"Gra trumną" Patoliberałów

Matka zmarłego chłopca apelowała o uszanowanie prywatności jej rodziny i nieprzychodzenie na uroczystości pogrzebowe. Tusk I jej partyjni koledzy nie mogli darować sobie jednak okazji dlatego zaraz po pogrzebie, w formie "konferencji prasowej," urządzili sobie mini wiec polityczny
Tusk zawsze grał trumnami czy to była siatkarka, czy to jest chłopak skrzywdzony przez pedofila z PO czy nawet Smoleńsk były dla niego okazja do siania nienawiści.
To człowiek podły, bez zasad, na pogrzeby chadza tylko wtedy gdy mu się to opłaci i może to wykorzystać. To są takie polityczne dziwki które na śmierci tego dziecka chcą wybielić pedofilstwo w swych szeregach

Z rosnącym obrzydzeniem obserwuję krokodyle łzy tzw. liberalnej lewicy, która na niewątpliwej tragedii ich własnej koleżanki partyjnej buduje kolejną antypisowską narrację.
Śmierć dziecka cynicznie wykorzystywana przez Tuska i jego akolitów jako żywo przypomina medialny cyrk po zabójstwie Adamowicza. Tzw. wolne media, a więc należące do niepolskich koncernów medialnych, dyszących rządzą zemsty za pozbawienie wpływów z tytułu państwowych reklam, od razu zaczęły oskarżać TVP Info za tą śmierć. Rzekomo zabójca odsiadując wyrok naoglądał się pod celą „reżimowej” telewizji, która to szczuła na Bogu ducha winnego prezydenta Gdańska. Krew Adamowicza na rękach dziennikarzy TVP – słychać było praktycznie dzień w dzień.
Kiedy jednak wyszło, że o Adamowiczu pisała wcześnie oPOzycyjna prasa, zaś POlitycy za wszelką cenę chcieli wymóc na nim wycofanie się z wyborów uważając poniekąd słusznie, że wizerunkowo jedynie im szkodzi, burza medialna minęła.
Najwyraźniej teraz mamy podobne przesilenie.
Uderzenie w dziennikarzy „reżimowych” pod pretekstem ujawnienia danych ofiary pedofila od lat powiązanego wyjątkowo mocno tak z PO jak i z LGBT, co miało doprowadzić po trzech miesiącach od publikacji do samobójczej śmierci dziecka dość jednoznacznie wskazuje na faktyczną intencję.
Wskazanie bowiem tuż przed Sylwestrem 2022 roku kolejnego już przypadku pedofilii w łonie oPOzycji zachwiało medialnym obrazem partii Tuska.
Najdotkliwszym ciosem było powszechne w mediach społecznościowych używanie nazwy Platforma Pedofilów zamiast Platforma Obywatelska.
Śmierć syna znanej posłanki ma zatem posłużyć... do zatarcia powyższego.
Dlatego nie liczą się fakty. Te zaś jednoznacznie wskazują, że za ujawnieniem danych pozwalających zidentyfikować ofiary pedofila stoi poseł Platformy Obywatelskiej Piotr Borys.
Co więcej, informacja została przekazana również przez portal Tomasza Lisa, Super Ekspres itd.
Tylko że PO chce zneutralizować media przez się nie opanowane.
Stąd biorą się takie wpisy, jak ten Witolda Jurasza.

Sprawa śmierci synka posłanki PO dowodzi tego, że zaangażowanych w nią funkcjonariuszy medialnych (bo nie dziennikarzy) PiS i prawicy w mojej ocenie należy uznać za moralnych degeneratów.

A jak ocenić funkcjonariuszy medialnych z na:Temat? Z Super Ekspresu?
Ba, a posła Piotra Borysa?
Najwyraźniej wszyscy są takimi samymi moralnymi degeneratami, przy czym poseł Borys najbardziej, skoro ujawnił więcej danych niż ww. media.
Czyli zamiast Partii Pedofilów mamy do czynienia z Partią Pedofilów i Moralnych Degeneratów. Tylko taki logiczny wniosek można wyciągnąć z wypowiedzi Witolda Jurasza.
Trudno się nie zgodzić z publicystą der Onet.
A jeszcze bardziej przyklasnąć, gdy demaskuje prawdziwe intencje nagle oburzonych moralnie patopolityków i patodziennikarzy.

