Żydy, Prusaki i Ruskie Czy jestem rasistą?

 

Drzewiej, jak mówili nasi dziadkowie, każde rozsądne plemię, jak już zdecydowało się na osadniczy tryb życia, to wokół swej osady budowali palisadę, potem mury, czy inne fortyfikacje, bo ci, którzy mogli się pojawić, w najgorszym wypadku silną grupą, zazwyczaj nie mieli przyjaznych intencji. Każdy obcy, to potencjalny wróg. A jeśli na dodatek zamiast grzecznie powiedzieć, na przykład dupa, szwargotali coś niezrozumiale, to byli jak niemi. Czyli Niemcy.

 

Czy jestem rasistą? Co za głupie pytanie! Ja, człowiek, bądź, co bądź światowy, bo mam przyjaciół od Manili i Melbourne po San Francisco, znam Afrykę, Azję i obie Ameryki nie mogę być rasistą. A jednak...

Rasizm we współczesnym świecie, niestety sterowanym przez lewacki neo-liberalizm i idiotyczną politpoprawność wysunął się do przodu, jako Zbrodnia Nr.1. Jak byśmy tu u siebie murzynów bili i drewnianymi okrętami, przykutych do wioseł, przywozili gremialnie do Gdańska, czy nie daj Boże, Szczecina.
Parę lat temu kibice Lecha Poznań, którzy rozpostarli transparent z hasłem "Litewskie chamy...", po tym, jak na Litwie zostali obrzuceni śmieciami i opluci, też odpowiadają podobno z paragrafu o rasizmie. Jaki rasizm?! Czym do licha my się rasowo różnimy od braci Litwinów? Tym, że oni z uporem maniaka dodają na końcach słów to głupie "s" i ja byłbym tam śmieszny Kutaskis.
Grecy też to robią nagminnie i co?
To jest jakoś powalone z tym rasizmem, tak, że nawet poważna grupa ostrożnych blogerów pisze o Eskimosach, gdy wiadomo wszystkim wszem i wobec, ze mają Żydów na myśli. Tylko Eskimosi, to naród spokojny i nie mają pierdolca na punkcie rasizmu i spraw nam nie będą wytaczać. Odwrotnie niż Żydzi. Na same wspomnienie czosnku można już mieć założoną sprawę.
No to jak naprawdę jest z tym rasizmem?

Ja nie cierpię pająków i robali. Nie cierpię okrutnie i się ich brzydzę. Fakt, że te paskudy gryzą mnie znienacka, włażą wszędzie i się nie krępują. To co do nich czuję, to jest prawdziwy rasizm. Głośno krzyknę – NIENAWIDZĘ OWADÓW! Są ohydne i obrzydliwe. Mam nadzieję, że za to do sądu mnie nie wezmą. Choć cholera wie, bo z tym rasizmem, jak widać sprawa jest dosyć skomplikowana.

Co jest na przykład złego w słowie "murzyn"? Ci nieco starsi z nas uczyli się pilnie za Brzechwą z afrykańskiej czytanki, że "Murzynek Bambo w Afryce mieszka, czarną ma skórę ten nasz koleżka...". Teraz pewnie Brzechwa dostałby wysoki wyrok, jakieś 10 000 000 złotych kary, gdyby się za to zabrał Michnik, bo użył słowa: "murzynek", "czarny" i pogardliwe "koleżka". Ja nadal będę, z dużą sympatią używał słowa "murzyn", bo to nasze polskie, swojskie i nikomu nic do tego. A już najbardziej anty-rasistom. Niech się zresztą najpierw zapytają Murzynów, czy "murzyn" im przeszkadza. Nie wątpię, że odpowiedzą, że mają to głęboko. Niech durnowaci Amerykanie (znowu jestem rasistowski) wołają sobie "Afroamerykanie" jak chcą. To są ich murzyni i mogą tak ich przezywać jak chcą. Jak by ktoś nazwał mnie Euroazjata (bo oba kontynenty są połączone) to by dostał w pysk.

