Kariera pedofila

                             

                                        

Krzysztof F. (nazwisko już dawno zostało rozszyfrowane – Faliński) prędziutko i bez rozgłosu został osądzony i skazany za czyn, jaki wg środowisk różowo-tęczowych popełniają wyłącznie księża. Rzecz jasna sądy są niezawisłe i niezależne więc trudno dyskutować bez znajomości akt z wyrokiem, który za dwa czyny odpowiednio zagrożone 12 i 3 latami pozbawienia wolności orzeka karę łączną w wysokości 5 lat bez dwóch miesięcy.
Co więcej, z przekazów prasowych wynika, że Faliński aresztowany został jeszcze w 2020 roku co oznacza, że po odbyciu połowy kary (z obowiązkowym zaliczeniem okresu tymczasowego aresztowania) może wyjść na wolność lada moment albo też już jest za murami.
Dwa lata jak dla brata, jak mówią pod celą.
Przyjrzyjmy się zatem ciut bliżej postaci Krzysztofa Falińskiego.
Oto fragmenty wywiadu, jaki skazany prawomocnie za pedofilię b. działacz PO i LGBT udzielił portalowi eBarlinek.pl 15 października 2018 roku.

Krzysztof Faliński, syn Józefa Jerzego Falińskiego? Czy to Pana motyw do kandydowania?
W pewnym sensie tak, nie można nie być synem własnego ojca.(...)
http://www.ebarlinek.pl/nowosci,artykuly,6,1,wywiad_z_krzysztofem_falinskim_k,695.html(link is external)

No to spójrzmy na ojca w takim razie.

Józef Jerzy Faliński (ur. 3 lipca 1946 w Radowie) – polski polityk, samorządowiec, w latach 2000–2002 marszałek województwa zachodniopomorskiego.
Z wykształcenia politolog. W okresie PRL działał w PZPR, był sekretarzem partii w Barlinku. Na początku lat 90. pracował jako nauczyciel. W latach 1994–2000 był burmistrzem Barlinka. Od 26 stycznia 2000 do 9 grudnia 2002 pełnił funkcję marszałka województwa zachodniopomorskiego. Następnie do 2008 zajmował stanowisko zastępcy prezesa zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Od 1998 zasiadał w sejmiku województwa. Należał do Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w 2004 przeszedł do SdPlkierował wojewódzkimi strukturami tej partii. W wyborach samorządowych w 2006 został wybrany radnym III kadencji z listy Lewicy i Demokratów. Pod koniec tego samego roku wystąpił z klubu radnych LiD, a w 2008 przystąpił do klubu radnych Platformy Obywatelskiej. W 2009 utracił mandat radnego na skutek orzeczenia NSA z uwagi na wcześniejsze łączenie go z pracą w WFOŚiGW. Mandat radnego odzyskał rok później z listy PO. Nie utrzymał go w 2014, jednak w 2015 po kilku tygodniach nowej kadencji zastąpił Rafała Zająca, który zrezygnował w związku z zakazem łączenia zajmowanych funkcji. W 2018 uzyskał natomiast mandat radnego powiatu myśliborskiego.
(wikipedia)

Ojciec, wieloletni radny, wcześniej zaś sekretarz PZPR w Barlinku, burmistrz, marszałek województwa… Syn natomiast wysoko, jak na swój wiek, postawiony urzędas w tym samym Urzędzie, ale już za następcy.
Tatuś pomógł synkowi uzyskać stanowisko w kierowanym do niedawna przez siebie Urzędzie Marszałkowskim? Jeśli tak, to mamy do czynienia z jaskrawym przykładem nepotyzmu.
A powszechnie uważa się, że było to domeną PSL-u. ;)
Wróćmy jednak do wywiadu.

