Esbek+

Niechcący czy chcący, Donald Tusk obiecał publicznie "poszkodowanemu" łotrowi z SB, że jak tylko wygra wybory, to naprawi tej grupie wszystkie "pisowskie krzywdy". No bo jak tu żyć za 2800 zł.?  Inny POsieł kiedyś w TVP Info wygadał się, że wszelkie ulgi dla rencistów i emerytów zostaną zabrane. Ot, i mamy w skrócie najważniejsze tezy programu wyborczego PO. Jeszcze jedno, ponoć strasznie skrzywdzona jest także "budżetówka" - i tu także razem z Lewicą Platforma obiecuje naprawiać krzywdy. I żeby nikt nie miał wątpliwości, to te założenia mają być także głównym czynnikiem walki z "pisowską inflacją". Tak przez chwilę, ciekawe czy żaden z tych głupków nie zastanowił się, że chce zabrać część i tak jeszcze głodowych dochodów staruszkom i oddać te pieniądze nieźle już nażartym?

Bezczelność tych łotrów nie ma granic. Jeden nawet sugerował że Stan Wojenny to był jakiś "hepening" gdzie ludziom nic nie groziło, a wtórował mu inny mądry inaczej Borys Budka. A gdzie tzw. sprawiedliwość? Ofiary tychże łotrów z SB mają dzisiaj średnio dochody na poziomie 1600zł albo często i mniej. Jeśli obetniemy im "trzynastki i czternastki" a dzieciom 500+, to znów ktoś pojedzie do Brukseli z fotoreportażem z Polski: o polskiej hańbie i biedzie głodujących dzieci. Ta hańba, to był twój dorobek Donald - upasiony wieprzu na krzywdzie tych ludzi. Nie będziemy finansować kolacyjek w "Sowie". Polacy w większości nie chcą powrotu Tuska do władzy.

Masz okazję w nadchodzących wyborach odprawić z kwitkiem tych łotrów - wybieraj mądrze!

Dziękuję za uwagę.

FILM: Pomruk wnerwionych już słychać.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Adam66

07-02-2023 [03:51] - Adam66 | Link:

Ubecko-sbecka swołocz powinna w najlepszym razie dostać 48 godzin na spakowanie się i bilet w jedną stronę, podejrzewam że kierunek blisko-wschodni byłby bardzo popularny...
 

Obrazek użytkownika Maverick

07-02-2023 [07:25] - Maverick | Link:

Leszek Zebrowski o SB-ekach co udają patriotów.

https://www.youtube.com/watch?...  Ilu takich zamaskowanych jest na Naszych Blogach??  

Obrazek użytkownika Czesław2

07-02-2023 [08:39] - Czesław2 | Link:

Chcesz wyludnienia stolycy?

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-02-2023 [07:44] - Tezeusz | Link:

Tusk to bieda !

Obrazek użytkownika Darek65

07-02-2023 [11:24] - Darek65 | Link:

Kłania się gruba kreska "patrioty" Mazowieckiego i jego środowiska. Inna sprawa, to głosujący na Tuska. Jak widać jest ich sporo, mimo wielu lat uświadamiania, kto jest kim.
Tu przykład tego - https://twitter.com/PiotrWiel/...   W tym samym wątku jest wpis o Morawieckim. Za granica już się poznali, kim on jest. https://twitter.com/st_feu/sta...

Obrazek użytkownika Chatar Leon

07-02-2023 [11:48] - Chatar Leon | Link:

@Darek
No właśnie! Czekałem na ujawnienie,kto stoi za tą opinią "wybitnych prawników", przy pomocy której główny bandyta "izb" chce gnoić uczciwych lekarzy,leczących ludzi i wyrażających swoje zdanie w dyskutowanych, kontrowersyjnych zagadnieniach nazwijmy to "pandemiczno-szczepionkowych".
No i proszę, wylazł z tego esbek! Z jednej strony ciekawe, ale z drugiej... nie ma się czemu dziwić. Oczywiście żadnej afery medialnej z tego nie będzie. W tak zwanych "mediach strefy wolnego słowa" też cisza, bo przecież Jerzy Targalski, ostatni sprawiedliwy, który ten temat odważnie podejmował, już nie żyje.

Obrazek użytkownika juur

07-02-2023 [11:45] - juur | Link:

Czy ktoś to jeszcze pamięta film "Nocna zmiana" gdzie tylko na jednego z uczestników zebrania u Bolka nie ma do dnia dzisiejszego "kwitów". To D. Tusk. Ukazać się mogą tylko wtedy gdy wygra opozycja. Będzie to przyczynek do odznaczenia za wierną służbę.

