Źle wybierzesz - zostaniesz ukarany

Tak tak Polska i Węgry już to poczuły. Szefowa KE już tego nie ukrywa strasząc Włochów przed wyborami. Otwartym tekstem Niemka mówi wprost, że wobec Polski zastosuje sankcje. Doktryna Breżniewa wiecznie żywa! Kto by pomyślał jeszcze 6 miesięcy temu, że szwabsko ruskie zapędy zostaną tak obnażone? Zaraz, ale przecież jesteśmy w UE, ostoi prawa, demokracji i praw wszelakich. No i co, znów mam postawić pytanie: Po co nam taka Unia? NIE! Zapytam dzisiaj Polaków: Czy chcą budować kolejny Związek Radziecki? Dodam, że w perspektywie za tym idzie podobne zniewolenie i uzależnienie, tym razem od Niemców. Kilka krajów UE jeszcze się sprzeciwia, ale ... na horyzoncie pojawia się groźba użycia wszelkich dostępnych środków wobec niepoprawnych, z zamachem włącznie. Zbrodnia Smoleńska może się powtórzyć. Już nas stygmatyzują np. literką "Z". Moskiewski zbrodniarz szykuje "zielonych ludzików" by wesprzeć rewolucję.

Przydupasy szwabsko ruskie już ostrzą swoje zęby w kilku krajach UE. Car powołuje kolejne dywizje i nie ukrywa że znów ruska dzicz chce pomaszerować na Zachód. Gołym okiem już widać koordynację szwabsko ruskich ruchów przeciwko niepoprawnym narodom, np. wiadomo już że Niemcy zablokowały finansową pomoc dla Ukrainy. Jak temu przeciwdziałać? Zacznijmy od własnego terenu: 

1. Zdrajców za mordę i won do pierdla.
2. Zlikwidować wszelkie "wyspy" szwabsko ruskiej propagandy w sieci.
3. Delegalizować wszelkie wrogie Polsce organizacje.
4. Wetować w UE wszelkie szkodliwe dla Polski rozwiązania.
5. Wypowiedzieć żyrowanie euro pożyczek i twardo bronić naszych praw w sprawie reform w sądownictwie.

To na początek. Ja bym po cichu ogłosiła także mobilizację naszej Armii i budowała linie obrony na wschodzie. Trzeba także poprosić USA o zwiększenie militarnej obecności w Polsce plus przyspieszenie dostaw uzbrojenia dla Polski i Ukrainy. UE słowami Szefowej KE de facto zwolniła Polskę z wszelkich porozumień w sprawie KPO i reform. Nie ma na co czekać, i należy kopnąć w te pożyczki i szybko reformować Wymiar Sprawiedliwości pozbywając się łotrów w togach.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

24-09-2022 [10:38] - Jabe | Link:

1. Zdrajców za mordę i won do pierdla.

Kto będzie o tym decydować? Powiatowe komitety parii rządzącej?

2. Zlikwidować wszelkie „wyspy“ szwabsko ruskiej propagandy w sieci.

Cenzura uderzyłaby w wy­powiadających się nie po linii partyjnej.

3. Delegalizować wszelkie wrogie Polsce organizacje.

Pisowiec utożsamia wrogość Polsce z opozycyjnością.

4. Wetować w UE wszelkie szkodliwe dla Polski rozwiązania.

To wymagałoby zmiany rządu.

5. Wypowiedzieć żyrowanie euro pożyczek i twardo bronić naszych praw w sprawie reform w sądownictwie.

Nie należało się na to godzić.

Ula postuluje restytucję totalitaryzmu.

Obrazek użytkownika smieciu

24-09-2022 [12:42] - smieciu | Link:

@Jabe
Pani Ula po prostu ma swoje marzenia. Nie ważne czy chce pisowskiego totalitaryzmu czy czegoś innego. Ważne jest że cokolwiek sobie marzy i tak nie jest to przez rząd realizowane. To jest właśnie najlepsze. Nie ma lepszego wyborcy od pisowskiego gdyż ten poprze WSZYSTKO. Przykładowo biorąc powyższe punkty łatwo stwierdzić że rząd nie robił kompletnie nic by zrealizować pragnienia pani Uli. Przeciwnie! Czy wsadził jakichś zdrajców do pierdla? Czy likwidował wyspy obcej propagandy? Czy zlikwidował wrogie Polsce organizacje? Raczej obca propaganda jak i różne NGO wciąż mają się świetnie! Rząd niczego nie wetował, brał pożyczki itp. PiSowscy sobie marzą, rząd robi co chce, PiSowcy popierają.
Bezkrytycznie! Każdy wie czym się tu na NB kończy nawet drobna krytyka :)
PiSowiec skoczy za rządem w ogień po prostu!

