I kto tu jest dyplomatołkiem?

Władimir Sołowiow, najważniejszy i najlepszy specjalista moskiewskiej propagandy upowszechnia wpis hrabiego Radosława Sikorskiego herbu Poszczaniec.
To już koniec tego matoła

Główny macher putinowskiej propagandy Sołowiow z satysfakcją kolportuje idiotycznego tweeta Radosława Sikorskiego. Tak, tego od robienia łaski Amerykanom i od "murzyńskości". Jako pośrednie potwierdzenie, że USA stoją za uszkodzeniem NS2 i NS1

"Polski eurodeputowany, były Minister Spraw Zagranicznych Radek Sikorski podziękował USA na twitterze za dzisiejszą awarię rosyjskich rurociągów. To oficjalna informacja o akcie terrorystycznym?" /Władimir Sołowiow/
"Czy to oficjalne oświadczenie o ataku terrorystycznym?" - odniosła się do wpisu polskiego polityka rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

W kolejnych tweetach Sikorski stwierdził, że "uszkodzenie Nord Stream zawęża pole manewru Putina". Zdaniem europosła Platformy Obywatelskiej, jeśli prezydent Rosji będzie chciał wznowić dostawy gazu do Europy, będzie zmuszony rozmawiać z krajami kontrolującymi inne przeprawy, czyli z Polską i Ukrainą. "Dobra robota" - podkreśla Sikorski.
W sprawie głos zabrał również Dmitrij Poljański, pierwszy zastępca przedstawiciela Rosji przy ONZ. 
"Dziękuję Radosławowi Sikorskiemu za informację o tym, kto stoi za tym terrorystycznym atakiem wymierzonym w infrastrukturę cywilną" - napisał rosyjski dyplomata.

I niech mi ktoś powie, że PO to nie jest ruska agentura

Jak to możliwe że taki idiota i pozer był ministrem spraw zagranicznych? Nie daj Boże by wrócili do władzy i pokazali swoje zasoby kadrowe. Poszczaniec, Leszczyna et consortes
Sikorski naczelny polski idiota. Nie zdarzyło się powiedzieć mu nigdy nic mądrego. Jeżeli PO POdpiera się takimi błaznami nigdy nie POwróci do władzy
Śp. Pan Prezydent Profesor Lech Kaczyński miał podejrzenia do Sikorskiego, że albo jest obcym agentem albo psychicznie niezrównoważonym i go wywalił na zbity pysk z Kancelarii. Chyba znowu widział to, co inni zobaczyli po kilkunastu latach.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

28-09-2022 [07:29] - u2 | Link:

Jak to możliwe że taki idiota i pozer był ministrem spraw zagranicznych?

Nikoś Dyzma aka zdradsik.

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-09-2022 [08:12] - Tezeusz | Link:

Oszczany rusofil doczeka się....pierdla w USA.

Obrazek użytkownika sake3

28-09-2022 [12:53] - sake3 | Link:

Nie matołek a matoł z tego Radzia w posikanych spodniach. Ale trzeba przyznać -sprytnie wybrnął  kiedy po swoim pierwszym tweecie dziękującym USA za sabotaż NS1 I NS2 puścił w obieg drugi,w którym skrytykował Rosję za niepotrzebne gazociągi służące Putinowi do opanowania Europy Wschodniej.Po zamieszaniu jakie wywołał pierwszym wpisem chciał zagmatwać treść swoich wypowiedzi by celowo wprowadzić zamieszanie.Teraz media się głowią co właściwie chciał powiedzieć ów wielki mąż stanu a właściwie mąż swojej żony.Zanosi się na conajmniej tydzień spekulacji .Jedni będą chobielińskiego fornalczyka krytykować inni podnosić pod niebiosa jego przenikliwy umysł. Ale żaden nie powie mu by polazł na swoje pole golfowe którym sie tak chwalił i tam się zabawiał zamiast błyszczeć w mediach w posikanych portkach.

Obrazek użytkownika u2

28-09-2022 [13:47] - u2 | Link:

Teraz media się głowią co właściwie chciał powiedzieć ów wielki mąż stanu a właściwie mąż swojej żony.

Pewnikiem chodziło mu o to , że Jueesej eksportują swój gaz łupkowy do Jurop, ratując Jurop. No chyba nie jest na tyle głupi, aby zrzucać winę zburzenia rusko-niemieckich ruhr na Juesej ? :-)