Terytorium rządzone przez zwyrodniałego szatana

Z  cyklu wielcy blogerzy, znakomite teksty  i ciekawe tematy, polecam kolejny świetny tekst znanego blogera @Humpty Dumpty
Czyli o tym dlaczego Szambo 24r.u jest tam gdzie jest czyli w czarnej dooopie i skąd tam tylu OZI UB czy SB

Jeśli ktoś myślał, że po latach wróciłem do nurtu religijnego, raz-dwa spieszę sprostować pomyłkę. Wg polskojęzycznego rosjanina terytorium tym jest bowiem… współczesna Ukraina.
                                                     
Na coraz słynniejszym (m.in. dzięki moim skromnym wpisom) polskojęzycznym portaliku odkryto właśnie... szatana. Powszechnie uważany za emeryta resortowego bloger monaco kolejny już raz obnażył istniejące jego zdaniem najwyraźniej metafizyczne zło zalęgłe w Kijowie.
Zatroskany o dobro Ukrainy b. dyrektor kołchozu, obecnie zaś z łaski b. podpułkownika KGB Putina namiestnik Białorusi Łukaszenko wzywa Kijów do opamiętania.
Aleksander Łukaszenko wezwał „niezależne” władze do negocjacji w celu uniknięcia całkowitego zniszczenia Ukrainy. Aleksander Łukaszenko zdaje sobie sprawę, że reżim kijowski jest zależny od USA. Ale... „„Wszystko" w rękach Ukrainy” – powiedział białoruski prezydent.

Niestety. Źli Ukraińcy kąsają rękę wyciągniętą do nich przez Putina.
Tylko problem jest w tym, że ukraiński zbrodniczy reżim powstał we krwi i w ogniu "majdanu" i nie jest nastawiony na pokój, ten system terroru i zbrodni powstał jako zupełny antypod.
W obecnej sytuacji stworzony przez spadkobierców banderowców reżim po prostu nie jest w stanie funkcjonować w warunkach pokojowego współistnienia, w czasie pokoju nie ma dla niego niezbędnego „powietrza”, on potrzebuje energię śmierci i zniszczenia, którą się karmi.

Ciekawie wygląda nowa wersja rzeczownika antypoda, prawda?
Mniejsza jednak o rodzaj – dobrze by było dookreślić, czego ten antypod dotyczy.
Kolejna perełka.
...ten banderowski Frankenstein został pierwotnie stworzony nie tylko jako antyrosyjski taran przeciwko Rosji, ale na pierwszym miejscu jako antyukraiński.
To bandycki mafiny Zachód stworzył tego szatańskiego potwora, który jest gotowy pożreć nie tylko to, co jest w pobliżu, ale także w końcowym etapie pożre sam siebie, najpierw niszcząc ludność żyjącą na Ukrainie.

(…)
Od 2014 roku Ukraina już nie jest państwem, po prostu Zachód pod dyktando USA zrobił z Ukrainy swoją kolonialną prowincję i siedlisko dla nazistowskich zbrodniarzy. Teraz rzeczywiście Ukraina to przestrzeń która jest zaśmiecona bronią z całego „postępowego” świata, na każdym hektarze, gdzie stoją haubice z NATO i czołgi !
Bo tak naprawdę chodzi o… rewanż za II wojnę światową. Bloger wie, co kryje się za oporem Ukraińców:
Można przypuszczać, że niemieccy politycy wspierając kijowski reżim, potajemnie marzą za pośrednictwem ukro-nazistów o zemście na Rosjanach za przegraną w II wojnie światowej.
Z Niemcami to chyba się jednak facet zagalopował. Co prawda wysłali samobieżne działa przeciwlotnicze Gepard (Flugabwehrkanonenpanzer), wycofane z Bundeswehry ponad 12 lat temu
.

No fajniście, szczególnie jak się uwzględni, że produkowano je do… 1976 roku. Ale zapomniano o amunicji. Bo ta akurat produkowana jest przez Szwajcarię, a ta wierna swojej trwającej od czasów napoleońskich przynajmniej neutralności bronią handlować ani z Rosją, ani z Ukrainą nie będzie do końca konfliktu. Więc tak naprawdę nadają się wyłącznie na... defiladę zwycięstwa. Podobnie jak rzekomo najlepsze (wg niemieckich mediów) samobieżne armatohaubice Panzerhaubitze 2000. W tym przypadku zapomniano jednak, że sprzęt używany bojowo wymaga serwisu i nie dostarczono części zamiennych. Działa zatem stoją. Naprawdę Ukrainę wspierają inne kraje. Za co jednak mścić się mają Francuzi, Holendrzy czy Anglicy?

