Agonia bestii

To już taka polska tradycja, żeby urwać łeb jakiemuś potworowi, to nie obejdzie się bez Polaków. My zawsze zachowamy się jak trzeba - nie zdradzimy o świcie. Cud pod Wiedniem czy Cud nad Wisłą, to takie nasze "kamienie milowe" w obronie europejskiej cywilizcji - było ich więcej, ale te dwa są chyba najbardziej znane. Jak napisał poeta:

1.
Jak sięgnąć pamięcią
w nasze dzieje stare,
raz ofiara na biednych –
raz biedni na ofiarę.
Słowem taka nasza już historiozofia,
że ciągle nas życie
przymusza do ofiar.

Kolejny "kamień milowy" już widać na horyzoncie. Zdychająca ruska bestia grozi Światu zagładą. Jesteśmy razem z Ukrainą na pierwszej linii frontu. I znów bagnet na broń, tędy dzicz nie przejdzie, choć moskiewskie mrówki pracują w pocie czoła jak nas zmusić najpierw do uległości a później zniewolić. Przymus, głodzenie, wynarodowienie czy masowy mord na Polakach - wszystko to już przeżyliśmy - i jak feniks z popiołów odradzaliśmy się i wygrywaliśmy. Jak napisał poeta:

2.
Stąd zawsze, gdy przymus
zaczynał ogromnieć,
to Polak - nie musiał...
Ha, musiał zapomnieć!

(Autor cytatów: Marian Załucki)

A podobno historia już się skończyła i wszystkie problemy rozwiązano ... Jednak Dzień Sądu nadchodzi szybkimi krokami. Czy Świat się ulęknie i ulegnie wobec atomowej groźby konającej bestii? Czy Świat ulegnie moralnej francy i dla interesów poświęci zasady by uratować twarz zbrodniarzy? My i Ukraina na pewno nie! Bestie już wiedzą że tędy nie przejdą, więc poszukają innej drogi. Ale my tam także staniemy - bagnet na broń - wolność i suwerenność nie są na sprzedaż!

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Adam66

23-09-2022 [05:06] - Adam66 | Link:

Ostatnie "kamienie milowe", które ekipa Moryca Moravetzkiego chce wprowadzić brzmią bardzo złowrogo, Ładnie to wyjaśnił Gadowski, jeśli ktoś nie ma czasu na cały komentarz to od 35 minuty jest ten konkret.  Banda Moryca chce wprowadzić ustawodawstwo pozwalające na bezprawne zajmowanie własności prywatnej, przymusowe przesiedlanie i jeszcze kilka innych "demokratycznych" posunięć - warto to sprawdzić. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-09-2022 [10:33] - Ula Ujejska | Link:

Adam
Jesteś źle poinformowany. Szefowa UE właśnie poinformowała że "kamienie milowe" już się nie liczą. Mamy więc wolną rękę i pies drapał te całe KPO i pieniądze na nie. Robimy swoje.

Obrazek użytkownika Maverick

23-09-2022 [07:47] - Maverick | Link:

Niestety Dugin ma rację, zachód a szczególnie rzydziany nie mogą przeboleć ze ziemie rosyjskie Bóg obdarzył surowcami naturalnymi i chcieliby je sobie przywłaszczyć.
Poliniacy jako skolonizowani oczywiście nie pojmują takich wartości jak suwerenność na wyścigi sprzedają naszą suwerenność kabalistom z NWO. Przy tym opowiadając bajki o demokracji.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-09-2022 [10:34] - Ula Ujejska | Link:

Maverick
Won z Don ruska dziwko!

Obrazek użytkownika ruisdael

23-09-2022 [08:26] - ruisdael | Link:

My zawsze zachowujemy się jak trzeba. Wobec wzmożonego zapotrzebowania na węgiel Polacy zaczęli kupować po czeskej stronie.  Natychmiast nastąpiła czeska reakcja- odmowa sprzedaży Polakom. Nie tak dawno temu brakowało benzyny- rząd zrezygnował z dochodów z VAT, ale ograniczeń dla Czechów nie było. Podobnie Turów, hektary winne Polsce od II wojny, zanieczyszczenia powodowane hutą trzyniecką itd. Ale my zawsze zachowujemy się jak trzeba...

Obrazek użytkownika Darek65

23-09-2022 [11:00] - Darek65 | Link:

"Ale my zawsze zachowujemy się jak trzeba...." - czyli frajerzy

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-09-2022 [10:31] - Ula Ujejska | Link:

Darek
Masz na myśli Tuska i Korwina?  No gratuluję samo zaorania :)

Obrazek użytkownika u2

23-09-2022 [09:58] - u2 | Link:

Zdychająca ruska bestia grozi Światu zagładą

No właśnie, a tacy byli bogaci, już rządzili światem. Putler odleciał, nawet na żydów już nie może zwalić swojej nieudolności :-)