Prawie 25 lat pracy w różnych obszarach, to bogaty dorobek. Co uznaje Pan za swój największy sukces? Ma Pan na swoim koncie nagrody, wyróżnienia?
Nigdy nie przywiązywałem wagi do nagród, nie jestem typem kolekcjonera. Nie było czasu aby się o nie starać, zgłaszać czy aplikować. Jak na tyle lat pracy nie ma ich wiele. Ale jest taka, która cieszy mnie szczególnie. Jest to złota „Czerwona Kokardka”. To wyróżnienie przyznawane za działania na rzecz poprawy jakości życia osób żyjących z HIV, chorych na AIDS oraz za działania profilaktyczne w dziedzinie HIV i AIDS w Polsce. „Czerwona kokardka” jest symbolem solidarności z osobami żyjącymi z HIV i AIDS, ich rodzinami i bliskimi. Złote odznaczenie przyznawane jest przez grono nosicieli i osób chorych. Z dumą znalazłem się w gronie innych odznaczonych, wśród których są na przykład pani Jolanta Kwaśniewska czy ksiądz Arkadiusz Nowak. To odznaczenie jest dla mnie naprawdę ważne. Myślę, że podobnie ucieszyłby mnie jedynie Order Uśmiechu.
(ibid.)

Poza tym iście renesansowy umysł...

Mam to szczęście, że moje prywatne zainteresowania łączę w dużym stopniu z działalnością zawodową. Interesują mnie obszary związane z psychologią, psychoterapią, profilaktyką uzależnień. Pracuję społecznie, prowadząc stowarzyszenie „Równość na Fali”, nastawione na przeciwdziałanie wszelkim przejawom dyskryminacji. Mam szczęście współpracować ze świetnymi ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Bardzo lubię ludzi, bardzo lubię też zwierzęta. Z racji licznych obowiązków mogę zapewnić opiekę jedynie mało wymagającemu kotu, ale bardzo kocham psy. Ostatnio organizowałem warsztaty dla właścicieli agresywnych psów. Z zainteresowaniem śledzę działania na rzecz dzikich zwierząt, np. ochrony wilków. Moją pasją w czasie wolnym są od zawsze podróże. Lubię odwiedzać inne kraje, poznawać inne kultury, smakować nowych kuchni. Z tego smakowania zrodziła się moja kolejna pasja – gotowanie. Od ponad roku prowadzę w Szczecinie własną restaurację – Marshal food. Tam także, prócz pysznego jedzenia, staram się wplatać interesujące mnie wątki społeczne, np. warsztaty aktywizujące dla środowisk zagrożonych dyskryminacją czy spotkania dla osób z wadami słuchu. Dużo pracuję, żyję w biegu, jestem z natury bardzo aktywny. Rzadkie chwile na wypoczynek lubię spędzać po prostu w domu, zapraszając przyjaciół czy sięgając po film lub książkę.

Ale najważniejsze jest przecież zapewnienie Krzysztofa Falińskiego na samym końcu wywiadu.

Staram się być dobrym i uczciwym człowiekiem, wierzę w dobro w innych ludziach, wierzę w bezinteresowność, w czyste intencje. Chcę słuchać, widzieć, wiedzieć i pomagać. Liczę na głosy tych wyborców, którzy zgadzają się ze mną, że dobro powraca.

Dobry człowiek…
Wcześniej ten dobry człowiek również poświęcał się dobru społecznemu.
W 2006 roku Krzysztof Faliński brał udział w Konferencji "LOKALNY SYSTEM POMOCY DZIECKU KRZYWDZONEMU" jako Pełnomocnik Marszałka do Spraw Rozwiązywania Problemów Uzależnień obok dr hab. med. Mieczysława Walczaka Wojewódzkiego Konsultanta ds. Pediatrii, Katarzyny Nowakowskiej-Strojek – Pełnomocnika Wojewody ds. Rodziny, Katarzyny Figury – Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji oraz Tomasza Piechowiaka i Małgorzaty Rękawieckiej ze Stowarzyszenia S.O.S. dla Rodziny – Szczecin.
A tak wygląda stronka Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Połczyna Zdroju.

