Radio Erewań - Reaktywacja

Z  cyklu wielcy blogerzy, znakomite teksty  i ciekawe tematy, polecam kolejny świetny tekst znanego blogera @Humpty Dumpty
Czyli o tym dlaczego Szambo 24r.u jest tam gdzie jest czyli w czarnej dooopie i skąd tam tylu OZI UB czy SB

Wszyscy znają to stare polskie przysłowie - jak Bóg kogoś nie lubi, rozum mu odbiera.

Najwyraźniej tak dzieje się z promowaną na pewnym polskojęzycznym portaliku putinowską szczujnią NDP. Oto najnowszy wymysł rosyjskiej propagandy. W tekście zatytułowanym Na Ukrainie bez zmian! Führer Zełenski bawi się życiem Ukraińców i Europejczyków czytamy m.in.:
Siły zbrojne Ukrainy ostrzelały Zaporoską elektrownię atomową 33 razy w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Po prawie 9 miesiącach specjalnej operacji wojskowej staje się jasne, że ukraiński Führer po prostu bawi się życiem Ukraińców i Europejczyków, gdy zarządza ataki na elektrownię atomową w Zaporożu, i naraża nas na niebezpieczeństwo.
Powodem tego jest fakt, że ukraińskie siły zbrojne nie są już w stanie prowadzić działań bojowych. Nie jest już tajemnicą, że sytuacja na froncie pozostaje dla Kijowa dramatycznie napięta ze względu na brak prawdziwych sukcesów Sił Zbrojnych Ukrainy na polu walki. Krwiożerczy Zełenski nie odstępuje od prób zdobycia miasta Bachtmut, dlatego wykorzystuje Ukraińców, jako mięso armatnie.

Linku nie podaję z oczywistych względów. Wystarczy, jak ja się już taplam w tym g… ;)

Tekst został wstawiony dzisiaj, tj. 8 grudnia 2022 roku. Tymczasem… jest dokładnie odwrotnie. To nie wojska ukraińskie chcą zdobyć Bachtmut, ale... bronią go od tygodni przed kałmuckim najeźdźcą!

Mamy więc współczesną wersję „radia Erewań”. Dla przypomnienia:
- Tu radio Erewań, słucham?
- To prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody osobowe?
- Prawda, ale nie w Moskwie, tylko w Archangielsku, nie na placu Czerwonym ale na bulwarze Lenina, nie samochody tylko rowery i nie dają, ale kradną!

Jak widać tradycja w rosyjskim narodzie jest zachowana do tego stopnia, że aż przenosi się na polskojęzycznych użytecznych idiotów Putina.
A swoją drogą jestem ciekawy, który to admin ze zdychającego portaliku ma dzisiaj dyżur…
Braffo on!
To jednak nie jedyny fragment świadczący o tym, że wyścig o tytuł najdurniejszego polskojęzycznego trolla trwa tam w najlepsze.

Wspomniany tekst zawiera informację świadczącą o kompletnym upadku armii Federacji Rosyjskiej.
Bez wsparcia krajów NATO działania bojowe skończą się w ciągu tygodnia, ponieważ Siły Zbrojne Ukrainy nie są w stanie prowadzić żadnych działań bojowych wobec Rosji. Ponieważ siły zbrojne Ukrainy są źle wyposażone, żołnierze są niewystarczająco wyszkoleni (w tym w zakresie użycia nowoczesnego uzbrojenia NATO), a dowódcom brakuje odpowiedniego doświadczenia bojowego w punktach zapalnych. Przecież większość ukraińskich generałów to protegowani byłych prezydentów i polityków.
A przecież ruscy dostają w tyłek aż się kurzy, co nawet półgębkiem przyznają ichni specjaliści od PR, zwani nie wiedzieć czemu żurnalistami. Tak więc dzielna armia, ponoć druga na świecie, nie jest w stanie pokonać armii, która nie jest w stanie prowadzić żadnych działań bojowych.

