Nie ma pokoju ze złem

 Wzrost temperatury ulżył trochę ludziom, ale też spowodował że drogi w naszym rejonie są prawie nieprzejezdne. Nasz konwój miejscami grzęźnie w błocie. Chłopcy organizują zasadzkę w ruinach na ruskie samoloty i drony. Snajperzy natomiast polują na bandyckie grupy orków. Wielu z nich tu zostanie razem z łupem który próbowali wywieźć z Ukrainy. Ruska padlina leży pokotem w przydrożnych rowach / okopach. Orki wycofując się nie zbierali swoich zabitych i rannych - głodne szczury mają wyżerkę. W niektórych miejscach trupi smród jest tak duży że nawet maseczki go nie tłumią.


FOTO: Polowanie na ruskie "małpy".

Wracany - misja dobiega końca. Część moich chłopców zasili szeregi dywersantów na tyłach wroga. Pomagamy także w ewakuacji ludności z ostrzeliwanych terenów. Wojna rozstrzygnie się zimą kiedy mróz umożliwi szybki ruch jednostek zmotoryzowanych. Bachmut będzie dla ruskiego ścierwa tym, czym dla Niemców był Stalingrad.

Putlerki zarzucają mi że dehumanizuję biednych rosyjskich żołnierzy. Tak, a przy okazji ci sami nigdy wyraźnie nie potępili tych biednych zbrodniarzy. Odpowiadam: Dzicz która gwałci dzieci i kobiety, dzicz która masowo morduje i katuje cywilów to ścierwo, ścierwo które zasługuje jedynie na koniec w dole. Nie ma litości dla zbrodniarzy! Jasne?

A na Zachodzie bez zmian. Naciska się na Ukrainę by zawarła haniebny pokój z Rosją aby zachodni paserzy mogli szybko wrócić do interesów z carem. Kuszą Ukrainę szybką ścieżką wstąpienia do UE i pomocą w odbudowie. Ceną ma być Krym i Donbas. Natomiast o akcesie do NATO Ukraińcy mają zapomnieć - Rosja musi mieć gwarancje bezpieczeństwa. Co na to Kijów?
Kijów deklaruje, że pokojowe rozmowy będą możliwe tylko wtedy, gdy Moskwa zaprzestanie ataków na ukraińskie terytorium i wycofa z niego swoje wojska. Determinacja Ukraińców w tej wojnie jest wielka. Nie spoczną w dobijaniu ruskiego ścierwa. Żaden zachodni nacisk tego nie zmieni.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

05-12-2022 [22:23] - sake3 | Link:

O ile to możliwe przydałoby się więcej zdjęć pokazujących zniszczenia. Polscy wielbiciele Putina zakwestionowali prawdziwość zdjęcia z poprzedniego wpisu..

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-12-2022 [22:30] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
TVP codziennie publikuje filmowe reportaże z Ukrainy i tam widać ogrom zbrodni i zniszczeń. Ja nie mogę ułatwiać ruskim szpionom donosów na temat mojego oddziału. Moi chłopcy przekazują wiele materiałów różnym mediom z uwzględnieniem tajemnicy wojskowej i identyfikacji.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

05-12-2022 [23:07] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Ja nie mogę ułatwiać ruskim szpionom donosów na temat mojego oddziału. "

Problemy umysłowe Johna Nasha, są niczym w porównaniu z wizjami, które targają gośką.

Obrazek użytkownika Abot Kincz

06-12-2022 [10:29] - Abot Kincz | Link:

Nie przejmowałbym się takimi głosami, pani Ula przekazuje nam tu wstrząsające relacje i nie sposób wymagać by walcząc z kacapami albo pomagając ludności cywilnej robiła jeszcze zdjęcia. Kibicujmy pani Uli by jej konwój wrócił bezpiecznie do bazy i zdołał odstrzelić jeszcze kilku putlerków po drodze. Gdyby więcej było takich wspaniałych osób Ukraińcy już by wywieszali flagę na Kremlu. Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Pers

05-12-2022 [22:32] - Pers | Link:

@ujejska
// Ceną ma być Krym i Donbas. Natomiast o akcesie do NATO Ukraińcy mają zapomnieć - Rosja musi mieć gwarancje bezpieczeństwa.//

I tego się trzymajmy :)

Obrazek użytkownika u2

05-12-2022 [22:37] - u2 | Link:

Wygramy !

