Ostrzegłam przed UE i miałam rację

Tak, od kilku lat zadaję to pytanie: Po co nam taka Unia? Nie byłam w tym odosobniona, Zbigniew Ziobro i inni politycy sprzeciwiając się tylko niektórym szkodliwym rozwiązaniom dla Polski, to w istocie rzeczy, zadawali podobne pytanie. Wojna na Ukrainie obnażyła nie tylko polskich polityków, ale przede wszystkim cynizm Unii i jej oddanie Moskwie. Hańba Niemców jest tu szczególnie widoczna. Dzisiaj na dokładkę, grożą nam blokowaniem kolejnych funduszy jeśli za rok w Polsce nie wygra niemiecka partia.  Ursula nie może się wprost doczekać i pośle Tuskowi na pomoc kolejne "biedronki".

Na tym tle, jazda Tuska z oskarżeniami wobec PiS o sprzyjanie Moskwie jest dosyć zabawna. Nie dość że odgrzał "sowi kotlet" dzięki któremu kiedyś przegrał wybory, a dzisiaj jak się okazało strzela sobie w stopę zeznaniami łotra z Sowy, to oficjalnie także potwierdza że jego polityka wschodnia była szkodliwa dla Polski. Kto podrzucił Tuskowi tego "kartofla"? Wcale się nie zdziwię jak się okaże, ze to ktoś z Prawicy. Tusk dał pretekst, domagając się wręcz ujawnienia zeznań świadka koronnego, aby go "grilować" do kolejnych wyborów.

Trzeba być politycznym idiotą takim jak Tusk, aby po propagandowym resecie stosunków z Rosją kiedy rządził Tusk, nazwę to delikatnie, oskarżać dzisiaj PiS o sprzyjanie Rosji. Cała polska się śmieje z Tuska, a ja proponuję Donaldowi zmienić logo Platformy na logo Biedronki - przy okazji wpadnie im trochę kasy za reklamę.

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

24-10-2022 [13:30] - RinoCeronte | Link:

Wielkie nam uczyniłaś pustki w kasie Urszulko von der Leyen! Donald już się miota aby spełnić twe życzenie, które wielką wlewa weń nadzieję, by zagościć w nowym Bizancjum.

Obrazek użytkownika Darek65

24-10-2022 [14:56] - Darek65 | Link:

Koń (Tusk), jaki jest, każden widzi. Tylko co z tego. To politycy PIS-u obiecywali walczyć o godność Polaków, a tym czasem pozwolili na upodlenie, poniżenie Polski i Polaków przez UE. Morawiecki podpisywał wszystko, co mu podsunęli, a teraz płacz?!!! Jakim trzeba być frajerem, aby nie widzieć, że obecna UE została stworzona, aby realizować interesy Niemiec. I robią , to wszelkimi możliwymi metodami, łącznie z wykorzystaniem zdradzieckiej "polskiej" opozycji. Jak na tym forum wielu grzmiało o tej oczywistej oczywistości, to ich wyzywano. Przypomnijcie sobie. Przypomnijcie sobie, jak potraktowano P. Beatę Szydło, która miała odwagę walczyć na forum UE w sprawie Polski. Jak szybko na jej miejsce wskoczył oszust Morawiecki.
"Hańba Niemców jest tu szczególnie widoczna" - a my, jak zwykle jesteśmy moralnymi zwycięzcami. Tylko, co nam po tym moralnym zwycięstwie.

Obrazek użytkownika u2

24-10-2022 [15:07] - u2 | Link:

Morawiecki podpisywał wszystko, co mu podsunęli, a teraz płacz?!!!

Płaczka to Szymuś ze Sledzykowa, a PMM rządzi doskonale, to wywołuje właśnie ten płacz Szymusia ze Sledzykowa i zgrzytanie klawiatury u niejakiego Darka5x13 :-)

Obrazek użytkownika u2

24-10-2022 [15:43] - u2 | Link:

Dlaczego nastąpiła fuzja na rynku energetycznym to wiele razy tłumaczył PMM i prezes Obajtek

Co do wpływu lockdownu na inflację to Patryk Jaki ładnie obalił tę tezę. Inflacja zaczęła się od zakręcenia kurka przez kacapów.

