Putin Fake Show

To wszystko jest tak fałszywe jak sama Rosja

Cieszmy się
Cieszmy się  bo Ukraińcy zastrzelili nam naszych synów !


I dostajesz Ładę, i dostajesz Ładę, i ty i ty i ty

Na zdjęciu wprowadzającym szósta kobieta z lewej to Nadia Bubowa z z przedmieść Moskwy. Jej smutek i żal polega na tym że sama nigdy nie miała ani dzieci ani męża.

Putin spotkał się z urzędniczkami i kobietami władzy

 Car Putas spotkał się z "matkami uczestników operacji specjalnej". Internauci zwrócili uwagę, że twarze "matek" wydają im się znajome. Jak się okazało, na spotkaniu były między innymi reżyserka filmów patriotycznych, była doradczyni szefa republiki Chakasji czy moskiewska urzędniczka i członkini partii Jedna Rosja
 Głośna stała się jego wypowiedź, w której stwierdził, że "wszyscy kiedyś z tego świata odejdziemy". Dodał, że w wypadkach drogowych i przez alkohol w Rosji ginie 30 tysięcy osób każdego roku.

Rosyjscy internauci błyskawicznie zwrócili uwagę, że twarze kobiet na spotkaniu z prezydentem Rosji wydają im się znajome. I rzeczywiście, nie pierwszy raz ich wizerunki pojawiają się w przekazie kremlowskiej propagandy

To nie są matki poległych
Zacznijmy od kobiet na głównym zdjęciu. Pierwsza siedząca po lewej stronie Putina to Olesja Szigina - reżyserka filmów patriotycznych.
Następna kobieta Nadieżda Uzunowa - zajmująca się obecnie pomocą humanitarną dla wojska w Ust-Abakanie. Wcześniej była doradcą premiera autonomicznej republiki Chakasji do spraw polityki wewnętrznej.
Dalej zasiada Iryna Tas-Ool, przedstawicielka rejonu kaa-chiemskiego przy granicy z Mongolią, w którym pracuje jako naczelniczka regionalnego wydziału ds. rodziny, młodzieży i sportu.

Urzędniczki i osoby związane z obozem władzy

Więcej przykładów podaję profil "Ukraina Sejczas". Na spotkaniu były między innymi:
Olga Beltsewa - moskiewska urzędniczka i członkini Jednej Rosji;
Marina Migunowa - członkini Izby Cywilnej Federacji Rosyjskiej, która zajmuje się konsultowaniem projektów legislacyjnych;
Julia Belechowa - szefowa komitetu wykonawczego Frontu Ludowego w obwodzie moskiewskim.
  Wiele uwagi media poświęciły Agujewej, starszej kobiecie w ciemnej chuście ta po prawej ręce Putasa. Jej synowie - Izmaił i Rustam, to wysocy rangą przedstawiciele czeczeńskiego aparatu bezpieczeństwa. Pierwszy jest dowódcą batalionu, drugi regionalnego departamentu spraw wewnętrznych.

A te pozostałe (niepodstawione aktorki czy statystki) muszą być z siebie dumne że wychowały morderców gwałcicieli i złodziei. Mamy obraz jaki naród jest w rosji i co rosja sobą reprezentuje.I cały świat to widzi

To jest prawdziwe zdjęcie…

Rosjanie!
Ptaki i padlinożercy na ukraińskim stepie was potrzebują, nie pozwólcie, żeby były głodne zimą.
Wstępujcie do armii!

źródła Twitter,Interia,Fejs

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika J z L

26-11-2022 [17:48] - J z L | Link:

Fejkowe spotkanie
​Pusty dzban który nie mieści się w marynarce

https://pbs.twimg.com/media/FigHHjlWAAA12G4?format=jpg&name=small

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika Pers

26-11-2022 [21:41] - Pers | Link:

@kaczuś
Popisałeś się i liczę na dalsze odcinki.
Może odstawię Klossa i 4 Pancernych? :)))

Obrazek użytkownika J z L

26-11-2022 [21:45] - J z L | Link:

Oficer FSB Hvoida vel  Uzunowa, która na spotkaniu z Putinem okazuje się „matką żołnierza”.

https://pbs.twimg.com/media/Figtm-2WYAQSkS7?format=jpg&name=medium
https://pbs.twimg.com/media/Figtm-7XoAIEjC4?format=jpg&name=small

Obrazek użytkownika Maverick

26-11-2022 [22:29] - Maverick | Link:

Ja tam się cieszę gdy giną ukraińcy i najemnicy z zachodu, bo słudzy Lucyfera i talmudzkich planów zniewolenia świata.
Nie wyszło im z komunizmem to teraz knują z genderyzmem i planami nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy, no cusik mnie się wydaje ze Poliniakom bez IQ to odpowiada bo lubią być mięsem armatnim Lucyfera.

Obrazek użytkownika Pers

27-11-2022 [05:42] - Pers | Link:

Nie będę wtrącał się w dyskusję.
Desant sam ze sobą gada :)