Przyszłość Neonu z mojego punktu widzenia

To jest ten moment gdy Toy-Toy-owe pedofile i pedały szału dostały


 

niepoprawna neonowa krucjata, jeśli zmierza to dokąd zmierza, jak długo ta wedrówka będzie trwała

W ferworze dyskusji pewien administrator powiedział takie słowa, tu fragmenty ”…ale jakoś bez pana tekstów przeżyjemy. Najwyżej ja coś dopiszę, by uzupełnić braki choć teraz akurat czas dla mnie trudny, Ale ciekawych pomysłów kilka mam...”
Nie pytam jakich, choć domyślam się że są to pomysły sprowadzające Neon do postaci interiowego pudelka. W tym samym komentarzu jest mowa o… frustracji i obnażaniu „Obnażacie się coraz bardziej. A frustracja wynikająca…”. Frustracja. No jest, choć moim zdaniem dostrzeżona u siebie,  przypisywana jest blogerom i komentatorom.
Dalej ów administratow gotów jest poświęcać… twórczość blogerów „Czasami warto poświęcić kilka pana tekstów dla uzyskania wartości większej. Kultury dyskusji na portalu. Jeśli ktoś pojąć nie potrafi, że portal wymaga takie minimum jak kulturę dyskusji, no to trudno”. Ja też jestem zwolennikiem kultury, kultury administratora również. Nie twierdzę, że nie padają tu mocne słowa. Padają. Problem w tym, że bloger i komentator jako administrator zaczął straszyć. Że jak tu wróci z uprawnieniami to ho ho, zrobi porządek.
Kultura i jej wartość, niech będzie, wszyscy się zgadzamy ale i tenże administrator podjął się ustalania „wartości większej”, by dla niej poświęcać teksty.
Dopisał jeszcze że ma już pewne sukcesy, że już jednego wyprostował „Jest na Neon taki komentator, któremu wydawało się, że wszystko może. Na uwagę o kulturze wypowiedzi odpowiedział "nie strasz, nie strasz bo się ...." Po kilku dniach urlopu, w czasie którego motał się, b chciał mnie zastraszyć nadal mnie nie lubi, ale portal zyskał kulturalnie wypowiadającego się komentatora. Wartość dodana?”
https://ikulalibal.neon24.org/post/171838,wyczekujac-armagedonu#comment_2002300
Patrząc dalej łaskawie Pan bloger Zawisza bo o nim mowa, uprzedza i wychodząc przed szereg ustala „Dbam o kulturę wypowiedzi, stąd jeśli komuś się zdarzy naruszać zasady w ramach kultury prowadzenia rozmowy albo przeprasza za chwilę słabości albo admin, co ma obowiązek dbania o portal i kulturę wypowiedzi a także o wszystkich użytkowników musi danej osobie o tym przypomnieć, stosując dostępne mu narzędzia. Więc, by nikt nie płakał ustalmy sytuację. 2.05 będę miał dyżur, wejdę na pana blog tam, gdzie doszło do obrazy i będą przeprosiny zapominamy o sprawie. Nie będzie, będzie tydzień na przemyślenie. Jest to chyba uczciwe i rzetelne postawienie sprawy.”
https://zygumntbialas.neon24.org/post/171837,co-sie-dzieje-na-bliskim-wschodzie-30-04-2023#comment_2002281
No ładnie . Mamy więc i strach przed blogerem, który jednocześnie administratorem bywa i jak twierdzi na każdego przyjdzie pora. Niechby i przyszła (pora), niechby i „porządek zrobił”, ale niech do jasnej cholery nie straszy dorosłych ludzi.
Warto wspomnieć że „wysoka kultura” blogera Zawiszy ukazała się w słowach o koledze, też administratorze „Repsolu, portalowy wykidajło” tu:
https://ikulalibal.neon24.org/post/171838,wyczekujac-armagedonu#comment_2002297
Wspomnę tylko że wielokrotnie, wielce kulturalnie, a jakże, wypowiadał się o koledze że banuje na lewo i prawo. Jak to usłyszałem sprawdziłem, może i jest coś na rzeczy. Nic podobnego. Ten administrator nie udziela urlopu więcej niż inni. Potwierdziłem głośno o tym. Słowa jednak pozostały, ba bez przeprosin, o które tak bloger Zawisza się doprasza od innych, bo zaga… przepraszam zabanuje.
Również tu, gdzie używa słów „Zagorzały bolszewiku, ja rozumiem, że jako zadaniowcowi” jako przykładu kultury wysokich lotów.
https://zawisza.neon24.org/post/171802,va-neon-czyli-riposta-co-sie-dzieje-na-neon24-27-04-2023#comment_2001122
Panie blogerze Zawisza oznajmię Panu co Sąd Najwyższy na to (S. N. IK.932/26):
http://retropress.pl/nowy-glos/przezwisko-bolszewik-zniewaga/
Można wspomnieć o kulturalnie wypowiedzianych insynuacjach jakoby komentatora, mylnie branego za kobietę, interesują „wytrzepane z zydowskich obrzezanych k*tasow”. Końcem tego komentarza było coś o splataniu w miłości, chyba aby wstępowi nadać mocniejszego wydźwięku. Mylnie, może nie mylnie, sam już nie wiem czym zainteresowanie przejawiał bloger, komentatorem czy obrzezanymi.
https://zawisza.neon24.org/post/171723,chrzest-mieszka1-czyli-od-neandertalczyka-po-epoke-brazu#comment_1999257
Dodać można że notoryczne nazywanie jednej z naszych blogerek „fakeblogerką” jest mocno zakorzenione w polskiej tradycji i pisowni, bodajże Adam Mickiewicz pierwszy… co ja piepszę. Toż to zwykłe... niegodne mężczyzny.
Podsumowując, wypadało by się samego zabanować, miast innych straszyć. Tyle tu na Neonie. Dlaczego tyle tu?
----------------
Reszta jest tu:
"Donoszenie jest siostrą terroru, donosiciel działa we własnym interesie, w celu uzyskania osobistych korzyści, czy możemy nawzać go bohaterem, który mówi prawdę?"

