Ktoś znowu palił

16 sierpnia ktoś ponownie  „niedbale zapalił papierosa”  na okupowanym Krymie – i rozległa się seria wybuchów. W pobliżu Dzankowa zapaliły się magazyny amunicji najeźdźców. Na półwyspie panuje panika, Rosjanie masowo wyjeżdżają, Ukraińcy powoli pakują się na  krymskie wakacje.
Mamulechka, a teraz Dzankow
Rosjanie wpadają w panikę. W ciągu dnia na moście krymskim były ogromne korki, ponieważ obywatele państwa-agresora uciekali. Boją się, że ktoś znowu bezskutecznie „zaświeci” w pobliżu magazynu, albo że „bawełna” znów zakwitnie.

Sieć zasugerowała nawet nazwę papierosów, które spowodowały taką „katastrofę” dla okupantów.

Palenie zabija ........tylko magazyny

Nawiasem mówiąc, okupanci nie rozważają innych opcji wybuchów na półwyspie, z wyjątkiem „bawełny i papierosów”. Putin zapewniał wcześniej, jak mówią, że Krym jest „chroniony przez najlepszą obronę powietrzną na świecie, która wszystkie te pociski trzaska jak orzechy”. Tak, rakieta "kliknie", bezpiecznik nie pociągnie.

Wesołego Dnia Bawełny

Mychajło Podolak wyjaśnił, że tak wygląda „demilitaryzacja” magazynów okupantów, a Ołeksij Arestowicz pokazał zdjęcie z miejsca zdarzenia.
Gratulacje od Ukraińców rozeszły się po całej sieci. Ktoś nawet pakuje walizkę, aby odwiedzić nasz Krym podczas letnich wakacji.

Przywódca reniferów nie skomentował jeszcze tych "wypadków"

                                    

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

17-08-2022 [10:28] - sake3 | Link:

Jakaż mądrość wynika z hasła ,że ,,palenie szkodzi''.

Obrazek użytkownika J z L

17-08-2022 [10:32] - J z L | Link:

A pam..pers mówił że to on jest przywódcą reniferów

Obrazek użytkownika Tezeusz

17-08-2022 [10:41] - Tezeusz | Link:

toy toy goni renifery i zbiera chrust a w przerwie liże dupsko....

Obrazek użytkownika J z L

17-08-2022 [11:57] - J z L | Link:

 24 lutego br.
słowa starego sukinsyna z samozwańczej "Republiki Autonomicznej Krymu" Siergieja Aksionowa: "Ani jeden pocisk, ani jedna mina nie trafiła w terytorium Krymu i nie trafi w niego w przyszłości"

 

Obrazek użytkownika sake3

17-08-2022 [10:59] - sake3 | Link:

@JzL......Trzeba sprawiedliwie powiedzieć,że wcale tak nie mówił.To ja nazwałam pana @Pers  poetycko ,,tańczącym z reniferami'' mając w pamięci i sercu Kevina Costnera tańczącego z wilkiem.Mam nadzieję,że pan @Pers nie obraził się na mnie za to określenie,bo on nader pamiętliwy i obrażalski jest.

Obrazek użytkownika J z L

17-08-2022 [11:12] - J z L | Link:

Obrazek użytkownika Ryan

17-08-2022 [20:50] - Ryan | Link:

 Po niedawnych udanych eksplozjach w rejonie lotnisk na Krymie, wojska rosyjskie przebazowują samoloty i śmigłowce bojowe w głąb anektowanego Krymu i na lotniska na terytorium Rosji. Na rosyjskim Telegramie uwidoczniono i odnotowano odloty co najmniej 24 samolotów i 14 śmigłowców.

Obrazek użytkownika J z L

18-08-2022 [17:06] - J z L | Link:

W internecie pojawiły się zdjęcia z okolic miejscowości Miżwodne na Krymie, około 130 kilometrów od lini frontu.
Widac na nim kłębym dymu i słychać wybuchy.
Według pierwszych informacji krążących po ukraińskich mediach społecznościowych, to płonie kolejny skład amunicji raszystów

https://twitter.com/ukrainewar24/status/1560251428026957825