Na naszych oczach rozpoczął się upadek reżimu zbrodni Putina

Rankiem 21 września Putin wprowadził w Rosji tzw. „częściową mobilizację”. Nieco wcześniej bardziej aktywna stała się organizacja fałszywych „referendów”. Wszystko to dzieje się na tle ważnych procesów w Moskwie, przybliżających koniec rosyjskiego dyktatora. Upadek jego reżimu już się rozpoczął

Psychopata z bunkra praktycznie otwarcie grozi Zachodowi, mówiąc, że jeśli będzie mu uniemożliwiać zorganizowanie ludobójstwa na Ukrainie, użyje broni jądrowej przeciwko państwom NATO.
Ukraina jest tylko pierwszym celem zbrodniarza wojennego. Kremlowski paranoik marzy o odbudowie Imperium Rosyjskiego i dawnej strefy wpływów w Europie, która obejmuje całą wschodnią flankę NATO, czyli kraje bałtyckie, Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię.

Andrej Piontkowski - rosyjski publicysta z Waszyngtonu, o mobilizacji w Rosji, szalonych decyzjach rosyjskiego dyktatora, konflikcie Putina z generałami, fałszywych „referendach” i początku końca całego reżimu . Główne tezy z rozmowy:

Tydzień temu Putin nie myślał o mobilizacji w Rosji

   Piontkowski zauważa, że ​​decyzją o mobilizacji rosyjski dyktator postanowił zerwać z umiarkowanymi faszystami. Teraz jest liderem ultrafaszystów .
Ciekawe, że według publicysty tydzień temu Putin nie zamierzał się zmobilizować . Wszystko zastąpił słynny szczyt SCO (Szanghajska Organizacja Współpracy). Tam został pięknie powalony na ziemię przez przywódców Chin i Indii , na których poparcie liczył dyktator. Byli niezadowoleni z wojny z Ukrainą i doszło do tego, że Putin został zmuszony do szukania wymówek.
Putin wraz z elitami rządzącymi zrozumiał, że wojna została już przegrana . Dlatego przez długi czas próbował zmusić Kijów do zawarcia rozejmu. Miałby więc za sobą zabezpieczenie fragmentów tymczasowo okupowanych terytoriów Ukrainy. Można to sprzedać Rosjanom jako zwycięstwo.

    Część ludzi Putina, których publicysta nazywa umiarkowanymi faszystami, próbowała już nawiązać kontakty z Zachodem z pominięciem rosyjskiego dyktatora. Według Piontkowskiego Kreml omawiał plan, zgodnie z którym Putin „jedzie do szpitala” i przekazuje swoje funkcje ciału kolektywnemu.
Dyktatorowi nie spodobał się ten pomysł i postanowił jeszcze bardziej podnieść stawkę – przeprowadzić „referenda” i ogłosić mobilizację. To są dwie samobójcze decyzje , które bardzo spodobały się ultrafaszystom. W szczególności Girkin, który został niespodziewanie zaproszony do kilku prorządowych mediów.
To znaczy, wydaje się, że Putin ustalił linię – jeśli pozostanę z umiarkowanymi faszystami, to moja kariera polityczna się skończy, ale może uratuję sobie życie gdzieś w chińskim klasztorze buddyjskim. A jeśli jestem z ultrafaszystami, to nadal jestem hoo i zobaczymy

„Na naszych oczach rozpoczął się upadek reżimu Putina”