Obrazek użytkownika Darek65

24-10-2022 [15:49] - Darek65 | Link:

Wiarygodność i Morawiecki...To oksymoron?

Obrazek użytkownika u2

24-10-2022 [17:15] - u2 | Link:

To oksymoron?

Nie, to synonim. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wiadomo, dla was liberałów-aferałów, czyli lewizny, rządy Dobrej Zmiany to bardzo niedobre czasy, nie możecie kraść jak dawniej :-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-10-2022 [22:10] - Ula Ujejska | Link:

Darek65
Przecież wszyscy na świecie wiedzą że najbardziej wiarygodny jest Tusk!  ... tyle że w robieniu "łaski", jak to określił kiedyś Zdradek. No i powiedział coś jeszcze przy okazji  - o murzyńskości, która wyłazi z was tu na NB na każdym kroku.

Obrazek użytkownika Darek65

25-10-2022 [07:32] - Darek65 | Link:

Jak bardzo łatwo przychodzi Wam szufladkowanie, według zasady - Kto nie z Mieciem, tego zmieciem. Nigdy nie byłem lewakiem, Tusk, to dla mnie parszywa persona. No tak, ale śmiem krytykować rząd PIS-u.... To on tez jest ruską onucą ? https://wpolityce.pl/polityka/...

Obrazek użytkownika Adam66

25-10-2022 [13:52] - Adam66 | Link:

@Darek65
Dobry materiał ale betonu pisowskiego nic nie przekona.  Najgorsze, to to, że duża część tego betonu to ludzie uczciwi i wierzący też w uczciwość polityków.  "Uczciwość polityków" - aż dziwne, że przy pisaniu tego zwrotu, klawiatura mi się nie zacięła... ;-)
Gdzieś widziałem listę dokumentów wraz z datami, które Morawiecki podpisał "łuni", niestety nie zapisałem tego a teraz nie mogę znaleźć.  Czy znasz może taką listę?

Obrazek użytkownika Darek65

25-10-2022 [15:46] - Darek65 | Link:

Adam66
Kiedyś mi to przemknęło, ale nie zapisałem. Nie potrzeba dokumentów, widać, to po działaniach. Zniszczenie kopalni Krupiński, to najwyższe studium bandytyzmu. Kopalnia, która ma zasoby wysokoenergetycznego węgla liczone na 700 mln. ton.

Obrazek użytkownika u2

25-10-2022 [16:06] - u2 | Link:

Zniszczenie kopalni Krupiński, to najwyższe studium bandytyzmu. Kopalnia, która ma zasoby wysokoenergetycznego węgla liczone na 700 mln. ton.

Bzdura, uratowano 24 tysięcy miejsc pracy. Akcje JSW poszybowały do góry. Były obrady sejmowe na wniosek pełomafii. W 2015 JSW miała 3,2 mld długu, w 2016 JSW miała 4 mln (nie mld) do przodu. Nikt nie strzelał do górników jak w czasach gdy "rządziła" pełomafia. To są proste sprawy.

Obrazek użytkownika Jabe

25-10-2022 [16:33] - Jabe | Link:

Co się stało z tą kopalnią?

Obrazek użytkownika Jan1797

25-10-2022 [20:49] - Jan1797 | Link:

W przypadku kopalni KWK Krupiński nie ma żadnych argumentów potwierdzających tezy tutaj zawarte; https://naszeblogi.pl/comment/...
-okres funkcjonowania tej kopalni przy realizacji inwestycji strategicznych zamyka 2030 rok. Wystarczy postarać się i zrozumieć podobnie jak w przypadku Turowa. Rzeczy oczywistych nie powinniśmy tłumaczyć.                      

