Bandyta, kagiebista... Putin

„Putin sprawuje władzę od ponad 22 lat, a to spowodowało przegnicie wszystkich instytucji w Rosji. Zanim został szpiegiem, był gangsterem. Co robią gangsterzy? Pilnują, by nie było nowych ludzi poza tymi, z którymi dorastali. W Rosji nie ma żadnych instytucji, które mogłyby zastąpić ten gangsterski system” - powiedział John Sweeney autor wydanej w tym roku książki „Killer in the Kremlin” (Morderca na Kremlu - pol.)”.

70-letni Putin został uznany za zbrodniarza wojennego przez amerykański Senat, tak określiła go też obecna premier Wielkiej Brytanii Liz Truss, a także polski Sejm w przyjętej przez aklamację uchwale w sprawie popełniania zbrodni wojennych przez Rosję w Ukrainie. Jak wyglądała droga życia człowieka, który dokonując agresji na Ukrainę doprowadził do najpoważniejszego kryzysu od czasów II wojny światowej i - jak oceniają analitycy - stał sie pariasem światowej polityki?

Tak naprawdę nie ma nawet pewności, że Putin urodził się 70 lat temu. Podająca się za jego biologiczną matkę, mieszkająca dziś w Gruzji, Wiera Putina utrzymuje, że Władimir jest jej nieślubnym synem i przyszedł na świat dwa lata wcześniej, w 1950 roku. W młodości - na co zwraca uwagę John Sweeney - był gangsterem. W biografiach Putina pojawia się wątek lokalnego zbira, członka osiedlowego gangu, zajmującego się pospolitą przestępczością.

To zwykły bandyta o maniakalnych odruchach z jednej strony z drugiej zwykły tchórz bojący się o swój duży gruby tyłek. Złodziej okradający własny naród od początku swoich rządów na Kremlu. Zwykły złodziej pławiący się w luksusie podziemnych bunkrów.

 Senator USA McCain pisze tak o bandycie putinie- cytuję:  "Nazwijmy Putina tym, kim naprawdę jest: bandyta, morderca, agent KGB ". „Władimir Putin to to bandyta, zabójca i agent KGB. Zabił Borysa Niemcowa. Dzieli Ukrainę na kawałki. Rosyjskie samoloty z jego rozkazu dokonują nalotów bombowych na Aleppo. Nazwijmy Władimira Putina tym, kim naprawdę jest” – powiedział amerykański senator John McCain. Przypomnijmy, że dwa lata temu McCain nazwał putinowską Rosję mianem „mafijnej stacji paliwowej”.

Prezydent RP Andrzej Duda dla łotewskiej TV o putinie powiedział tak cytuję :  "Putin jest bandytą, który, jeśli chce mieć jakiekolwiek relacje, to powinien o nie prosić" Według Dudy nie powinno się rozmawiać z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, a Rosja powinna być izolowana przez społeczność międzynarodową do momentu, "aż (Moskwa) zacznie prosić o pokój". "Na tym polega strategiczny błąd. Nie dzwoni się do Władimira Putina po to, żeby z nim porozmawiać, legitymizować jego reżim i to, co robi na Ukrainie. Putin jest bandytą, który, jeśli chce mieć jakiekolwiek relacje, to powinien o nie prosić" – powiedział.

Można tutaj przytaczać wiele wypowiedzi mężów stanu cywilizowanego świata o bandycie tchórzu putinie ludobójcy mordującego niewinne dzieci, kobiet i starców na Ukrainie. Putinie ludobójcy ściganego Międzynarodowym listem gończym za ludobójstwo, kradzież ukraińskich dzieci..Był kiedyś putin " wielki" przyjmowany na salonach świata, a stał się zwykłym malutkim wypierdkiem karzełkiem tego świata, karzełkiem - bandytą - jak pisze o nim światowa prasa.
Wydanie przez Międzynarodowy Trybunał Karny nakazu aresztowania prezydenta roSSji władimira putina, to niezwykle ważna decyzja prawno-międzynarodowa - społeczność międzynarodowa, która ratyfikowała MTK, uznaje Putina za zbrodniarza ludzkości i oczekuje jego aresztowania, osądzenia i publicznego ukarania za wojenne zbrodnie i zbrodnie przeciw ludzkości..

Ten "karzełek faszystowskiej roSSji" zaczął rok temu na Ukrainie jak hitler i jak hitler skończy na stryczku - oby jak najszybciej tego oczekuje świat. Zawiśnie na stryczku historii ze swoimi bandytami mordującymi niewinnych ludzi na Ukrainie w Buczy, Irpieniu i wielu innych miejsc każni niewinnych ukraińców..

O ludobójstwie myśli się jako o niezwykle rzadkim, makabrycznym zdarzeniu, które przypomina horror Auschwitz. W rzeczywistości roSSyscy bandyci i pedofile oraz złodzieje czynią znacznie częstsze ich przykłady na Ukrainie niż było w czasie II Wojny Światowej.

Amerykański historyk Timothy Snyder napisał, że prezydent Rosji Władimir Putin planuje zagłodzić miliony osób w Afryce i Azji, by w ten sposób wygrać wojnę w Europie. To nowy poziom kolonializmu - podkreślił.Przypomniał, że przed rosyjską napaścią Ukraina była czołowym eksporterem żywności, ale rosyjska blokada morska uniemożliwia jej eksport zboża i wskazał, że jeśli będzie ona kontynuowana, dziesiątki milionów ton żywności zgniją w silosach, a dziesiątki milionów ludzi w Afryce i Azji będą głodować.

"Groza putinowskiego planu głodowego jest tak wielka, że trudno nam ją pojąć. Mamy też tendencję do zapominania, jak ważną rolę w polityce odgrywa żywność. Pomocne mogą być przykłady historyczne. Pomysł, że kontrolowanie ukraińskiego zboża może zmienić świat, nie jest nowy. Chcieli tego zarówno Stalin, jak i Hitler" - napisał Snyder.
Wyjaśnił, że Stalin chciał wykorzystać czarnoziemy Ukrainy do budowy gospodarki przemysłowej ZSRR, ale w wyniku kolektywizacji rolnictwa zginęło ok. czterech milionów Ukraińców, a co znamienne, gdy ludzie zaczęli masowo umierać, zrzucił winę na samych Ukraińców.

Z kolei dla nazistów - jak kontynuuje historyk - "kontrolowanie ukraińskiego rolnictwa było w rzeczywistości głównym celem wojennym Hitlera, który chciał przekierować ukraińskie zboże ze Związku Radzieckiego do Niemiec w nadziei, że uda mu się zagłodzić miliony obywateli radzieckich."

"Druga wojna światowa toczyła się o Ukrainę i w znacznej mierze na Ukrainie, pomiędzy dyktatorami, którzy chcieli kontrolować dostawy żywności" ,"Rosyjska polityka pamięci przygotowała drogę dla planu głodu XXI wieku. Rosjanom mówi się, że głód wywołany przez Stalina był przypadkowy, a Ukraińcy to naziści. To sprawia, że kradzież i blokada wydają się dopuszczalne"
https://niezalezna.pl/446213-a...(link is external)

Zbrodnie ludobójstwa roSSyjkso - faszystowskiego żołdaka w Ukrainie szeroko publikuje niemal codziennie światowa prasa.  Podkijowska Bucza stała się pierwszym symbolem rosyjskiego ludobójstwa. Odkryto tam zbiorowe groby cywilów. Część z nich miała związane za plecami ręce. W masakrze zginęło ponad 400 osób. W poniedziałek brytyjski "The Guardian" podał, że w ciałach zabitych znaleziono małe rzutki umieszczane w pociskach, by zwiększyć siłę rażenia. Szeroko stosowano je w czasie I wojny światowej.

Agencja informacyjna RIA Nowosti opublikowała artykuł "Co Rosja powinna zrobić z Ukrainą?", w której autor wzywa do zlikwidowania wszystkich, którzy podjęli broń przeciwko Rosji, likwidacji ukraińskich elit oraz stanowi, że "denazyfikacja" musi oznaczać deukrainizację i wykorzenienie ukraińskiej świadomości narodowej poprzez wieloletnią "reedukację". Inaczej to tzw "czystka" wymordowanie całego Ukraińskiego narodu na wzór działań Hitlera w czasie II WŚ na terenie Europy.
"Rosja zaczęła uprowadzać ukraińskie dzieci" - napisał na Twitterze Matti Maasikas szef Delegatury Unii Europejskiej na Ukrainie. Do Rosji nielegalnie wywieziono ponad 150 tys. dzieci z Ukrainy. Zgodnie z międzynarodowym prawem takie działania mają znamiona ludobójstwa.

Putin to Hitler 21 wieku! Dzisiejsza Rosja to nazistowskie Niemcy 21 wieku! Łagrow to Goebels 21 wieku! To wszystko trzeba szybko pokonać i bezpowrotnie zniszczyć! Imperium zła jakim jest Rosja musi przestać istnieć. Inaczej świat pogrąży się w kolejnej wojnie światowej prowadzącej do zagłady ludzkości na Ziemi, bowiem współczesny arsenał broni może to zrobić aż kilka razy!
Trudno spokojnie ocenić działania roSSyjsko - faszystowskiego żołdaka nie posiadającego żadnych ludzkich odruchów, mordującego z zimna krwią starców, kobiety i dzieci, ba gwałcących wszytko co te zboczone pedofilskie oczy zobaczą.
Rosyjski bandyta , ludobójca wienien zostać złapany i przykładnie osądzony przed opinią publiczną świata, a jego dane personalne winny być opublikowane w mediach. To skurwysyństwo roSSyjskie najczystrzej wody, które powinno być eliminowane natychmiast przez walczącą Ukrainę.

Poziom brutalności rosyjskiego wojska na ludności cywilnej miast i wsi Ukrainy nie zna granic. Ale oprócz egzekucji i tortur, Ukraińcy cierpią z powodu przemocy seksualnej ze strony okupantów.
Opisywany szeroko w mediach przykład 14-letniej dziewczynki zgwałconej przez 5  okupantów w Buczy. Dziewczynka zaszła w ciążę; 11-letni chłopiec został zgwałcony na oczach matki. Matkę przywiązano do krzesła, żeby wszystko widziała. To wydarzyło się również w Buczy; 20-letnia dziewczyna zgwałcona przez trzech okupantów „we wszystkich możliwych miejscach” w Irpieniu; Rosyjskie wojsko zgwałciło 18-letnią ciężarną dziewczynę z wioski w obwodzie chersońskim; 78-letnia kobieta  również pod Chersonie została zgwałcona przez zwyrodnialców.

Francuska agencja informacyjna AFP opublikowała historię Eleny (imię zmienione ze względów bezpieczeństwa), która opowiedziała o tym, jak została zgwałcona przez dwóch rosyjskich żołnierzy w okupowanym Chersoniu n na południu Ukrainy. Elena opisuje, jak przez 13 godzin była gwałcona przez rosyjskich okupantów.

„Panie Putin. Jest pan nie tylko zbrodniarzem, ale i wielkim tchórzem” - Mówiła Marszałek Sejmu RP Elżbieta Witek.
Kłamstwa faszystowskiej roSSji i samego bandyty wszech czasów i mordercy oraz ludobójcy putina są znane światu, wiele miejsca na ten temat poświęca prasa. Oby ten chory psychicznie i fizycznie bandyta jak najszybciej odszedł z oczu świta tam gdzie jest jego miejsce - do piekła !

Żródło :
https://dziennikarzobywatelski...
https://wgospodarce.pl/informa...
https://jagiellonia.org/mccain...
https://defence24.pl/geopolity...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

31-03-2023 [15:18] - Tezeusz | Link:

Jeden porządny w antypolskim ścierwoneonku stara sie zmienić opinie o tym portaliku piszac o putinie prawdę kim jest - jak o bandycie :
https://zawisza.neon24.org/pos...
Piszać między innymi cytuję :
"Putin też kiepsko kończy. Jego decyzje doprowadziły do wymordowania ludności, którą obiecywał bronić. zniszczenia ich miast, domów, zakładów pracy, szkół, infrastruktury....."

Co prawda daje on pozytywne świadectwo jednak tylko o sobie - bo o portalu już, jak myślę, za póżno..

