Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Pocztówka z wakacji

Ula Ujejska, 18.08.2022
Sezon ogórkowy, a ja jestem jeszcze na urlopie więc notka będzie na luzie. Nie mam zamiaru pisać o śniętych rtęcią tuskowych lemingach, ciągle pływających w śmierdzącej politycznej wodzie. Tu pilnie potrzebny jest prokurator i ostra reakcja na sianie dezinformacji. No cóż, jak mawia mój Smok: Zdrajców do wora a wór do jeziora!
Ale o Ukrainie napiszę parę słów. Zgodnie z planem, rakietowa artyleria średniego zasięgu (300-400 km.) odnosi wielkie sukcesy na froncie. Ukraińcy ostatnio zniszczyli kilka rosyjskich ośrodków dowodzenia, lotnisk, oraz wiele składów / magazynów z bronią. Rosjanie w popłochu cofają na głębokie zaplecze wszystkie zapasy i wycofują z Krymu wojskowe rodziny i turystów. Warto także wspomnieć o coraz większej dywersji na ruskich tyłach. Komandosi min. z mojej grupy, minują szlaki komunikacyjne, polują na zdrajców i ruskich oficerów oraz dorzynają mniejsze grupy orków które wybrały się na "szaber". Brałam udział w przesłuchaniu kilku jeńców - sami się poddali. Mają dość tej wojny i nie chcą być wymieniani na Ukraińców. Rosjanie są przerażeni precyzją i skutecznością ostrzału ze strony wojsk ukraińskich. Od siebie dodam, że w najbliższych sojuszniczych planach jest dostarczenie Ukrainie artylerii rakietowej dalekiego zasięgu 500-1000 km. oraz dronów bojowych nowej generacji.
O funduszach z KPO dla Polski także nie warto już pisać. Od ponad roku piszę, jak Zbyszek Ziobro, że tej kasy nie dostaniemy. Stawiam kolejny raz pytanie: Na co czekamy? Może warto wreszcie kopnąć w ten stolik z KPO i cofnąć naszą ratyfikację dokumentu z pożyczkami? Spłacamy już kredyt którego nie dostaniemy. To jest chore i głupie. Panie Premierze, jest Pan banksterem, więc oczekuję odpowiedniej reakcji.
PS.
Wracam na początku września - teraz zbieramy orkowe skalpy.
Dziękuję za uwagę.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 20704
Jabe

Jabe

18.08.2022 17:34

Spłacamy już kredyt którego nie dostaniemy. To jest chore i głupie. – Kto nas w to wrobił?
Ula Ujejska

Ula Ujejska

18.08.2022 17:41

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Spłacamy już kredyt którego

Jabe
Tacy jak pan.
Jabe

Jabe

18.08.2022 18:18

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Jabe Tacy jak pan.

Zaś pyskowanie.
u2

u2

18.08.2022 17:48

Wracam na początku września
Proszę wypoczywać i nabierać nowych sił, bo wojna światowa już się zaczęła :-)
sake3

sake2020

18.08.2022 19:10

@Ula Ujejska .......A to ci się Pers i pan rolnik ucieszą..
Pers

Pers

18.08.2022 19:26

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Ula Ujejska .......A to ci

@sake
Oczywiście, że się cieszę!
Już myślałem, że @ujejska "pagibła" za swoją samostijną a ona nawet jeńców przesłuchiwała.
Teraz przynajmniej miejscowa szuria jest w komplecie.
Tezeusz

Tezeusz

18.08.2022 19:49

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@Rus.kiewicz
""Teraz przynajmniej miejscowa szuria jest w komplecie."
Piszesz o sobie i swoich ścierwonronowych kumpli..a to co innego ! to masz rację dodaj słowo... trolli  bandyty putlerka.. Widzisz jaki jestem grzeczny dla sk.....
sake3

sake2020

18.08.2022 19:53

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@Pers....Co to za wyraz szuria? Nie znam.No ale ja taka niedzisiejsza jestem.Ja też się cieszę,że Pan się odezwał,bo chciałam się spytać czy renifery też się ujeżdża tak jak konie.Jeśli tak to cieszę się,że mam znajomego/nieznajomego  kowboja.
admin