Problem jest właśnie i jak zawsze, na całym świecie z Żydami. Żydowski kumpel z Nowego Jorku, na którego zawsze wołałem Mosiek, a on na mnie w rewanżu Jasiu, powiedział mi, że wszystkie kawały o Polakach (durne jak cholera) wymyślają amerykańscy (i nie tylko, ale głównie) Żydzi. Tak samo, jak oni sami wymyślają kawały o Żydach. Taka natura sado – masochistyczna.
Lecz ty spróbuj tylko coś żartobliwego na nich powiedzieć, a proces masz, jak w banku (które też wszystkie do nich należą). Czuli i czujni, jak ważki. A po mojemu, zakompleksieni, jak cholera.

Więc, co my w naszej Polsce mamy wspólnego z tym rasizmem. Żydzi – już wyjaśniałem. Acha, ciekawe jest, co powiedział pan Askenazy, jeden z ich szefów, który stwierdził, że tak na prawdę, to w Polsce jest może z 50 prawdziwych rodzin żydowskich. A cała reszta to bógwico. Lub pół na pół. I jako osoby z zaburzoną tożsamością, są podwójnie drażliwi. Dlatego tak walczą o Murzynów i Żydów. Bo się nie mogą połapać i na wszelki wypadek wrzeszczą.
Cyganie – teraz już nie wolno tak mówić. Bo jest – ocyganić. Ale jest też – oszwabić. A mieszkańcy Szwabii się nie oburzają. No więc teraz ma być Romowie. Co to zmienia? Nic. Ale w GieWu czują się lepiej. Jak to Eskimosi.
Murzyni zazwyczaj grają w polskich ligach; jeśli robią to dobrze, to są otoczeni szacunkiem i uwielbieniem, a jak robią to źle, to dobrze im tak, że publiczność się wścieka.
Są jeszcze Wietnamczycy, Chińczycy i jakieś nieliczne grupy Czeczeńców, a teraz potop Ukraińców, ale oni wszyscy swoje lody kręcą i nie rzucają się w oczy i nam nie wadzą aż tak, by wyciągać rasistowskie argumenty.

Niestety już tak mamy od tysiąca lat, że wokół Rzeczypospolitej mamy inne nacje, obce plemiona, które nie wypowiadając tego publicznie, cały czas rasizmem kombinują. Dlaczego oni ciągle oskarżają nas o jakiś rasizm? Przecież oni dla nas są jak bracia. No... może trochę przesadziłem – są sąsiadami i przyjaciółmi. Przynajmniej tego byśmy chcieli.
Tylko że oni mają w głowach inną maszynerię i tam tryby obracjaą się inaczej niż w naszych tępych łbach. A to dlatego, że żyją oni w odrębnych i innych od naszej cywilizacji łacińskiej, swoich cywilizacjach.
Ta ruska, naukowo turańska, a terytorialnie euro-azjatycka cywilizacja zawsze musi mieć swojego uczłowieczonego boga: - długo cara a od stu lat genseka, którego bezgranicznie kochają i na jego skinięcie palcem, mogą iść na śmierć, z ekstazą o dużym procencie C2H5OH, wielkim głosem krzycząc – Ura, urra, urrra!. Dla nich polec dla wodza to małe piwo (u nich szklanka wódki). A pozostałych można masakrować, zabijać, czy gwałcić. A co było ich, to teraz jest nasze – tak mówią i myślą.
Niemcy, były bardzo fajne i mądre, gdy były podzielone na nieduże, suwerenne terytoria. Taka Bawaria - raz księstwo, innym razem królestwo, albo Wielkie Księstwo Hesji, wolne, niezawisłe miasta, jak Hamburg i Bremen... Wiele tego było, kwitło wspaniale, dając genialnych artystów, pisarzy i poetów, czy rzemieślników.
Wszystko się zmieniło, gdy Niemcy zostały zarażone przez Prusaków.

[ Od dzieciństwa nurtuje mnie takie pytanie: - dlaczego we wielu regionach naszego kraju karaluchy nazywa się prusakami?]

U Prusaków tryby w głowach niestety też pracują nieco inaczej. Sporo ukradli z cywilizacji bizantyjskiej, wymieszali to z regułami zakonu krzyżackiego i niestety powstała z tego klasyczna "zupa z trupa". A rezultat? Fundamenty trybu życia, które są absolutnie bezdyskusyjne to: ZUM BEFHEL! ( po prostu – Na rozkaz!; ); ORDNUNG MUST SEIN ( porządek musi być!) i DEUTSCHLAND ÜBER ALLES IN DER WELT. (po prostu Niemcy są narodem ponad innymi narodami na świecie)
I gdy te wielkie tryby mózgowe niemieckiego narodu zarażonego pruskim drylem, kręcą się jako koła zamachowe to wszystkie malutkie trybiki – każdy Niemiec- zgodnie podążają za tą szkopską naturą.

