Banda psychopatów pcha się do koryta

Bardzo wiele osób pyta mnie, co tak naprawdę wydarzyło się w Polsce w ostatnich dniach. Jak to możliwe, że stacja założona przez współpracowników bezpieki urządza gorszą niż w czasach komuny nagonkę na papieża? Jak to możliwe, że w związanej z tą stacją partii funkcjonowało kilku agresywnych pedofilów, a karani za to są dziennikarze, którzy to ujawniają? Mało tego, dziennikarze, ich koledzy, a nawet rodziny dostają groźby śmierci pod wpływem nagonki organizowanej przez polityków. Wielu ludzi tłumaczy to mniej lub bardziej trafnymi kalkulacjami politycznymi. Rzeczywiście te kalkulacje były mało trafne, bo PO bardzo na tym traci, ale jej działacze sądzili, że będzie inaczej. Byli przekonani, że odwrócą uwagę od gigantycznej i niewyjaśnionej afery we własnym środowisku, a przy okazji zza węgła ostrzelają niepokornych dziennikarzy. Ale to, że pomylili się w kalkulacjach, nie oznacza, że ich nie było. 

Walka o władzę powoduje, że czasem stosuje się niskie uderzenia. Problem polega na tym, że nawet w tej walce są i muszą być granice. Zahamowań nie mieli bolszewicy czy hitlerowcy. Oni byli zdolni do wszystkiego i z ludzi bez sumienia chętnie korzystali. Dzisiaj PO mniej lub bardziej świadomie takich typów promuje. Zadziałał tam mechanizm wypierania przez „gorszy pieniądz lepszego”. To, że Platforma tak bardzo na sprawie się przejechała, wynika właśnie z doboru kadr, dla których normalną rzeczywistością jest brak zasad. Efekt jest taki, że do władzy pcha się coraz większa banda psychopatów. 

Ale dzisiaj to jest nie tylko problem PO. Najpierw ta formacja została zdominowana przez taką „formację”, a teraz chce narzucić ton opozycji. Przy głosowaniu w obronie Jana Pawła II część opozycji zbuntowała się przeciwko Platformie. Powstała koalicja, którą umownie nazwałem „papieską”. PSL i Konfederacja nie chciały grać w rytm wrzasków liderów PO. Tylko czy to rozwiązuje problem? Jaką mamy pewność, że po wyborach nie stworzą z nimi rządu? A w powstałej sytuacji pewność musimy mieć już dzisiaj. Sprawy zaszły za daleko. Prawdopodobnie opozycja będzie miała za mało głosów, by nawet razem z Konfederacją tworzyć koalicję z psychopatami. Ale po tym, co się stało, nie może być „prawdopodobnie”. Trzeba żądać od nich zapewnienia, że na pewno nie wejdą z PO w żadne układy. Inaczej glosowanie w sprawie JP II będzie z ich strony zwykłym oszustwem, unikiem, by zamydlić oczy własnemu elektoratowi. 

Felieton pochodzi z najnowszego wydania "Gazety Polskiej" z 15 marca 2023. 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ryan

15-03-2023 [15:35] - Ryan | Link:

Eric Adams - burmistrz Nowego Jorku:
"Nie mówicie mi o rozdziale państwa od Kościoła. Państwo jest ciałem, a Kościół jest jego sercem. Jeśli zabierze się serce z ciała, to takie ciało musi umrzeć"

Obrazek użytkownika Ijontichy

15-03-2023 [15:37] - Ijontichy | Link:

Opozycja nie musi NIC robić...wystarczy robota Morawieckiego,Dudy i milczenie Kaczyńskiego.
Jak chodzi o skomplikowane samobójstwo,to PiS zrobił kolejny krok.

Obrazek użytkownika Tezeusz

15-03-2023 [15:52] - Tezeusz | Link:

To za PO dzieci chodziły głodne, rodzice byli bezrobotni, zakupy byly na zeszyt, majątek narodowy był sprzedany i zlikwidiwany
Młodzi uciekali z kraju za chlebem. Popularna i była robota w szwabii na szparagach oraz podcieranie dupy SSmanom.
A PO za to w Sowie żarło ośmiorniczki śmiejąc się z biednego narodu. To był dobrobyt !  Krótka pamięć takich komuchów jak @ ljon..rus..

Obrazek użytkownika Ryan

15-03-2023 [16:21] - Ryan | Link:

Ijontichy 
masz rację pajacu
będziecie nadal w czarnej dupie jak dotąd
​pedofili do władzy nikt nie dopuści

 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

15-03-2023 [16:13] - Chatar Leon | Link:

Trudno przecenić zasługi pana Sakiewicza w latach minionych, także w kwestii pogonienia tychże kon donkowych psychopatów przed ośmiu laty.
Ale ostatnie trzy lata "Strefy wolnego słowa" to porażka. Bezkrytyczne poparcie wszystkich idiotyzmów które miały miejsce po rozwaleniu rządu premier Szydło, łącznie z kolejnymi ustępstwami na rzecz Brukseli i kretyństw klimatycznych z przekrętem pod nazwą "plan odbudowy". O równie bezmyślnym powtarzaniu narracji o "pandemii" i "cudownych szczepionkach" nie warto nawet wspominać.
Ostatnim sprawiedliwym był tu śp Jerzy Targalski.

Obrazek użytkownika Ryan

15-03-2023 [16:44] - Ryan | Link:

Pedofile z PO i Lewicy pracują coraz intensywniej nad powstaniem po wyborach koalicji JP2

Obrazek użytkownika RinoCeronte

15-03-2023 [16:44] - RinoCeronte | Link:

Leon bądź zawodowcem a nie amatorem!

Obrazek użytkownika Chatar Leon

15-03-2023 [19:03] - Chatar Leon | Link:

Problem w tym, że jest mi wszystko jedno, czy robale mają być wcinane po europejsku i gejowsku, czy też patriotycznie i po bożemu.
Ja po prostu nie chcę żadnych robali!

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

15-03-2023 [16:49] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Byli przekonani, że odwrócą uwagę od gigantycznej i niewyjaśnionej afery we własnym środowisku"
Od wyjaśniania afer nie jest środowisko tylko prokuratura. Skoro prokuratura wzbrania się jak może przed wyjaśnianiem afer w środowisku kościelnym to dlaczego miałaby z ochotą wyjaśniać afery gdzie indziej.

Obrazek użytkownika Ijontichy

15-03-2023 [18:41] - Ijontichy | Link:

Tezeusz & Ryan
"Mają oczy,a nie widzą,mają uszy,a nie słyszą,mają usta,a nie mówią" + mają głowy,ale nie mają mózgów!

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

15-03-2023 [21:05] - Siberian Husky Dog | Link:

Za Tuska było tak dobrze, że nawet nikomu nie były potrzebne pieniądze.
Wszystko dostałeś na zeszyt,
Pomidory i ogórki gruntowe rosły w marcu na przydrożnych drzewach, a darmowy węgiel dowozili gratis i wrzucali do piwnicy.