Admin Naszeblogi.pl

18.08.2022 20:01

UU -- Te przesłuchania to jak wyglądały?
sake3

sake2020

18.08.2022 20:09

Dodane przez admin w odpowiedzi na Zazdraszczam tego

W wersji pana @Persa? To on też był przesłuchiwany? Myślałam że jest w Laponii a nasz ,,bojownik'' tkwi w kazamatach.Trzeba zawiadomić Amnesty International i walczyc o jego humanitarne traktowanie.
Pers

Pers

18.08.2022 20:50

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na W wersji pana @Persa? To on

@sake
Widzę, że dowcip ci się wyostrzył.
Czyli są jakiej postępy.
Kaczysta

Kaczysta

18.08.2022 21:04

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

Czy wiecie, jakie są trzy etapy w życiu dachowca?
1. Dykta.
2. Pampers.
3. Corega Tabs.
sake3

sake2020

18.08.2022 21:07

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@pers.......Zawsze był cięty. i nie wymagający postępu.Ale przed Panem ciężka praca nad własnym siermiężnym i nielotnym.Juz wolałam te agitki.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

18.08.2022 21:31

Dodane przez admin w odpowiedzi na Zazdraszczam tego

Admin
Jak to bywa na wojnie z przesłuchaniami ... jak sie stawia to dostaje w pysk, a jak chce normalnie pogadać to wysyłają takich specjalistów jak ja :) Ale raz miałam kozaka na tapecie, niby miły i grzecznie sie zachowywał, ale jak tylko chłopcy wyszli z pokoju, to skoczył do mnie z łapami i ... dostał ostro z buta, aż mnie musieli od niego odrywać. Wtedy grzecznie usiadł wypluł parę zębów i dalej już poszło gładko. To był wyjątek raz na osiem lat, bo zwykle to są ciężko doświadczeni przez wojnę żołnierze. Dla jednego typu jeńców nie ma litości  - dla zidentyfikowanych zbrodniarzy - kula w łeb po krótkim procesie.
Pers

Pers

18.08.2022 21:34

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Admin

@ujejska
//i ... dostał z buta. Wtedy grzecznie usiadł wypluł parę zębów i dalej już poszło gładko. //
Łoł...
Ty @ujejska to jesteś gościówa...
Jabe

Jabe

18.08.2022 23:20

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Admin

Dzicz.
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

19.08.2022 02:16

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Admin

gośki konfabulacji ciąg dalszy, będziemy mieć ubaw.
u2

u2

19.08.2022 06:49

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na gośki konfabulacji ciąg

będziemy mieć ubaw
Wy to kto zdzichu ? :-)
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

19.08.2022 10:38

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Admin

@ Ujejska
Rozumiem , ze nie mozesz wydawać wszystkich tajemnic przesłuchań ubeckich. Ciekawy jestem czy robiłaś tzw " skręcanie jaj" czyli .... zresztą sama wiesz. No bo woda, prad to jasne.
u2

u2

19.08.2022 11:10

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ Ujejska

tajemnic przesłuchań ubeckich
Czyli ty je znasz, tyś stary ubek.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

19.08.2022 12:06

Dodane przez u2 w odpowiedzi na tajemnic przesłuchań ubeckich

@ ubot Znam z opowieści krewnych, którym udało się wyjść z katowni ubeckich. Ujejska jak pisze sama byla/ jest taką q... ubecka. Wstyd się chwalić . Chyba, ze to konfabulacje
sake3

sake2020

19.08.2022 12:29

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ ubot

@Rolnik z mazur......Zapoznał się Pan z regulaminem forum odnosnie używania epitetów? Jak widać linia zachowania i słownictwo a;la Lempart i opozycja znalazła u Pana uznanie.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

19.08.2022 12:39

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Rolnik z mazur......Zapoznał

@ sake A gdzie tu jakiś epitet? Może to tylko twoja wyobraźnia. Tak na marginesie " prostytutka to zawód, kurwa to przeznaczenie" cytat z książki naukowej. Pzdr 
u2

u2

19.08.2022 12:46

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ sake

prostytutka to zawód, kurwa to przeznaczenie
Czyli ty ubecki alfons.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