Obrazek użytkownika Pers

05-12-2022 [22:50] - Pers | Link:

@u-bucik
Wy wygracie?
Czyli kto?

Obrazek użytkownika sake3

06-12-2022 [08:13] - sake3 | Link:

@Pers......No my...Co się tak pan głupio pyta tańczacy z reniferami?

Obrazek użytkownika Pers

06-12-2022 [09:01] - Pers | Link:

@sake
Wy czyli kto?
Ukraińcy czy ukrainofile?

Obrazek użytkownika Kocur1

06-12-2022 [18:44] - Kocur1 | Link:

Wygra ELEMENTARNA sprawiedliwosc czyli cos co jest tobie zupelnie obcym wrazeniem...

Obrazek użytkownika paparazzi

05-12-2022 [23:10] - paparazzi | Link:

Jedno jest pewne, Ukraina rośnie na potęgę militarna w tym regionie. Przy dobrej polityce Polski i Ukrainy można by stworzyć bufor przeciw Rosji i jeszcze więcej.

Obrazek użytkownika sake3

06-12-2022 [08:10] - sake3 | Link:

@Papparazzi........O to by Ukraina nie urosła na potęgę a nawet żeby nigdy nie była Ukrainą już pracują w pocie czoła europejskie ,,kluby'' miłośników Putina.Kto nawet myśli o jakimkolwiek buforze. Kochajmy Rosję wołają zachodni politycy,w blokach startowych już czekają tuskoidzi by szybko przybić żółwiki.

Obrazek użytkownika Kaczysta

05-12-2022 [23:13] - Kaczysta | Link:

Dziś Ukraina z powodzeniem zaatakowała 2 rosyjskie lotniska wojskowe w głębi Rosji.
Dziś Ukraina pomyślnie zestrzeliła 62 z około 70 rosyjskich pocisków manewrujących.
Dziś Ukrainie udało się sprawić, że Rosja wyglądała na zajebiście głupią, a to dopiero poniedziałek

Dobranoc Ukraine

https://pbs.twimg.com/media/FjPj7DbXEAEOobh?format=jpg&name=medium

Obrazek użytkownika Pers

06-12-2022 [07:02] - Pers | Link:

@kwa-czek
Ukraińska rakieta spadła niedaleko miasta Briceni w Mołdawii. Po pijaku strzelają?

Podczas wczorajszych ataków rakietowych zostały trafione obiekty infrastruktury energetycznej Ukrainy. Informację tę potwierdziła narodowa spółka Ukrenergo.
„Nalot trwa. Ukraina przeżywa ósmy zmasowany atak rakietowy. Niestety, już teraz dochodzi do ataków na infrastrukturę energetyczną i związanych z tym awaryjnych przerw w dostawie prądu” – podała agencja w oficjalnym oświadczeniu.
Z kolei premier kijowskiego reżimu Denis Szmyhal powiedział, że trafione zostały obiekty energetyczne w obwodach kijowskim, winnickim i odeskim.

//Dziś Ukraina pomyślnie zestrzeliła 62 z około 70 rosyjskich pocisków manewrujących.//
No. Te osiem nie strąconych rakiet rozwaliło 17 celów. Sprytne rakiety mają Rosjanie :)

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-12-2022 [11:44] - Kaczysta | Link:

Dachowiec
Ja mam nadzieję, że następnym razem te sprytne rakiety trafia w twój sowiecki pusty dzban. Ruska dziwko sprzedajna. Jak tam kolega prokurator? Znów cię olał.

Obrazek użytkownika Pers

06-12-2022 [11:59] - Pers | Link:

@kwaczuś
Tym razem prokurator nie będzie potrzebny.
W sprawach cywilnych prokurator nie występuje.
https://niepoprawni.pl/comment...

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-12-2022 [15:49] - Tezeusz | Link:

Ktoś wlazł w gości i nasrał na stole.. normalka u takich zgadnijcie kto to jest ? dodam tylko,że wielu przyrównuje z kotem przybłędą.  :

                                                                        "Nie ma pokoju ze złem"

" A jak ci się podoba nasz wspólny "znajomy" @tezeuszek vel ścierwousz vel fekaliusz?Niezły palant, nie? :))W sumie to mi jest go nawet trochę żal...Słyszałem, że podczas służby w ZOMO dostał przypadkowo pałą w czasie akcji od swojego kumpla jak rozpędzali jakąś demonstrację. Od tego czasu słabuje na głowę i jest na rencie inwalidzkiej. I ubzdurał sobie, że jest "największym polskim patriotą". Szkoda, że nie Napoleonem"

Pomówienie, oszczerstwa, kłamstwa,nękanie... jest trochę tego ...