Obrazek użytkownika Darek65

07-02-2023 [12:02] - Darek65 | Link:

Kwity są, ale w odpowiednich skrytkach:) Widać, że są jeszcze w użyciu, dlatego nie odtajnione. Tak przy okazji, niejaki Duda, obiecywał odtajnienie aneksu w sprawie WSI. Obiło się komuś, czy już to zrobił ? A nie, to on hanukę zapalił, a ja głupi myślałem, że raport odtajnił :) 

Obrazek użytkownika sake3

07-02-2023 [12:08] - sake3 | Link:

I tak temat ,,Esbek+'' został sprowadzony starym zwyczajem  do problemu pandemiczno-szczepionkowego. Jak zresztą każda inna dyskusja. I jak tu sie mają esbecy nie cieszyć?  

Obrazek użytkownika Darek65

07-02-2023 [13:58] - Darek65 | Link:

@Sake
Nie został sprowadzony, tylko wszystkie wątki w naszym biednym kraju, począwszy od sądownictwa, poprzez pandemię, dziwnym trafem prowadzą do tego samego kłębka. W każdej grubszej sprawie pojawia się układ pookrągłostołowy. Jeśli chodzi o temat szczepionek, to dla wytrwałych https://twitter.com/ToeNegro/s...

A tu ciekawostka - https://twitter.com/grodzkirob...
Kolejna, może dotrze do niektórych - https://pch24.pl/brytyjski-par...

 

Obrazek użytkownika sake3

07-02-2023 [15:42] - sake3 | Link:

@Darek.....Czy ten biedny kraj jak pan nazywa Polskę zbiedniał podczas rządów PiS-u? Przedtem był krajem mlekiem i miodem płynącym? Bez korupcji,nieudolnych rządów? Proszę porównać pracowitość rządu PiS a niekompetencję i lekceważenie polskiego społeczeństwa przez rządy PO_PSL.Powodzie,huragany,nienawiść unijnych graczy,Turów,braki w węglu jednak były natychmiast rozwiązywane.Co by na miejscu PiS-u zrobił Tusk który od nienawiści wygląda jak stara podeszwa? Nic.  Wszystkim co złe od początku obarczaliściie PiS udając że nie widzicie ani afer,ani niesionych w reklamówkach łapówki którą przekazał ,,kurier''.Macie w końcu to na co tak dzielnie pracowaliście na NB.A czy będzie lepiej przekonacie się po wyborach.Na razie uczcie się niemieckiego i rosyjskiego.Skłony też pożądane.

Obrazek użytkownika Darek65

07-02-2023 [16:00] - Darek65 | Link:

@Sake
Biedny w innym znaczeniu, niematerialnym.

Obrazek użytkownika Adam66

07-02-2023 [19:10] - Adam66 | Link:

@sake
Całkowita zgoda co do tego jak szkodliwe były rządy Tuska.  Proszę jednak przejrzeć na oczy i zastanowić się w jakie bagno pakuje Polskę bankster Morawiecki podpisując wszystkie kwity jakie "łunia" mu podstawia?  Zasłaniając się mitycznym KPO oddaje stopniowo kompetencje zarządzania krajem unijnym aparatczykom pobierającym ruskie bonusy w reklamówkach.  To jest tragedia Polski, ustawiona w Magdalence, gdzie komuchy i TW wytypowali "obóz patriotyczny" pod przywódctwem nadnaczelnika, który strojąc się w piórka patrioty, wstawia kolejne miernoty na najwyższe stanowiska państwowe, pozwajając im na systematyczne rozwalanie państwa polskiego.  Proszę zwrócić uwagę nie na to co mówią politycy PISu tylko jak głosowali, np. w sprawie SN, dwoje przeciw, około 30 się wstrzymało, reszta poparła nieprawne i poza traktatowe rządania eurokołchozu!  I to pokazuje prawdziwą twarz PISu a nie rządowa propaganda tak samo prawdziwa jak tzw. "fakty" w w opozycyjnej stacji...

Obrazek użytkownika juur

08-02-2023 [15:16] - juur | Link:

...wstawia kolejne miernoty na najwyższe stanowiska..." zupełnie się z tym nie zgadzam. To są wybrani najlepsi z najlepszych do tej roboty. Dowód ? Wszystko działa tak jak zaplanowano lub nawet lepiej bo chyba nie zakładano, że będą tacy co klaszczą i się cieszą z powolnego przekształcania państwa w kolonię zależną od wszystkich i wszystkiego. A to się dzieje przy okrzykach "wodzu prowadź".