Obrazek użytkownika sake3

24-10-2022 [15:51] - sake3 | Link:

Najbardziej optymalny wariant to nic nie robić jak PO z czasów swoich rządów,albo JESZCZE nic robić,bo się dopiero chce rządzić jak Hołownia. Każdy z nas -ludzi popełnia błędy czy nietrafione decyzje tak jest i z obecnym rządem któremu nie dano komfortu potrzebnego do spokojnej pracy poprzez wściekłe ataki opozycji. Szkoda,że społeczeństwo tego nie widzi i ujada na rząd który robi dużo.Społeczeństwo toruje drogę do powrotu tych nic nie robiących.No może niezupełnie bo jednak potrafią dźwigać reklamówki z kasą dla siebie.No cóż ,społeczeństwo w łapówkarstwie nie upatruje nic zdrożnego,nawet podziwia takich zuchów jak Tusk.Zapracowany Morawiecki zawsze będzie dla społeczeństwa pisiorem i osobą na którą nie będą głosować.Mają zresztą wachlarz wspaniałych kandydatów oprócz najsilniej lansowanego Tuska-Hołownia,Biedroń Tygrysek,Leszczyna,Nitras czy Wielgusowa.Oni poprowadzą Polskę do świetlanej przyszłości bycia prowincjonalnym niemieckim landziątkiem.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

24-10-2022 [16:20] - RinoCeronte | Link:

Gorycz przez Panią przemawia, ale jest to uzasadnione. Szacunek dla Mateusza Morawieckiego!

Obrazek użytkownika Pani Anna

24-10-2022 [16:28] - Pani Anna | Link:

@sake3
Sake, zapracowane społeczeństwo podziwia również POSŁA CZARNECKIEGO, któremu Europejski Urząd ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych wykazał, że  pobrał około 100 000 euro nienależnych mu środków, w ramach rozliczenia tak zwanej „kilometrówki”. Wykręcić 100 000 E na samej kilometrowce... przy tym te 600 000 "na partię " wygląda jak drobne "na waciki", obłudnico. Społeczeństwo jest również pełne podziwu dla zdolności developerskich obecnego premiera...

Obrazek użytkownika RinoCeronte

24-10-2022 [16:41] - RinoCeronte | Link:

Pani lepiej przeanalizuje wpływy Sikorskiego i zgadnie za co ten szmal?

Obrazek użytkownika Pani Anna

24-10-2022 [17:07] - Pani Anna | Link:

@RinoCeronte
Nie mam z tym żadnego problemu i chętnie bym przeanalizowała dochody wszystkich polityków od lewa do prawa. Nasi złodzieje i łapówkarze nie są lepsi od waszych, tak bym to ujęła w skrócie. 

Obrazek użytkownika Darek65

25-10-2022 [07:35] - Darek65 | Link:

@Pani Anna
No, no, jak Kali ukraść krowę..... Ichnich nie wolno rozliczać...Ja się boję, że oni, jak otwierają lodówkę, to z niej wyskakuje Tusk.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-10-2022 [08:36] - rolnik z mazur | Link:

@ pani Anna
to niedobra tak mówić. Nasz geniusz z Wrocka  najlepsza jest razem z ciotkami.pzdr

Obrazek użytkownika sake3

24-10-2022 [15:18] - sake3 | Link:

No ,kasa to chyba wpadnie Tuskowi za reklamę toreb i to nielicha kasa.Teraz Biedronka będzie torby sprzedawać po 10 złociczów i na tym zarabiać,bo Tusk udowodnił że są wytrzymałe i pojemne nawet na taki ładunek jak 600000 euro.

Obrazek użytkownika spike

24-10-2022 [20:10] - spike | Link:

"Trzeba być politycznym idiotą takim jak Tusk"

błędne stwierdzenie, idiotą nie jest, jest dużo gorzej, to łachudra, podobnej mentalności co TW Bolek, obaj chciwi na pieniądze i władzę, droga by to osiągnąć nie jest ważna, nie ma świństwa, którego by nie zrobili, by cel osiągnąć, zostało to precyzyjnie wykorzystane przez wrogów Polski, tych z prawej i lewej strony, a także wewnątrz, wyhodowanych na polskiej krwi.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-10-2022 [22:12] - Ula Ujejska | Link:

Spike
Tusk to jednak idiota - bardzo tani idiota.