19.08.2022 12:50

Dodane przez u2 w odpowiedzi na prostytutka to zawód, kurwa

U2
A gdzie tam, ciul z mazur na to jest za głupi. Alfons jest na Kremlu.
u2

u2

19.08.2022 12:57

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na U2

ciul z mazur na to jest za głupi
Ale, ale, wiadomo co ma w swojej oborze, ubecki burdel :-)
PS. A pederaście putlerkowi dostarcza żywy towar, to są znane sprawy :-)
Ula Ujejska

Ula Ujejska

19.08.2022 12:47

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ sake

Ciulu z mazur
Grasz tu rolę ruskiej k[], więc takie wrzutki nikogo już nie dziwią - to twoje przeznaczenie. Nadstawiasz dupy każdemu kto zapłaci ci za szkodzenie Polsce.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

19.08.2022 13:11

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Ciulu z mazur

@ Ujejska
ja nie gram zadnej roli w przeciwieństwie do starej banderowki z ubeckimi konfabulacjami.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

19.08.2022 13:23

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ Ujejska

Ciulu z mazur
Kim jesteś wystarczy poczytać twoje komentarze - czyli typowa internetowa ruska dziwka.
sake3

sake2020

19.08.2022 13:01

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ sake

@Rolnik z mazur.......Po co mi wzmianka ,,na marginesie''? Ja nie pretenduję ani do jednego ani do drugiego określenia.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

19.08.2022 13:07

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Rolnik z mazur.......Po co

@ sake Tak dla przypomnienia.pzdr
sake3

sake2020

19.08.2022 13:56

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ sake

@Rolnik z mazur........Nie jestem aż tak wiekowa proszę pana żeby sobie cokolwiek przypominać.
u2

u2

19.08.2022 12:43

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ ubot

Znam z opowieści krewnych, którym udało się wyjść z katowni ubeckich.
Ano, robili tam za przesłuchujących AK-owców, teraz te ubeckie metody stosujesz na NB.
Pani Anna

Pani Anna

19.08.2022 12:50

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ ubot

@Rolnik
Konfabulacje albo senne marzenia w których się realizuje. Bez znaczenia, ten stary qurwiszon powinien być izolowany. Strach się bać tych " prawych " oraz ich akolitow.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

19.08.2022 12:52

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @Rolnik

anulu
Przecież to ty w innym wątku przyznałaś się sama że jesteś ruską koszarową dziwką :) Taka jest rola kobiety według kurwinowskich przygłupów.
J z L

JzL

19.08.2022 13:08

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @Rolnik

ani  to Anna ani to baba
Ty ruskie kurwiszcze to ile lachociągów w życiu zaliczyłaś
Możesz się pomylić o 100
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom
u2

u2

19.08.2022 13:15

Dodane przez J z L w odpowiedzi na ani  to Anna ani to baba

ani  to Anna ani to baba
Ty ruskie kurwiszcze

Ano, dziesiątki tysiecy takich ruskich matrioszek przypełzło do Polski po drugiej wojnie światowej. To ubecki pociotek :-)
Pani Anna

Pani Anna

19.08.2022 13:35

Dodane przez J z L w odpowiedzi na ani  to Anna ani to baba

@JzL
Tak z ciekawości,  co to znaczy "zaliczać lachociągi"?
J z L

JzL

19.08.2022 13:38

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @JzL

robienie na drutach
Pani Anna

Pani Anna

19.08.2022 14:03

Dodane przez J z L w odpowiedzi na robienie na drutach

@JzL
Wypada wierzyć na słowo expertowi.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

19.08.2022 13:17

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @Rolnik

@ Pani Anna To przypadek dla psychiatry. Durna to ona jest ale żeby aż tak? Pzdr 
J z L

JzL

19.08.2022 13:03

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ ubot

rolnik z mazur 
Czy taki sowiecki chuj jak ty musi zgrywac tu chuja
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom z Mazur
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

19.08.2022 13:14

Dodane przez J z L w odpowiedzi na rolnik z mazur 

@ Jul Sluchaj becwale. Nie dostałeś jeszcze wezwania do prokuratury? Dokladasz następny kamyczek. Jesteś nędznym robakiem głupku. 
J z L