Z Żydami jest nieco inny problem, bo to rzeczywiście inna rasa. To semici – grupa ludów afro-azjatyckich, różniąca się od nas – Europejczyków – ludów indo-europejsich.
Przykro to powiedzieć, ale to właśnie oni są największymi na świecie rasistami, bo każdy kto Żydem nie jest to goj – osoba, której jedynym celem istnienia jest służenie Żydom. Goj – czyli ja, albo ty (a może nie) jest nic nie wartym podczłowiekiem (jak u Niemców Untermensch). Nas można swobodnie wyzyskiwać, pogardzać nami i bez problemów eksterminować.
To, że hitlerowskie Niemcy wymordowały miliony Polaków, w tej żydowskiej filozofii się nie liczy, bo to przecież goje, ale shoah, zamienione szybko na grecki holocaust, bo to ładniej brzmi, to jest właśnie coś niesamowitego.

No tak... Jestem więc Polakiem, nie jestem rasistą; nienawidzę tylko głupoty i bezmyślnej pogardy, ale ci nasi "przyjacielscy sąsiedzi', jak też Żydzi, którym u siebie stworzyliśmy przystań i przytułek, gdy przepędzano ich z całej Europy, mają potężną siłę propagandową i potulne owieczki tego świata wiedzą, ze u nas po ulicach chodzą białe niedźwiedzie, a Polacy to paskudni, najwięksi rasiści na tej planecie. Zresztą pani doktor Sylwia Spurek, czy uroczy Robert Biedroń (nie mówiąc już o oszuście Janie Grossie), w każdej chwili mogą to potwierdzić.

Na zakończenie, nieco z pełną powagą. Istnieje pojęcie ludności rdzennej. To kiedyś była ludność plemienna, a teraz jest to ludność osiadła, zamieszkująca pewne terytorium. Zawsze tak było, że nie za bardzo lubiano i nawet obawiano się obcych. A jeszcze bardziej, gdy ci obcy byli wyraźnie odmienni. Jak powszechna świadomość wzrastała to to zjawisko malało. Lecz jak wiele po przodkach, zgodnie z tradycją to pozostało. Jest wszędzie. I na Borneo i w tolerancyjnej Norwegii, no i w Polsce. Zrobiono nawet z tego wadę i nazwano ksenofobia. Ale od ksenofobii jest daleka droga do rasizmu.
Tak to wyczerpuje się problem rasizmu w Polsce, którego tak na prawdę nie ma (oprócz mojej nienawiści do pająków i innych robali).

Mam tylko pewien niepokój w stosunku do dwóch pań: pani Ochojskiej i pani Spurek.
One już potrafią znaleźć paskudnych, nie świadomych tego, rasistów. Nawet na Pustyni Błędowskiej i w Białowieży.
Tylko teraz to już im raczej nie rasa w głowie. Fascynują się facetami z makijażem, kobietami z penisem i ich intymnymi mizianiami.
Takie czasy...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

12-08-2022 [15:23] - Marek Kudła | Link:

Tych dwóch narodów w Europie, Niemców i Rosjan Polacy nigdy nie zaakceptują jako przyjaciół.Ci dwaj agresorzy wymordowali nam zbyt wielu ludzi dlatego gniew i ból siedzi w nas zbyt głęboko. Żydzi brali zaś czynny udział w holokauście Polaków, szczególnie po sowieckiej stronie, dlatego nie chcemy ich w Polsce.Jedźcie do Izraela – tam jest wasza Ojczyzna !Te trzy narody, Niemcy, Rosjanie, Żydzi nie mają przeszłości państwowej, z której mogłyby  czerpać dumę i radość. To podłe nacje, fałszywi ludzie, nieludzkie ziemie  i nam nie po drodze z nimi.
 

Obrazek użytkownika u2

12-08-2022 [17:20] - u2 | Link:

Żydzi brali zaś czynny udział w holokauście Polaków, szczególnie po sowieckiej stronie

Nie tylko po rosyjskiej, po niemieckiej również byli wpływowi Żydzi, np. Goebbels, czy Eichmann. Jednak summa summarum, Żydzi byli największymi ofiarami tamtej wojny.

