KOŃCÓWKA

 

Plum, plum, plum.(albo bl, ble, ble) Stare, ale jare i ciągle wywołujące pewien dreszczyk kobiet prawdziwych, czyli tych, które nie dały się przeflancować na nierodki.
Oto one: - Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna.
Putin właśnie kończy i nie będziemy go miło wspominać. Jak już wyda ostatnie tchnienie, to pewnie siądzie na piekielnym zydlu obok Hitlera, Stalina, Mao, Che, lub innego Kaliguli.
 

Ciekawa informacja, też taka hipoteza, dotarła do mnie. Tak – oczywiście – destrukcji gazociągów NS1 i NS2 dokonali Rosjanie. Do takiej konkluzji większość rozumnych doszła i nic w tym nowego. Także to, że tak samo, jak parę lat temu polski demon zła gen, Kiszczak, zakpił i zniszczył pośmiertnie człowieka, którym głęboko gardził, Lecha "Bolka" Wałęsę, tak teraz Putin, czując zbliżający się koniec, również gardzący Niemcami, na których ma tysiąc półek z dowodami podłego, sprzedajnego charakteru (A kto zdradził raz, to już nigdy nie można mu ufać. Najlepiej zlikwidować. Jak tego Litwinienko), postanowił Niemcom narobić duuużego kłopotu.
Także reszcie tych amerykańskich Natowców, dokopać, rzucając cień na ich prawość, choćby takim wpisem, jaki dokonał taki parszywy gość, jak kretyn i kabotyn Radek Sikorski/Appelbaum, który nie wiadomo skąd i nie wiadomo za co, dostaje rokrocznie ponad 800 000 Euro (Na złotówki to ok. 4 miliony rocznie, czyli 333 tyś. co miesiąc dodatku do pensji i niech się Tusk ze swoją emeryturką schowa).
Już tradycyjna banda antyrządowych lemingów rozmyśla – pewnie, że to Amerykanie. Widać to wyraźnie.

Lecz jak dotychczas nikt nie brał pod uwagę tego, że zdemolowanie obu rurociągów po 10 miliardów Euro sztuka, to bardzo możliwe, że również to ruska sprawa wewnętrzna.
Wszyscy wiemy, że oligarchowie w Rosji czują sie coraz bardziej zaniepokojeni; zaczynają szeptać po kątach i wykonują dziwne ruchy. Większość z nich to aparatczycy – byli sekretarze i kołchoźnicy. I większość z nich swoją pozycję zawdzięcza batiuszce Putinowi. Więc obecny car uważa, że winni są oni jemu, i to dozgonnie, wierność i lojalność. To nie za rodinu, tylko za Putina mają pójść w ogień. A coraz bardziej wygląda, że nie chcą. I to szybko, zanim wszystko stracą.
I właśnie najwięksi i najpotężniejsi z nich – szefowie Gazpromu, światowej potęgi – Wiktor Zubkow i Aleksiej Miller, zaczęli fikać i knuć. Trzeba więc dać im ostrzeżenie i dotkliwie ich skarcić. Więc uruchomiono tą specjalną, morską grupę Specnazu, wzorowaną na amerykańskich United States Navy SEALs, by podziurawiła te podwodne niemiecko – ruskie dziecko (młodsze nadal w fazie porodu), tak, aby tym niewdzięcznym zdrajcom w pięty poszło. Przy okazji też
szkopom z tym śliniącym się Gerhardem Fritzem Kurtem Schröderem.

Czy, jeżeli zaakceptujemy hipotezę wzrostu wewnętrznego sprzeciwu wobec przywódcy, to czy on przywoła do porządku wszystkich knujących na górze oligarchów i generałów?
Bardzo w to wątpię.
Oni wszyscy, przefarbowani bolszewicy i kagiebiści już liznęli trochę zachodu i świata kapitalizmu; pokochali bycie bogatym, wszystkie te posiadłości i apartamenty w najlepszych lokalizacjach, te jachty, auta, ekskluzywne szkoły dla dzieci, więc nie chcą głupio umierać, bo wodzowi zamarzyło się zostać Panem Świata.
Oni nie chcą umierać w skutek szaleństwa szefa. Widzą, że koniec jest coraz bliżej, a ten paranoik w desperacji nie zawaha się sięgnąć po broń ostateczną – nuklearną.