Obrazek użytkownika spike

24-10-2022 [23:27] - spike | Link:

W skali krajowych szkód, jakie jego organizacja mafijna spowodowała swoimi "rządami", a jak niskie odnieśli korzyści, to owszem są tani, ale niewykluczone, że wszystkiego nie wiemy.
Pamiętam, jak rządzili, to była propozycja cięcia kosztów posłów, wtedy stwierdzili, że oni mogą wcale nie pobierać pieniędzy, teraz wiemy że między wierszami była informacja, że będą opłacani z przez Niemcy jak i Rosję na spółkę z mafiami VATowskimi, chcieli w ten sposób "zagłodzić" ówczesną opozycję, jak to teraz robią Niemcy swoimi e-posłami na spółkę z Tuskami.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-10-2022 [20:39] - rolnik z mazur | Link:

@ Ujejska
nawoływanie do polexitu to sowiecka propaganda. Cala Polska się śmieje z takich idiotek. 

Obrazek użytkownika u2

24-10-2022 [20:42] - u2 | Link:

Cala Polska się śmieje z takich idiotek

Ano, wszyscy się śmiejemy z Katariny Barley, która chce zagłodzić Polen i z Ursuli von der Leyen, ktora chce Tuska na namiestnika Polen :-)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-10-2022 [21:40] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
Dokładnie się śmiejemy z idiotek i idiotów 

Obrazek użytkownika u2

24-10-2022 [21:43] - u2 | Link:

Ano Jungingen, wy tam w Niemczech śmiejecie się z nas Polacken, których uważacie za idiotów, a my Polacken tutaj w Polen śmiejemy się z was Jungingenów błądzących nadal w Gruene Wald z dwoma mieczami :-)

Obrazek użytkownika sake3

24-10-2022 [21:57] - sake3 | Link:

@rolnik z mazur........To znaczy śmiejecie się z siebie.Pan też.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-10-2022 [08:40] - rolnik z mazur | Link:

@ sake
Dokładnie śmieję się z siebie, bo takiego badziewia to już dawno w tenkraju nie było. Gdyby rządzili na Saharze to by piachu zabrakło i trzeba z Australii sprowadzać. Pzdr 

Obrazek użytkownika sake3

25-10-2022 [09:25] - sake3 | Link:

@rolnik z mazur........No to żeśmy się pośmiali,a teraz czas na refleksje i wnioski. Ten węgiel co go pan Królik nie umie rozpalić to dlaczego ciągniemy z Australii? Kaprys pana Morawieckiego i rządu? Czemu nie chce Pan sięgnąć po wytłumaczenie tego jak Pan ujął badziewia? Nie widzi Pan tu działań KE-przecież to ich wymóg i Polska będąc w UE musi się do tych żądań stosować nawet kosztem swojej gospodarki. Dlaczego tylko Polska w UE jest obowiązana do realizacji jej postanowień,bo Niemcy jakoś mogą nadal swój węgiel wydobywać?.Tu już rola naszej ukochanej opozycji z pomarszczeńcem na czele.On w UE nakładając usłużnie marynarki pijanym oficjelom unijnym działał intensywnie przeciw interesom Polski.Czemu tak bardzo się boicie nawet o tym pomyśleć a cóż dopiero powiedzieć? Zagadka węgla więc rozwiązana.Pani Ujejska pisząc o Polexicie wypowiedziała tylko zdanie wielu Polaków którzy widzą jak bardzo niesprawiedliwie i pogardliwie Polska jest traktowana w tej Unii,jakby była dyżurnym do bicia. Morawiecki podpisując idiotyczne ,wydumane żądania nie mógł przewidzieć ,że będą dotyczyć tylko Polski. Pan i inni tę pogardę kolportujecie w mediach po Polsce.Cynizm to czy niewiedza? Stawiam na cynizm,bo głupi to Pan nie jest.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-10-2022 [12:27] - rolnik z mazur | Link:

@ sake
To chyba po to wybieramy rząd żeby nasze interesy reprezentował a nie w podskokach podpisywał co się Brukseli zamarzy. Podpisali dekarbonizacje czy nie ? Obawiam się, ze nawet nie wiedzą co to za zwierz?  Badziewie i tyle w temacie.