JzL

19.08.2022 13:43

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ Jul

spierdalaj bucu
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

19.08.2022 13:54

Dodane przez J z L w odpowiedzi na spierdalaj bucu

@ jozik, 
TAkie gowno to nawt opluc nie warto.  
Ula Ujejska

Ula Ujejska

19.08.2022 13:59

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ jozik, 

ciulu z mazur
Po co się tu przywlokłeś?
Won za Don ruska dziwko!
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

19.08.2022 15:11

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na ciulu z mazur

@ Ujejska
a po to tylko, zeby się cieszyc jak się wq...
Pers

Pers

19.08.2022 15:14

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ Ujejska

Waldek
Ona ma stalowe nerwy.
Żaden przesłuchiwany jej nie podskoczy.
Krwawa Luna była podobno niezła ale przy niej wysiadała.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

19.08.2022 16:05

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Waldek

@ Jarek
NIe podskoczy , bo go trzyma w stalowym, ubeckim chwycie za jaja. Sama radocha. Krwawa Luna to mały pikuś przy naszej bohaterce.pzdr
Ula Ujejska

Ula Ujejska

19.08.2022 18:35

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Waldek

Pers
Tak świetnie znasz historię? Dlaczego nie porównasz mnie do Stalina, Salomona Morela czy innych czerwonych oprawców i choćby ostatnio, do Putina? Nie zrobisz tego, wszyscy wiemy dlaczego :))) Taka ruska dziwka jak ty, nie podniesie ręki na swych panów.
admin

Admin Naszeblogi.pl

19.08.2022 17:08

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Admin

UU --I tak trzymać! 👍
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

18.08.2022 20:19

Fundacja Serhija Prytuli kupiła satelitę za pieniądze wczesniej zebrane na Bayraktary, ale turecka firma dostarczyła je za darmo. Ukraina przez ponad rok będzie miała dostęp do wysokiej jakości zdjęć satelitarnych, które posłużą do planowania operacji wojskowych.
Pers

Pers

18.08.2022 20:25

Dodane przez Siberian Husky Dog w odpowiedzi na Fundacja Serhija Prytuli

@husky
//Ukraina przez ponad rok będzie miała dostęp do wysokiej jakości zdjęć satelitarnych, które posłużą do planowania operacji wojskowych.//
Obawiam się, że za rok nie będzie Ukrainy...
Ula Ujejska

Ula Ujejska

18.08.2022 22:17

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @husky

Pers
Kijów to chyba już ze dwa razy zdobywałeś, a za chwile orków na Krymie nie będzie - o ile zdążą zwiać zanim most im rozwalą. Jutro tam jadę z chłopakami aby przyspieszyć nieuniknione.
J z L

JzL

18.08.2022 22:31

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Pers

Witaj Ulo!!!!
Ten sowiecki śmieć zabił już 250 tys ukraińców,zestrzelił 599 ukraińskich samolotów,zniszczył 6999 czołgów aż na końcu kindżał przyjebał mu w garbaty kindżał
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom z Szamba 24r.u
Ula Ujejska

Ula Ujejska

18.08.2022 22:48

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Witaj Ulo!!!!

Witaj Józku
Neonowy ruski cieć bez majtek teraz zacznie straszyć nas ruskim atomowym odwetem. Nie czytałam jeszcze ostatnich notek, bo być może już to robi. A na  Ukrainie niecierpliwie czekają na nowe rakiety dalekiego zasięgu. Mój Smok gotowy jest sfinansować jedną baterię jak tylko zapadnie decyzja.
Chwała Ukrainie!
Chwała gierojom z Azow!
Na pohybel ruskim zbrodniarzom!
J z L

JzL

18.08.2022 23:03

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Witaj Józku

Ulko
To tylko kawal BUCA reszta penisa
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom z Szamba 24r.u
Ryan

Ryan

19.08.2022 18:45

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Witaj Ulo!!!!