Sytuacja jest jaka jest, A miało być szybko i elegancko. Sojusznicy na zachodzie też na to czekali, bo zapewniono ich, że to bułka z masłem.
Trzy dni – Kijów, już śp. Prezydent Zełeński, władze państwa w rozsypce, a ukraińscy zdrajcy gotowi do budowy ruskiej Ukrainy. Jeszcze parę dni na Charków, Odessę i Mariupol i koniec – hurra! - Rassija jest wielka, a Putin jej bogiem.
I co?! Pstro. Pół roku mija i Rosja dostaje po dupie. Klęska na wszystkich frontach. Nie tylko militarnych, lecz także politycznych i gospodarczych. Już nawet Chiny i Indie mają kwaśne miny i kręcą głowami. To ma być lider BRICS? Wolne żarty.

Te rozwalone gazociągi miały przestraszyć i zmusić wszystkich do opamiętania. Tymczasem rozwścieczyły wszystkich i zaniepokoiły bo już tylko w arsenale pozostały atomówki.

Pytane tylko – czy Putinowi uda się wystrzelić choćby jeden pocisk, lub jedną rakietę? To w ruskiej procedurze nie jest takie proste. Trzeba mieć do tego jeszcze paru tak zakręconych jak Putin wysoko postawionych wojskowych, którzy zdecydują się wybrać niechybną śmierć, niż dalsze życie. Cały łańcuch operacyjny dowodzenia, aż do tego najniższego – sierżanta, który ma klucze do stalowych drzwi silosu.

A jeśli te straszliwe atomówki są w takim samym tragicznym stanie jak reszta ruskiego uzbrojenia? Jaka jest pewność, że zaraz po odpaleniu nie wybuchną w silosie? Albo zamiast polecieć na Nowy Jork, skierują się na Petersburg.
Widzieliśmy już nowoczesną rakietę, która w powietrzu zawróciła i walnęła dokładnie w swoją wyrzutnię, rozwalając wszystko dookoła. Jak oszacować ryzyko?

Czy durna mobilizacja nie pokazała, co sobie tak naprawdę młodzi myślą? Wystarczy sobie popatrzeć na granice Finlandii, Gruzji, czy nawet Mongolii. Podobno już 600 tysięcy niedoszłego mięsa armatniego wybrało życie.

Raz, tylko Polakom udało się zdobyć Moskwę. A Ukraińcy to ich bracia. Jak tylko Amerykanie na to pozwolą, to Zełeński rozsiądzie się na Krymie; spali Łubiankę, a oligarchów i jenerałów pogoni. Ma przecież swoich.

Ruscy żołnierze po przełamaniu frontu, gdy Ukry nacierają, rzucają wszystko, od rakiet i czołgów po zużyte onuce i uciekają, gdzie pieprz rośnie. Albo się poddają, by w końcu się najeść i spokojnie wyspać.

Zawsze w historii ludzkości te końcowe akcje są najgorsze. Totalny chaos i ratuj się kto może. Tak jak sławetne opuszczanie Afganistanu już za Bidena. Oszalały Hitler w berlińskim bunkrze... Bin Laden w dziurze panicznie przerażony. Muammar Kaddafi też w dziurze i w histerii.
Czy koniec Putina będzie podobny?
Różnie może być...

Przepraszam za ten lekki ton. Po prawdzie – nie ma co żartować. Rosja to wariat, niebezpieczny wariat. Taki, którego cały czas powinno trzymać się w kaftanie.
Schizofrenia paranoidalna z napadami furii nie jest tak groźna, jak wariat Rosja.
Może nawet jeszcze sobie nie wyobrażamy, co jeszcze tam są w stanie wymyślić.
Ile w Rosji jest zdrowego rozsądku? Pojedyncze procenty – to na pewno.

A nas nienawidzą. Więc musimy cały czas, aż do ich ostatecznego upadku, być czujni.
Taki już nasz los...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-10-2022 [08:30] - Tezeusz | Link:

Poczuli sowieckie gówno i zaraz się zlecą Scierwoneonowe Toy toy a galoty pełen sowieckiego smrodu rusofilskiego...... pewno ich czas srania na Polskę się kończy.

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-10-2022 [08:34] - jazgdyni | Link:

Cześć Tezzy

Masz w domu toaletę? No pewnie, że masz. Tak wypada w dzisiejszych czasach.

Więc my też na NB musimy mieć kibel.

pozdro

Obrazek użytkownika J z L

04-10-2022 [13:17] - J z L | Link:

Ponad 200 tys. Rosjan wyjechało do Kazachstanu

W ciągu dwóch tygodni rosyjskiej mobilizacji do Kazachstanu wjechało ponad 200 tysięcy obywateli Federacji Rosyjskiej. 
poinformowało dziś Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Kazachstanu.
Jednocześnie po raz kolejny MSZ Kazachstanu informuję że żadnej rosyjskiej ankesji nie uznaje i nigdy nie uzna

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-10-2022 [08:32] - jazgdyni | Link:

Ale rzeczywistość dopasowała się do mego tytułu.