Podejrzewam, że każdy słyszał, może zna lub bywał na portalu NASZEBlogi.pl. Jest tam niejaki
Kaczysta
Pytać wolno, mi nasuwa się pytanie, czy jest to jakiś znajomy naszego blogera? może kolega po fachu? Czy nasz bloger wie, że ktoś przedrukował jego tekst, może zgodę wyraził a może jest zwyczajnie nieświadomy sytuacji, że jego słowa posłużyły ambitnemu celowi jakim jest donos.
Tak uzbrojony w pytania, przybliżę nieco kulturę wypowiedzi w bardzo interesującej dyskusji, niezwykle elokwentnej, przynależną szanującemu się portalowi. Może warto by było zaczerpnąć doświadczeń, wdrożyć je na własnym podwórku... znów piepszę.
Przedruk:
https://naszeblogi.pl/66169-va-neon-czyli-riposta-co-sie-dzieje-na-neon24-27042023
Na początku mamy dopisany do notki znanej z naszego podwórka wstęp, zdaje się że to o nas "Zorganizowna grupa tranwestytów, pedofili,byłych UB-eków czy SB-eków a także potomków tych przywleczonych na ruskich tankach zażądała wprost od właściciela R.Opary by odwołać z funkcji administratora Zawisze a nawet by go zablokować.". Przedruk został uzbrojony w stonowane zdjęcie, może zbyt stonowane. Przyznam, że dopowiedziano sobie nieco, kulturalnie, zgodnie ze sztuką konwersacji i w ramach wymiany poglądów, bo przecież chyba nikt nie wysunał propozycji aby kogokolwiek pozbawiać jakiejkolwiek funkcji. Takie... pewnie przejęzyczenie.

Co też kulturalni komentatorzy sądzą o naszej administratorce Annie Słupianek.

28-04-2023 [11:55] - Tezeusz | Link: Slupianek się wściekła jak
Slupianek się wściekła jak jej gówno putlerka zapachniało po Ukraińsku ona woli gówno sowieckie takie swojskie  i od razu dała mi bana. Hahahahahaha co za kretyni...Miejmy nadzieję że już niedługo będą srać na Polskę.
Zablokowali, cóż komentuję dalej ale na odpowiednich stronkach  ( linki podawałem ) tam nie zablokują a i czytelników im przybędzie wśród specjalistów od zwalczania ruskich agitek..
Pani Anna Słupianek jest administratorem, zrobiła to co do niej należało. Jako naszej, pańskiej koleżance, naszemu administratorowi dostało się w niewybrednych słowach. Nie wiem czy Pani Ania o tym wie, myślę że powinna.

Wprawdzie było w treści coś o "gó.nie", ale było kulturalnie, tyle że o... ja wpadłem ponoć w sowiecki szał.