Obrazek użytkownika Tomaszek

13-08-2022 [03:08] - Tomaszek | Link:

Goebels czy Eichmann gówno mogliby, gdyby nie pomoc na wszystkich szczeblach Judenratów , Judenpolicajów i innych Judensrutututu . Io oni popchnęli cały holocaust i uczynili to skutecznie , sprawnie i planowo . Jakby wiedzieli że kiedyś w historii im się przyda . Męczennicy samobójcy narodowi . Tak tak to Żydów główna zasługa .  Ilu Żydów zabił Hitler ? Bezpośrednio żadnego , nawet nikogo do Do Auschwitz , Treblinki czy innego obozu nie skierował . W Łódzkim getcie na czterysta tysięcy Żydów było po sześciu esesmanów na zmianie . Reszta to sami swoi .

Obrazek użytkownika RinoCeronte

12-08-2022 [15:29] - RinoCeronte | Link:

Wszystko przez te kapiele w Odrze... Czekamy na nową teorię.

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-08-2022 [17:05] - jazgdyni | Link:

@RS

A jaka tu teoria została przedstawiona?

Obrazek użytkownika RinoCeronte

13-08-2022 [19:41] - RinoCeronte | Link:

Np. "Zawsze tak było, że nie za bardzo lubiano i nawet obawiano się obcych... "  Jeszcze nigdy tak nie było żeby jakoś nie było - moim zdaniem także :-)
A tak dla przestrogi warto rzucić okiem: https://www.twojapogoda.pl/wia...

Obrazek użytkownika jazgdyni

13-08-2022 [21:16] - jazgdyni | Link:

Obserwuję już tradycyjnie, bo kiedyś była to część moich obowiązków, pogodę aż w trzech niezależnych źródłach. W poniedziałek może u mnie zagrzmieć.

Obrazek użytkownika Tomaszek

13-08-2022 [23:47] - Tomaszek | Link:

Kiedyś był Wicherek , Chmurka i robale . i bez stressu .

Obrazek użytkownika Tomaszek

13-08-2022 [23:50] - Tomaszek | Link:

Kiedyś był Wicherek , Chmurka i robale . i bez stressu .

Obrazek użytkownika u2

12-08-2022 [15:49] - u2 | Link:

Niemcy zostały zarażone przez Prusaków

Wiadomo, że chodzi o Niemców z Prus, bo rdzenni Prusacy zostali przez nich wytępieni mit feuer und gewalt. Zrozumiała była ich chęć zjednoczenia się terytorialnego z Vaterlandem, dlatego wkroczyli na samobójcza wojenną ścieżkę. Teraz kultywują swój mit wypędzonych, w czasach PRL-u mieli swoje ziomkostwa w RFN niejaki Czaja i Hupka, którymi straszono Polaków, że jeszcze tu wrócą, aby odzyskać ziemię nie tylko Prus. :-)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

12-08-2022 [16:20] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
I wrócili tylko w trochę inny sposób.

Obrazek użytkownika Tomaszek

12-08-2022 [22:24] - Tomaszek | Link:

Rolnik
Tuska to nawet tanio kupili , może nawet kupować nie musieli . resztę towarzystwa kupili za cenę jednego Leoparda . Po co im wojna klasyczna . A i z paliwem do Leopardów to byłby problem .

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-08-2022 [16:56] - jazgdyni | Link:

@U2

Bądź precyzyjny - Niewierni ze północnego wschodu, których nawracać mieli krzyżacy, to Prusowie. A Prusacy, to te co szprachen.

Obrazek użytkownika u2

12-08-2022 [20:37] - u2 | Link:

Prusacy, to te co szprachen

Nie dość, że zabili Prusów i zajumali ich ziemię, to jeszcze ukradli im nazwę. Choć to zwykli Niemcy byli :-)

Obrazek użytkownika sake3

12-08-2022 [16:11] - sake3 | Link:

Tylko w stosunku do pań: Ochojskiej i Spurek odczuwa Pan niepokój? No to jest Pan megatolerancyjny a o żadnym rasizmie nie ma mowy.

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-08-2022 [17:04] - jazgdyni | Link:

@sake3

A stare przysłowie nie mówi - gdzie diabeł nie może tam babę pośle?

