Kaczym piórkiem o faszystach 😜

Ten temat budzi ostatnio wiele dyskusji i kontrowersji, zwłaszcza w UE. Dzisiaj kolejne państwo w UE zeszło na drogę "faszyzmu": Włochy  wcześniej Polska, Węgry, Szwecja oraz ich wspólnicy w UE i na Świecie: GB, USA, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia oraz Ukraina. W tym ostatnim państwie, Rosja jako zbrojne ramię UE, stara się wykorzenić "faszyzm" z Europy. W tym kontekście nowym Premierem Włoch zostanie, jak to piszą na forach, jakaś SS-manka. Ciekawie się zapowiada, bo starej faszystowskiej nomenklaturze nadaje się dzisiaj nowe znaczenie. Poniżej garść tych zmian:

SS-manka - Siostra Samarytanka
SS-man - Społecznik Socjalny
NSDP - Niemiecka Socjalistyczna Dzicz Parlamentarna
GESTAPO - Główny Europejski Trybunał Praworządności
 
... itd. większość nowomowy nie nadaje się do druku więc pominę, każdy może znaleźć w sieci te sprośne "kawałki". Od siebie dodam, że autorami tej nowomowy są głównie Niemcy i ich przydupasy, inne nacje czasem się tylko odgryzają. Stalin wiecznie żywy! Chcesz pokonać swojego przeciwnika? Musisz go odhumanizować i oskarżyć go o faszyzm. Rosja na Ukrainie daje przykład jak to się robi. Niemiecki sojusznik Rosji robi dokładnie to samo, jeszcze pokojowymi metodami, ale kto wie co będzie jutro jeśli niepoprawni się nie zastosują do niemieckich wskazówek. W Europie rzeczywiście zachodzą wręcz rewolucyjne zmiany w różnych państwach. Ostra zima to przyspieszy. Myślę że UE runie z wielkim hukiem wraz z klęską Rosji na Ukrainie. "Faszystowska" część Europy ostro podziękuje Niemcom za opiekę. Dobra Europejska Zmiana zbliża się szybkimi krokami. 
W tym kontekście jakże niemiłą wiadomością dla Niemiec będzie jutrzejsze otwarcie polskiej rury gazowej. No cóż, możemy Ursuli pokazać solidarnościowy środkowy palec co do gazu za blokowane środki z KPO - i co nam zrobicie? A jak twierdzi Jontek góral, zima idzie ostra. Ja żadnego szwaba pod dach nie przyjmę - mam już trzy rodziny ukraińskie pod opieką, więc do Moskwy Niemiaszki.

Dziękuję za uwagę. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

26-09-2022 [16:36] - u2 | Link:

Chcesz pokonać swojego przeciwnika? Musisz go odhumanizować i oskarżyć go o faszyzm. Rosja na Ukrainie daje przykład jak to się robi.

Akurat to przykład jak się przegrywa wojnę, a nie wygrywa. Byłem zdumiony kiedy zobaczyłem w lutym Putlerka bredzącego w tiwi coś o faszystach na Ukrainie, którzy tam ponoć rządzą :-)

Obrazek użytkownika sake3

26-09-2022 [17:15] - sake3 | Link:

Po co słuchać Putina? Tu ma Pan bliżej Trzaskowskiego który też bredzi o faszystach i nazistach których widział i nawet liczył na Marszu Niepodległości razem z TVN i GW.

Obrazek użytkownika u2

26-09-2022 [18:14] - u2 | Link:

Trzaskowskiego który też bredzi o faszystach i nazistach których widział

Nie słyszałem p. Czajkowskiego, ale słyszałem p. Verhofstadta, który możliwe że powtórzył za p. Czajkowskim brednie o marszu 60 tysięcy faszystów ulicami Warszawy :-)