28-04-2023 [09:59] - Tezeusz | Link: Czytałem i swoje 5 groszy tam
Czytałem i swoje 5 groszy tam wstawiłem na razie grzecznie...  @ Zawisza mnie odblokował...zobaczymy na jak długo. Wstawiłem swoje komentarze na NDP, stanisłav, Białas itp...  merytoryczne i konkretne. Dowiedzą się prawdy o bandyckiej roSSji putlerku itp..Niejaki @ Dżon już wpadł w sowiecki szał...już wyją sowieckie parchy już im piana z roSSyjskich pysków się toczy. Juź smród bandyty putlerka od nich wali.

Ten sam mężczyzna, który zdaje się dobrze rozumieć słowa L. Millera sam się przyznaje że „namieszać chciał”, mało tego cały czas donosi lub instruuje jak donosić.

29-04-2023 [09:05] - Tezeusz | Link: @Rus
@Rus
"tak długo miałeś konto. Jeden dzień? 
Może następnym razem pójdzie ci lepiej? :)))))))))))))))))"
Nie przesadzaj pysiu namieszałem osranym sowieckim namieszałem a ileż komentarzy poszło z pytaniami na stonce odpowiedniej a tam scierwoneonek za cieńki . Niech sobie blokują plus dla mnie i znowu temat na kolejny materiał o antypolskich postawach w sieci i do kolejnych komentarzy i pytań ....
CDN.
http://pressmania.pl/agentura-...(link is external)
W myśl zasady :
http://pressmania.pl/jezeli-bu...(link is external)
Komentarze poszły...................

Dalej jest groźnie, oczom nie wierzę, ponoć mam już tylko czekać.

29-04-2023 [06:53] - Tezeusz | Link: @Ryan
@Ryan
Niejaki rusofil Dżon scierwoneonkowy -  tyle razy komentowałem jego antypolskie pro sowieckie postawy na stronkach - jest znany miejmy nadzieje że jego działalnosć internetowa doczeka się właściwej oceny no i podziękowania jak i ten NEonowy portalik..
Co oni o mnie myślą mam to w głęboko w...

Cel ponoć uświęca środki, czyli donosimy... nie my, oni, ci o wysokiej kulturze, nieposzlakowanej opinii.

28-04-2023 [22:36] - Tezeusz | Link: A niech to pro sowieckie
A niech to pro sowieckie bydło się wzajemnie napierdala jak najwięcej. Miejmy nadzieję iż ich działanie wbrew Polski się wkrótce skończy. Tyle zgloszeń poszło ...no i komentarzy na stronce..

Nie wiem czy ten przedruk powstał za zgodą, nie wiem czy autor właściwego tekstu wiedział o tym. Jeśli nie to chętnie przyjmę podziękowania za zwrócenie uwagi jak to kulturalni, obyci w towarzystwie ludzie wykorzystują niecnie cudzą twórczość.
Wiem natomiast, że ten tekst, tam przedrukowany, sporowokował kulturalnych ludzi, do używania słów których używać nie wypada i jak sami wspomnieli, tak ich sprowokował, że donosów kilka napisali.
Wiem jeszcze jedno. takie wykorzystanie tekstu naszego blogera jest wysoce niestosowne, o czym kulturalni inaczej wiedzieć powinni.
Jest to działanie na szkodę Neonu, o czym oni pewnie wiedzą, ja niestety nie wiem czy nasz bloger o tym wiedział.
Teraz już wie. Pewnie protest złoży?

Czy można powiedzieć że nic się nie stało?

ps.
Ty kretyno- debilu  @ dżon, ty chazarski sowiecki śmieciu możesz nas tylko cmoknąć w Oko Saurona

Z dedykacją dla ruskiej dziczy z Toy-Toy-a

ps.II
Juz w pierwszym komentarzu ten stary cwel zostal zaorany

Autor pała
O jeden most za daleko,...
Chciałem powiedzieć o jedna notka za dużo, za daleko.
Pier...licie Hipolicie.
Za dużo w tym temacie by nie zwymiotować
Jak innych się wywalało z Neonu, to było wszystko po cichu i z zadowoleniem pozostałych , jak o Białasie, to rwanie szat na okrągło.
Kim wy wszyscy jesteście, że tak zgrają atakujecie jednego blogera który się z waszą ruska linią nie zgadza?
W temacie kto i co pisze ma coś do powiedzenia wyłącznie właściciel. Reszta twarz w kubeł i cisza. Cieszcie się że was R. Opara toleruje.
Nie wy tu rządzicie i nie wy tu decydujecie, więc skończcie z tymi nawalankami. Zawisza zły?
A wy jesteście dobrzy?
Od kiedy?
Że pokpiwa z waszych idiotycznych tekstów jakie to Rosja odnosi wiekopomne sukcesy, dzień po dniu, miesiąc po miesiącu i końca tych sukcesów i zwycięstw w nie widać.
Żałosne to wasze pisanie, to wklejanie dwóch amerykańskich idiotów ( Scot Ritter i Mać Gregory), którym się przyśniło, że Rosja już wygrała.
Posłuchajcie co mówił ostatnio Girkin, co mówił i przed czym ostrzega Prigozin
Nie róbcie z siebie na okrągło i dzień po dniu idiotów
Weście się na wstrzymanie i poczekajcie czy ukraińska kontrofensywa się załamie czy popędzi Rosjan i wówczas komentujcie a nie pieprzcie o klęskach Ukrów już dzisiaj. Bo dziś stoją nadal w Bahmucie i dalej się wzajemnie tłuką.