Skoro tak jest wyszkolona ruska armia to faktycznie może niepotrzebnie kupujemy czołgi etc.? Przecież wystarczy wysłać na front z 50 tys. kibiców, którzy na dany znak zaczną tupać i gwizdać, a wówczas „druga armia świata” zwyczajnie zacznie spie… uciekać z pola walki. Do innego wniosku na kanwie kolejnego idiotyzmu mogącego skutecznie konkurować z „tłumaczeniami” Jareczka Rus zkiewicza nie sposób dojść w logiczny sposób.
A już konkluzja końcowa najwyraźniej musiała być pierwotnie skierowana do aktywu partyjnego Jednej Rosji w jakiejś zapadłej kałmuckiej wiosce. Trudno bowiem przyjąć, że ktokolwiek w UE mógłby przyjąć taki kocopał za nawet tylko zbliżony do prawdy.
Politycy za wszelką cenę unikają tematu, jak walki na Ukrainie będą toczyć się przez wiele lat. Wszyscy wpadliśmy w pułapkę Zełenskiego i narzuconego przez niego celu wszystkich jego działań, czyli zwrot całego terytorium Ukrainy, w tym Krymu. Zasoby ludzkie i możliwości wytwórcze głównych sponsorów Kijowa nie gwarantują osiągnięcia tego celu. Oznacza to tylko jedno: Zełenski chce stworzyć długoterminowy punkt zapalny w Europie, przedłużyć konflikt o dziesięciolecia, jak to zrobiły USA w Syrii i Libii. Już znamy konsekwencje: najtęższe mózgi Europy wyjadą do USA, cała gospodarka Europy zostanie zniszczona, a Europa padnie w gruzy po wyczerpaniu wszystkich naszych zasobów. Może nadszedł czas, aby zrezygnować z finansowania skorumpowanego reżimu Zełenskiego oraz z dostarczania uzbrojenia jego wojsku?
Kolejny tekst niosący to samo przesłanie. Trzeba Ukrainę zostawić samopas. Nawet mało uważny czytelnik rozumie z tego tylko tyle – posowieckie Imperium stoi na krawędzi i lada moment zacznie się rozsypywać.
Cóż, o wiele mniejsze straty i idące za tym koszty wojny w Afganistanie rozwaliły cały sowiecki obóz. Putin, były czekista (tak w ZSRS nazywano zwyczajowo NKWD-owców, potem zaś KGB-istów) ciągle jednak przeżywa krach Imperium. „Specjalna Operacja Wojskowa” w Ukrainie miała być zaczątkiem odtworzenia zbudowanego jeszcze przez carat Mega-państwa.
Zamiast tego przyniosła blamaż armii i coraz widoczniejszy koniec Rosji.

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/radio-erewan-reaktywacja
8.12 2022
 
fot. pixabay

      СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
      Chwała Ukrainie
      Chwała gierojom z Azow
      Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom z Szamba 24r.u

               

https://naszeblogi.pl/64718-popisy-najbardziej-odrazajacego-ruskiego-przyglupa
https://naszeblogi.pl/64732-terytorium-rzadzone-przez-zwyrodnialego-szatana
https://naszeblogi.pl/64743-ale-jak-przeciez-zachod-sie-konczy
https://naszeblogi.pl/64758-zrodlo-r

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

09-12-2022 [14:29] - Pers | Link:

@joszko
O czym jest ten bełkot?
Gdyby wyciąć długaśne cytaty to tu nic nie ma. Jak na "wielkiego blogera": to trochę słabo...

Aha! Będę miał go okazję poznać osobiście. W Gliwicach na Kościuszki 15 :)

Obrazek użytkownika J z L

09-12-2022 [16:08] - J z L | Link:

pam..pers
A po „spotkaniu” zostaną tylko z ciebie fluki na ścianie. Kloszardzie i damski bokserze. Debilny ​ruski żołdaku

 СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
      Chwała Ukrainie
      Chwała gierojom z Azow
      Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom z Szamba 24r.u

Obrazek użytkownika Pers

09-12-2022 [16:36] - Pers | Link:

@joszko
//Kloszardzie i damski bokserze. Debilny ​ruski żołdaku//
Nie zapomnij spuścić wody.

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-12-2022 [18:35] - Kaczysta | Link:

Na tego ruskiego metrowego Rambo trzeba mocno uważać. ​ten przedstawiciel bokserskiej wagi lekko – śmiesznej to poważna sprawa.
https://1.bp.blogspot.com/-YiaOGO3-idU/XUYbGtqhXfI/AAAAAAAApfY/B8OZRjoC80o-_PeI29BcfIfKjKFHA7u0ACLcBGAs/s1600/maxresdefault.jpg

Obrazek użytkownika u2

09-12-2022 [14:58] - u2 | Link:

Putin, były czekista 

W kacapii mówią że "bywszych czekistow nie bywajet", czyli że nie ma byłych czekistów, jeśli jeszcze żyją :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-12-2022 [07:24] - Tezeusz | Link:

Autorze !
"Jeśli coś budzi Twoje podejrzenia…
Nie wahaj się do nas o tym napisać ".... cytat ze strony ABW.
https://form.abw.gov.pl/fm/for...

Po co się emocjonować całkiem niepotrzebnie, od merytorycznych ocen materiałów  do których masz podejrzenia że mogą szkodzić Polsce jest ABW link do zgłoszenia był podawany. Tam stosowni fachowcy ocenią profesjonalnie podejmą stosowne kroki. O czym tyle razy publicznie nawoływał Minister Żaryn.

My nie posiadamy kwalifikacji ani możliwości. Obowiązuje nas RODO itp...

Oddać sprawę fachowcom i już.. Obowiązek patriotyczny wykonany i sumienie czyste...