Po latach przypominam

Po latach znów muszę upomnieć się o nasze sprawy. Groźba utraty suwerenności na rzecz szwabskiej hołoty jest duża. Czołganie Polski na kolanach staje się normą w UE. Czy za kasę zrezygnujemy z tego, za co umierały poprzednie pokolenia? Tacy jak JA, staną nawet z bronią w ręku, jak zajdzie potrzeba, aby dorobek moich przodków nie przepadł. Powtórzę hasło którym ostatnie trzy pokolenia w mojej rodzinie kierowały się w swoim życiu: Lepiej umrzeć z bronią w ręku, niż trwać na kolanach w ciągłym lęku! Kiedyś, czerwona zaraza nie miała odwagi naruszać świętości miejsc naszej Wiary. Dzisiaj swołocz chroniona jest przez sprzedajne sądy. Jak długo jeszcze będziemy na to pozwalać? No i "# z jakiej paki" jakiś szwabski "firerek" będzie decydował o tym, do czego mamy prawo?!

Przypominam

Panie Premierze, Panie Prezydencie

My Naród Polski, jedyny Wasz suweren, bo to z naszej łaski i decyzji macie władzę by rządzić w naszym imieniu. My Naród Polski, zawsze wierny Bogu i polskim tradycjom, przez pamięć naszych Bohaterów którzy oddali życie w obronie tych wartości i wolności, domagamy się realizacji tego, co Nam obiecaliście:

1. Chcemy radykalnej reformy wymiaru sprawiedliwości. Natychmiast bez zbędnej zwłoki.

2. Nie chcemy żadnych okrągłych stolików z łajdakami, zdrajcami, złodziejami i politycznymi łachudrami na obcych usługach - z unijnymi także

3. Nie ma naszej zgody na bezkarne szczucie i plucie na Boga, na Polskę i na pamięć naszych Bohaterów. Miejsce zdrajców i łotrów jest przed sądem i w więzieniu.

4. Chcemy kontynuacji reform deklarowanych w Programie Dobrej Zmiany - to nam obiecaliście - na taki cel oddaliśmy swoje głosy!

5. Waszym psim obowiązkiem jest działanie w porozumieniu i w zgodzie - a za prywatę będziemy rozliczać Was przy urnie. Litości nie będzie.

6. W tej wojnie, a jest to wojna o prymat chrześcijańskich wartości, także o niepodległość Ojczyzny, wszelkie indywidualne ambicje realizowane kosztem Dobrej Zmiany i rezygnacji z tego co najświętsze dla Polaków oraz zamach na nasze wartości muszą być bezwzględnie odrzucone i ukarane, albo won z polityki!

7. Waszym psim obowiązkiem jest: obrona dobrego Imienia Polski i Jej interesów oraz nie uleganie obcym naciskom.

8. Nie ma naszej zgody na sprzedanie naszej suwerenności w niemieckie łapy za kasę z UE

9. Domagamy się bezwzględnego ukarania zdrajców, złodziei i wyborczych fałszerzy oraz zakazu udziału w życiu publicznym tych ludzi przez 30 lat. 

Czego się boicie "pisiorki"? Większość Polaków popiera Waszą politykę. Pies rąbał całą te UE - dla Polski jest to dzisiaj mezalians. Czas najwyższy postawić Polakom pytanie: Po co nam taka UE?

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Darek65

22-03-2023 [14:37] - Darek65 | Link:

@UU
"No i "# z jakiej paki" jakiś szwabski "firerek" będzie decydował o tym, do czego mamy prawo?!" - przepraszam, a kto mu na to pozwolił ?
Nadal trwa wyszydzanie tych, którzy śmią zarzucić PIS-owi i jego partnerom tchórzostwo. Cena tego będzie wyższa niż wszelakie "profity" z UE.
Niedawno zamieściłem link do pewnego artykułu - https://pch24.pl/unia-rzadza-w...
Ten też oszołom ? - https://www.fronda.pl/a/Niemcy...
 

Obrazek użytkownika Jabe

22-03-2023 [14:49] - Jabe | Link:

Suwerenność suwerena z Lang­ley jest nie­zagrożona.

Obrazek użytkownika Jan1797

22-03-2023 [15:33] - Jan1797 | Link:

Patrz Ula,
Wpływy głową ruszyły? :-))

Obrazek użytkownika juur

22-03-2023 [18:10] - juur | Link:

"Po latach przypominam.." to wszystko prawda i nie sposób się nie zgodzić.
Czy nie wydaje się, że na NB robi się dziwnie. Z jednej strony mamy "najlepszy premier" PMM, który za naszymi plecami, małymi krokami, zgadza się na kolejne ograniczanie naszej suwerenności o czym dowiadujemy się po wielu miesiącach o ile w ogóle się dowiadujemy. Z drugiej strony gdy ktoś wyrazi niezadowolenie ze sprzedawania nas tak kawałek po kawałku, bo chce wolnej Polski, to jest nazywany  ruską onucą, podnóżkiem Putina czy też niemiecką mendą.  Jeżeli to nie choroba to co to jest?