...tak się składa, że po drugiej – pisowskiej – stronie są wcale niemniej liczni, ale wręcz póki co liczniejsi Polacy, którzy zło widzą tylko po stronie opozycji. Śmierć synka posłanki ze Szczecina zmieni, jak dobrze pójdzie, preferencje wyborcze może ułamka tych ludzi.

No i jesteśmy w domu.
Nagłaśnianie śmierci syna znanej posłanki ma na celu zmianę preferencji wyborczych wyborców PiS.
Z punktu widzenia inżynierii wyborczej samobójcza śmierć Mikołaja jest tym samym, co wcześniejsze przedwyborcze kapiszony tej formacji – Adamowicz czy też „wieże Kaczyńskiego”.
Po prostu ma zwiększyć szanse PO na wygraną w jesiennych wyborach.
I tylko temu zawdzięczamy cały ten oPOzycyjny cyrk.
Cała reszta to komentarze.
8.03 2023
fot. pixabay
https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/gra-trumna-patoliberalow
ps.
Tego dzieciaka zabił swoim czynem pedofil z PO i nieodpowiedzialność jego matki, która zajęta sianiem nienawiści wobec PiS nie miała dla dzieci czasu. Dzisiaj koledzy pedofila chcą na tej trumnie odnieść zwycięstwo wyborcze.
Nie możemy tym hienom oddać Polski

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zofia

08-03-2023 [16:25] - Zofia | Link:

To zdanie napisane tłustym drukiem jako PS. jest bardzo trafnym podsumowaniem tragedii rodziny pani posłanki. 

Obrazek użytkownika J z L

08-03-2023 [16:50] - J z L | Link:

Matka za karierę polityczną sprzedała córkę i syna pedofilowi i to nie jest polityka. Zresztą matka głosowała przeciwko zaostrzaniu kar dla tej grupy dewiantów, to chyba o czymś świadczy.
To matką powinna się zająć prokuratura. O ojcu jakoś cisza

Obrazek użytkownika Ryan

09-03-2023 [13:40] - Ryan | Link:

Partia Pedofilii Obywatelskiej postanowiła urządzić sobie w sejmie wewnątrzpartyjne wybory, a młodziutki, świeży, światowy Trzaskowski rzucić wyzwanie staremu zdezolowanemu folksdojczowi

CZEKAMY NA NOC DŁUGICH NOŻY 

i jak to mówił Hitler i na "ostateczne rozwiązanie"

https://pbs.twimg.com/media/Fqw9zHrWAAAQ4k-?format=png&name=small

Obrazek użytkownika sake3

08-03-2023 [18:06] - sake3 | Link:

Ta tragedia stała się sztandarową bronią opozycji w walce wyborczej.Wszystkie ręce na pokład zostały już uruchomione.Najwstrętniejsze są te ,,wiece'' gdzie zbici w kupki pokrzykują jedno i to samo.Nawet żałobnych min nie robią tylko widać nienawiść.Przeczytałam wywiad z Oskarem Szafarowiczem z Forum Młodych PiS na UW.Został poddany bezwzględnemu szczuciu przez kolegów z Lewicy i wykładowcy Góreckiego.Żadają relegowania go z Uniwersytetu,namawiają innych do rękoczynów wobec niego i rodziny,miotają groźby i wyzwiska.Rektor schował się zapewne za biurko,jednak obiecał że UW rozpatrzy jego usunięcie.Doszło do tego ,że jego rodzice boją się wyjść z domu w obawie przed pobiciem Do ataku namówiono nawet szkolnych kolegów. Pan @Krzysztofjaw postawił pytanie jaka będzie Polska za przyszłych rządów PO. Właśnie tak będzie wyglądać jak teraz i tak jak  za czasów stalinowskich których przecież w wiekszości nie pamietamy.Mamy zresztą przedsmak tego jak potraktowano w Toruniu prof.Nalaskowskiego czy panią profesor(Nie pamiętam nazwiska) w Katowicach. 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

08-03-2023 [18:53] - Siberian Husky Dog | Link:

sake3
Dla tych lewaków nieistotne są przestępstwa członka platformy
Zbrodnią jest ujawnienie pedofila

https://pbs.twimg.com/media/FqtxhyLWcAAm_VY?format=jpg&name=small

Obrazek użytkownika Jabe

08-03-2023 [19:48] - Jabe | Link:

PiS obiecywał naprawę pań­stwa po latach plat­for­mia­nego bez­hołowia. Plat­forma u władzy też może za­chować się inaczej, niż ktoś mógłby się spodziewać. Jednak co do pod­stawowych panuje między tymi obozami zgoda ponad po­działami (kowid, ogranicza­nie autonomii, ser­wilizm w polityce między­narodowej, nie liczenie się z inte­resem Polski).