 A kto jest kim i pisze tak o blogerach NB no kto ? :

"Ja po prostu lubię povqrwiać to żydobanderowskie bydło, twoich wielbicieli. Uwielbiam ich wycie :)
""..Zobacz sobie na taką stronkę pt. naszeblogi.pl Zebrała się tam cała ferajna płatnych, żydobanderowskich trolli, których sam stąd wykopywałem i mieszają ludziom w głowach."
""Tutaj zagląda cięgle banda internetowych mend łonowych i potem roznoszą po Internecie ku naszej chwale :)"
""Te kurwiszcza podpisują się @ula ujejska, @Ryan, @Tezeusz, @JzL (huysky), @Kaczysta, @sake3
"Co piszą k....y banderowskie od Sakiewicza"
""//Ale komentarze to już całkowita świrlandia//
To nie "świrlandia" tylko osobnicy do odstrzału.
Jeszcze mają w domu siekiery i widły po dziadkach banderowcach.."
"A ile takich qurev szlaja się po blogach.
Starczy zajrzeć na naszeblogi.pl , zatrzęsienie.
Tylko, że to są jedynie mendy internetowe. Tamci to chociaż ruszyli doopsko i głupi łeb i pojechali walczyć za banderowców.
Ścierwa od Sakiewicza tyle odwagi nie mają. Wolą rzygać anonimowo na blogu.
Na szalom24 podobnie."

"To wyjątkowa banda debili. Jedna taka, @ujejska, pojechała ponoć na UPAdlinę i "przesłuchiwała rosyjskich jeńców". Ponoć "żaden jej nie podskoczył"...I zobacz, że to żydobanderowskie kurwiszcze jest tam podziwiane?"
Masakra..."

I wszystko jasne ? Wiecie kto jest autorem... no kto ?
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-12-2022 [16:00] - Tezeusz | Link:

Warto dodać Panie @ Persie twoje o nas opinie - cytaty :
                                                                        Kto jest kim - warto wiedzieć !

"Sam się tam "produkuję" jako komentator (Pers). Walka z banderowskimi trollami nie jest równa bo admin blokuje mi ze 30% komentarzy no ale trudno. Zresztą wszystko co tu napiszę to czytają z nochalem przyklejonym do szyby. Często nawet cytują i dają linki przez co robią nam darmową reklamę. Idioci :)
Ostatnio NB przeżywają najazd żydobanderowskiego, syjonistycznego desantu. Wszyscy wykopani kiedyś z NEonu. Widocznie znaleźli tam schronienie bo nawet z niepopków ich kiedyś wyrzucono.
//Tak więc sami sobie wystawiają świadectwo, że sami są agentami i dywersantami wrogiej Polsce i Narodowi Polskiemu służby, będącej spadkobierczynią Służby Bezpeky OUN Bandery.//
Nie tylko bandery. To generalnie sługusy syjonizmu a banderowcy, na tym etapie, są syjonistom potrzebni. Jak im wajchę przełożą to się na banderowców wypną.
Problemem jest "desant", który jakieś 4 miesiące temu spadł jak stonka. To dość niewielka ale zwarta i bardzo hałaśliwa grupka Wszyscy znani z NEon - husky vel "jozio z londynu", tezeusz, niezalogowany, ryan, kaczysta (jeśli któregoś pominąłem to przepraszam :)
Muszę jednak przyznać, że robią nam świetną marketingową robotę i dzięki im za to :)
//Nie przypuszczałem, że są aż tak głupi.//
Jeszcze jak :)
Większość z nich ma poważne problemy z posługiwaniem się poprawną polszczyzną co zdradzałoby raczej niepolskie pochodzenie. Taki np. tezeusz (plagiator i spamer) nie potrafi napisać jednego zdania w komentarzu bez 2-3 błędów.
W sumie to skutecznie kompromitują sprawę, której służą i pewnie to ma na myśli tamtejszy admin trzymając ich na NB...."