 
Faliński w cytowanym na początku wywiadzie powołuje się na swoją 25-letnią pracę. Co to znaczy, proszę państwa?
Czy zmarły tragicznie syn posłanki Magdaleny Filiks był jego jedyną ofiarą?
Być może tego się już nie dowiemy. Gdyby bowiem sprawa nie stała się głośna w Szczecinie nigdy nie przebiłaby się do jakiegokolwiek, choćby nawet najbardziej PiS-owskiego radia czy telewizji.
Tymczasem obecny marszałek województwa Olgierd Geblewicz najwyraźniej odwraca kota ogonem. Jak donosi portal DO RZECZY:

W rozmowie z Wirtualną Polską Geblewicz poinformował, że złożył pozew przeciwko dziennikarzowi Radia Szczecin. Jak stwierdził, ma dość "przechodzenia nad mową nienawiści, rozsiewaną w szczególności w mediach utrzymywanych za publiczne pieniądze, do porządku dziennego". Jego zdaniem, cała akcja związana z rzekomym ujawnieniem danych ofiary pedofilia była zaplanowaną akcją mającą na celu oczernienie Koalicji Obywatelskiej.
 Mamy najprawdopodobniej do czynienia z sytuacją, w której dochodzi do wycieku informacji ze służb lub prokuratury. Te informacje trafiają do mediów rządowych. A potem są wirowane w social mediach przez prorządowe konta. Zorganizowana akcja. I to jest absolutnie wstrząsające, że służby państwa, które mają chronić ofiary, w tej akcji uczestniczą, a może nawet ją koordynują – powiedział marszałek województwa zachodniopomorskiego.
https://dorzeczy.pl/kraj/413584/geblewicz-z-po-pozywa-dziennikarza-radia-szczecin.html(link is external)

Czym różni się stwierdzenie marszałka Geblewicza od przypuszczenia, że o sprawie miało być cicho, bo dotyka lokalnych nababów z PO?
Na dodatek jeszcze pedofilem okazuje się gej, lokalny działacz LGBT.
Toż to klęska ideolo… I to jeszcze kilka miesięcy przed wyborami.
...
Zwolennikom teorii o zabijaniu słowem ofiary pedofila należy przypomnieć, że syn znanej posłanki miał już za sobą dwie nieudane próby samobójcze, dziwnym trafem podjęte po wymuszonym na nim akcie pedofilskim z Krzysztofem Falińskim.
I dużo wcześniej niż ukazujące się materiały dziennikarskie.
Pedofilia zabija. Nawet wówczas, gdy sprawcą jest aktywista LGBT i członek największej oPOzycyjnej partii.
 
8.03 2023
 
https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/kariera-pedofila

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

08-03-2023 [11:45] - smieciu | Link:

Trafił swój na swego gdyż kariera Duklanowskiego jest chyba jeszcze bardziej wyrazista pod względem nepotyzmu i układów.
Wszyscy są tu umoczeni.
Z jednej strony ludzie, którzy wpierali LGBT traktując to jak zabawę. I sami oberwali. A z drugiej Duklanowski, który to wyciągnął. Nie zrobił tego ze względu na Falińskiego, którego historia sama w sobie była zbyt mało znacząca. Kolejny pedofil to za mało. W dodatku ukarany. Ale pedofil, który zrobił kuku, tym którzy go wspierali no i byli z wrażego PO to już coś. Taka historia ma swoje znaczenie. I dlatego Duklanowski z pewnością z premedytacją podał dane, które umożliwiły łatwe dojście do tego o którą z trzech posłanek ze Szczecina musi chodzić. I tak gówno popłynęło dalej.
 

Obrazek użytkownika Czesław2

08-03-2023 [12:06] - Czesław2 | Link:

Tym bardziej, ze przecież te same dane podał poseł PO w telewizji,  mamuncia przecież przygotowywała syna do zrobienia kariery politycznej. Z czegoś trzeba żyć. Czy okopres podało tę ciekawostkę?

Obrazek użytkownika smieciu

08-03-2023 [12:17] - smieciu | Link:

Ta obrona Duklanowskiego jest żałosna. Pokazuje jedynie jak to działa. Obie strony chronią swoich.
Kiedy poseł podał te dane gówno się już wylało.
Teraz trwa medialne przeinaczanie historii.

Obrazek użytkownika u2

08-03-2023 [12:22] - u2 | Link:

Ta obrona Duklanowskiego jest żałosna.