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

08-03-2023 [20:36] - Siberian Husky Dog | Link:

Zawsze można wyjechać 

Obrazek użytkownika Darek65

09-03-2023 [07:57] - Darek65 | Link:

SHD
"Zawsze można wyjechać". Co to za argument ? W nieodległych czasach, już wyganiano za granicę tych, co się z władzunią nie zgadzali.PO, SLD, PSL to, według mnie, totalna patologia. To nie znaczy, że PIS, to kryształ. Nie zawsze zgadzam się z przedmówcą, ale w pewnych tematach PIS postępuje podobnie, jak tzw. opozycja. I każdy, kto uważnie obserwuje polską scenę polityczną przyzna to. https://twitter.com/Kasiasok12...

 

Obrazek użytkownika u2

09-03-2023 [19:33] - u2 | Link:

W nieodległych czasach, już wyganiano za granicę tych, co się z władzunią nie zgadzali.

Chodzi tobie o marzec 1968 ? No fakt, kilkanaście tysięcy Polaków wyjechało z PRL, raju krat, w tym ponad 1000 agenciaków. Ale gdyby Gomułka otworzył granice, to by wtedy wyjechały miliony, a nie kilkanaście tysięcy. Teraz "jabe" standardowo jęczy tak jak ty bez podania konkretów, jak to ma być źle, nie dobrze. Takie zaklinanie rzeczywistości obaj uprawiacie. Takie bratnie dusze trolle jesteście. Ale możecie przecież wyjechać Polski w każdej chwili. Niektórzy nadają, np. z NIemiec jak to im jest źle w Polsce, niedobrze. Oni już wyjechali. A ty na co czekasz ? :-)

Obrazek użytkownika smieciu

08-03-2023 [18:07] - smieciu | Link:

Dlatego nie liczą się fakty. Te zaś jednoznacznie wskazują, że za ujawnieniem danych pozwalających zidentyfikować ofiary pedofila stoi poseł Platformy Obywatelskiej Piotr Borys.

Ogarnij się autorze. Dlaczego pisowska KRRiT wszczęła postępowanie z urzędu w sprawie ukarania nadawców Polskiego Radia Szczecin oraz TVP Info w tej sprawie?
Cała ta historia pokazuje znakomicie istotę działania propagandy. Istnieje pewna prawda i rzeczywistość ale też łatwość jej zakłamywania przez media. A to dlatego że istnieją ci, którzy czekają na nią, tęże propagandę, wizję. Czekają na paliwo, które im dostarczy kolejnych powodów w utwierdzaniu się we własnych wyobrażeniach. To takie błędne koło. Najpierw ta propaganda musi zrobić wyłom ale potem rzecz już idzie naturalnie. Propaganda staje się rzeczywistością i nie można z niej wyjść gdyż oznaczałoby to przyznanie się do wiary w kłamstwa, przeinaczenia itp. Cały świat mógłby okazać się inny, a to dla wielu jest nie do wyobrażenia.

Ta sprawa jest naprawdę jasna.
Wyhodowali tam pedofila a hodujący sami padli ofiarą. Dostali nauczkę. I na tym by się skończyło gdyby nie Duklanowski, który odgrzebał tą historię. Celowo podając dane namierzające uczestników. Tylko wtedy bowiem ta stara sprawa miała medialne wzięcie, był sens jej odgrzebywania.
Ale może by się to jakoś rozeszło po kościach tylko że po dwóch miesiącach od reportażu chłopak nie żyje.
A my mamy wielką aferę. Której NIE BYŁOBY gdyby nie wywiad Duklanowskiego. Rodzina po prostu po cichu zostałaby z tą tragedią.
Tylko że jednak był reportaż dzięki któremu rzesze znajomych tej rodziny dowiedziały się o pedofilskiej historii, przez co chłopak po tych trzech latach mógł dostać nowej traumy i ze sobą skończyć.
Reszta jest wielkim biciem piany przez obie strony.
Przy okazji której jednak mamy jak na dłoni że te aniołkowate rządowe media zdolne są do wszelkiej manipulacji (wciskając swoim widzom P. Borysa jako winnego) oraz do chronienia swoich. Nawet jeśli wyraźnie się skompromitowali.
Propaganda PiS robi tu swoje. Może robić swoje przede wszystkim dzięki temu że wszczepiono widzom zasadę że do krętactw i manipulacji zdolni są tylko Tamci. Natomiast nasi zawsze mówią prawdę.
I dlatego nawet teraz, kiedy widać te manipulacje jak na dłoni, widz nie jest w stanie przyjąć tego do wiadomości.