JzL
Ale ruszkiewicz nie zrobił tego sam
Duży udział w tej "masakrze" ma jego żona repsol i generał-major Kula Lis
Tezeusz

Tezeusz

19.08.2022 06:30

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @husky

@Rus...kiewicz vel scierousz Z lubością skomentowałem twoją NEonową roSSyjską agitkę spiritolibero.nowyekran24.com
Szczęśliwy
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

19.08.2022 16:07

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @husky

@ Jarek A jeszcze jest? Kiedykolwiek była tak naprawdę?
J z L

JzL

19.08.2022 16:16

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ Jarek

predzej ty ruski parchu zdechniesz niz Ukraina upadnie
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

19.08.2022 16:41

Dodane przez J z L w odpowiedzi na predzej ty ruski parchu

@ jozik
A se krzycz idioto. Historii kijem nie zawrocisz. Ale ty nieuku i tak nic nie wiesz. U tiebia galowy niet patamu szto ty sawjet, paniatna durniu
Kaczysta

Kaczysta

18.08.2022 20:40

Witaj Ulko
Paczaj
Dachowiec już był w siódmym niebie a tu ZONK
Ula Ujejska

Ula Ujejska

18.08.2022 21:44

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na Witaj Ulko

Kaczysta
Witaj
Trzy dni czekałam na dachowca w Kijowie, niestety kocina dała ciała. Tylko tutaj mnie straszy, ale jak podaję datę i miejsce w którym może spróbować się z "babuszką" to koteczek daje dyla.
Pers

Pers

18.08.2022 21:48

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Kaczysta

@ujejska
//o koteczek daje dyla.//
Powiedzieć, że jesteś śmieszna to nic nie powiedzieć.
Ja mam wrażliwy żołądek i unikam pewnych "zjawisk".
Ula Ujejska

Ula Ujejska

18.08.2022 22:13

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

Pers
To dlaczego mnie straszysz? Ty zwyczajnie jesteś męska ciota. Starej babci się boisz? 🤣🤣🤣
Tezeusz

Tezeusz

19.08.2022 06:28

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

@Rus...kiewicz vel scierwousz Z lubością skomentowałem twoje NEonowe wypociny z linkiem oczywiście. Szczęśliwy.
spiritolibero.nowyekran24.com
Kaczysta

Kaczysta

18.08.2022 22:03

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Kaczysta

to psychol?
youtu.be
sake3

sake2020

18.08.2022 21:11

@Ula Ujejska.....Widzę,ze ma Pani wielkie wejście na NB niczym gwiazd filmowa a to dopiero dwudziesta. I zewsząd rozlega się płacz i zgrzytanie persowych zębów.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

18.08.2022 22:19

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Ula Ujejska.....Widzę,ze ma

Sake3
Pers to tchórz. Ja poluję na "słitfocie" z mokrymi gaciami kociny, po tym jak dostał z liścia od babci Uli.
Chatar Leon

chatar Leon

18.08.2022 21:13

Miło, że się Pani odezwała.
A pewien krytycyzm wobec tego, co odstawia bankster, były doradca Tuska... Jeszcze bardziej miło.
Kaczysta

Kaczysta

18.08.2022 21:18

Dodane przez Chatar Leon w odpowiedzi na Miło, że się Pani odezwała.

Czekam na tweta Tuska, który opisze, jak padały dinozaury w wodach Odry
sake3

sake2020

18.08.2022 23:13

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na Czekam na tweta Tuska, który

@Kaczysta.....No tak,ale ta rtęć,śnięte ryby,wrzaski opozycyjnych gnid spowodowały że w sondażu Kantar PO osiągnęła prawie równy z ZP wynik.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

18.08.2022 21:49

Dodane przez Chatar Leon w odpowiedzi na Miło, że się Pani odezwała.

Chatar Leon
Dzięki :)
Coś słyszałam w kuluarach, że Prezes PiS także się wnerwił i zapowiada że ustępstw już nie będzie. Oby tak było.
Jabe

Jabe

19.08.2022 09:00

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Chatar Leon

Prezes zapowiada. Che, wiceprezes też lubi zapowiadać.
sake3

sake2020

18.08.2022 22:26

Czy to odgłosy renifera w okresie godowym dochodzą z Laponii? Czy też @Pers przerażony powrotem pani Ujejskiej? No tak to nie słodka sake która się nigdy nie odwinęła.Odwagi,panie tańczący z reniferami.
J z L