Oświat 1  0
 
poniedziałek, 1 maja 2023, 21:53:13

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-05-2023 [22:04] - Tezeusz | Link:

Ocenę działalności Scierwoneonka pozostawmy ABW

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-05-2023 [22:17] - Kaczysta | Link:

Widzisz jak ruskie scierwa maja przyklejony ryj do kompa i nasze wpisy czytaja
Parchy dobrze wiedza gdzie ich miejsce
z dedykacja do nich My z NB
https://previews.123rf.com/images/aaronamat/aaronamat1309/aaronamat130900171/22036790-ludzka-r%C4%99ka-wskazuj%C4%85c-%C5%9Brodkowy-palec-na-bia%C5%82ym-tle.jpg

Obrazek użytkownika Ryan

01-05-2023 [22:55] - Ryan | Link:

Kaczorku
Pójdziesz siedzieć!!
Serio
Już ta ruska dziwka johhnhuj  ci to załatwi
Tylko czemu bez twojej zgody robi przedruk wpisu tu zamieszczonego
To sowiecki plagiator jest

Obrazek użytkownika Pers

01-05-2023 [23:46] - Pers | Link:

Wy ptysie macie jakieś kompleksy na punkcie NEonka. Może dlatego, że macie dożywotni szlaban?
Ciurkiem tylko NEon i NEon aż nudne się robi.
Zróbcie jak @r-jasiło - załóżcie "tajne" konta i grzecznie komentujcie, bez zwykłych dla was wulgaryzmów i nachalnej propagandy banderowskiej to może od razu was nie wyrzucą :)))

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-05-2023 [07:13] - Tezeusz | Link:

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-05-2023 [06:48] - Tezeusz | Link:

Jedyny porządny Admin tego NEonka @ Zawisza napisał tak pod ściekiem złości, wycia i nietolerancji, autorstwa niejakiego @ dżona :

"Najlepiej rzucać... może coś się przylepi
Szanowny programisto Dżonie, jest pan na Neon stosunkowo niedługo, ale chyba powinien pan słyszeć o pewnym kryzysie na Neon, kiedy to chciano przejąć portal jako tubę PiS. Wtedy powstała grupa blogerów, co obrzucała p. Ryszarda, Astrę Jarka, Mnie, portal dowolnym koktailem "ekstrementów" Wtedy walczyliśmy o portal i zwyciężyliśmy.
Nie wiem, czy pan wie, ale jedna z tych osób podała portal do IPN jako portal antypolski.
Nie wiem jakie konfabulacje doprowadziły do tego, że łączy mnie pan z jakimś tam blogerem Kaczytą. Rzucać dowolnym g... może się przyczepi, może uda się przedstawić mnie jako osobę działającą na niekorzyść portalu. Oświadczam panu, że moje teksty publikuję na dwóch portalach, Neon24 i zaprzyjaźnionym WM, mam konto na S24, gdzie nie publikowałem od ponad roku. To jest cała lista, reszta to proszę udowodnić albo zgodnie z naszą polską tradycją odszczekać, "com mówił, kłamałem jako pies."

Dziś tylko ślepiec nie widzi, że jest próba doprowadzenia do tego, aby Neon wypowiadał jedną myśl, prawdę publikowaną przez propagandzistów Rosji. Każda inna myśl, to myśl "banderowska". I ja jestem główną przeszkodą w realizacji tego pomysłu, bo ja dążę do tego, by był to portal dyskusyjny Polaków a nie tuba propagandy Rosji.Dlatego wsz\elkimi metodami, również niskimi próbuje się mnie z potyau wyrugować....."