To dlatego też wałkuję tą sprawę. Nie mam na to ochoty. I nie chodzi mi o to kto ma w tej aferze rację, gdyż jak napisałem na samym początku widać że wszyscy są umoczeni. Chodzi jednak o te mechanizmy. O te medialne wciskanie bezczelnego kitu. O pokazanie jak łatwo ludzie dają się manipulować, jak niewiele obchodzi ich weryfikacja danych. Bo najważniejsze jest kto co mówi i czy jest to zgodne z własnymi oczekiwaniami.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

08-03-2023 [18:45] - Siberian Husky Dog | Link:

Plują na największego Polaka, świętego Jana Pawła II
na Kościół
na Rodzinę
na Polski Mundur
chcą opiłowywać katolików

I taka Pedofilia Obywatelska chce przejąć władzę?

NIEDOCZEKANIE WASZE!!!

Obrazek użytkownika Ryan

08-03-2023 [21:14] - Ryan | Link:

Podsumujmy.
Pedofilem, działaczem LGBT i dilerem narkotyków, który molestował chłopaka jest członek Platformy Pedofilskiej
 
Matka, która tuszowała sprawę dla dobra partii jest posłem na sejm z PO.
Pierwszy ujawnił namiary na ofiarę pedofila poseł PO.
Ale winni są PiS i TVP.

Obrazek użytkownika smieciu

08-03-2023 [21:25] - smieciu | Link:

Widzę że obejrzałeś dzisiejsze Wiadomości TVP i bezkrytycznie wszystko łyknąłeś.
Wałkuję to cały dzień.
Jeśli do tej pory nie poznałeś prawdziwego przebiegu zdarzeń to już chyba nie dasz rady.

Obrazek użytkownika spike

09-03-2023 [00:44] - spike | Link:

"obejrzałeś dzisiejsze Wiadomości TVP i bezkrytycznie wszystko łyknąłeś."

ach ja natürlich, tylko i wyłącznie TVN - "cała Правда całą dobę" :))))))))))))))))

Obrazek użytkownika smieciu

09-03-2023 [11:44] - smieciu | Link:

Nie chciało mi się ale widać dobrze zrobiłem interesując się tą sprawą. Okazało się bowiem że obecnie pałeczka Totalniactwa przeszła w ręce TVPiS. Propaganda PiSowska przebija obecnie swoim chamstwem i stopniem manipulacji to co miało miejsce za PO. Przebiła TVN nie mówiąc o ruskiej Prawdzie.
Z jednej strony mamy prostą czystą sytuację, proste jasne fakty pokazujące że najazd na posłankę Filiks był zorganizowaną akcją Duklanowskiego spikniętego z TVP Info. Wyciągnęli brudy z przed trzech lat. Zrobiono prowokacyjny tekst, w którym podano łatwiutkie do rozszyfrowania sugestie o kogo chodzi.
Dzięki tej chamskiej, gównianej wrzutce cała Polska a w szczególności Szczecin dowiedział się o pedofilskiej aferze, której ofiarą padły dzieci posłanki. Mieli tam w pisowskich mediach radochę z rozgrzebania tego syfu.
Tylko że chłopak zmarł. Czego w planach nie było.
Co doprowadziło do obecnej akcji.
Gdzie propaganda pisowska po prostu bazując na najprymitywniejszej chamskiej manipulacji próbuje zrzucić z siebie winę wkręcając w to jeszcze PO. Ostatnie zdarzenia po prostu pokazały jednoznacznie czym jest TV PiS i jej media.