JzL

18.08.2022 22:38

Krótko o najważniejszych wieściach z Krymu dziś
- Baza lotnicza Belbek (Krym), wybuchy amunicji
- Kercz, wybuchy amunicji.
- Alarm powietrzny w Kerczu.
- Alarm lotniczy w Sewastopolu.
- Nowa Kachowka, wybuchy amunicji.
- W regionie Biełgorod wybuchy 
Himarsy cierpią na bezsenność
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom
danuta

danuta

19.08.2022 00:46

Życzę skalpów jak najwięcej, tego nigdy nie za dużo,w odróżnieniu od spolegliwości wobec UE. Wzmacniam to pytanie: Kiedy? Dawno przekroczyliśmy granicę Czy!
Jan1797

Jan1797

19.08.2022 13:08

Cześć Ulu,
Dzieje się, dają radę wspólnie i zgodnie. Miód dla mej duszy, ale wracaj.
j
Ula Ujejska

Ula Ujejska

19.08.2022 13:27

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Cześć Ulu,

Janku
Dziękuję
Wracam na początku września. Dzisiaj jadę walczyć o Krym razem z naszymi chłopakami.
sake3

sake2020

19.08.2022 13:36

Że też się państwu chce tak wzajemnie obrzucać błotem w czasie kiedy Rosjanie planują prowokację i zamach w Zaporoskiej Elektrowni Atomowej/.Przecież sytuacja może się w każdej chwili wymknąć Rosjanom spod kontroli zważywszy że są nieustannie pijani.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

19.08.2022 13:50

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Że też się państwu chce tak

Sake3
A jak myślisz, po co tu się przywlekły ruskie tituszki? To się dzieje w każdym wątku o Ukrainie.
Pani Anna

Pani Anna

19.08.2022 14:08

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Że też się państwu chce tak

@sake3
No to na co czekasz. Zamiast się opieprzać na NB pakuj kufer i jedz pilnować żeby przynajmniej nie pili. Bierz przykład z Ujejskiej, niby też kobita, a i ciulem albo chujem rzuci, obrzyna weźmie do ręki,  jeńców na twardo przesłucha.
sake3

sake2020

19.08.2022 14:43

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @sake3

@Pani Anna.......Ja się nie opieprzam paniusiu na NB ani nie zamierzam wyjeżdżać bo uważam ,że moje miejsce jest w Polsce. Muszę się przygotowywać do zabiegu na kariochirurgii,co w moim przypadku jest dość ryzykowne.Byłoby miło gdyby zechciała paniusia swój dowcip wyostrzać na kimś innym.
Pani Anna

Pani Anna

19.08.2022 16:26

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pani Anna.......Ja się nie

@sake3
No to spiesz sie,  zanim "wizjoner zdrowia" nie zamknie znowu  całych oddziałów i nie odwoła zabiegów ratujących życie z obawy przed najmodniejszym katarem świata. Nie wszyscy  mieli tyle szczęścia co ty.
sake3

sake2020

19.08.2022 16:48

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @sake3

@Pani Anna..... Myslę złosliwa paniusiu ,że tu już nie decyduje wizjoner zdrowia tylko mój organizm.
Pani Anna

Pani Anna

19.08.2022 18:27

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pani Anna..... Myslę

@sake3
Tak jest, hipokrytko.  Prędzej połkniesz własny język niż przejdzie ci przez usta zwykły mord na rodakach dokonany przez twoich ulubieńców.  No, chyba, że twój organizm zdecydowałby się na chorobę rok temu, to co innego.
Tezeusz

Tezeusz

19.08.2022 16:24

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @sake3

@ rus ana
"chujem rzuci, obrzyna weźmie do ręki,  jeńców na twardo przesłucha."
Masz marzenia... biedactwo ciągnie do chłopa i tego chu.. ! oj ciągnie ! a tu nic..ino COVID !! ahhahahahahahahha
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

19.08.2022 14:48

Czeczeńscy najemnicy wykorzystują szkołę jako bazę  w Siewierodoniecku.
To właśnie tego typu filmy pozwalają siłom ukraińskim dowiedzieć się, gdzie ukrywa się rosyjskie mięso armatnie.
twitter.com
J z L

JzL

19.08.2022 15:38

W czerwcu Rosjanie wycofali z kont w krajowych bankach 266,1 mld rubli, czyli około 4,7 mld dolarów, i przetransferowali je na zagraniczne konta - podał Centralny Bank Federacji Rosyjskiej
Ryan