Obrazek użytkownika Kaczysta

31-03-2023 [16:11] - Kaczysta | Link:

Rok temu podczas okupacji Buczy i okolic zdziczałe wojska rosyjskie popełniły ponad 9 tys. zbrodni wojennych. W ciągu 33 dni Rosjanie zabili tam ponad 1400 cywili, w tym 37 dzieci.Po wyzwoleniu miasta cały świat zobaczył dowody bezprecedensowej skali okrucieństw bandyckiej rosji

Obrazek użytkownika Tezeusz

31-03-2023 [16:31] - Tezeusz | Link:

Ukraina utylizuje to bydło i to dość skutecznie

Obrazek użytkownika Kaczysta

31-03-2023 [16:57] - Kaczysta | Link:

Zbrodnia w Buczy była częścią rosyjskiego planu eliminacji Ukraińców - oświadczyła w piątek przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen. Rok temu wojska ukraińskie wyzwoliły podkijowską Buczę - symbol rosyjskich zbrodni wojennych.- To, co wydarzyło się rok temu w Buczy, nie było odosobnionym epizodem. Te egzekucje z zimną krwią były częścią większego planu. Kremlowskiego planu eliminacji Ukraińców. Ich tożsamości narodowej. Zbrodniarze wojenni zostaną pociągnięci do odpowiedzialności - oświadczyła von der Leyen w opublikowanym nagraniu wideo

Obrazek użytkownika Ryan

31-03-2023 [21:02] - Ryan | Link:

wciąż nie udało się zidentyfikować 70 ciał osób zamordowanych przez wojska rosyjskie w pierwszych miesiącach inwazji na Ukrainę

 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

31-03-2023 [19:28] - Siberian Husky Dog | Link:

Siły okupacyjne Federacji Rosyjskiej nie były w stanie osiągnąć żadnego ze strategicznych celów postawionych przed nimi na Kremlu 
Putin, wyznaczył swoim okupantom zadanie zdobycia Donbasu do końca marca, ale im się to nie udało. 
Obecnie ofensywa armii rosyjskiej na Ukrainie osiągnęła swój szczyt. 

Obrazek użytkownika Maverick

31-03-2023 [20:32] - Maverick | Link:

W ramach edukacji ciemniaków na  garniszku kabalarzy:

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-04-2023 [08:27] - Tezeusz | Link:

@Maverick soviet dlaczego śmierdzisz osraną dupą bandyty putletka 

Obrazek użytkownika Ryan

31-03-2023 [21:08] - Ryan | Link:

Wedle portalu Intelligence Online, Paryż oficjalnie przygotowuje się do przekazania Kijowowi 40 samolotów typu Mirage 2000-9. Maszyny mają pochodzić ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Portal wyjaśnia, że Francja może przekazać z własnych magazynów jedynie 10 Mirage’y. Paryż chce jednak kupić po niskiej cenie samoloty od modernizujących właśnie swoje siły zbrojne Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W ten sposób na Ukrainę ma trafić 40 używanych samolotów.
Już dziś jednak we francuskich bazach lotniczych obsługi francuskich samolotów uczą się ukraińscy żołnierze.

Obrazek użytkownika spike

01-04-2023 [00:55] - spike | Link:

"Wydanie przez Międzynarodowy Trybunał Karny nakazu aresztowania prezydenta roSSji władimira putina, to niezwykle ważna decyzja prawno-międzynarodowa ............"

- a Putin na to:
- cha, cha, cha, cha, cha, cha i jeszcze raz - cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha i jeszcze raz- cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, i jeszcze raz ......

a dlaczego nie ma nagrody za jego głowę i jeszcze Niemry powinni dać najwięcej !
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-04-2023 [08:24] - Tezeusz | Link:

Nie cha, cha a smród gówna z osranej ze strachu brudnej dupy tchórza karakana putlerka...

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

01-04-2023 [07:30] - Kazimierz Kozio... | Link:

Milujcie nieprzyjaciol swoich (Mt 5 43-48. Lk 6 27)

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-04-2023 [08:25] - Tezeusz | Link:

Bandytę putlera miłujemy gdy zostanie skazany za ludobójstwo

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

01-04-2023 [09:54] - Kazimierz Kozio... | Link:

miluj bezwarunkowo a sady zostaw opatrznosci