Cuda się nie zdarzają

Putin i jego kabała stoją w obliczu losu swoich nazistowskich poprzedników.

Mówią, że Amerykanie są w panice, rekiny z Wall Street pożerały się ze strachu, a zwykli ludzie ustawiali się w wielokilometrowych kolejkach do rosyjskiej ambasady po wizy emigracyjne. To Patruszew przestraszył Amerykanów, że im nie pomoże. Wtrącił się więc, a raczej potępił: „Uważam, że tym razem pomaganie państwom w zachowaniu ich integralności jest niewłaściwe”. Amerykanie płaczą, zabijają się – co zrobimy?
Patruszew mówi nie tylko o upadku Stanów Zjednoczonych, ale także o szybkim rozpadzie Unii Europejskiej. Nie ma też wątpliwości, że Meksyk może próbować zwrócić terytoria „zajęte przez Amerykanów w 1848 roku”.

Złudzenie szaleńca? 

Nie, taka jest logika osoby śmiertelnie chorej, która może tylko liczyć na cud. Lekarz powiedział, że został mu niecały rok życia. Pacjent jest gotów zapłacić każdemu szarlatanowi, który obiecuje go wyleczyć. Czeka na cud, który przyniesie zbawienie.
Elita Putina nie ma już na co liczyć, poza cudem. Na początku liczyli na armię i marynarkę wojenną, potem na pociski, którymi próbowali „zbombardować Ukrainę w XVIII wieku”, potem na zbrodniarzy Prigożyna. Nic nie działało. Możemy tylko liczyć na cud, w wyniku którego rozpadną się USA i Unia Europejska. Bóg z samochodu pojawi się na scenie jak w starożytnym teatrze, ukarze zachodnie zło i nagrodzi rosyjskie cnoty.
W kwietniu 1945 r. Hitler też liczył na cud i nawet po śmierci Roosevelta przez krótki czas wierzył, że tak się stało i teraz koalicja antyhitlerowska się rozpada, a on zdoła uniknąć klęski. Radość Führera nie trwała jednak długo. Kilka tygodni później popełnił samobójstwo.
Cuda się nie zdarzają. Putin i jego kabała stoją w obliczu losu swoich nazistowskich poprzedników.
Hej, Patruszew nie bądź śmieszny! Jak ci, którzy drapali się po tylkach w Chersoniu i pod Charkowem,i którzy od roku nie mogą zdobyć małego Bachmutu, mogą zagrozić USA i Unii Europejskiej? 
Zmiażdżą cię jak słoń karalucha. 
Masz jedyną szansę, by ocalić swoją skórę - czyli wydać Putina Hadze.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

29-03-2023 [21:08] - Pers | Link:

@huski
Wasze sny na jawie są nawet dość śmieszne.
Skąd czerpiecie ten irracjonalny optymizm?
Radio Kijów?

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-03-2023 [13:43] - Tezeusz | Link:

ale smród sowieckiego osranego scierwa bandyty putlerka a scierwoneonek już zlikwidowany ?
 

Obrazek użytkownika u2

30-03-2023 [00:53] - u2 | Link:

Radość Führera nie trwała jednak długo. Kilka tygodni później popełnił samobójstwo.

Albo ktoś mu w tym pomógł :-)

Obrazek użytkownika Ryan

30-03-2023 [16:30] - Ryan | Link:

Rosja uderza w Węgry.
Stanowczy krok
Węgry przestrzegają sankcji wymierzonych na Rosję za jej inwazję na Ukrainę. Kreml nie przeszedł obok tego obojętnie. Budapeszt otrzymał już odpowiedź.

Rosyjski ambasador na Węgrzech Jewgienij Stanisławow poinformował o tym, że Kreml uznał Węgry za "kraj nieprzyjazny"
Powodem takiej decyzji jest respektowanie przez władze w Budapeszcie unijnych sankcji nałożonych na Rosję

Węgry są już "krajem nieprzyjaznym" dla Rosji
Stanisławow wspomniał o próbach bronienia przez Węgry swoich interesów, które były sprzeczne z polityką Unii Europejskiej. Jak zaznaczył, mimo to kraj premiera Viktora Orbana podpisał się za pakietami skierowanymi przeciwko Rosji.
- Dlatego Moskwa umieściła Węgry w kategorii państw nieprzyjaznych Rosji, wobec których mogą być zastosowane nasze środki odwetowe - powiedział Jewgienij Stanisławow