Obrazek użytkownika u2

25-10-2022 [14:03] - u2 | Link:

po to wybieramy rząd żeby nasze interesy reprezentował

Nie ściemniaj Jungigen, twój "rząd" to pełomafia :-)

Obrazek użytkownika sake3

25-10-2022 [15:19] - sake3 | Link:

@rolnik z mazur......Pan jak się domyślam tego rządu nie wybierał,ale ma Pan przecież szanse wybrać już niedługo swoich ukochanych kandydatów.Czas tak szybko leci a i kandydaci po Pana myśli.Zastanówmy się więc nad najbardziej optymalnymi wyborami.Taki Biedroń-wspaniały kandydat,on jednak na pewno podpisze co Unia każe.No i pracować nie lubi,ale za to będzie organizować parady równości w których i Pan będzie mógł aktywnie uczestniczyć. Pan Hołownia nadal naciska na dekarbonizację i ochronę klimatu więc nie zmieni to sytuacji w Polsce.Pani Leszczyna to mocny punkt PO a wręcz gwiazda,ale nie sądzę,że za jej rządów będzie Pan miał nawet tę miseczkę ryżu którą podobno obiecuje Morawiecki. Śliczny jak z obrazka Kamysz będzie się ładnie wprawdzie uśmiechał,ale już raz przyspawany do fotela prezesa nie znajdzie w sobie siły tak jak Morawiecki .Pozostają dwie silne osobowości Sikorski i Nitras.Imponują Panu nasi dwaj macho?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-10-2022 [22:06] - Ula Ujejska | Link:

@rolnik z mazur
Wszyscy zrozumieli kontekst mojej notki, tylko nie ty. Dlaczego? Bo masz naturę niewolnika, a najlepiej wychodzi ci tutaj na NB robienie "łaski" Ruskim i Niemcom.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-10-2022 [08:43] - rolnik z mazur | Link:

@ Ujejska
Mam głęboko w d...twoje wypociny. Nie wiem komu laskę robisz ale ci to nie wychodzi. Try harder 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-10-2022 [09:25] - Ula Ujejska | Link:

@rolnik z mazur
Ostatnio, nie trudno zgadnąć co ty masz w de 🤣 Kolejny raz zapytam: Po co się tu przywlokłeś? Bo od dawna wiemy co masz w de i komu służysz. - i nie musisz tego za każdym razem udowadniać. Chcesz być lepszy od Tuska? ...proszę bardzo próbuj, będzie kabaret.

Obrazek użytkownika spike

24-10-2022 [23:32] - spike | Link:

"sowiecka propaganda" - niby co w tym sowieckiego, wejściem do UE, obecnie więcej tracimy niż zyskamy, jeżeli zyskamy, UE nic nam nie daje, za wszystko płacimy i będziemy płacić,  a przed sowietami UE nas nie obrani, widać jak bronią Ukrainę, od tego jest NATO.

Obrazek użytkownika Maverick

25-10-2022 [00:26] - Maverick | Link:

Ty nie ostrzegałaś ty się wasalisz teokratom tak jak wierzyłaś w ich szczypawki, czy wojny.