Obrazek użytkownika Tomaszek

13-08-2022 [03:10] - Tomaszek | Link:

T Spurek to baba ? Jakoś słabo to widać .

Obrazek użytkownika jazgdyni

13-08-2022 [21:17] - jazgdyni | Link:

A tylko spróbuj sprawdzić. Życie ci niemiłe?

Obrazek użytkownika Tomaszek

13-08-2022 [23:46] - Tomaszek | Link:

Od tego że takie one są , to chłop na chłopa włazi z desperacji .

Obrazek użytkownika smieciu

12-08-2022 [16:32] - smieciu | Link:

Niemcy zostały zarażone przez Prusaków

Akurat uważam że to ma sporo sensu. Ten kraj był przecież zupełnie inny przed pruską erą. Tyle się piszę że Polska była taka zdecentralizowana, różnorodna itp. Ale przecież podobne były Niemcy. I to przez całą właściwie historię. W średniowieczu cesarzom też lekko nie było. No ale pojawili się Prusacy i chwycili za mordę. Pierwszy skuteczny raz w niemieckiej historii. Byłoby lepiej gdyby mówić o ówczesnym cesarstwie pruskim a nie niemieckim.

Obrazek użytkownika sake3

12-08-2022 [16:36] - sake3 | Link:

Jakaz róznica dla nas mówić o cesarstwie niemieckim czy pruskim skoro efekt ten sam?

Obrazek użytkownika smieciu

12-08-2022 [17:07] - smieciu | Link:

Niekoniecznie.
To ciekawy kawałek historii. Takie wydawałoby się jakieś tam Prusy. Skądś wzięły. Czy faktycznie reprezentowały Niemcy?

Ja jakiś czas temu, czytając te różne historyczne opowieści doszedłem do wniosku że państwa, ich geograficzne granice są jedynie wtórnym efektem. Obecnie niemal nic nie znaczącym. Ludzie, którzy faktycznie wiedzieli czego chcą i byli rzeczywistą siłą napędową zdarzeń nie traktowali tych granic poważnie. Oni bardzo często woleli unikać wojny i siłowych rozwiązań woląc zwyczajnie przejąć dane państwo od tyłu, wpływając na oficjalne czynniki ze struktur władzy. Bardzo często istniały wewnętrzne koterie, które łatwiej było rozgrywać dla swoich celów. A i też zwycięstwo danej koterii zmieniało politykę danego państwa. Stawało się inne mimo że wydawało się wciąż takie same.

Ja przykładowo na szkolanawigatorow.pl napisałem spory cykl tekstów (i ważnych pod nimi komentarzy) o Banasiu w których wysnułem teorię że Zjednoczona Prawica składa się z dwóch takich wrogich koterii. Partia PiS to niemal to samo co PO. Ot po prostu ludzie, którzy, kontrolują PO kontrolują też PiS. Siłą wrogą POPiS są Ziobryści. Do których należy też Kaczyński (mimo że jest szefem PiS). Tak widzę władzę w Polsce. Nie tylko granice nie mają znaczenia ale sam rząd czy partia w ogóle nie są jednolite...
Te siły naprawdę słabo identyfikują się z czymś takim jak Polska czy Niemcy. Dla nich to jedynie narzędzia.

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-08-2022 [17:24] - jazgdyni | Link:

@smeciu

Będzie pan kształtował poglądy u Coryllusa i Toyaha, to w końcu zrobię panu kiszonkę z mózgu.
Już chyba lepiej u Michalkiewicza i Brauna. No i tego tam ....... Stonogi, czy jakoś tak.

Obrazek użytkownika smieciu

12-08-2022 [17:31] - smieciu | Link:

@jazgdyni
Ta dwójka, Coryllus i Toyah to porażka, faktycznie.

Obrazek użytkownika Tomaszek

13-08-2022 [03:12] - Tomaszek | Link:

Jeszcze tam Śmieciusa brakuje . Będzie lepiej . Do roboty .

Obrazek użytkownika sake3

12-08-2022 [17:30] - sake3 | Link:

@śmieciu.......Partie czy rządy nigdy nie sa jednolite.Nawet jeśli z zewnatrz postrzegane są jako monolit.Niemniej nie zgadzam się z Panem w kwestii zaprzeczania,że PiS jest partią antypolską czy też nie identyfikującą się z Polską.Wszystkie działania PiS miały i mają na celu promowac Polskę jako podmiot w Europie a nie chłopca do bicia przez każdego Niemcy narzędziem dla Polski?Narzędziem do czego? Chodzi Panu o reparacje za II-ą WŚW?

