Mini policzki Zacharowej i buldogowe policzki Ławrowa

Mini policzki Zacharowej i buldogowe policzki Ławrowa to bezlitosne oznaki obumierania

Możesz nadal prowadzić swoje komiczne stand-upy (przepraszam - odprawy MSZ). Twoja elokwencja jest tak samo straszna jak twoja mini

Skończył się trzysta trzydziesty ósmy dzień wojny. W Ugledarze i Bachmucie toczą się zacięte walki. Rosyjscy propagandyści mówią o niesamowitych sukcesach swoich żołnierzy, o przełomach w obronie i innych zwycięstwach.
Obala je brytyjski wywiad, który donosi, że Rosjanie nie mają żadnych postępów i że to wszystko to zgniły PR. Coś mi mówi, że nie ma sensu okłamywać Brytyjczyków...
Maria Zakharova po raz kolejny postawiła mnie w ślepym zaułku swoimi wypowiedziami. Tutaj na przykład powiedziała: „Chcielibyśmy jeszcze raz przypomnieć, że wszelka zachodnia broń, która trafia na Ukrainę, staje się uzasadnionym celem dla rosyjskich sił zbrojnych. To tak na wszelki wypadek, żeby później nie było pytań. Dostawy czołgów nie zmienią oczywiście sytuacji na korzyść kijowskiego reżimu, ale prowadzą kraje zachodnie na nowy poziom konfrontacji z naszym krajem i naszym narodem”.

To dziwne, że trzeba to wyjaśniać, ale tak, rozumiemy, że Rosjanie będą próbowali zniszczyć broń. Byłoby zaskakujące, gdyby nie starali się tego zrobić. Nie trzeba nam o tym przypominać. Rozumiemy to od samego początku.
I od dawna nie mieliśmy do pani żadnych pytań, pani Zacharova. Martwisz się na próżno. (Tak na wszelki wypadek).
Jeśli chodzi o dostawy czołgów, zajmujemy przeciwne stanowisko i wierzymy, że zmienią one oczywiście sytuację na korzyść, jak to nazywacie, „reżimu kijowskiego”. Inaczej nie dostarczalibyśmy ich. I w ogóle dziwne jest, że prawowity i uznany na arenie międzynarodowej rząd Ukrainy (z którą Rosja nie jest w stanie wojny i utrzymuje stosunki dyplomatyczne) nazywacie „reżimem kijowskim”. A jakim rodzajem „reżimu” można to nazwać? "Charkowski", czy co? A może „Odessa”? Tak, ale nazwij to jak chcesz. Nie „Moskwa”.
Szczerze nie rozumiemy tych gróźb o „nowym poziomie konfrontacji” z Rosją. Zdecydowanie nie rozumiemy, czym ten „nowy poziom” różni się od poprzedniego – „starego poziomu”.

Ty Ławrow , wy  na „starym poziomie konfrontacji” użyliście przeciwko nam zapory energetycznej, wycofaliście się ze wszystkich struktur europejskich i całkowicie porzuciliście ogólnie przyjęte standardy przestrzegania praw człowieka w waszym kraju. Oprócz szkód humanitarnych dla nas i naszych współpracowników w Rosji wyrządziliście Europie bezpośrednie szkody gospodarcze w wysokości kilkuset miliardów euro. Co jeszcze możesz dla nas zrobić? Jakie triki przygotowałeś na „nowym poziomie konfrontacji”?
Zniesienie moratorium na wykonywanie kary śmierci? Nie ma go od dawna. Od wielu lat zabijacie przeciwników politycznych Putina nie tylko pomimo tego moratorium, ale nawet bez procesu czy śledztwa. A teraz zabrałeś się za zabijanie dezerterów. Tak więc to wasze „moratorium” od dawna jest fikcją.
Czy mógłbyś wyjaśnić, co rozumiesz przez ten twój „nowy poziom oporu”? Już zdecydowałeś. A wczoraj ze smutną miną powiedział pan, że „nie prowadzicie wojny z Ukrainą, ale z NATO”. I nawet twierdzisz, że jest to „absolutnie oczywiste dla wszystkich”. A dzisiaj dziwicie się naszym dostawom czołgów na Ukrainę i mówicie, że to „prowadzi do eskalacji”. Przepraszam: gdzie możemy „eskalować”, skoro (jak sam twierdzisz!) już jesteśmy w stanie wojny?
A może wczorajsze oświadczenie należy traktować w przenośni? Jako rodzaj hiperboli i retoryki? To wyjaśnij nam, biedakom, jak obecna sytuacja jest opisana w suchym, formalnym języku prawa międzynarodowego?
Do tej pory byliśmy przekonani, że według Pańskich wypowiedzi nie jest Pan w stanie wojny z Ukrainą. I że wy, uznając podmiotowość „KRLD” i „ŁRL”, przyszliście im z pomocą (na prośbę ich prawowitych rządów) i siłami waszych sił zbrojnych prowadzicie działania wojenne, aby pomóc tym republikom w przywróceniu ich zwierzchnictwo nad swoim terytorium. Tak naprawdę nie rozumieliśmy, a to są obwody chersońskie i zaporoskie na Ukrainie, ale to tylko drobiazg. Ogólnie rzecz biorąc, rozumiemy twój punkt widzenia, prawda?