Globalliści zapowiadają koniec samochodów spalinowych od roku 2035. To jest program tresowania ludzi w ramach programu nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy. Wszystko to pieprzenie o demokracji to bzdety bo paru psychopatów i tak decyduje za nas. Zamiast sadzić drzewa które wytwarzają tlen w procesie foto-syntezy niszczą lasy odwadniają tereny aby woda szybciej spływała do mórz, eliminują rozlewiska które stabilizowały klimat i pogodę. Nawet swoich zdjęć nie możesz trzymać na swoim kompie tylko w jakieś chmurce. To wszystko jest przyzwyczajaniem do nie posiadania niczego. Niedługo będziesz jadł robaki, bo krowy zostaną tak opodatkowane około 2500 dolcy za sztukę, gdy rolnicy będą chcieli przerzucić koszty na konsumenta to 90% nie będzie stać na zakup wołowiny. W Holandii, Australii i Nowej Zelandii gdzie modelowo zainstalowano kabalistyczne rządy już ćwiczą dzieci do jedzenia w szkołach robaków.

Obrazek użytkownika Darek65

25-10-2022 [07:39] - Darek65 | Link:

No właśnie, Ujejska, co wtedy zrobicie ze swoim stadem krów w USA, które podobno macie? Żydki z Izraela już testują produkcje mięsa w drukarkach 3D

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-10-2022 [09:31] - Ula Ujejska | Link:

Drek65
Wam do szczęścia wystarczy ciepła woda w kranie 🤣

Obrazek użytkownika Darek65

25-10-2022 [11:21] - Darek65 | Link:

@UU
Patrzysz przez pryzmat siebie ? Morawiecki, doradca Tuska, w Sowie & Przyjaciele zapowiedział, że będziemy rypać za miskę ryżu :)

Obrazek użytkownika u2

25-10-2022 [11:38] - u2 | Link:

Morawiecki, doradca Tuska, w Sowie & Przyjaciele zapowiedział, że będziemy rypać za miskę ryżu

Ano, wy będziecie rypać, boście niemieckie ciecie. My Polacy nie bedziemy robić nach szparagen, bo się nie opłaca, niech szkopy zaiwaniają, jak tacy chytrzy :-)

Obrazek użytkownika Darek65

25-10-2022 [14:59] - Darek65 | Link:

u2
Śmiem twierdzić, że jako jeden z pierwszych, będziesz nosił czapkę za bauerem :)

Obrazek użytkownika u2

25-10-2022 [15:57] - u2 | Link:

będziesz nosił czapkę za bauerem

Sądzisz innych po sobie :-)

Obrazek użytkownika sake3

25-10-2022 [11:43] - sake3 | Link:

@Darek 65....Jest Pan przekonany,że za przyszłych rządów Tuska będziemy jeść lepiej? Dlatego że pani Barley obiecała ,że nie zagłodzi Polski jeśli obecny rząd zostanie zlikwidowany?. Jakaż kochana ta paniuskąl,nie tylko nie zagłodzi ale i weźmie pod swoje niemieckie,ciepłe skrzydła. Widzę,że ostro wzieliście się do dzieła usuwania rządu a sądząc z aktywności nawet przed wyborami żeby szybciej dostać miskę pełną wołowiny.

Obrazek użytkownika Darek65

25-10-2022 [14:56] - Darek65 | Link:

@Sake
Po raz ostatni odniosę się do Twojego wpisu. Po pierwsze, wielokrotnie pisałem, co myślę o Tusku i całej tej opozycji. Proszę zatem nie szantażować mnie emocjonalnie i straszyć, że ,min. moim głosem doprowadzę do jego wyboru. Nigdy nie napisałem, że za jego rządów było lepiej i będzie ewentualnie lepiej, jakby - nie daj Bóg - wrócili do władzy. Po drugie, przytaczam FAKTY, których  w ogóle się nie odnosisz.  Śmiem twierdzić, że obecny rząd z Morawieckim na czele, robi wszystko, aby to opozycja rządziła. Jeśli chcesz pisać, to odnoś się do wpisu, a nie cały czas Tusk, Tuska, Tuskowi.