Raczej twój atak na dziennikarza, którzy ujawnił m.in. aferę koperciarza jest komiczny. Widać że wspierasz korupcję i łapówkarstwo, nie wspominajac pedofilii. Taki typ jak ty tak ma :-)

Obrazek użytkownika smieciu

08-03-2023 [12:27] - smieciu | Link:

Ja opieram się na faktach podczas kiedy ty potrafisz jedynie rzucać swoimi głupawymi, obraźliwymi insynuacjami. Masz coś  z głową, jakiś kompleks niższości czy jak?

Obrazek użytkownika u2

08-03-2023 [12:35] - u2 | Link:

Na faktach to opiera się red. Duklanowski, który ujawnił porażające fakty dotyczące koperciarza. A że ty się posługujesz ubeckim "ubu.press" to nie dziwota, wy ubeki tak macie. Insynuacje i pomówienia to wasz chleb powszedni :-)

Obrazek użytkownika smieciu

08-03-2023 [12:40] - smieciu | Link:

No właśnie. Przechodzisz do innego wątku ponieważ nie masz nic do powiedzenia. To co napisałem wyżej ma swoje oparcie w faktach a ty nie mogąc nic z tym zrobić możesz jedynie obrażać innych jak prosty cham.

Obrazek użytkownika u2

08-03-2023 [13:00] - u2 | Link:

Przechodzisz do innego wątku

Nie kłam. Obecny atak na red. Duklanowskiego wziął sie z powodu ujawnienia przez niego skali łapówkarstwa i korupcji u koperciarza. O tym wątku pisze nawet twoje ubu.press, oczywiście biorąc stronę koperciarza. Więc albo jesteś użytecznym idiotą, co jest całkiem prawdopodobne, albo opłacanym trollem, w co jednak wątpię, boś głupi jak lewy but :-)

Obrazek użytkownika smieciu

08-03-2023 [13:05] - smieciu | Link:

u2 licz się ze słowami. Zachowujesz się jak cham, obrażasz innych podczas kiedy nie masz nic na poparcie swoich słów. Chłopak zginął a ty mi wyjeżdżasz ze starym kotletem. Jeszcze raz mnie obrazisz tego typu gównianymi insynuacjami a piszę do admina.

Obrazek użytkownika u2

08-03-2023 [13:07] - u2 | Link:

piszę do admina

Pisz sobie gdzie chcesz. Jesteś tchórzliwym anonimem, nikim więcej.

PS. To że chłopak zginął to głównie wina Piotra B. z peło, który ujawnił kim są ofiary pedofila.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

08-03-2023 [14:17] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Jesteś tchórzliwym anonimem, nikim więcej."
A ty kim jesteś?

Obrazek użytkownika J z L

08-03-2023 [12:46] - J z L | Link:

A o czym i o kim pierdolił Borys z Pedofilii Obywatelskiej w grudniu ub.r
Pamiętasz?
Więc nie pierdol i ty
​Kłamiesz jak burą suka i bronisz bandytów na wszelkie sposoby

Obrazek użytkownika smieciu

08-03-2023 [12:59] - smieciu | Link:

Może te inwektywy zastosujesz wobec siebie. Tym bardziej że najwyraźniej nie czytasz tego co wklejasz od tego Humpty coś tam. Tak więc w  twoim poprzednim tekście był następujący odnośnik:
https://radioszczecin.pl/1,450...
Gdybyś go otworzył przeczytałbyś że o 6:30 rano 29 grudnia radio podało tą informację a Piotr Borys dzień później mówił o tym co już było jasne.
Po prostu łykasz łykasz tępą propagandę autorze.
A mi się nie chce czytać takiego... pierdolenia.

Obrazek użytkownika u2

08-03-2023 [13:04] - u2 | Link:

Borys dzień później mówił o tym co już było jasne.

Nie kłam. Borys podał informację, że ofiarami były dzieci posłanki peło, a w oryginalnym komunikacie było o znanej polityk. Oryginał w tym samym dniu podały między innym Gazownia, Interia i kilka innych portali.

Obrazek użytkownika smieciu

08-03-2023 [13:07] - smieciu | Link:

Nie kłam. Borys podał informację, że ofiarami były dzieci posłanki peło, a w oryginalnym komunikacie było o znanej polityk. Oryginał w tym samym dniu podały między innym Gazownia, Interia i kilka innych portali.