Cóż, w takim razie nie do końca rozumiemy istotę twoich twierdzeń. W końcu nie robimy niczego, czego ty nie robisz. My, uznając podmiotowość Ukrainy, na prośbę jej prawowitego rządu udzielamy jej pomocy wojskowej poprzez dostawy broni. Należy pamiętać, że dostawy te są realizowane w czasie, gdy Ukraina nie jest w stanie wojny z żadnym krajem na świecie. A tak przy okazji, w przeciwieństwie do was, nie pomagamy Ukrainie wojskiem. I nie dajemy jej lotnictwa i rakiet dalekiego zasięgu. W każdym razie - na razie.
Albo wypowiedzieć wojnę Ukrainie czy coś. Zrobić przysługę. Niech w końcu nadejdzie jasność. A potem już jesteśmy zdezorientowani, kto może nazwać ten cały koszmar wojną i kto powinien ponieść za to karę.
Lub pani Zacharowa pyta: „czy pan naprawdę myśli”, że kierując czołgi do obsługi przez ludzi, tworząc, w tym w bazach ukraińskich ambasad za granicą, punkty rekrutacyjne do rekrutacji zarówno obywateli Ukrainy, jak i obywateli innych krajów, nie jest jeszcze stroną konfliktu? A kim w takim razie jesteś?”
I znowu to samo pytanie: jaki konflikt? Czy Ukraina jest z kimś w stanie wojny? Tak, toczy kilka bitew na wschodzie i południu. Ale to jest SWO. Pamiętajcie, że na waszym południu, w Czeczenii, był też, że tak powiem, „konflikt”. I twoja armia tam walczyła. Ale prezydenci USA Clinton, Bush Jr. i inni zachodni przywódcy przybyli do Moskwy, handel był aktywny, w tym broń. Wyjaśnij: Jaka jest różnica?
A tak przy okazji, jak zareagowałbyś na fakt, że na przykład Stany Zjednoczone uznają niepodległość Dudajewa Iczkerii i wyślą wojska na południe Rosji, aby ją wesprzeć? Oczywiście tylko na wniosek jej "prawnie wybranego rządu"... Coś nam mówi, że nie byłbyś zadowolony z takiej decyzji.

Ech, jestem już zmęczony... Mam dość tej całej demagogii. Wydaje się, że rosyjskie MSZ, jak i cała klika Putina, zrozumiały, że w styczniu nastąpił zwrot w stosunku Zachodu do tej wojny. I że podjęto decyzję, aby go wygrać. I wygrać w taki sposób, aby na długo zapewnić pokój w Europie. A w tym nowym świecie miejsce dla Rosji może mieć miejsce, ale nie dla kliki Putina.
A Zachód nie dba o to, co myśli tam pani Zacharova. A swoje pytania retoryczne może trzymać dla siebie... ale niech sobie zostaje, gdzie chce. Lubimy ich jak żarówkę. Myślisz, że toczymy z tobą wojnę? OK. Niech będzie po twojej myśli. Czy uważasz, że jesteśmy stroną w konflikcie? Na litość Boską. Zadbaj o swoje zdrowie. Dla nas odszedłeś. Skreśliliśmy cię. Już jesteście politycznymi trupami. A niektóre nie są nawet polityczne.
Możesz nadal prowadzić swoje komiczne stand-upy (przepraszam - odprawy MSZ). Twoja elokwencja jest tak samo straszna jak twoja mini. To prawda, że ​​stajnia starzeje się wraz z dżokejem. Ale po co biegać w takiej formie? Siedzieliby na emeryturze i dożywali starości z dala od ludzkich oczu. Albo zakrywali tyłek kapturem, czy coś...
Tak przemija światowa sława... Minibrew Zacharowej i monobrew Kabajewej to bezlitosne oznaki obumierania. Jak botoks Putina i policzki buldoga Ławrowa. To już nie jest rząd, ale ławka szmaciarza. Tak więc, po wysunięciu odległej szuflady stołu, osoba jest zaskoczona, gdy znajduje tam przyciskany telefon lub pager. Ile słodkich wspomnień spada na nią naraz. A potem przychodzi wyraźna świadomość, że były to przydatne rzeczy, ale teraz nikt ich nie potrzebuje. I co ważne - nigdy nie będą potrzebne. Najlepiej jest się ich pozbyć.
Zachód zdecydował, że „reżim Putina” (tak należy używać tego wyrażenia!) musi zostać zlikwidowany. Hamuje postęp ludzkości. Umiera i chce nas ze sobą pociągnąć. Dlatego należy go zniszczyć.
Nasza sprawa jest słuszna. Wróg zostanie pokonany. Zwycięstwo będzie nasze.
Chwała Ukrainie!