Cześć

ZMARŁ JERZY URBAN.  Dlatego podkreślam, bo nie ma tu skreślenia.

Nasz Kodeks Moralny (każdy ma własny), nie zaleca się cieszyć ze śmierci nawet najbardziej paskudnego typa.
Więc napiszę, że opuścił nasze podwórko znany bydlak i kanalia. Przyjaciel m.in. Adama Michnika i Moniki Olejnik.
I rodzą się pytania: - czy będzie teraz pogrzeb państwowy z salwą honorową? Na Powąskach oczywiście. A może nawet na Wawelu?
Bardzo proszę Wszystkich Warszawiaków - Róbcie zdjęcia tego tłumu, który będzie uczestniczył w Ostatniej Drodze Satyra. Poszukamy znajomych blogerów z wieńcami.

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-10-2022 [08:46] - Tezeusz | Link:

" Uszaty chu... zdechł " tak pewna pani określiła Urbana skądinąd okropnego typa komucha w sklepie przy kasie dzisiaj rano.  Skur...pluł na wiarę i kościół całe swoje zafajdane życie teraz będzie musiał zdać z tego realcję. Zakończył swój żywot jak żył....

Obrazek użytkownika J z L

04-10-2022 [13:21] - J z L | Link:

Nexta udostępniła nagranie, na którym widać, w jakich warunkach żyją zmobilizowani na wojnę  ruscy żołnierze

https://twitter.com/i/status/1577229474206482432

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika Chatar Leon

04-10-2022 [09:11] - Chatar Leon | Link:

@jazgdyni
No jak to?
Przybedą zapewne:
wybitni "historycy" Huan Co-masz Bross, Grabkowski, Hitlerking, czy jak im tam,
TW "Stokrotka",
będzie oczywiście kumpel Urbana a zarazem brat zmarłego niedawno stalinowskiego zbrodniarza Stefana Michnika,
może będzie też "filozof" od kazirodztwa
a kto wie, może będą jakieś delegacje ambasad Rosji i Korei Północnej?

 

Obrazek użytkownika sake3

04-10-2022 [09:56] - sake3 | Link:

Michnik przybędzie i jak zwykle w klapkach jak to ma we zwyczaju przy różnych ważnych uroczystościach. A ta jest chyba ważna,no nie? Pewnie też wygłosi pożegnalną mowę.

Obrazek użytkownika Ijontichy

04-10-2022 [09:05] - Ijontichy | Link:

Zamiast tych kloacznych komentarzy @Tezeusza...coś z klasyki.
Tyberiuszowi doniesiono,że jego nieprzyjaciel pewien senator...odszedł do Hadesu.
Cesarz powiada: Mowicie,że u nas o zmarłych tylko dobrze lub wcale? NO TO DOBRZE,ŻE UMARŁ....

ps.To co sie dzieje na NB,to już ruska szatnia siatkarzy....popatrz na komentarze u @Uli

Obrazek użytkownika Pers

04-10-2022 [09:06] - Pers | Link:

//Tak – oczywiście – destrukcji gazociągów NS1 i NS2 dokonali Rosjanie. Do takiej konkluzji większość rozumnych doszła i nic w tym nowego. //

Każdy rozumny wie, że teraz Rosja straciła ogromną możliwość nacisku. Zawsze mogła zakręcić kurek.

Tu jest już potrzebny specjalista...

Obrazek użytkownika u2

04-10-2022 [09:08] - u2 | Link:

Radek Sikorski/Appelbaum, który nie wiadomo skąd i nie wiadomo za co, dostaje rokrocznie ponad 800 000 Euro

To ciekawe. Wczoraj słuchałem europosła Tarczyńskiego. Będzie interpelował w sprawie ujawnienia tych pozaparlamentarnych dochodów zdradka, no i w sprawie wykluczenia zdradka z Europarlamentu :-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-10-2022 [12:36] - jazgdyni | Link:

Rosjanie nie chcą dopuścić "obcych" do zbadania uszkodzonych gazociągów.

Ciekawe dlaczego?

Jak podaje fajny kanał newsowy - Infopiguła - newsletter z dzisiaj
Szwecja alarmuje: wyciek gazu z NS2 wzmaga się, co oznacza, że Rosjanie zaczęli pompować gaz w zniszczony rurociąg, co uniemożliwia próby zbadania go w ramach śledztwa.

