Omerta

Mafijna ośmiornica na przestrzeni kilkudziesięciu lat wypracowała wiele nowych metod działania. Jedną z nich jest świadczenie usług polityczno ekonomicznych vide Qatar Gate. W Polsce dorobiliśmy się szczególnego przypadku który opisał Sławomir Neumann: Póki jesteś z nami żaden sąd cię nie skaże. W Belgii "prawo Sławomira Neumanna" znane z taśm, nie ma zastosowania, więc wszelkiej maści euro łotry wolą potulnie współpracować z wymiarem sprawiedliwości. Zmowa milczenia mafijnych struktur i powiązań została szybko złamana, a sądy bezwzględnie wsadzają złodziejską sitwę do pierdla. Żeby było ciekawiej, to różni specjaliści twierdzą, że to Amerykanie podrzucili Belgom ślad na euro mafię.  

Czekam niecierpliwie na pierwszego euro posła z Polski który zostanie wydany przez skruszonego złodzieja. Kto wie, może się trafi nawet jakaś sądowa "tuleja"? Przecież żaden uczciwy sąd nie bronił by sądowych przestępców z Polski - a jednak tak było.  W kuluarach plotkują że "capo di tutti capi" jest w Niemczech - ja obstawiam że w Moskwie. Blady strach padł na niektóre polskie elity. Bo co to będzie jak Belgowie podzielą się z Polakami tym, co odczytali z Pegasusa w polskim wątku afery "Qatar Gate"? 

Doskonale wiemy że za czasów zamierzchłej komuny, czerwone spec służby krajów socjalistycznych kontrolowały środowisko przestępcze i ich międzynarodowe powiązania. Po upadku komuny polska SB czy ruska KGB przejęły te powiązania i interesy. Afera z ułaskawieniem "Słowika" czy tzw. "mafii starachowickiej" jest tego dowodem. A jak ktoś podskoczył. to kończył jak gen. Papała czy gen Petelicki abo prezydent Adamowicz Czy i tym razem długie ręce "capo di tutti capi" z Moskwy nie pozwolą Belgom na rozbicie euro mafii? Belgowie powinni się dzielić natychmiast informacjami z zainteresowanymi państwami - to utrudni zamiatanie pod dywan. Myślę że wtedy znów amerykańskie służby coś podpowiedzą innej policji w innym kraju. No przecież gdzieś z Moskwy poszło ok. 300 mln. dolarów - to trzeba wytropić. Polska w tym kontekście jest największą ofiarą działań unijnej mafii.

Dziękuję za uwagę.

FILM: Kilkanaście lat temu proroczo ostrzegaliśmy przed Donaldem i Putinem. Dzisiaj Belgowie tropią złodziejską sitwę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

20-01-2023 [18:32] - u2 | Link:

"Qatar Gate"

Warto sobie przypomnieć jak PDT mówił w 2009 o tajemniczym inwestorze z Kataru, który miał uratować stocznię w Gdańsku. Oczywiście nie uratował, bo wszystko co obiecuje PDT to bujda na resorach :-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-01-2023 [19:09] - Ula Ujejska | Link:

U2
Może Katarczyk za mało dawał pod stołem - a może Niemcy dali więcej?

Obrazek użytkownika sake3

20-01-2023 [20:53] - sake3 | Link:

Tajemniczy inwestor nic nie i dawał i nawet nie mówił bo znał jedynie język polski choć nawet fajnie wyglądał w przebraniu.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-01-2023 [18:56] - Marek Kudła | Link:

Poprzez rezolucje w sprawie rzekomego braku praworządności w Polsce, inicjowane przez oszustów z PE ,TSUE i niektórych komisarzy, Polska straciła wiele milionów euro ! Teraz to Polska powinna wnioskować do TSUE o milionowe odszkodowania za straty jakie poniosła w procederze korupcji, szkalowania naszeo kraju, manipulacji i oszustw !
Panie vel Sęk, niech pana prawnicy pomogą trochę naszym europosłom. Oni początkowo chcieli powtórzenia głosowań nad rezolucjami przeciwko Polsce, ale to jest błąd ! Te wszystkie rezolucje trzeba unieważnić !!!
Panie Mariuszu Kamiński, czy pana służby antykorupcyjne mają jakieś dane o korupcji w TSUE i PE i czy Rosja płaciła eurokomuchom za grylowanie Polski ? Czy pana „Pegasus” wykrył coś na ten temat ?!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-01-2023 [19:47] - Ula Ujejska | Link:

Marku
Ja jestem za opcją ZERO: Euro Parlament won!

Obrazek użytkownika Ijontichy

20-01-2023 [19:24] - Ijontichy | Link:

Najpierw się dzwoni...przyjdzie do Pana consigliere ustalić szczegóły...tego sie nie odmawia.
Consigliere przychodzi "na rozmowę"...jeżeli nic nie wskóra,to przychodzi inny...z teczką pieniędzy...ilość pieniędzy nie jest limitowana.
Jeżeli i to nie daje rezultatu,to capo powiada: trudno,to tylko interesy,nic osobistego...strzał w czoło i po problemie.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-01-2023 [19:45] - Ula Ujejska | Link:

Ijontichy
Dzisiaj mafia tak nie działa - nie zabijają. Jak "figurant" mocno się opiera, to się korumpuje lub kompromituje najbliższych  np.: podrzuca panienkę lub pana i robi trefne fotki etc. 

Obrazek użytkownika sake3

20-01-2023 [20:15] - sake3 | Link:

Proponuję gwoli przypomnienia co to mafia obejrzeć jeszcze raz ,,Ojca Chrzestnego'.Wprawdzie tamta mafia to dawne raczej czasy' ale niektóre metody i prawnicy zostały.A słodka i urzekająca melodia z filmu przypomni klimat.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-01-2023 [20:22] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Oglądałam wszystkie części. Najlepsza według mnie jest część pierwsza.

Obrazek użytkownika juur

20-01-2023 [20:27] - juur | Link:

To nie jest aż tak proste. Niemcy uważają Polskę za swoją bo już zapłacili okrągłostołowcom za likwidację przemysłu itd..itd.. a to co dalej to konsekwencje bo ma to być w pierwszym okresie kolonia  i finalnie likwidacji kraju. Niemcy nawet tego nie ukrywają. Gdy widzą, że są sprzyjające warunki i tacy sprzymierzeńcy jak Tusk i Morawiecki to przyspieszają proces.
I to nie jest dziwne.
Zadziwiające jest, że ludzie, aż tak, dają się rozgrywać tej parze cwaniaków (czy też ich mocodawcom).

Obrazek użytkownika marsie

20-01-2023 [20:47] - marsie | Link:

Droga Ulu, jestem jak najbardziej za, pomijając „tutejszych pożytecznych idiotów” !
A w ramach skromnego poparcia:
http://biuletynnowy.blogspot.com
Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-01-2023 [19:12] - Ula Ujejska | Link:

Cześć Marsie
Podałam dalej
Pozdrawiam