Obrazek użytkownika Jabe

12-08-2022 [17:40] - Jabe | Link:

Wszystkie działania PiS miały i mają na celu promowac Polskę jako podmiot w Europie – Trudno to będzie uzasadnić. Jeszcze trudniej byłoby wykazać skuteczność tych działań. No a skoro są nieskuteczne, może i cel jest inny.

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-08-2022 [17:02] - jazgdyni | Link:

@smieciu

Tak właśnie myślę. Do dzisiaj Niemcy są zróżnicowani, choć bardzo starają się o jednolity front. Bardzo fajnie współpracowało się z Bawarczykami i Tyrolczykami. Najgorsi byli z Niedersachsen. Nawet żyjący po sąsiedzku Holendrzy ich nie znoszą.

Obrazek użytkownika Tomaszek

12-08-2022 [22:31] - Tomaszek | Link:

No i jeszcze ci naziści . Ci biedni Niemcy to mają przej....bane . Wszyscy im łatki przypinają . A oni biedni cierpią .
I ty nie płaczesz ?
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

13-08-2022 [17:18] - Tomaszek | Link:

Ciąg dalszy "Niemców według Smiecia".
Tych Niemców to wiecznie jacyś kosmici prześladowali , najpierw Krzyżacy , potem Prusacy , potem Naziści , Tylko Rzesze się zmieniały . Nawet Angela Merkel w rocznicę D day Królowej Elżbiecie ll podziękowła za wyzwolenie od nazistów . Królowa jako osoba oczytana w Tolkienie również wczuła się w rolę i przeprosiny przyjęłą z właściwym sobie znwastwem literatury fantasy . Tylko narodziki z historią do tyłu chyba to łyknęły . Śmieciu nie słyszał tego ale wygląda jak by też tak myślał . Ale to temat dla ślusarza , lekarz ni nauczyciel nie pomogą w rozkuwaniu łba . Niemiecka robota .

Obrazek użytkownika Zofia

12-08-2022 [18:03] - Zofia | Link:

@jazgdyni 100/100. Ciekawa jestem, czy za moje poglądy, że każda nacja ma swój kraj i niech tam się rządzi jak im pasuje, tzw .niezależny sąd w Polsce by mnie sądził np, z nadania opozycji lub LGBT? Mam takie podejście do życia, że żadnemu zbokowi nie podaje ręki bo się brzydzę. Wolno mi czy nie? Czy aby nie jestem "rasistką"? Jak ktoś mi powie Polka to się nie obrażam w przeciwieństwie do Żyda, który się obraża za pochodzenie.

Obrazek użytkownika jazgdyni

13-08-2022 [19:28] - jazgdyni | Link:

@Zofia

Cześć

Oni już chyba próbowali wszystkiego. łącznie z tym cyrkowym puczem w Sejmie.

Wszystko było kompletną klapą, więc teraz już majstrują totalną anarchię.

Obrazek użytkownika Maverick

12-08-2022 [20:40] - Maverick | Link:

Słowianie razem przeciwko anglo-saksonom pod rzymiańskim zarządem. Bóg błogosłwi Słowian ukarze kundli kabalarzy i lucyfera. https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika spike

12-08-2022 [21:56] - spike | Link:

Za paznokciem można znaleźć więcej brudu, niż w żydzie Semitę. Nie było, nie ma i nie będzie "narodu żydowskiego", więcej o tym pisze też, co jest "paradoksem" żyd, proponuję to przeczytać : http://www.klubinteligencjipol...

Obrazek użytkownika spike

12-08-2022 [21:58] - spike | Link:

dodam jeszcze mały szczegół, wystarczy zajrzeć do Biblii, to chyba źródło nie do podważenia.

Obrazek użytkownika marsie

12-08-2022 [23:42] - marsie | Link:

Ja się z tym zgadzam, ale piszę dużo prościej:
https://biuletynnowy.blogspot.com
Może pisowcy to przeczytają?
Pozdrówka!
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

13-08-2022 [19:25] - jazgdyni | Link:

Cześć

Czy raczej się nie mówi pardon me ?

Piszemy to samo od lat. Tylko efektów nie widać.