Kurwa u2, jesteś niedorozwojem że nie potrafisz czytać?
W chwili przestępstwa poszkodowany chłopiec miał 13 lat, a dziewczynka 16. To dzieci znanej parlamentarzystki.
Więc nie kłam. Chamie.

Obrazek użytkownika u2

08-03-2023 [13:11] - u2 | Link:

To dzieci znanej parlamentarzystki.

Nie kłam szmeciu. Dopiero Piotr B. podał, że to są dzieci posłanki peło. To umożliwiło identyfikację. Portale podawały oryginalny komunikat rzecznika sądu.

Obrazek użytkownika smieciu

08-03-2023 [13:13] - smieciu | Link:

Nie no, jesteś zwykłym niedorozwojem. Przeczytaj. Źródło, radio Duklanowskiego. Link, który podałem wyżej. A wcześniej był przytoczony przez autora w poprzednim tekście.
https://radioszczecin.pl/1,450...

Obrazek użytkownika u2

08-03-2023 [13:16] - u2 | Link:

Nie kłam szmeciu, red. Duklanowski podał jak inne portale komunikat rzecznika sądu. Następnego dnia Piotr B. z peło podał w TVP Info w programie na żywo, kolejne dane, których nie było w komunikacie rzecznika sądu. Prowadząca program p. Ogórek upominała Piotra B., aby nie podawał tych danych. Czego tutaj nie rozumiesz szmeciu ?

Obrazek użytkownika smieciu

08-03-2023 [13:22] - smieciu | Link:

Masz coś z głową.
Od pewnego czasu tak mi się wydawało. Ale teraz przynajmniej sam to jasno wykazałeś.
W tym momencie nie ma już sensu bym to ciągnął.

Obrazek użytkownika u2

08-03-2023 [13:26] - u2 | Link:

nie ma już sensu bym to ciągnął

Słusznie, nie kłam więcej szmeciu. Łatwo obalić twoje kłamstwa.

Obrazek użytkownika J z L

08-03-2023 [15:21] - J z L | Link:

Ten Borys ujawniający dane ofiar pedofila bardzo ich zabolał bo na NB 
takie wycie fanow Pedofilii Obywatelskiej jakiego dawno tu nie było

Obrazek użytkownika J z L

08-03-2023 [15:22] - J z L | Link:

Piotrek ujawnił dane ofiar pedofila.....ale jako drugi
To tak jakby ktoś podszedł do ciężko rannego i TYLKO go dobił.

Obrazek użytkownika u2

08-03-2023 [12:06] - u2 | Link:

sekretarz PZPR w Barlinku

Do tej pory Barlinek kojarzył mi się jako miejsce urodzin szachowego mistrza świata Emanuela Laskera. Teraz dojdzie skandal pedofilski :

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Emanuel Lasker (ur. 24 grudnia 1868 w Barlinku, zm. 11 stycznia 1941 w Nowym Jorku) – niemiecki szachista pochodzenia żydowskiego[1][2], drugi mistrz świata w szachach. Tytuł zdobył w 1894 roku pokonując Wilhelma Steinitza w meczu, w którym wygrał 10 partii, 4 zremisował i 5 przegrał. Tytuł mistrza świata zachował przez następne 27 lat, najdłużej w historii. Był również matematykiem, filozofem i brydżystą, przyjaźnił się z Albertem Einsteinem. Jest autorem gry planszowej laska, opartej na warcabach.

Obrazek użytkownika sake3

08-03-2023 [14:04] - sake3 | Link:

Można sobie tylko wyobrazić krzyk jaki by się podniósł ze strony opozycji gdyby pedofilem okazał się działacz PiS.Jak by trąbiły media,jak by szalała TVN i GW i jej szemrani pismacy.Taki pedofil i jego rodzina nie byliby pewni nawet życia.Jak to się stało,że zadufany bezczelny działacz PO cichutko został bezpiecznie odstawiony po tylu latach swojej bezkarnej działalności.Nawet nie wiemy czy szukano innych poszkodowanych dzieci,czy sprawdzono kontakty Krzysztofa F.z dostawcami narkotyków.? Przypuszczam,że sprawę zamieciono pod dywan,a pan Neumann zadbał by nic nie wyszło na jaw.Czy zapewniono temu dziecku opiekę psychologa,z pewnością nie,bo sprawa nie mogła wyjść na światło dzienne.Dwie próby samobójcze tego chłopca świadczą że to nie dziennikarz a środowisko w którym żył ,ogromna samotnośc,brak opieki rodzicielskiej ponosi za to winę.Z gdyby tak tym dzieckiem był syn lub córka działacza PiS? Powiedziano by,że dobrze mu tak a na NB pan @smieciu by stwierdził,ze to tylko dziecko tępego tłuka z PiS-u i nie ma sobie co zawracać głowy.Przypomnę jeszcze tylko sprawę zaszczuwania Jarosława Kaczyńskiego po śmierci brata i bratowej.Wtedy nie było wystąpień takich jak teraz nie pokazywano mord trzęsących się z oburzenia,wtedy się to podobało prawda?

Obrazek użytkownika Pani Anna

08-03-2023 [14:49] - Pani Anna | Link:

@sake3
Żaden pedofil nie powinien być pewny życia,  a krzyk powinien podnosić się zawsze, bez wzgledu z jakiego środowiska się wywodzi. Cz z PO, czy z PIS, czy z KK, to nie ma i nie powinno mieć żadnego znaczenia. Choć przyznam,  że te z KK są najbardziej bolesne.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

08-03-2023 [15:18] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Dwie próby samobójcze tego chłopca świadczą że to nie dziennikarz a środowisko w którym żył ,ogromna samotnośc,brak opieki rodzicielskiej ponosi za to winę."
Parę lat wstecz jakiś arcybiskup stwierdził że pedofilia w kościele to nie wina kapłanów tylko rodziców. Dziecko poszukujące miłości trafia na kapłana a ten jest zmuszony do zaspokojenia potrzeb dziecka.
Ot filozofia sake.

Obrazek użytkownika sake3

08-03-2023 [18:42] - sake3 | Link:

Arcybiskup Michalik wcale nie twierdził,że kapłani zaspokajają potrzeby dziecka.W ogóle cały komentarz jest kłamliwy.Arcybiskup tylko mówił,że dziecko garnie się do do dorosłych,ma do nich zaufanie i oczekuje bezpieczeństwa.Żle jeśli dorosły to zaufanie wykorzystuje .Tylko że teraz każdy przyjacielski gest dorosłego uważany jest za przejaw pedofilii.Niesdugo pogłaskanie po główce czy przytulenie będzie karalne.No oczywiście nie dla wszystkich.Pedofile z PO będą mogli bezkarnie molestowac dzieci.I tak za to oskarży się Kościół.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

09-03-2023 [11:41] - wielkopolskizdzichu | Link:

Ty sake nawet nie wiesz co twoi prorocy wygadują.  
"Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga"  Wyraźnie wskazał że wina nie leży po stronie kapłana. Zrzucił tę winę na rodziców dziecka i na nie same. Powiedział tak jak myśli znakomita wiekszość kapłanów i ich owieczki.  Po paru godzinach Michalik skapnął się że wygadał się  i zaczął odwracać kota ogonem.
Punkt widzenia pisiorów takich jak ty pokazuje przykład Tylawy w której pisiorstwo postanowiło zaszczuć matkę i córkę tylko dla tego że nie milczały wobec poczynań Katolickiego Kapłana. Dla takich jak ty kapłan molestujący dzieci jest niewinny,  winni są rodzice i dzieci.
 

Obrazek użytkownika juur

08-03-2023 [16:26] - juur | Link:

Gdzieś widziałem tytuł 'Pedofile w sutannach" nie czytałem tego ale czy to znaczy, że ktoś uważa, że członkowie PO noszą sutanny? Po pierwsze to na pewno nie wszyscy a po drugie to nie każda kiecka to sutanna a kabaretki to komża.  Nie wszyscy dewianci z PO to pedofile,  chociaż jest ich tam niemało na co wskazuje aktywna obrona różnych dewiantów przez PO.   Nie można uogólniać i jeżeli "ubogacają" się w obrębie swojego środowiska. to ich sprawa. Ale czy potrafią się ograniczać tylko do swojego środowiska? To już inna kwestia.