Ryan

19.08.2022 18:18

Zostałem i ja wśród wielu tutejszych blogerow "wyróżniony" przez sowieckiego S KURWY SYNA
Jak mi jednak miło usłyszeć wycie tego żydosowieckiego pedofila
//Jarku, od Sakiewicza to twoi przyjaciele, ty tam całe dni przesiadujesz i najnowsze informacje przynosisz na Neon//
Nieładnie Zawiszo tak wypierać się swoich fanów...
Ja tam zaglądam czasami bo to zamiejscowy, wirtualny oddział szpitala psychiatrycznego a jestem tylko społecznym asystentem d/s reedukacji.
Nie sądzisz chyba, że takie żudobanderowskie ścierwa i qurwiszcza jak hujski, ujejska, tezeuszek, kaczuś, rjanek i paru innych moglło by być moimi przyjaciółmi? Oni nawet na nawóz się nie nadają.
Za to ciebie uwielbiają :)

spiritolibero.neon24.info
Ula Ujejska

Ula Ujejska

19.08.2022 18:44

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Zostałem i ja wśród wielu

Ryan
No co Persowi pozostało? Tylko kociokwik!
Ryan

Ryan

19.08.2022 18:50

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Ryan

- Ula Ujejska 
Zaczynał jak każdy niewinnie
od kieliszka na uroczystości rodzinnej.
Później ze znajomymi kontynuował,
najmniej kufel piwka dziennie konsumował.
Dziś gustuję w fioletowych drinkach
lub popija tanie winko z gwinta.
Pers

Pers

19.08.2022 19:22

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na - Ula Ujejska 

@rjanek
Nie uwielbiacie Zawiszy?
A to przepraszam... :))))))
Tezeusz

Tezeusz

19.08.2022 20:33

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @rjanek

@Pers
Wali soweickim osranym goowneeeem putlera..czujecie ten smród ścierwoneonowego szamba...
sake3

sake2020

19.08.2022 19:57

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Zostałem i ja wśród wielu

@Ryan.....A kogo ten społeczny asystent d/s reedukacji zdołał tu zreedukować? Jakoś nie widać przeciągniętych na ,,jasną stronę mocy''. Coś słaby ten wolontariusz.Może gdyby przysłali jakiegoś młodszego szkolenie wypadłoby lepiej?
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

19.08.2022 19:20

@All
Gdyby każdy z Was na poważnie ignorował tego radzieckiego muła, to sam by do siebie pisał lub się dobrowolnie wyprowadził
sake3

sake2020

19.08.2022 20:25

Dodane przez Siberian Husky Dog w odpowiedzi na @All

Na poważnie to znaczy jak?
Ula Ujejska
Nazwa bloga:
TENDENCYJNY PORADNIK WYBORCZY
Zawód:
Wykształcona z dużego miasta.
Miasto:
Bardzo wielkie miasto nad Pilicą

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 753
Liczba wyświetleń: 11,426,720
Liczba komentarzy: 14,885

Ostatnie wpisy blogera

  • By sitwie żyło się lepiej
  • Wspólna polsko-niemiecka akcja?
  • Niemiecka tradycja

Moje ostatnie komentarze

  • Nasz_Henry Jedno nie wyklucza drugiego 😜
  • U2Pracujemy nad tym. Czekamy cierpliwie na pewien ruch rympałów
  • Jabe A co, obdarli cię już z futra?

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Nasze Credo
  • Nasza odpowiedź
  • ORMO czuwa !

Ostatnio komentowane

  • paparazzi , Ależ ja się z pierwszą częścią Twojego komentarza również zgadzam. Ten polityczny słowotok zabija meritum i tylko elity – o ile jeszcze takie istnieją – mogą uruchomić mechanizmy sprawcze. Spójrz na…
  • spike, no dobra, "wybaczam" :)zastanawiają mnie te wieści od komornika, czy każdy ma do ich dokumentów wgląd?także te inne wieści SE, jakoś nic nie słychać by rozlana zupa Żurkowa bił na alarm o…
  • mjk1, Ależ ja się z pierwszą częścią Twojego komentarza właściwie zgadzam Paparazzi. Oczywiście, że państwa nie buduje się wyłącznie z betonu, stali i kolejnych inwestycji. Potrzebne są również przejrzyste…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności