Izraelski majstersztyk J. Kaczyńskiego!

Nie wiem, ale chyba nikt tak naprawdę nie zauważył słów J. Kaczyńskiego w sprawie reparacji wojennych od Niemiec skierowanych do Izraela.

A te słowa mniej więcej brzmiały tak, że J. Kaczyński zaproponował nawet Izraelowi współpracę w kwestii reparacji wojennych dla Polski, w tym również partycypowanie w kwestiach finansowych.

Tak naprawdę jest to oferta dla Żydów, którzy mogą uzyskać dużą kwotę reparacji wojennych wtedy, gdy Polska też je je otrzyma.

Uważam, że jest to majstersztyk J. Kaczyńskiego, czyli zaproponowanie Żydom jakiejś gratyfikacji finansowej z uzyskanych przez nas kwot reparacji od Niemiec.

Niestety Żydzi nie przestają domagać się od nas reparacji a kwoty, które szacują są ogromne i sięgające nawet 300 mld dolarów (znów liczonych miara światową a nie amerykańską). Ustawa 447 amerykańskiego parlamentu, zwana też Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST Act, Sprawiedliwość dla tych, którzy przetrwali, ale nie otrzymali rekompensaty) przegłosowana w USA i podpisana później przez prezydenta D. Trumpa, uruchomiła państwową machinę największej potęgi światowej dla wsparcia organizacji, które mienie pożydowskie chcą przejmować [1]. I to przejmować bezprawnie wedle światowych norm prawnych, bo mienie jest z reguły bezspadkowe i jako takie przechodzi w ręce gospodarza kraju.

Warto w tym momencie powiedzieć, że całkiem niedawno Niemcy ogłosiły, że już spłacili Żydom reparacje wojenne i nie są już nic im winni. Wysokość tych reparacji wyniosła jedynie 100 mld USD (liczone metodą europejską a nie amerykańską). Szokujące więc są żydowskie szacunki.

I po tej deklaracji nastąpiło gorączkowe poszukiwanie przez Izrael innych źródeł finansowania "Przedsiębiorstwa Holocaust a najbardziej od Polski. Zresztą taką kampanię wspólnie z Niemcami Żydzi prowadzili od lat, oskarżając nas o nazizm i śmierć milionów Żydów. A przecież to Niemcy są winni tych zbrodni.

Deklaracja J. Kaczyńskiego i otwarcie drogi do uzyskania przez Żydów części kwoty tych należnych reparacji wojennych uzyskanych przez Polskę może więc diametralnie zmienić międzynarodową żydowską antypolską propagandę a nawet doprowadzić do współpracy Żydów z Polską w tym zakresie. Jeżeliby tak się stało to może Izrael chciałby od nas z reparacji tyle, co wynikało z ich obliczeń 15 lat temu, gdzie oszacowana przez nich kwota (po uwzględnieniu inflacji) wynosiła na 2019 rok około 125 mld USD. Zresztą to i tak są niebotyczne rozmiary, bo przypomnę, że też publicznie Żydzi wcześniej oszacowali od Polski należne im kwoty na 65 mld. USD.

Polska i rząd polski kategorycznie odrzuca żydowskie roszczenia słusznie argumentując, że Niemcy powinni ich żądać od Niemców, czyli sprawców Holocaustu oraz barbarzyńskiej i wywołanej przez Niemców II Wojny Światowej.

Może więc ogłoszenie, że Polska chce od Niemiec reparacji wojennych i proponuje w tym zakresie ewentualną współpracę z Izraelem spowoduje, iż wreszcie Żydzi i państwo Izrael choć trochę złagodzą antypolską propagandę.

Jest jeszcze jedna rzecz, która jest bardzo ważna. O naszych reparacjach wojennych mówi teraz cały świat, więc może w końcu ludzie inaczej spojrzą na nasz kraj i nie będzie to historia pisana przez Żydów albo Niemców, którzy od dziesiątków lat chcą się wybielić z niemieckiego nazizmu. A on był niemiecki.

[1] https://www.money.pl/gospodark...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad…
http://krzysztofjaw.wordpress.... lub jeszcze https://krzysztofjaw.blogspot....
e-mail: kjahog@gmail.com

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą.
Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję!
Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814
Paypal: paypal.me/kjahog

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

03-09-2022 [19:16] - Jabe | Link:

Tak naprawdę jest to oferta dla Żydów, którzy mogą uzyskać dużą kwotę reparacji wojennych wtedy, gdy Polska też je je otrzyma.

Czemu mieliby się z nami należnymi nam pieniędzmi dzielić?

Obrazek użytkownika sake3

03-09-2022 [19:38] - sake3 | Link:

Proszę nie mieć złudzeń co do ,,pomocy'' środowisk żydowskich przy kwestii reparacji.Ten jak Pan to nazywa majstersztyk może sie obrócić przeciw nam. GW już przeprowadziła wywiad z taką kanalią jak Tomasz Gross który twierdzi ,że roszczenia ma pokryć Polska,bo Polacy w czasie wojny rabowali mienie żydowskie. Wg Grossa to Polacy zagrabili żydowskie majątki ludności polskiej pochodzenia żydowskiego.Gross atakuje i pyta Mularczyka czy w swoich obliczeniach strat materialnych uwzględnił mienie  Zydów polskich zrabowane przez Polaków.Dowściaga sie też pieniędzy dla organizacji żydowskich i Izraela uprawnionych do dziedziczenia żydwskiego mienia pozbawionego spadkobierców.Może dlatego ta wiadomość przemknęła bez echa,bo bezczelność Grossa zapiera dech.Wygląda na to,że nawet jeśli cokolwiek wywalczymy to będziemy zmuszeni im oddać a może nawet jeszcze dopłacić jeśli uznają ,że kwoty które otrzymali sa zbyt małe.W Polityce.pl już pisano o tym rano. 

Obrazek użytkownika u2

03-09-2022 [19:53] - u2 | Link:

300 mld dolarów

Cóż to jest w porównaniu do 6200 mld PLN ? Ponad 4 razy mniej. :-)

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-09-2022 [22:32] - Tomaszek | Link:

25 procent to stawka minimalna  adwokata w sprawie "no win no fee" tak że tyle to bez łaski prezesa wezmą .

Obrazek użytkownika jazgdyni

03-09-2022 [20:08] - jazgdyni | Link:

Cieszę się, że czytasz moje komenarze. Wlaśnie parę godzin napisałem już to u @śmieciu.
Masz już kłopoty z własym myśleniem?
Też się boję demencji.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

03-09-2022 [21:23] - Chatar Leon | Link:

Ciekawe, co zakwiczą teraz te wszystkie panienki do towarzystwa typu Bross, Grabkowski albo Hitlerking?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

03-09-2022 [21:38] - krzysztofjaw | Link:

Przepraszam wszystkich, ale w procesie korekty tekstu został zamieniony miejscami jeden akapit. Już to naprawiłem.
Pzdr

Obrazek użytkownika smieciu

03-09-2022 [22:00] - smieciu | Link:

Naprawdę żałosne. Mam nadzieję że o tym majstersztyku nikt szerzej się nie dowie bo wcale mnie nie bawi że na świecie się rozniesie wieść o sojuszu polsko żydowskim.
Po drugie jasne staje się że Żydom cała ta gra jest na rękę. Gdyż wspiera ich roszczenia w stosunku do Polski. Na zasadzie: wy Polacy nie możecie nam już odmówić tych 300mld skoro sami na tej samej zasadzie żądacie pieniędzy od Niemców.
No i po trzecie wiadomo jak skończy się ten majstersztyk. Żydzi powiedzą: dajcie nam te 300mld to pomożemy wam z Niemcami. Zresztą i tak nie macie teraz już wyjścia.

No faktycznie. Majstersztyk jak się patrzy. Tylko czyj?

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-09-2022 [22:28] - Tomaszek | Link:

Śmieciu 
Czyżby Polska napadła na Izrael ? Coś się mentorom zesrało ?