I jak sądzę nadchodzi właśnie ten czas. Kiedy rząd właśnie tego zażąda od swoich zwolenników. Będzie ciekawie! Bo być może niedługo rząd faktycznie powie że czas wziąć wszystko za mordę. I skoczyć za nim w ogień.

Obrazek użytkownika Jabe

24-09-2022 [13:14] - Jabe | Link:

Pojawiały się tu głosy, że trzeba wywierać presję na rząd w różnych sprawach, z za­strzeżeniem bez­warunkowego poparcia. No ale to wyklucza jaką­kolwiek presję. Walka idzie o wyborców ro­szczeniowych z nizin nie tyle eko­nomicznych co intelekt­ualnych, stąd rozbudowa soc­jalizmu.

Jednak za­mordystyczne tęsknoty wśród wiernego elektoratu zdają się być przy­najmniej częściowo wy­słuchiwane.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-09-2022 [15:21] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Gratuluję samo zaorania. 

Obrazek użytkownika sake3

24-09-2022 [13:35] - sake3 | Link:

@smieciu ........Pan skoczy w ogień za Niemiaszkam,tak bezkrytycznie,tak po prostu.......Mam nadzieję,że wybaczy mi Pan tę moją drobną krytykę na NB. I tak był Pan łaskaw,że nie nazywa nas piździelcami czy pisuarami tylko pisowcami..

Obrazek użytkownika smieciu

24-09-2022 [14:05] - smieciu | Link:

@sake3
Gdyby Niemcy coś mieli do zaproponowania to można byłoby się jeszcze zastanowić. Jednak, co bez przerwy podkreślam, Niemcy to nie UE. A taki będzie wybór. UE vs PiS/USA . Dlatego ciągle powtarzam, mam nadzieję że ktoś tu pamięta, że będzie moment kiedy należałoby powiedzieć NIE. Władzy. A nie UE czy PiS.
W tym momencie rysują się dość wyraźnie dwie możliwości.
Pierwsza
Powstanie rząd jedności narodowej będący odpowiedzią na Kryzys. Naprawdę poważny kryzys wojenno-gospodarczy. Mi się wydaje że ta opcja jest prawdopodobniejsza. Twarzami takiego rządu może być Tusk i Duda. Albo Tusk i Morawiecki.
Wyobraźmy sobie taką sytuację. Nad naszymi głowami z hukiem latają samoloty. Jakieś rakiety rozwaliły ważne węzły komunikacyjne. Jest zimno. Prąd od czasu do czasu. Żarcia nie ma jak dowieść. W odpowiedzi na to powstaje rząd jak powyższy. „Razem dla Polski”. Takie będzie hasło. Zapomnijmy o głupotach! Powiedzą. Wybierzmy przyszłość! Itp.
Ten rząd zacznie wydawać dyspozycje. Zaprowadziwszy wcześniej jakieś zamordystyczne rozwiązania.
Co zrobiłabyś w takim scenariuszu sake3? Poparłabyś rząd połączonego POPiSu?
Droga opcja:
Wydaje mi się mniej prawdopodobna ale jednak możliwa. Polska zostanie podzielona na z grubsza Zachodnią - z ludnością ciążącą ku UE oraz PO (wiemy jak się rozkładają geograficznie sympatie wyborcze w Polsce) oraz Wschodnią, połączoną z Ukrainą. Coś w rodzaju rozbioru mielibyśmy. Tutaj niestety byłaby bardziej skomplikowana sytuacja. Ale i tak każdy PiSowiec musiałby sobie odpowiedzieć czy właściwie rząd rozegrał sytuację. Zerwawszy z UE doprowadzając do na tyle ostrych podziałów społecznych że możliwe stało się na Zachodzie przejęcie władzy przez PO/UE, które gwarantowałyby dostawy różnych ważnych dóbr, pomocy dla ludzi. Podczas kiedy na Wschodzie byłoby bardzo ciężko ale taka niby byłaby cena „wolności” oraz sojuszu z Ukrainą.
Czy w takiej opcji sake3 wciąż popierałabyś rząd PiS widząc jak BARDZO ciężko jest popierającym go ludziom? Podczas kiedy zbuntowany Zachód ma zdecydowanie lepiej? Co mogłoby z czasem doprowadzić do takiego osłabienia Wschodu/PiSu że po prostu właściwie ciężko byłoby stwierdzić w imię czego to wszystko skoro ludzie giną, wszystko zniszczone. Co to za Polska? Wolna? Istniejąca w ogóle?