Obrazek użytkownika smieciu

22-03-2023 [19:05] - smieciu | Link:

Dla mnie najciekawszym motywem jest że jest tyle gadki o Niemcach, którzy mają stwarzać dla nas zagrożenie a jest tak mało na temat Rusków. Z jakiegoś powodu w rządzie uznają że nie ma powodu by się ich bać. Za to są powody by bać się Niemców.
Dlatego jest to ciekawe ponieważ przez większość czasu rząd PiS wyrażał umiarkowane niezadowolenie z UE. Bo i nie było powodów do niezadowolenia. Do Polski popłynęły ogromne pieniądze na drogi, kolej oraz gaz. Ludzie z rządu pykali sobie fotki przy przecinaniu kolejnych wstążek, wszyscy byli zadowoleni poza Ziobrem, który notabene był blokowany nie tylko przez UE ale też Dudę.
Owszem było trochę krytyki NS2 ale zawsze pod kątem zagrożenia rosyjskiego. Gdyby nie Putin, gdyby ta rura prowadziła gdzie indziej, Niemcy byliby i właściwie byli traktowani tak jak UE. Coś co mogłoby być lepsze ale przecież będziemy z tym żyć.

Wybuchła jednak tzw wojna na Ukrainie i ... nagle głównym wrogiem PiSu są Niemcy. Co pisze pani Ula?
Groźba utraty suwerenności na rzecz szwabskiej hołoty jest duża.
Mimo że mamy niebezpieczną sytuację na Wschodzie to PiS swoją propagandą atakuje przede wszystkim Niemcy. Choć NS2 nie został uruchomiony mimo że było na to sporo czasu przed lutym 2022. Dodatkowo został zniszczony wraz z NS1 a Niemcy podjęły zdecydowane i zaskakująco szybkie (najwyraźniej już od pewnego czasu szykowali się zatrzymanie gazu z NS) kroki uniezależniające od Rusków. Tak więc najważniejsze powody krytyki Niemiec zniknęły. I właśnie w tym momencie mamy propagandowy atak na Niemcy. Może rząd PiS jest niezadowolony z tego że Niemcy odcięły się od Rusków?
Wyraźnie PiS z jakiegoś powodu Rusków nie traktują jak  jak groźnego wroga. Co jest o tyle znów dziwne że przecież wzywają wszystkich do pomocy Ukrainie. Ale po co skoro to nie Ruskie a Niemcy są zagrożeniem?
Dlaczego właściwie uznaje się że Ruskie nie są zagrożeniem?

Ludzie tego nie widzą ale ten motyw sugeruje że nastąpi jeszcze mały hokus pokus w Polsce.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-03-2023 [19:50] - Ula Ujejska | Link:

Smieciu
Tego bełkotu i manipulacji nie da się skomentować inaczej, niż niegrzecznie, więc na tym skończę. Szanuję zdrowie Admina - proszę niech o tym pamięta jak mi się coś wymsknie w przyszłości 😉 

Obrazek użytkownika Czesław2

23-03-2023 [07:29] - Czesław2 | Link:

@juur Ciężka praca. Likwidacja Polski zostanie przeprowadzona w prosty sposób. Następna duża transza pomocy Ukrainie, albo jej stowarzyszenie z unią będzie głosowane en block z likwidacją weta. MM będzie  oczywiście przeciw, ale nie zawetuje, czyli nic nie zrobi. Ta ścieżka prawna jest już opanowana.

Obrazek użytkownika tricolour

23-03-2023 [08:30] - tricolour | Link:

I jaka to komfortowa sytuacja gdy bez względu na kogo głosujesz, sprawy i tak idą we właściwym kierunku.

Obrazek użytkownika u2

23-03-2023 [08:55] - u2 | Link:

ruską onucą, podnóżkiem Putina czy też niemiecką mendą

Pustosłowie, typowe dla kacapskiego trolla. Wczoraj uśmiałem się, bo niejaki Darek podał artykuł z Frondy o zmianach w UE, które mają być dyskutowane w RE i przedstawił je jako już obowiązujące. Tak z wami kacapskimi trollami jest, straszycie i straszycie aż się zes...  z tego strachu jak niejaki Rola :-)

Obrazek użytkownika juur

23-03-2023 [11:58] - juur | Link:

@u2 Jak widać to co w głowie to na języku. A na języku głównie odniesienia do fizjologi w sposób, powszechnie, uznany za obelżywy..

Obrazek użytkownika Czesław2

23-03-2023 [11:06] - Czesław2 | Link:

Według prawa, ambasada powinna być zlikwidowana, a ambasador wyrzucony na zbity pysk
https://dorzeczy.pl/kraj/41952...
Głosowanie w Polsce na kogokolwiek to strata czasu.