Obrazek użytkownika sake3

25-10-2022 [15:43] - sake3 | Link:

@Darek 65........No,na NB już jestem idiotką,obłudnicą,mendą łonową,bolszewickim ścierwem ,kłamczuchą,babą z magla ale żeby szantażystką emocjonalną? Mam nadzieję,że się Pan aż tak nie przestraszył.Skoro jednak zgadzamy się o dziwo w jednym,że nie chcemy by ekipa Tuska czy Lewica wróciły do władzy to przecież patrzac w przyszłość jakiś rząd i z czegoś trzeba będzie wybrać.O tym właśnie Panu wielokrotnie pisałam.Pan się do mojego pytania ani razu nie odniósł.Wielokrotnie też pisałam że kłopoty rządu nie wynikają z jego niekompetencji tylko działań UE i naszej opozycji.Pan nie musi się ze mną zgadzać,ale nie może powiedzieć,że nie odnosiłam się do faktów.Dyskusja staje się bezprzedmiotowa jeśli będzie się tylko narzekać i czekać nie wiadomo na co? No własnie na co?

Obrazek użytkownika Darek65

25-10-2022 [15:51] - Darek65 | Link:

"Wielokrotnie też pisałam że kłopoty rządu nie wynikają z jego niekompetencji" - ktoś tu napisał, po co nam rząd, który nic nie może ? I ja się pod tym podpisuję. Chcesz mieć z kogo wybierać ? To trzeba zmienić Konstytucję i min. ordynację większościową. Mamy głosować na ludzi, a nie listy. Teraz wiesz dlaczego Ci sami ludzie są od lat? Dlaczego jest tak zażarta walka o tzw. jedynki ?

Obrazek użytkownika sake3

25-10-2022 [16:57] - sake3 | Link:

Czy nie ma teraz głosowania na ludzi? Weźmy wyboru do PE.Jakim cudem dostali się tak niekompetentni ludzie jak Cimoszewicz ,Ochojska czy Miller a wcześniej Lewandowski? Przecież ludzie głosowali na nazwiska.Jk to się stało,że do Sejmu dostali się tacy ludzie jak Jachira,Pihowicz,Wielgusowa ,Nitras czy Brejza bądź ludzie umoczeni w afery? Co te postacie wnoszą do PE czy Sejmu albo Senatu? Przecież taka Jachira na pewno nie startowała z jedynki albo dwójki. Problem jest gdzie indziej.Wygrywają ci których wspiera rodzima partia niczym mafia swego pupila.Tak jest we wszystkich partiach i dlatego widzimy to co widzimy a polityczne badziewie dostaje się do parlamentów i działa tak jak matka partia każe.Czy sądzi Pan,że mądry ,oddany Polsce kandydat ma szanse cokolwiek osiągnąć bez podporządkowania się partii? I czy naprawdę sądzi Pan że taki skompromitowany aferami jak syn Tuska nie dostanie się do Sejmu jeśli tylko oczywiście raczy kandydować? Ależ dostanie się śpiewająco choćby nawet nie był na żadnym spotkaniu przedwyborczym.W obecnym Sejmie jest dużo nowych młodych ludzi.Tylko co sobą reprezentują? Więc co gorsze-stary rutyniarz czy młody idiota który nie ma zamiar służyć narodowi tylko wykonuje zadania.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

25-10-2022 [16:09] - wielkopolskizdzichu | Link:

"No,na NB już jestem idiotką,obłudnicą,mendą łonową,bolszewickim ścierwem ,kłamczuchą,babą z magla ale żeby szantażystką emocjonalną?"
Po co tyle walić w klawiaturę, to wszystko sumuje jedno słowo - pisior.

Obrazek użytkownika sake3

25-10-2022 [19:59] - sake3 | Link:

@wielkopolskizdzichu......No i jestem pisiorem i co z tego śmieszna podstarzała pacynko? Te epitety pokazują tylko waszą kulturę.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

25-10-2022 [23:14] - wielkopolskizdzichu | Link:

"śmieszna podstarzała pacynko"

Zaczyna się od pacynki, skończy się na imperialistycznym podżegaczu.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-10-2022 [09:26] - Ula Ujejska | Link:

Maverick
Won za Don ruska dziwko!