Ale oczywiście do pisowców czy do ciebie spike to już nie dotrze. Tak jak pisałem. Kiedy się za bardzo zawierzy nie ma już odwrotu.
I choć proste fakty pokazują że obecnie PiS swoimi metodami przyćmił działania PO to pewnie na nikim tutaj nie robi wrażenia.
Nie tylko PiS medialnym chamstwem przewyższa już PO ale co ciekawsze podobnie dzieje się na gruncie ogólnej polityki. Która coraz szybciej i skuteczniej wprowadza te właśnie lewackie rozwiązania, które wcześniej propagandowo przypisywano PO.

 

Obrazek użytkownika Ryan

09-03-2023 [15:02] - Ryan | Link:

 smieciu
Winnymi śmierci są :
Pedofil z PO
Szmaciarz z PO który ujawnił nazwiska
WY wszyscy gnoje kłamiący w tej sprawie i broniace Pedofilie Obywatelska
WY!!!!

Obrazek użytkownika smieciu

09-03-2023 [15:12] - smieciu | Link:

@Ryan
Owszem, pedofil odegrał swoją rolę. Tylko że to było 3 lata temu.
Przestań natomiast powtarzać głupoty o Borysie. Dlaczego w ogóle uważasz że to on ujawnił nazwiska konkretnie?
 

Obrazek użytkownika Ryan

09-03-2023 [13:14] - Ryan | Link:

TVN przekraczając nieprzekraczalną czerwoną linię, atakiem na Jana Pawła II, zupełnie omyłkowo, ale ostatecznie dobił Platformę oraz pozostałe post UB-ckie formacje przed wyborami

Obrazek użytkownika sake3

09-03-2023 [13:58] - sake3 | Link:

Ależ skąd,gdzie tam dobił.Za chwilę przekona sie pan tutaj jak wielu wrogów ma JPII nawet po śmierci.

Obrazek użytkownika sake3

09-03-2023 [13:59] - sake3 | Link:

Ależ skąd,gdzie tam dobił.Za chwilę przekona sie pan tutaj jak wielu wrogów ma JPII nawet po śmierci.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

09-03-2023 [15:47] - wielkopolskizdzichu | Link:

To chyba normalne, że jak się ma wyegzaltowanych bezkrytycznych wielbicieli to i wrogów też się ma. Chcesz wprowadzić nakaz mówienia o JPII tylko dobrze, to jakie kary przewidujesz dla tych którzy będą mówić źle? Bereza w której trzymano tych którzy narzekali na Marszałka?

Obrazek użytkownika sake3

09-03-2023 [19:06] - sake3 | Link:

@wielkopolskizdzichu.......Ja nie chcę nic wprowadzać.Ani zakazów ani nakazów czy kar.To pan jest egzaltowany i śmieszny galopując we wmawianiu co ja bym zrobiła.Pozostaje mi się tylko dziwić i napić kawy.

Obrazek użytkownika Ryan

09-03-2023 [18:40] - Ryan | Link:

Sejm podjął uchwałę w sprawie obrony dobrego imienia św. Jana Pawła II. Za przyjęciem uchwały głosowało 271 posłów. Przeciw było 43, a 4 wstrzymało się. W głosowaniu udział wzięło 318 posłów.

125 szmaciarzy z Pedofilii Obywatelskiej nie wzięło udziału w głosowaniu

Obrazek użytkownika tricolour

09-03-2023 [18:59] - tricolour | Link:

Bardzo dobrze zrobili, że nie wzięli udziału w głosowaniu. Dobre imię ma się nie w wyniku głosowania. Dowodem na to jest 20% frekwencja w kościele.

Obrazek użytkownika Ryan

09-03-2023 [19:39] - Ryan | Link:

w kościele Szechtera vel Michnika?

Obrazek użytkownika tricolour

09-03-2023 [19:53] - tricolour | Link:

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

09-03-2023 [21:19] - Siberian Husky Dog | Link:

Joanna Fabisiak z PO, to jedyny poseł/posłanka, która podniosła rękę za przegłosowaną dzisiaj uchwałą w obronie Ojca Świętego JP2.
Reszta lewackiego dziadostwa z PO (125 osób), w ogóle nie głosowało.
Śmiecie.

https://pbs.twimg.com/media/FqzWQ5iWAAIaD9y?format=jpg&name=large