Potomkowie bolszewickiej dziczy

Kiedy zaczęliśmy wspominać dzieło Jana Pawła II, w mediach społecznościowych pojawiła się lawina wulgarnych, obscenicznych wpisów pod adresem polskiego papieża, Kościoła i ludzi wierzących. Przyzwyczaiłem się do tego, że moim wpisom towarzyszy niewiarygodny wręcz poziom chamstwa atakujących mnie przeciwników, począwszy od Radosława Sikorskiego, który zwykł w dyskusji używać knajackiego języka. Tym razem to wulgarne, wściekłe wycie dotyka Jana Pawła II. Egzorcysta powiedziałby, że zachowują się jak opętani. Na tym się nie znam. Zauważyłem jednak, że wpisy pochodzą często z kont ludzi wspierających Platformę Obywatelską. Jest tego tak dużo, że trudno uznać to za przypadek. Agencje PR i aktywiści promujący PO postanowili urządzić wulgarny i niesamowity wręcz w swojej agresji atak na JP II.

Dołączył do niego sam Donald Tusk, ale w typowy dla siebie, pokrętny sposób. Na jednym ze spotkań stwierdził, że JP II był wielki, choć… I tu potwierdził ubeckie materiały publikowane w TVN. Widać wyraźnie, w którym kierunku to wszystko zmierza. Liczą na to, że kubły pomyj pod adresem Jana Pawła II zostawią jakiś ślad w umysłach części społeczeństwa. Moim zdaniem przeliczą się zupełnie. Nie zmienia to faktu, że zaplecze PO podjęło się najbardziej ohydnej w historii kampanii przeciwko polskiemu Kościołowi i polskiemu Papieżowi. 

W polityce nierzadko trafiają się różni psychopaci i degeneraci. Jednak ten poziom zdziczenia znam tylko z jednej formacji: bolszewickiej. Smród kacapskich onuc można tu wyczuć na odległość. Znaczna część opozycji jest tym, czym jest, za sprawą półwiekowej sowieckiej okupacji, zniszczenia polskich elit i ustanowienia nowych, z antycywilizacyjnymi wzorcami. Te wzorce przebijają dzisiaj zarówno w sposobie walki politycznej, jak i w nastawieniu wobec polskiej wspólnoty. To postbolszewia w najczystszej postaci. Bolszewicy nie dali rady zniszczyć Jana Pawła II, gdy żył, chcą to zrobić po jego śmierci. 

Tomasz Sakiewicz poleca
Karol Wojtyła był nieustannie inwigilowany, a każdą jego homilię nagrywano i spisywano. Często z błędami ośmieszającymi funkcjonariuszy SB. Ten niezwykły „dorobek” bezpieki zebrał Marek Lasota i opublikował w liczącej prawie 500 stron książce „Wojtyła na podsłuchu”, Wydawnictwo M.
Ksiądz Franciszek Blachnicki to nie tylko twórca ruchu oazowego, wielki kapłan i patriota, lecz dziś wiemy także, że i męczennik. Jego dorobek został zebrany w książce Agaty Adaszyńskiej-Blachy i Doroty Mazur pt. „Ks. Franciszek Blachnicki. Biografia i wspomnienia”, Wydawnictwo M. 

Felieton pochodzi z najnowszego wydania tygodnika "Gazeta Polska" z 29.03.2023

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kaczysta

29-03-2023 [18:59] - Kaczysta | Link:

Potomkowie bolszewickiej dziczy
czyli znanego dachowca
Toy-Toy 24 r.u

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-03-2023 [13:45] - Tezeusz | Link:

Toy toy już w ABW

Obrazek użytkownika Es

30-03-2023 [10:10] - Es | Link:

Lustracja i jeszcze raz lustracja, której nie było, a co stało się "grzechem założycielskim" Koscioła w Polsce po roku 89. Zamiecenie problemu agentury i lawendowej mafii w kościele, to praprzyczyna ataków na Kościół i na samego JP2 włącznie. Ci którzy kierowali kościołem chroniąc niejednokrotnie siebie, dali podstawy do ataków na wszelkie świętości w Kościele. Największą popełniona przez nich zbrodnią jest przekonanie wiernych,że  każde ujawnienie niewłaściwych zachowań księży i biskupów, to atak na kościół w jego istocie. Owszem . Wielokrotnie tak rzeczywiście było i jest. Wrogów Kościoła napędzanych różnymi ideologiami nie brakuje. Ale bez dostarczonych przez kościelnych przywódców silnych argumentów, ich ataki byłyby pozbawione liczącej się siły. Nie byłyby tak destrukcyjne. 
Tymczasem Redaktor wpisujac się w zużytą narrację, próbuje nadal przekonywać, że wielkość JP2, poświęcenie i męczeństwo ks. Blachnickiego, ks Suchowolca, czy ks Popiełuszki i wielu innych, to decydujący argument, że nietykalność tematu funkcjonowania Kościoła jest bezdyskusyjna.

Obrazek użytkownika u2

30-03-2023 [20:20] - u2 | Link:

Ale bez dostarczonych przez kościelnych przywódców silnych argumentów, ich ataki byłyby pozbawione liczącej się siły.

Bzdura, to nie oskarżony ma udowodnić że jest niewinny, tylko oskarżyciel powinien dostarczyć niezaprzeczalne dowody winy, w tym przypadku oskarżyciel to antypolskie merdia.

A jakie te oskarżenia są to każdy widzi. Czy ktokolwiek przeprosił za bezpodstawne ataki na kardynała George`a Pella ? Nikt. Tak samo jest na polskim podwórku, gdzie atakują kościół pociotki SB i UB.

Obrazek użytkownika Es

30-03-2023 [22:33] - Es | Link:

Tak masz rację. I tkwiąc nieugięcie w przekonaniu o tej racji, Kościół doprowadzi do momentu, gdy na mszę przychodzić będzie proboszcz z organistą. Wyłącznie. No chyba, że w parafii jest jeszcze wikary.
 

Obrazek użytkownika u2

30-03-2023 [22:42] - u2 | Link:

na mszę przychodzić będzie proboszcz z organistą

Bywałem kilka razy na mszach katolickich, choć nie jestem katolikiem. Stoję zwykle z tyłu, bo nie znam tych wszystkich obrzędów. Ale frekwencja zawsze była doskonała.

PS. Kajać trzeba się za własne grzechy, a nie cudze, czy zmyślone jak w przypadku ataku na JP2.

Obrazek użytkownika Jan1797

30-03-2023 [19:52] - Jan1797 | Link:

Kiedy zaczęliśmy wspominać dzieło Jana Pawła II, w mediach społecznościowych pojawiła się lawina wulgarnych, obscenicznych wpisów pod adresem polskiego papieża, Kościoła i ludzi wierzących.
------

Jan Paweł II to marka,  nasza największa, ważna jak wolna Polska, to jednoznacznie bardzo proste.