Obecna Ukraina jest marionetką świata anglosaskiego, który marzy o tym, by za pomocą Ukraińców wykrwawić, pogrążyć w chaosie i rozczłonkować Rosję !

Prawda, jakie to proste? Ukraina broniąc się przed atakiem kałmuckiego najeźdźcy tak naprawdę... atakuje Rosję. Nosz karwasz twarz! Teraz dopiero zrozumiałe są słowa Putina o Polsce, która wg niego wywołała II wojnę światową. Po prostu sanacja broniąc się przed niemiecką agresją doprowadziła do wybuchu najkrwawszej z wojen. Teraz powtarza taką samą „agresję” Ukraina.
Co więcej, atakuje najświętsze z ruskich świętych…

Ukraina stała się terytorium, które za sprawą krwawego bandero-nazistowskiego reżimu oczyściło pamięć o Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej. Ukraina jest obecnie już tylko terytorium zdradzonych ojców, matek i dziadków, braci, sióstr i krewnych którzy polegli w walce z nazizmem i faszyzmem.
Dzisiejsza Ukraina to zdrada wszystkich, którzy przez wieki starannie i ze wszystkich sił tworzyli wspólną historię . A teraz porzucając własne dzidzictwo, niszcząc pomniki swoich bohaterów, dowódców wojskowych i władców, światowej sławy pisarzy Puszkina i pomnik Katarzyny II w Odessie.

Człowiek uczy się całe życie. Okazuje się, że było wielu pisarzy o nazwisku… Puszkina. Pewnie to jacyś krewni lub powinowaci osobnika antypod?
A wszystko dlatego, że Ukraina… jest opętana.

Obecna Ukraina to terytorium rządzone przez samego zwyrodniałego szatana, która popadła w dzikie i nieokiełznane barbarzyństwo, uzbrojona jest we wszystkie mroczne instynkty i okazuje się, że jest z tego dumna. Obnosi się banderowskimi i nazistowskimi symbolami, wychwala zbrodniarzy wojennych i ludobójców nazywając ich bohaterami.

Swoją drogą zastanawiam się, czy jeśli upadły anioł staje się szatanem, to czy przypadkiem zwyrodniały szatan nie staje się nim na powrót?
Ale autor „polskiego” portaliku ma na to wszystko receptę.
Tylko Rosja może Ukrainę uratować.
Rosja może uratować Ukrainę przed… rosyjską agresją!
W historii był już taki, który stanął na czele rewolucji, objął władzę w Państwie i… stał nadal na czele rewolucji przeciw rządzonemu przez siebie Państwu.
Nazywał się Kadafi.
Rosja ratująca inny kraj przed swoją własną agresją to ten sam poziom intelektualnego odlotu.

Na koniec odwołanie do uznawanych za prawieświęte słów b. dyrektora kołchozu w Socjalistycznej Sowieckiej Republice Białorusi Aleksandra Łukaszenki.
„Wszystko jest teraz w rękach Ukrainy. Jeśli nie chcą śmierci, i to ogromnych ofiar ludz. To muszą spełnić warunki Rosji. Demilitaryzacji i denazyfikacji. Ale trudno, gdy kijowski reżim nie opamięta się i nie przestanie niszczyć i mordować to musimy to w sposób bezpośredni zbrodniarzy powstrzymać, bo dalej będzie już tylko całkowite zniszczenie Ukrainy… . Ale Kijów tego wszystkiego nie słyszy i za każdym razem układa swój wielki plan eskalacji. Złowrogi. Oni robią wszystko, żeby zniszczyć Ukrainę.

Zastanawiam się, czy aby na pewno powyższy tekst był przeznaczony dla polskiego czytelnika? Nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek mógł choć przez chwilę brać go na poważnie. No, poza Jarkiem Ruszkiewiczem, ale to znany przygłup, więc pewnie znowu łyka… Jednak na „polskim” portaliku ocena tej ruskiej agitki jest niesamowicie wysoka.
To jednak nie świadczy o użytkownikach co o wszechobecnych tam ruskich botach.

