] - Kaczysta | Link:

Gdyby nie pieniądze STASI, protekcja Merkel i opieka TVN to taki tępy oszust Tusk w latach 90 łupił by naiwnych ludzi na bazarze na wał w trzy kubki i pewnie do dziś siedziałby w pierdlu za drobne przekręty.
Ludzie, otwórzcie oczy

Obrazek użytkownika sake3

23-05-2023 [10:10] - sake3 | Link:

Tragedia tkwi w czyms innym.W łatwości z jaką społeczeństwo daje się nabrać na jego ewidentne kłamstwa.Przeciez ten człowiek zmienia swoje zdanie i obiektnice kilkakrotnie w ciągu dnia nawet nie dbając swoją wiarygodność.Aplauz z jakim się spotyka na swoich ordynarnie prowadzonych wiecach (nawet porównanie go wielkością do papieża Polaka) pokazuje jakie spustoszenie w umysłach spowodowała jego i działaczy PO nienawiść. Wulgarne teksty jakie kieruje do partii rządzącej podchwytuje młodzież dla której ważny jest pokaz siły a nie argumenty.Własnie ten pokaz siły pozwoli mu i opozycji wygrac wybory.Już widzę jaka będzie koalicja złożona z Lewicy,PSL,Hołowni i Konfederacji.Jedno wiem będzie to casting na najwiekszego przydupasa Tuska.Myślę,że Kosiniak -Kamysz jako pierwszy pospieszy z hołdem lennym,bo ma to niejako we krwi,ale KOnfederacja tak dzielnie walcząca z PiS-em tez upomni się u Tuska o swoje.No,ale przecież takiego rządu oczekiwaliśmy.Nawet niektórzy z utęsknieniem. To zrozumiałe,przecież nikt nie chce rządu wyłonionego z elektoratu gdzie tylko bije się dzieci i żony, nie pracuje i chla.

Obrazek użytkownika u2

23-05-2023 [10:23] - u2 | Link:

łatwości z jaką społeczeństwo daje się nabrać na jego ewidentne kłamstwa

To się okaże dopiero po wyborach. Jeśli wygra totalniacka opozycja to będzie oznaczało, że formuła Dobrej Zmiany się wyczerpała  i ludzie chcą czegoś innego. Takie są uroki demokracji.

Obrazek użytkownika Darek65

23-05-2023 [12:06] - Darek65 | Link:

"rządzącej podchwytuje młodzież dla której ważny jest pokaz siły a nie...." - to akurat wina PIS-u. Do wygranych w 2015 r. przez PIS wyborów, w dużej mierze przyczyniła się sensowna aktywność w internetach. W tej chwili, to zdechło. Brak spójnej polityki PR-owej, brak nowoczesnego przekazu dla młodych. Misiom się już nie chce, rozsiedli się z dupskami na stołkach i myślą, że samo się zrobi. Gdzie aktywność młodzieżówki? Ostatnia, jaką pamiętam, to piątka dla zwierząt. Jak i czym się skończyła, to było widać.

Obrazek użytkownika sake3

23-05-2023 [17:01] - sake3 | Link:

No tak ,skąd my to znamy jak zwykle wina PiS.Chyba nawet gdyby przyszło tysiąc atletów i gdyby zjedli tysiąc kotletów to i tak nie daliby rady waszej aktywności w internecie.I jak widać nie zamierzacie kończyć.Kiedy wieszacie Morawieckiego,a kiedy Niedzielskiego bo już to zapowiadaliście Zgłoście się do Tuska,on wam w ty dziele pomoże..

Obrazek użytkownika Kaczysta

23-05-2023 [20:19] - Kaczysta | Link:

O której godzinie wstaje zawsze Donald Tusk?
- oszustej

Z ostatniej chwili.

Przed chwilą w siedzibie PO zakończyło się nadzwyczajne spotkanie czołowych polityków z wolnymi sądami, na którym jednogłośnie ustalono, że nazywanie Donalda Tuska oszustem jest niezgodne z konstytucją.

Obrazek użytkownika Kaczysta

23-05-2023 [19:50] - Kaczysta | Link:

Dylemat
czy jeśli podczas małżeńskiej sprzeczki Biedroń mówi do Śmiszka ''a chuj ci w dupę'', to jest to eskalowanie konfliktu czy raczej nawoływanie do zgody?