Biedne ruskie. Pewnie się jeszcze powołają na Konwencję Czikagowską.

Obrazek użytkownika J z L

04-10-2022 [12:54] - J z L | Link:

Szantaż podbaltyckimi rurami się nie udał, więc trzeba podkręcić sytuację

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika J z L

04-10-2022 [12:51] - J z L | Link:

Do końca listopada Brytyjczycy przekażą Ukrainie blisko 100 tys śpiworów
Śpiwór Carinthia Defence i Commando Flecktarn  to podstawowy sprzęt używany w warunkach arktycznych przez wojska NATO
Ponadto Kanada zaopatrzy Ukrainę w zimowe kurtki militarne z bawełny impregnowanej.Ilości jeszcze nie określono

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika sake3

04-10-2022 [12:51] - sake3 | Link:

Skąd wiadomo czy gazociągi są uszkodzone? Może to tylko prowokacja by Rosjanie mogli oskarżyć Zachód o ich zniszczenie? 

Obrazek użytkownika J z L

04-10-2022 [12:58] - J z L | Link:

Były szef Naftohazu: Uszkodzenie Nord Stream 1 i 2 to rosyjski akt sabotażu
- Uszkodzenie rurociągów Nord Stream 1 i 2 to akt sabotażu, za który odpowiadają rosyjskie służby specjalne - ocenił były szef ukraińskiego koncernu gazowego Naftohaz Andrij Kobolew w wywiadzie dla niemieckiego dziennika "Sueddeutsche Zeitung". 

Według Kobolewa ładunki wybuchowe zostały umieszczone na rurociągach jeszcze w trakcie budowy. 

- W ostatniej fazie budowy Nord Stream 2 wszystkie zagraniczne firmy i należące do nich statki zostały już objęte sankcjami. Tak więc budowa rurociągu została ukończona wyłącznie przez rosyjskie statki. Te statki techniczne były eskortowane przez rosyjskie okręty wojenne. Rurociąg został ukończony dokładnie w miejscu, w którym teraz nastąpiła eksplozja - dodał. 

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika u2

04-10-2022 [14:47] - u2 | Link:

Skąd wiadomo czy gazociągi są uszkodzone?

Ponoć ruscy nadal pompują gaz w ruhry :-)

Obrazek użytkownika sake3

04-10-2022 [16:08] - sake3 | Link:

No właśnie,gaz zdaje się płynie a Putin oskarża USA za pomoca polskiego kretyna. Nie takie prowokacje już Rosjanie robili. Jeszcze zażadają odszkodowania,już widzę jak Ławrow tokuje w ONZ.A polski kretyna jest kandydatem gazety szmatławej na prezydenta

Obrazek użytkownika Kaczysta

04-10-2022 [16:38] - Kaczysta | Link:

A zwolennicy katastrofy smoleńskiej „spowodowanej zderzeniem z pancerną brzozą” nadal nie dopuszczają myśli, że prezydencki Tu-154, remontowany w 2009 r. w Samarze, gdzie został wyprodukowany i remontowany całkowicie pod kontrolą rosyjską nie mógł mieć zainstalowanych ładunków wybuchowych

Obrazek użytkownika Jabe

04-10-2022 [17:11] - Jabe | Link:

Kto konkretnie?

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-10-2022 [00:22] - jazgdyni | Link:

@Kaczysta

Lemingi nie wierzą w taką wersję przyczyn zamachu smoleńskiego, bo socjotechnicznie mają wyprane mózgi. Logika i zdrowy rozsądek nie mają do nich dostępu.

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-10-2022 [00:20] - jazgdyni | Link:

@sake3

Uwierz. Po prostu wiadomo, że są uszkodzone. Fachowcy to wiedzą ze 100% pewnością.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

04-10-2022 [16:13] - Siberian Husky Dog | Link:

Nagrania z wyzwolonej Bohusławki w obwodzie charkowskim. Ukraińscy żołnierze witani z flagami i kwiatami.
https://twitter.com/i/status/1577267889677430784

Obrazek użytkownika Ryan

04-10-2022 [18:46] - Ryan | Link:

Dawidowy Bród w rękach Ukrainy po wielu tygodniach walk. Cały front  na północy Chersonia albo rozleciał się, albo trwa szybki odwrót rosjan, którzy budują na szybko linie obrony w okolicy Nowej Kachówki oraz wzdłuż rzeki Ignulec. Siły Ukrainy systematycznie nacierają na całym froncie
Do Chersonia rzut beretem.