Obrazek użytkownika Adam66

04-09-2022 [04:36] - Adam66 | Link:

Tak się robi interesy z Żydami:
https://www.youtube.com/watch?...
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

04-09-2022 [03:08] - wielkopolskizdzichu | Link:

W podobny zachwyt jaki się udzielił się Panu Bogerowi Prawdziwi Polacy wpadali na okoliczność wsadzania za kraty każdego mieszkańca Drogi Mlecznej który ośmieli był się mieć złe zdanie na temat udziału Polaków w II WŚ. 
Niezła chryja się okazała kiedy poseł Jaki przyznał się iż ustawa była tworzona wraz z przedstawicielami rządu Izraela.
Czy Pan Bloger pamięta?/ Nie sądzę.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

04-09-2022 [07:30] - rolnik z mazur | Link:

@ autor
nic gorszego i głupszego nie mozna zrobić. Jaki to majstersztyk ? To tylko uprawomocnienie bezspadkowych roszczeń żydowskich. Czy was wszystkich już całkiem poj.... Najlepiej jeszcze ich poprosić, żeby tym się zajęli. Żałosne.
 

Obrazek użytkownika Obserwator_3

04-09-2022 [07:47] - Obserwator_3 | Link:

A propos tematu:
1. https://naszeblogi.pl/53364-niebezpieczne-scenariusze (sprzed ponad trzech lat)
2. https://naszeblogi.pl/49789-panie-premierze-czy-chcialby-pan-120-mld-zlotych-rocznie (wczoraj minęło dokładnie 4,5 roku...);

Obrazek użytkownika Ijontichy

04-09-2022 [08:46] - Ijontichy | Link:

Dziś rano RMF-FM odpowiedział: >08:13 (9 minut temu)
do sekretariat Zarząd PR i Rada Etyki Mediów
Dzis,to jest w niedziele 4 września o 8 rano usłyszałem coś takiego: 

RADIO RMF-FM PO SKOŃCZENIU "FAKTÓW" ZAPOWIEDZIALO:
WIADOMOŚCI Z GÓRNEGO ŚLĄSKA!!! 

Musialem to wybić wersalikami...SKANDAL!!!  

Górny Ślask juz Niemcy oderwali od Polski??? 
W ramach płacenia odszkodowania??? 

GDZIE JEST RZĄD? DLACZEGO JESZCZE NIEMIECKI RMF-FM NADAJE 
W POLSCE???

Ten mail poszedł do Zarządu PR i Rady Etyki Mediow

Stawiam 100€ przeciw kasztanom,że będzie ciszaaaaaa

 

Obrazek użytkownika Jan1797

04-09-2022 [14:21] - Jan1797 | Link:

O to, to,
Po cukrze i rtęci następne trudne zadanie, przykryć reparacje. Więc i radio non stop my wiemy lepiej "pięknie nas różni':)) Dzielna dziewczyna w TVP już w poprzednim tygodniu puszczała oko wspomnieniem prowokacji gliwickiej. 
Nie zakładaj się :) 100€  można przekazać na dzieci 🧒 
Dlatego nie rozumiem haratania między sobą, choć o scenariusz nie podejrzewam.

Obrazek użytkownika tricolour

04-09-2022 [09:44] - tricolour | Link:

Majstersztyk. Jak sto pięćdziesiąt.

Na salonie piszą, jak to w AlJazeera Rachoń prostował Anglika, który prawie domagał się reparacji za śmierć Niemców w polskich obozach koncentracyjnych.

Ku uciesze niemieckiego dziennikarza.

Przepraszam, że złośliwie zapytam: my ścigamy za pojęcie "polski obóz koncentracyjny"? Czy też może po przyjęciu prawa daliśmy sobie spokój z całą resztą, tak jak po radości z ogłoszenia produkcji polskiego samochodu elektrycznego nie wbiliśmy łopaty pod fabrykę?

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-09-2022 [12:09] - Tomaszek | Link:

Tricolour 
A może tak potrenuj bąki w wannie , żeby mocodawcom i mentorom pokazać co mogą zrobić z wielkim gazem zakontraktowanym w Norwegii . 

Obrazek użytkownika Jan1797

05-09-2022 [20:05] - Jan1797 | Link:

"w AlJazeera Rachoń prostował Anglika, który prawie domagał się reparacji za śmierć Niemców w polskich obozach koncentracyjnych"
--------------

Coś przegapiłem? Moim zdaniem dokładnie tak było z tym, że dziennikarz niemiecki był raczej przerażony niż rozradowany. Takie są też tamtejsze komentarze.