Jarek Ruszkiewicz SL 29.09.2021 13:55:00 "

I to na tyle..."Nie ma pokoju ze złem"

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-12-2022 [16:05] - Tezeusz | Link:

Warto dodać Panie @ Persie twoje o nas opinie :

"Sam się tam "produkuję" jako komentator (Pers). Walka z banderowskimi trollami nie jest równa bo admin blokuje mi ze 30% komentarzy no ale trudno. Zresztą wszystko co tu napiszę to czytają z nochalem przyklejonym do szyby. Często nawet cytują i dają linki przez co robią nam darmową reklamę. Idioci :)
Ostatnio NB przeżywają najazd żydobanderowskiego, syjonistycznego desantu. Wszyscy wykopani kiedyś z NEonu. Widocznie znaleźli tam schronienie bo nawet z niepopków ich kiedyś wyrzucono.
//Tak więc sami sobie wystawiają świadectwo, że sami są agentami i dywersantami wrogiej Polsce i Narodowi Polskiemu służby, będącej spadkobierczynią Służby Bezpeky OUN Bandery.//
Nie tylko bandery. To generalnie sługusy syjonizmu a banderowcy, na tym etapie, są syjonistom potrzebni. Jak im wajchę przełożą to się na banderowców wypną.
Problemem jest "desant", który jakieś 4 miesiące temu spadł jak stonka. To dość niewielka ale zwarta i bardzo hałaśliwa grupka Wszyscy znani z NEon - husky vel "jozio z londynu", tezeusz, niezalogowany, ryan, kaczysta (jeśli któregoś pominąłem to przepraszam :)
Muszę jednak przyznać, że robią nam świetną marketingową robotę i dzięki im za to :)
//Nie przypuszczałem, że są aż tak głupi.//
Jeszcze jak :)
Większość z nich ma poważne problemy z posługiwaniem się poprawną polszczyzną co zdradzałoby raczej niepolskie pochodzenie. Taki np. tezeusz (plagiator i spamer) nie potrafi napisać jednego zdania w komentarzu bez 2-3 błędów.
W sumie to skutecznie kompromitują sprawę, której służą i pewnie to ma na myśli tamtejszy admin trzymając ich na NB...."

Jarek Ruszkiewicz SL 29.09.2021 13:55:00 "

Obrazek użytkownika angela

06-12-2022 [07:58] - angela | Link:

Stepy ruskiej dziczy mają być izolowane od reszty świata, a przeciwko Niemcom powołana koalicja antyniemiecka, która trzyma zlodzieja na wodzy, a jego plany ekspansji gospodarczej niwelować. 
Ten tandem zyc w zgodzie z innymi nie potrafi, zeby nie napadac, niszczyć i okradac inne kraje.
Inaczej pokoju na świecie nie będzie. 

Obrazek użytkownika Abot Kincz

06-12-2022 [10:19] - Abot Kincz | Link:

A co Pani sądzi o nowych czołgach K2, których transporty są właśnie wyładowywane w Gdyni? Czy taka broń przydałaby się na Ukrainie do małego polowania na kacapskie hordy? Jak Pani sądzi?

Obrazek użytkownika Ptr

06-12-2022 [14:25] - Ptr | Link:

To co ten Makaron bredzi to się w głowie nie mieści. Normalnie Francja powinna być ukarana przez los wojną na ich terytorium , bo oni czynią zło, oni są źródłem zła.
Wieżyczka i butiki.  
 

Obrazek użytkownika Czesław2

06-12-2022 [18:33] - Czesław2 | Link:

Orban zawetował ustawę o tzw pomocy dla Ukrainy.
Przyczyny weta OCZYWIŚCIE w "prawicowych mediach" nie są opisane. A ta ustawa to była transakcja wiązana. Pomoc Ukrainie w zamian za zrzeczenie się kolejnych praw państw członkowskich.Krotko mówiąc, gdyby nie Orban, Morawiecki sprzedałby następną część Polski . Do skutku.Orban tłumaczy: Za Do Rzeczy
Orban wyjaśnił, że sprzeciw ministra finansów dotyczył uwspólnotowienia długu, który powstałby w przypadku udzielenia wsparcia Ukrainie. Szef węgierskiego rządu przestrzega przed dążeniem Brukseli do forsowania takich fiskalnych rozwiązań.