Niestety, myliłem się. Nie tylko Ruszkiewicz. Jak każdy z nas żyję w swojej własnej bańce i po prostu nie zdaję sobie sprawy z ułomności ludzkiego rozumu. Cytowany tekst jest rozpowszechniany w Internecie m.in. na stronach Gloria.tv przez niejakiego Zygmunta Bronislawa Polatynskiego. Ten były już górnik KWK Chwałowice, absolwent Zasadniczej Szkoły Zawodowej Budowlanej mieszka obecnie w Niemczech. Tak przynajmniej deklaruje na facebooku. Swój profil, a jakże, przyozdobił w hurrapatriotyczne frazesy i flagi biało-czerwone.
To jednak nie stoi mu na przeszkodzi, by zamieszczać wszystkie ordynarne antypolskie kocopały zamieszczane na wiadomym portaliku. Jest to więc typowy przypadek użytecznego idioty wg nomenklatury Lenina. Trzeba jednak pamiętać, że tzw. emigracja w Niemczech zawiera sporo osób o dość jawnie prorosyjskiej orientacji. Przede wszystkim jest to żyjąca tam od około 35 lat Joanna M. Wiórkiewicz, żurnalistka stanu wojennego, zaciekle antypolska i filorosyjska. Wyniki wyborów parlamentarnych wskazały też jednoznacznie na znaczącą większość zwolenników PO wśród obywateli polskich żyjących w Niemczech. Nie zapominajmy, że jeden z najbardziej jadowicie antypisowskich portali ukazuje się w Wielkiej Brytanii. Pełno tam Giertycha, Mazguły (pamięta ktoś jeszcze żołdaka jaruzelskiego, zwanego wzorowym arbuzem?) itp. Portal ów został utworzony za pieniądze wyłudzone od Polaków. Niestety, PiS przychodząc do władzy w 2015 roku zrobił wiele, by tego typu interesiki wreszcie się skończyły, co spowodowało trwającą już 7 lat nienawiść. Oczywiście przybraną w gładkie słówka o rzekomo zagrożonej demokracji itepe.
Wróćmy jednak do cytowanego tekstu. Zachodzi pytanie o kondycję umysłową blogera piszącego tego typu brednie. Polak, i to nawet zagorzały braunowiec, nie powinien pisać takich rzeczy.
Jedyne logiczne wytłumaczenie – cytowane kocopały są tłumaczeniem agitmateriałów zamieszczanych w ruskich mediach na użytek obywateli Rosji.
I to dopiero szokuje. Fakt, już wiele lat, a nawet dekad temu wiadomo było, że Rosja to stan umysłu.
Ale aż takie ocipienie, mówiąc trywialnie?
Jeśli faktycznie tego typu poglądy są reprezentatywne dla poddanych Putina znaczy to, że Rosja tak naprawdę zamieniła się w dom wariatów. Jeśli natomiast jest to przekaz medialny kierowany przez władzę to… mamy do czynienia z domem wariatów, w którym postradał zmysły również jego personel!
I bez względu na zakończenie „specjalnej operacji wojskowej” jej koniec jest tuż-tuż. Ostatnie Imperium kolonialne pogrążone jest w chaosie.
Ciekawe, kto i kiedy zgasi światło...
Żyjemy w ciekawych czasach, ot co.
6.12 2022
 
Ps. Źródła cytatów nie podaję. Kto chce je znaleźć niech wrzuci w google’a. Zastanawia jednak, jakim cudem portalik ów przyciąga tyle nawiedzonych filoputinowskich durniów? Zapijaczony olszyński były stolarz Jareczek Ruszkiewicz najwyraźniej to nie jedyny filoruski przygłup. 
Jakim cudem Oparenko zgromadził aż takie... ZOO? ;)
https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/terytorium-rzadzone-przez-zwyrodnialego-szatana

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom z Szamba 24r.u

W tym temacie:
Popisy najbardziej odrażającego ruskiego przygłupa
https://naszeblogi.pl/64718-popisy-najbardziej-odrazajacego-ruskiego-przyglupa

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-12-2022 [18:28] - Tezeusz | Link:

Może  faktycznie jak sugeruje Admin po prostu olać Ścierwoneonka i jego blogerów. Niech Służby dalej się nimi zajmują profesjonalnie.  Należy zgłaszać. Co nam do tego. Jak nas obrażają ujawnić  publicznie  takie fakty w postaci cytatów ich wypowiedzi, mój sposób, i tyle. Po prostu olać trolli i już...Jak zaśmiecają portal zgłaszać do Admina -  skutkuje. Sprawdziłem.
Szkoda na nich czasu. 