Źródło
Alfred Kocha
Rosyjski polityk i biznesmen, były wiceszef rządu Federacji Rosyjskiej (1997), były szef Państwowego Komitetu Rosji

ps.
"Wybuchowa noc" 
Fabryka produkująca drony Shahed  w Iranie otrzymała bezpośrednie trafienie. Jeśli jest to nowy pakiet pomocy wojskowej Izraela dla Ukrainy to naprawdę się nieograniczają
https://t.co/zybuHeVIwm

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ryan

29-01-2023 [19:19] - Ryan | Link:

Husky
Znów Cię na Leonku namierzyli?
Napisałem dwa komenty a te parchy wrzeszczą by Cię ruszkiewicz wyrzucił
Taka sytuacja
A na dodatek Zawislak ma tylko 18 ocen a nie 48
Brak ruszkiewicza i jego klonów to i mniej 30 pał

Obrazek użytkownika Maverick

29-01-2023 [20:08] - Maverick | Link:

Zacharowa piękna i bardzo mądra Słowiańka. Chazary mogą jej zadrościć!!

A to oznaki upadającego imperium zła.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Ryan

29-01-2023 [20:47] - Ryan | Link:

Ona jest tak pikna jak ty mundry. Ruski kretynie
To zdjęcie pokazuje jak bimber zlasował jej mozg 
Ale czego wymagać od zwykłej kremlowskiej qrewki

Obrazek użytkownika Maverick

29-01-2023 [20:50] - Maverick | Link:

Z twojej wypowiedzi rozumiem ze masz  IQ poniżej 65. Na poziomie polish jokes.

Obrazek użytkownika sake3

29-01-2023 [21:23] - sake3 | Link:

I nader często występuje na wizji ,,pod wpływem''.Zwłaszcza w tej akcji seksownego spożywania truskawek.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

29-01-2023 [20:49] - Ula Ujejska | Link:

Dobra wiadomość z Iranu - dwie pieczenie na jednym ogniu sobie Izrael upiekł!

Obrazek użytkownika smieciu

29-01-2023 [22:23] - smieciu | Link:

Czy Ukraina jest z kimś w stanie wojny?

No właśnie. Jest czy nie jest? Teoretycznie nie ma o czym dywagować. Ale jak każdy wie Rosja nie wypowiedziała wojny Ukrainie. Z drugiej strony Ukraina nie zrobiła tego także. Z tego co wiem.

Mamy ciekawy stan kiedy przykładowo Polska wspiera Ukrainę mimo że nie jest związana z tym krajem żadnym paktem. Dodatkowo ta nie jest w stanie wojny.
Dla zwykłego człowieka może to być bez znaczenia. Ale jakby nie było przekazujemy Ukrainie masę sprzętu po prostu tak. Ukraina w związku tym nie jest do niczego zobowiązana - ma prezent. A rząd Polski robi to, jak rozumiem, na zasadzie własnego widzimisie, bez żadnej podkładki prawnej.
Wiele krajów tak robi - jako chwalebną rzecz.
Niektórzy się opierają i wtedy podlegają zmasowanemu atakowi medialnemu.

Zełenski wprowadził na Ukrainie Stan Wojenny. Na podstawie konstytucji Ukrainy , artykułu 106, punkt 20:
Prezydent podejmuje, zgodnie z ustawą, decyzję o powszechnej albo częściowej mobilizacji, o wprowadzeniu stanu wojennego na Ukrainie albo na określonych terenach w razie groźby napaści, zagrożenia niepodległości państwowej Ukrainy;
Mamy więc, ciągle przedłużany, co 90 dni, Stan Wojenny.

Ale jest punkt 19:
Prezydent składa w Radzie Najwyższej Ukrainy z wniosek o ogłoszeniu wojny i podejmuje decyzje o użyciu Sił Zbrojnych Ukrainy w razie napaści zbrojnej na Ukrainę
A tego jak się wydaje nie zrobił. Przynajmniej nie mogę wygooglować.

Czyli Zełenski regularnie przedłuża Stan Wojenny o 90 dni ale Rada Najwyższa formalnie wojny nie ogłosiła. Co może być ważne także dla Ukraińców. Gdyż rząd wysyła na śmierć żołnierzy bez ogłoszenia wojny i sformalizowanego użycia Sił Zbrojnych Ukrainy.

Dla wielu te uwagi mogą być nieistotne. Ale dla mnie Ukraina rozgrywa tą „wojnę” tak jak Rosjanie. Żołnierze (obu stron) są rzucani do walki być może bez podstawy prawnej. Formalnie z pewnością wojny nie ma. I dlatego działania obu rządów można uznać za bezpodstawne widzimisie. Za pewien rodzaj prywaty. W którym ludzie uczestniczą zasadniczo tylko na zasadzie opartej na mediach wierze.

 

Obrazek użytkownika smieciu

29-01-2023 [22:32] - smieciu | Link:

Powiem wam, że jeśli faktyczne stan prawny wygląda tak jak go wyżej opisałem, to ma to fundamentalne znaczenie.
I powinno się z czymś kojarzyć.

Obrazek użytkownika Pers

29-01-2023 [22:50] - Pers | Link:

@smieciu
Mi się kojarzy z niewyobrażalnym frajerstwem.
Albo gorzej.