   Teraz w Rosji zachodzą bardzo ważne procesy , które pokazują, że rozpoczął się upadek reżimu Putina. Po ogłoszeniu mobilizacji, nawet w sieciach społecznościowych, widać, że dyktatora nienawidzą wszyscy – zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy wojny..To bardzo interesujące, że dekret o mobilizacji jest wdrażany niezwykle agresywnie . Zdarzały się już przypadki, kiedy wezwania trafiały do ​​osób, które nigdy w ogóle nie służyły w wojsku i nie znajdowały się w rezerwie. Piontkowski sugeruje, że wojskowe urzędy rejestracji i rekrutacji zachowują się tak surowo celowo.
Odnoszę nawet wrażenie, że być może wojskowe urzędy meldunkowe i poborowe realizujące ten dekret robią to celowo w tak śmiały sposób, aby wzbudzić powszechne oburzenie na Putina i obalić go – uważa Piontkowski.
   Na tle tej sytuacji i niepowodzeń militarnych armii rosyjskiej napięcie między dyktatorem a generałami zaczyna narastać. Między nimi szykuje się konflikt, bo nikt nie będzie winien tych niepowodzeń.Oczywiście Putin chce za wszystko obwiniać generałów. Jednak według różnych źródeł on sam ingeruje w rozkazy dowódców za pośrednictwem Sztabu Generalnego. Ta sytuacja prowadzi do upadku całego reżimu. Nie ma dość potężnej klęski militarnej. Wszystko to prowadzi oczywiście do całkowitego zerwania reżimu. Zawsze mówiłem, że jeśli Chersoń zostanie wyzwolony lub most krymski zostanie zniszczony, zaszokuje to naród rosyjski, a Putin straci władzę. A teraz powiem że każdy zauważalny sukces armii ukraińskiej, np. zajęcie Limana, będzie już końcem Putina

       

„Referenda” sprawią, że porażka Rosji będzie jeszcze bardziej haniebna

 Piontkowski jest przekonany, że decyzja o przeprowadzeniu fałszywych „referendów” jest przejawem beznadziejności . Wszyscy już rozumieją, że Rosja jest skazana na porażkę. Tą decyzją Putin odcina odwrót. Na szczególną uwagę zasługuje sytuacja, kiedy Siły Zbrojne Ukrainy od 23 lutego wyprowadzą okupantów na linię demarkacyjną. A Putin będzie musiał jakoś wytłumaczyć Rosjanom, jak to się stało, że te terytoria są pod kontrolą Ukrainy. Chociaż w Rosji przysięgali, że są tam „na zawsze”.Samych fałszywych „referendów” nie należy w ogóle podejmować. Ukraińcy masowo nie wspierają Rosjan na tymczasowo okupowanych terytoriach. A te tak zwane „głosy” są po prostu nieistotne .Rosjanie próbują oszukać dane osobowe okolicznych mieszkańców, a w Zaporożu na ogół oferują za to pieniądze i sprzęt AGD.

Ile pozostało Putinowi?

   Według Piontkowskiego Putin praktycznie nie ma już zwolenników. Udało mu się nawet rozgniewać ultrafaszystowskie środowisko, wymieniając schwytanych obrońców Azowstalu na Medwedczuka w dniu ogłoszenia mobilizacji. W dodatku, gdy wojna się skończy, cały ten plebs z więzień, który teraz wyjechał do walki, powrócą do Rosji.Publicysta ponownie daje do zrozumienia , że ​​Putinowi zaproponowano ogłoszenie się chorym i przejście na emeryturę. Nie zgodził się jednak.
Wymyślili bardzo dobry plan. Najwyraźniej Kowalczuk ma dobry stosunek do Putina (Jurij Kowalczuk jest rosyjskim oligarchą ). Zaproponował mu dobrą opcję - ogłaszamy, że jesteś chory, lecisz do Chin i stopniowo się na coś zgadzamy- mówi Andrej Piontkowski

Teraz wielu rozumie, że Putina trzeba się pozbyć . Irytuje zarówno lokalnych faszystów, jak i ultrafaszystów, a także dziesiątki milionów osób odpowiedzialnych za służbę wojskową. Ma trudną sytuację i niewiele mu zostało. Pozostaje tylko pytanie, kto pierwszy go „usunie”.

Pełny wywiad Andrieja Piontkowskiego na kanale YouTube 24

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

23-09-2022 [19:49] - Maverick | Link:

Piekarnie stoją na krawędzi, a dobijają je przede wszystkim ceny gazu. Od marca rachunki wzrosły niektórym z nich nawet o 947 proc. – pisze „Business Insider”.
„Przed nami spektakularne bankructwa albo chleb po 12 złotych” – mówi Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, Hanna Mojsiuk.
Jeden z piekarzy przekazał, że od maja cena gazu wzrosła o 760 proc., w porównaniu z marcem to 947 proc. Inny dostał rachunki o 1000 proc. wyższe w stosunku do tych z 2021 r. i spłaca je obecnie w ratach. Niedługo w Polin nie będzie chleba a aktywiści komusze będą opowiadać dalej swoje urojenia oderwane od rzeczywistości.
Północna Izba Gospodarcza skierowała do rządu prośbę o zamrożenie cen prądu dla piekarni i cukierni rzemieślniczych. „Musi to nastąpić natychmiast” – mówi Hanna Mojsiuk, prezes Izby.
W opublikowanym w środę na łamach „Rzeczpospolitej” artykule zwrócono uwagę, że w Polsce bezrobocie wciąż pozostaje na niskim poziomie. Według danych Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, w sierpniu br. stopa bezrobocia rejestrowanego osiągnęła poziom 4,9 proc., co jest najlepszym wynikiem do trzech dekad. W porównaniu do wcześniejszego miesiąca, liczba osób zarejestrowanych w urzędach pracy spadła o 2,1 tys. osób.
„Rzeczpospolita” zaznacza, że wcale nie oznacza to, iż w tym roku nie mamy do czynienia ze zwolnieniami grupowymi. Gazeta podała, że od początku roku do końca lipca pracę w Polsce straciło 12,9 tys. osób. To o ponad 25 proc. więcej niż przed rokiem.
Co więcej, w tym samym okresie 140 firm zgłosiło plany przeprowadzeniem zwolnień grupowych. Wśród nich są m.in. upadający pośrednik finansowy Open Finance, Grupa Eurocash, Polimex Energetyka, British American Tabacco Polska Trading, duży producent płytek ceramicznych Cerrad, czy bank PKO BP. Wypowiedzenia mają zostać wręczone prawie 12,7 tys. osobom.
Główną przyczyną problemów firm ma być kryzys energetyczny i rosnące ceny surowców oraz paliw. Przykładowo, spółka Cerrad na skutek skokowego wzrostu stawek za gaz musiała wygasić część produkcji. Zaplanowane w tej firmie zwolnienia grupowe mają objąć około 350 pracowników. Ponadto firma została zmuszona do podniesienia cen części produktów nawet o 100 proc.

Obrazek użytkownika Kaczysta

23-09-2022 [20:54] - Kaczysta | Link:

Weź kredyt ,zmień pracę

Obrazek użytkownika Maverick

23-09-2022 [21:12] - Maverick | Link:

Ludzie świadomi nie znają uczucia nienawiści mają tylko współczucie dla urobionych i pozbawionych samodzielnego i krytycznego myślenia,

Obrazek użytkownika Kaczysta

23-09-2022 [21:31] - Kaczysta | Link:

ruskie orki to stan umyslu

Rosyjski bojowy wóz piechoty z piechotą na pancerzu wychodzący spod ukraińskiego ostrzału wprost na pole minowe. Pole minowe na którym wcześniej stracono już dwa pojazdy.

https://twitter.com/i/status/1571413810816114689

Obrazek użytkownika Maverick

23-09-2022 [22:01] - Maverick | Link:

Lanie aktywistów NWO to obowiązek Boży. God bless Russia.

Obrazek użytkownika Maverick

23-09-2022 [23:22] - Maverick | Link:

Odtrutka od kabalistycznej propagandy aktywistów Lucyfera. https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Maverick

24-09-2022 [04:48] - Maverick | Link:

Odwracanie uwagi to chazarska metoda. Dlatego polecam blogera Milko, z którym miełem okazję rozmawiać w tym tygodniu odradził mnie  powrotu do Polin.

Tutaj jego video blog.  https://www.youtube.com/watch?...    Polin upadnie a niedugo Polacy pod chazarskim zarządem doznadzą głodu.

Obrazek użytkownika Kaczysta

24-09-2022 [08:09] - Kaczysta | Link:

Idi na **uj
Ty jesteś w Polsce tak potrzebny jak ruskiej dziwce dziecko

Obrazek użytkownika Ryan

26-09-2022 [12:25] - Ryan | Link:

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Kazakhstanu nie uzna "referendów" na bezprawnie zajętych terytoriach Ukrainy : "Władze  wychodzą z zasady integralności terytorialnej państw i ich suwerennej równości"