Zawisza Niebieski
wtorek, 2 maja 2023, 06:35:09

Moje komentarze pokazujące prawdę o roSSji, jej agresji, mordowaniu niewinncyh dzieci na Ukrainie, eksterminacji całych miast, rabunku, ludobójstwa w świetle publikacji medialnych w tym Niezależna.pl ( są jeszce dostępne -https://ndp.neon24.org/post/17...)   tak zareagowano cytuję :
2023-04-28 11:07:05, Astra - Anna Słupianek, blokada do dnia 2023-05-26 23:59:59: Żegnamy Tezeusza, nie ma tutaj miejsca dla banderowskich trolli
2023-04-28 10:07:11, dżon, blokada użytkownika: Tezeusz vel Tadeusz. Nie lubię jak się śmieci nie na temat.

A przedstawiciele Scierwoneonka mogą bez przeszkód komentować na "Naszych Blogach" i nikt ich nie pałuje.Ciekawe który to portal jest " Dla wszystkich Polaków " na pewno nie Scierwoneonek...Fakty, fakty.. Jak jest ten portal charakteryzowany w sieci oto fakty :
https://niepoprawni.pl/blog/za...
https://naszeblogi.pl/61592-ne...
https://oko.press/rosyjska-pro...
https://www.salon24.pl/u/krzys...

Obrazek użytkownika Kaczysta

02-05-2023 [09:27] - Kaczysta | Link:

Wszystko wszystkim
Ale dzięki tem spedalonemu programiście ten wpis ma tu już ponad 700 odsłon
Jego kolejny donos do Opary o ponad połowę mniej
Więc słuchaj i czytaj pierdolnięty programisto z Toy-Toya bo wiem że masz ryja przylepionego do ekranu kompa
​TAK TRZYMAJ

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-05-2023 [07:11] - jazgdyni | Link:

@Kaczysta

Hej!

Widzę, że nadal śledzicie, co Leon24 wyprawia. Może mi pomożecie. Byłem tam na początku z grupą KATa i kilkaset feleitonów napisałem. A teraz dranie zablokowali mi do nich dostęp (robota Ruszkiewicza i jego onuc). Znacie sposób jak te stare teksty ściągnąć? Byłem tam jazgdyni.

Najlepszego

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-05-2023 [09:10] - Tezeusz | Link:

To pozostawiam bez komentarza :

"Kolejny przykład NEonowego chamstwa
KST 0 0 piątek, 28 kwietnia 2023, 10:28:22
Troll Tezeusz - idi na ch... !"

https://zawisza.neon24.org/pos...

Na moje słowa pisane do @ Zawiszy Admina portalu NEon24 cytuję :
"Adminie piszesz o tolerancji i swobodzie dyskusji
Adminie pięknie,ze porusz sprawy ważne i istotne jak : swoboda dyskusji, wymiany myśli itp. ale czy to jest przestrzegane na portalu NEon24 - sam wiesz, ze NIE !

Tolerancja i swoboda dyskusji na NEon 24 według mnie nie istnieje. Dowód.. proszę ? mnie blokują od wielu lat permanentnie za co ? za dyskusję i stanowisko inne niż rusofilowych blogerów. Kto blokował i blokuje permanentnie : Ruszkiewicz, Respol.....Więc gdzie tutaj portal " wszystkich Polaków" to bzdura.

Inna sprawa to kultura wypowiedzi a raczej chamstwa dotyczy to głównie siewców tzw. moskiewskiej propagandy w stosunku do osób którzy sie z tą propagandą nie zgadzają - dowody ? Nie ma problemu są ich setki sam je masz w komentarzach pod swoimi materiałami... Kilku z blogerów z NEon24 swoje chamstwo i obrażanie innych pokazują na innych portalach- dowód ? w każdej chwili...
Tadeusz
piątek, 28 kwietnia 2023, 09:09:41"
https://zawisza.neon24.org/pos...neon-czyli-riposta-co-sie-dzieje-na-neon24-27-04-2023

KONKLUZJA
Osobiście NEonek mi" wisi i powiewa" napisałem o nich kilka materiałów, z własnych doświadczeń na tym portaliku. Od oceny merytorycznej treści tam publikowanych są Służby Ochrony Państwa.Dlaczego tam komentuję ? bo oni komentują pod moimi materiałami na NB - i to jest uczciwe .Pisałem o tym wielokrotnie Ruszkiewiczowi i innym..A kto na nich donosi do ABW ? Pisał o tym PUBLICZNIE już kilka razy na portalu NEon24 pisząc o przyczynach możliwej likwidacji NEonka - sam jego wałściciel Opara - "to blogerzy z NEon24 nikt inny..."