Uważam sake że czas wyboru nadchodzi. Jak pisałem. Tylko że będzie raczej jak wyżej. Będzie ostro. Problem wyboru władzy wyjdzie poza dotychczasowe głupawe, pudelkowe idiotyzmy w stylu PiS vs PO.

Obrazek użytkownika u2

24-09-2022 [14:15] - u2 | Link:

Twarzami takiego rządu może być Tusk i Duda. Albo Tusk i Morawiecki.

Twarze, twarzami, a kto bedzie zaiwaniał. Sądzisz szmeciu, że Tusk zechce cokolwiek robić przeciwko Dojczland jeśli nas najedzie. Wręcz przeciwnie, Tusk będzie wszystko robił dla Dojczland. Tusk jest od nic nierobienia dla Polen. Od zaiwaniania jest PMM jako premier i PAD jako prezydent. To są proste sprawy :-)

Obrazek użytkownika Es

24-09-2022 [15:19] - Es | Link:

Rakiety spadają, huk samolotów łeb urywa, totalny chaos i rozpiździel a ty na taką sytuację  proponujesz Tuska do rządzenia? To nawet lalusiowaty Błaszczak budzi większe zaufanie

Obrazek użytkownika smieciu

24-09-2022 [15:25] - smieciu | Link:

Dokładnie Tuska. Dla ciebie to będzie Tusk. Który cię boli. Ale dlaczego nie boli cię Duda, i stosunek do niego wyborców PO?
Dlatego piszę o huku samolotów bo ten potrafi dużo zmienić w ludzkim myśleniu.
Wyborcy dostaną na czele takiego rządu swoich liderów. Przecież będzie w nim pewnie i Morawiecki i Duda. Dlaczego miałbyś nie poprzeć? Tylko dlatego że ten rząd dostanie też, dzięki Tuskowi, poparcie wyborców PO?
Taki rząd będzie mieć prawdziwą bazę społeczną. Coś niezbędnego w krytycznej sytuacji i konieczności nadzwyczajnych, trudnych (do przyjęcia) działań.
 

Obrazek użytkownika Es

24-09-2022 [16:08] - Es | Link:

Dobre..Na trudne czasy...Tusk. I jesteśmy uratowani. 

Obrazek użytkownika u2

24-09-2022 [15:35] - u2 | Link:

lalusiowaty Błaszczak budzi większe zaufanie

Premier Błaszczak ma doskonałą prezencję, bo onegdaj był rzecznikiem prasowym w Legionowie. A skoro pochodzi z Legionowa to na armii po prostu musi się znać :-)

Obrazek użytkownika sake3

24-09-2022 [16:34] - sake3 | Link:

@smeciu....Postaram się odpowiedzieć,choć jestem akurat przy pitraszeniu obiadu,ale skoro zostałam wywołana tłustym drukiem to rzucam tę kalafiorową.Opcja1: żadne rakiet,żadne samoloty nad głowami nie spowodują że PO  zechce wejść w jakąkolwiek  koalicję z PiS-em.Raczej dostosują się do rad adwokaciny z jajowatym wielkim łbem by wyprowadzić ludzi na ulicę.Po co i co to da adwokacina i PO nie będą się zastanawiać Były już prze laty przymiarki do takiej koalicji,choć w innych niż dziś warunkach i nic z tego nie wyszło przez arogancję i pychę PO........Opcja 2: czy Pan wie że pomysł podziału na Polskę zachodnią i wschodnią nie jest tu Pańską hipotezą czy spekulacją.Prosze zajrzeć do aktualnych niemieckich map Europy to Pan się zdziwi.Dlaczego w swoich spekulacjach podaje Pan ,że ta zachodnia Polska pozostająca w ramionach UE będzie korzystać z ,,dóbr'' niedostepnych innym i pomocy dla ludzi? A przecież składki do UE płacił dotąd i płaci cała Polska ,nie tylko zachodnia.Czyli zachód Polski będzie finnsowany pieniedzmi całości bo tako rzekła UE? Teraz jeszcze płaci odsetki od kredytu którego nie otrzymałaJak rozumiem chodzi Panu o sojusz z Ukrainą jako niepotrzebny i powodujący ten podział. Czyli pieniądze z KPO dostałyby się tylko połowie Polski? Jakież to sprytne.A co z flagą? Zostawicie tej wschodniej no  bo po co wam skoro Polska okazała się niepotrzebna? Rozumiem też ,że UE to nadal kraina mlekiem i miodem płynąca,bez inflacji,bez kłopotów energetycznych i społecznyh.

Obrazek użytkownika Es

24-09-2022 [15:11] - Es | Link:

To tak można? Na jednym wdechu pitolić coś o "pisowskim totalitaryźmie" i podawać argumenty wręcz dowodzące, że państwo, jego instytucje, samorządy i ludzie w każdym segmencie jego życia, "jadą" według zasady: "róbta co chceta" i nie zauważać oczywistej sprzeczności w tym co się twierdzi?

Obrazek użytkownika Zofia

24-09-2022 [18:22] - Zofia | Link:

@smieciu - odpowiem tak - " Ja stanę murem za panią Ulą". Mam taki sam osąd polskiej rzeczywistości. Nie przejmować się pustą gadaniną o jakiejś praworządności tylko jak najszybciej rozliczyć zdrajców ze zdrad spraw polskich. Chyba znajdą się prawdziwi polscy sędziowie a nie unijni sługusy. Trzeba działać jak najszybciej żeby zdradę zniszczyć w zarodku. Tym bardziej , że Ruskie chcą nam podesłać zielonych ludzików a opozycja tylko na to czeka.

Obrazek użytkownika paparazzi

24-09-2022 [23:33] - paparazzi | Link:

"Chyba znajdą się prawdziwi polscy sędziowie" A co to znaczy?

Obrazek użytkownika u2

24-09-2022 [10:48] - u2 | Link:

Niemcy zablokowały finansową pomoc dla Ukrainy

Ewidentnie to przydupasy Putlera, począwszy od Szredera. Historia ich niczego nie nauczyła. :-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-09-2022 [10:51] - Ula Ujejska | Link:

U2
Powolutku zbliżamy się do finału: Sojusz gospodarczo militarny Wschodniej Flanki przy udziale USA i GB. Oby jak najszybciej.

Obrazek użytkownika sake3

24-09-2022 [11:07] - sake3 | Link:

,,Zapytam Polaków dzisiaj. Czy chcą budować kolejny Związek Radziecki''......Po co pytać? Wystarczy popatrzeć w sondaże,jak bardzo chcą go budować. Sklecona w całość opozycja swoimi procentami głosów Polaków triumfalnie ogłasza że będzie budować.Może nawet wcześniej nie czekając na wybory.Pewien głupkowaty mecenasik kiwając wielkim przypominającym strusie jajo łbem ogłasza,że będzie uruchamiał ,,ulicę''.Nad wszystkim będzie czuwać wysuszona niemiecka miotła zwana Ursulą.

Obrazek użytkownika Zofia

24-09-2022 [18:25] - Zofia | Link:

@sake dla przypomnienia OTUA też w niedalekiej przeszłości miał wyprowadzić na ulicę milion Polaków ale już zapomniałam po co.

Obrazek użytkownika sake3

24-09-2022 [19:14] - sake3 | Link:

@Zofia.......No,OTUA nawet częściej obiecywał wyprowadzic na ulicę po milionie.Raz podczas protestu i okupacji Sejmu przez panią Hartwich i spółkę.Drugi raz niedawno po napadzie Rosji na UKrainę chciał z tym milionem iść na Moskwę.Z własnego genialnego pomysłu szybko zrezygnował i wystosował pojednawczy list do braci Rosjan i Putina.

Obrazek użytkownika Jan1797

24-09-2022 [13:24] - Jan1797 | Link:

;-) 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

24-09-2022 [18:28] - rolnik z mazur | Link:

@ ulu
Nawoływanie do wyjścia z unii to ruska propaganda.
Mam wrażenie, ze jesteś z braku wiedzy, bo przecież nie moge inaczej sądzić po prostu paliezna idiotka.pzdr

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-09-2022 [15:19] - Ula Ujejska | Link:

rolnik z mazur
Jako dobrze poinformowany zapewne wiesz, że Związek Radziecki najszybciej zbudujesz w Rosji - bo w Niemczech z Polski potrzebują wyłącznie speców od robienia "łaski". Masz znakomitą okazję by wykazać się w obu przypadkach. Nie daj się wyprzedzić przez Tuska.

Obrazek użytkownika Kaczysta

24-09-2022 [20:16] - Kaczysta | Link:

To co powiedziała ta szmata van der Leyen na temat Polski i Włoch można porównać jedynie z tym  co Hitler powiedział w sprawie " korytarza" i Gdańska w 1939 roku.
To wypowiedzenie Polsce wojny.

Obrazek użytkownika Ptr

25-09-2022 [13:52] - Ptr | Link:

Von der Layen powiedziała też , że będą współpracować ze wszystkimi rządami ,które będą z nimi (KE) współpracować. 
To brzmi jak równorzędna wpółpraca, a w istocie jest dyktatem biurokracji , która powinna bezstronnie współpracować z każdym rządem kraju unijnego.
Czyli KE oczekuje od każdego rządu współpracy na warunkach KE, inaczej zawiesza działanie kraju w unii.  Coś jakby samowola urzędnicza wynikająca z przeświadczenia KE o jej tzw. wiodącej roli. Mają przy tym poparcie polityczne silnych państw i ich służb specjalnych, które teoretycznie mogą planować operacje medialne i sterować opinią publiczną u nas.

Obrazek użytkownika u2

25-09-2022 [15:04] - u2 | Link:

KE oczekuje od każdego rządu współpracy na warunkach KE

Z tym że ciągle zmienia warunki, ktore stawia państwom członkowskim "w trakcie gry".  PMM i polski rząd wykazuje maksymalnie dobrą wolę wykonania "kamieni milowych", ale tutaj wcale nie chodzi o te warunki, tylko o obalenie polskiego rządu i podporządkowanie Polski biurwom z Niemiec, które już narobiły kaszany w poprzedniej działalności politycznej w Niemczech i dlatego zostały awansowane ... jeszcze wyżej :-)

Obrazek użytkownika Ptr

25-09-2022 [16:41] - Ptr | Link:

Tego nie neguję. Warunki KE mogą się zaostrzać. To jak system feudalny ,w krórym za jakiś czas poproszą cię dobrowolnie o pieniądze, a potem o wysłanie swoich żołnierzy w imię walki o ich interesy np. w Afryce, na Bałkanach, w kanale La Manche???

Obrazek użytkownika sake3

25-09-2022 [17:38] - sake3 | Link:

@Ptr....... Pani von Leyden w swojej perorze już przed wyborami zaczyna grozić zasłaniając się traktatami. Widać więc wyraźnie,że cezczelnie poswa się do kłamstwa,bo w traktatach nie ma o takich uprawnieniach UE by wpływać na wybory.

Obrazek użytkownika u2

25-09-2022 [17:49] - u2 | Link:

Warunki KE mogą się zaostrzać. To jak system feudalny

To typowe oszustwo. Ostatnio czytałem w wydaniu papierowym Gazety Współczesnej z Białegostoku o pewnej kobiecie z ukończonymi kikoma fakultetami, która po rozstaniu z byłym mężem, nabrała się na żołnierza z USA. Zakochała się przez internet i dla wyimaginowanego kochasia z USA wysyłała tysiące za tysiącami twardej waluty :-)