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-12-2022 [18:39] - Kaczysta | Link:

Jakaś ruska dziwka z Toy-Toya podszyła się pod dachowca pod tym wpisem na Niepopkach.
Czujny właściciel Gawrion natychmiast zutylizował tego śmiecia. 

https://niepoprawni.pl/comment/1648800#comment-1648800

Obrazek użytkownika Pers

06-12-2022 [18:43] - Pers | Link:

@kwa-czek
Nikt się nie podszył.
A jureczek ma żużel w pieluchomajtkach aż miło :)))

Obrazek użytkownika Ryan

06-12-2022 [20:26] - Ryan | Link:

ruszkiewicz
Nigdy nie przypuszczałem, że tak świetnie piszesz po hebrajsku.
Dużo lepiej niż po polsku.
Tylko powiedz mi, o czym są tam te twoje komentarze.

Obrazek użytkownika Pers

06-12-2022 [20:33] - Pers | Link:

@r-jasiu
Starczy, że ten palant trojanowski wie.
Jego się spytaj.

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-12-2022 [21:00] - Tezeusz | Link:

straszysz znowu ludzi ? nieładnie Ruszkiewicz

Obrazek użytkownika J z L

07-12-2022 [12:08] - J z L | Link:

kaczor
to nie tylko ruska dziwka, to przecwelony sowiecki parch

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika Pers

06-12-2022 [18:41] - Pers | Link:

@joszko
Ty faktycznie nie jesteś huski.
On aż tak ... no wiesz, nie jest.

Widzę, że juruś dalej sobie grabi :)))

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-12-2022 [22:30] - Tezeusz | Link:

Polska armia będzie mocniejsza o 116 czołgów Abrams. Jest zgoda USA na sprzedaż
Amerykański Departament Stanu zezwolił na sprzedaż Polsce 116 czołgów M1A1 Abrams oraz powiązanego sprzętu po szacowanym koszcie 3,75 mld dolarów. Informację przekazała należąca do Pentagonu Defense Security Cooperation Agency (DSCA). To wozy w starszej wersji, które mają wypełnić lukę po czołgach ofiarowanych Ukrainie. O tym fakcie napisał również szef MON - Mariusz Błaszczak w mediach społecznościowych.

Wspaniałe info..

Obrazek użytkownika MFW

07-12-2022 [09:21] - MFW | Link:

"Jakim cudem Oparenko zgromadził aż takie... ZOO?"

Nie było żadnego cudu w tym, że Ryszard Opara, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej, po emigracj z Polski w 1980 roku i zamieszkaniu w Australii, zaczął robić biznesy i już z początkiem XXI wieku znalazł się na liście 25 najbogatszych emigrantów z Polski w rankingu Tygodnika "Wprost", Nr 1099 (21 grudnia 2003).
Jego majątek oszacowano wtedy na 180 mln USD.
Na rozkręcanie biznesu przez gołodupca po studiach WAM, musiały pracować pieniądze ukradzione Polsce przez wojskówkę Kiszczaka a on był typowym słupem.
Jednak on postanowił za te usługę za dużo osiągnietych korzysci zatrzymać dla siebie, więc WSI się zemsciło rękami Krzysztofa Bieleckiego, ówczesnego szefa włoskiego Pekao SA, wpuszczając go w zaciągnięcie wielomilionowego kredytu, co w konsekwencji doprowadziło go do bankructwa. 
R.Opara twierdził, że bank Pekao SA wprowadził go w błąd przy zakupie akcji Elektrimu.

Obrazek użytkownika J z L

07-12-2022 [12:12] - J z L | Link:

MFW

Ten szpion z WSI do Polski wstępu już nie ma. Tu czekają na niego koledzy z "firmy", ale i setki ludzi, których okradł metoda na wyrwę.
On już tam zdechnie na tych Antypodach.

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom