Szał wielkich ciał...

Chadzam na plaże dla silnych wrażeń
Dziś obraz się ociera o krawędzie dramy
W Mielnie czy Sarbinowie – sadło samców & kobiet
Kaszaloty – wieloryby słonie i hipopotamy.
 
Sto tysięcy ton wszechkrajowej nadwagi
(tu uśmiech zza światów mistrza Stasia Barei)
Ile tego przywiozą – zawsze więcej wywożą
Ba! Chudszej czy kostycznej nie masz tu nadziei…
 
Dźwiga dzielnie chłopina tęgi mięsień piwny
A serduszko kosmiczny wyczynia mu raban
Niechaj świat szeroki widzi polski dobrobyt –
- niech bębni mój brzucha potężny taraban!
 
„W trzecim wagonie siedzą same grubasy -
Napychają kałduny po zenit zaparcia
- siedzą i jedzą tłuste kiełbasy”
Oglądając kadry (sic!) z „Wielkiego Żarcia”…
 
Tyją w łożnicach tak chłopy jak baby
Puszyścieje cielsko w masywny big cielec
Fałdy oponki rozpuki że sam Budda
Jawi się przy nich jak marny chudzielec.
 
O! taki Skiba Wellmance przydaje odwagi
A na przykład Rudi – on apetyt budzi
O grubasy! Z wami nas więcej – dać im 500+ z kasy
I…miejmy więcej sympatii do najcięższych ludzi J.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

11-08-2022 [17:06] - Maverick | Link:

Ja mieszkam w USA ale szajsu z fast foodów nie jadam, bo dla tych bez IQ, Czyli w Polin zamerykanizowali się i idą za ciosem obniżania IQ i tuczenia ich na sztucznym jedzeniu wtedy też wszystko strawią, nawet to co im fałszywe media powiedzą,  Tutaj takich trawiących te fałszywki aż nadmiar, i tych co tego badziewia nie kupują ciemnota nazywa ruskimi onucami i putlerkami. Po ty poznasz ciemnotę i dzieci enkawudzistów.

W międzyczasie w Polin trują jak zwykle.   https://postlmg.cc/67JPpSkj   Oni wierzą we wszystko co im zaaplikuje propaganda NWO. To już niewolnicy a nie suwereni. Takie badziewie jest nawet niebezpieczne bo argumenty do nich nie docierają. U nas w USA  też jest ich sporo ale mamy prawo do posiadania broni, a w czerwonych stanach ludzie naszą ją ostetacyjnie aby komuchy i chazarskie onuce nie brykały.   Takie Taze.. U2, tutaj bajerów nie mogli by sprzedawać. https://www.google.com/search?...

Obrazek użytkownika u2

11-08-2022 [18:45] - u2 | Link:

mieszkam w USA ale szajsu z fast foodów nie jadam

To co jadasz ? Bo jesteś tym to jesz. A jesteś taki, jakim ciebie widać na NB. Czyli taki ruski oszołom, nieważne  że nadajesz z USA. Tam wielu ruskich trolli się zainstalowało i ma nadzieję wywołać rewolucję październikową :-)

Obrazek użytkownika Maverick

11-08-2022 [19:01] - Maverick | Link:

Jadan jelenie, bizony, i wszystko gourment, nawet GMO nie tykam, pasty do zębów z flour nie używam. Kabalistycznej TV nie oglądam., z wołowiny jadam tylko steki z Cariollo 
https://jornada.nmsu.edu/bulle...   czyli krów przywiezionych poprzez Hiszpanów mających bardzo małą zawartość tłuszczu. Jestem teraz na farmie gdzie hodujemy ten gatunek w Wyoming. Fast foody wymyślono dla ciot co są leniwe i nie wiedzą co jest dobre i smaczne a przy tym zdrowe. Polacy nie mają takiej inteligencji dlatego MC Donaldsy traktują jak świątynie dobrego żarcia. Sody czyli trucizn jak cola czy pepsi też nie pijam już lepsze jest piwo i woda.

Obrazek użytkownika u2

12-08-2022 [13:33] - u2 | Link:

Kabalistycznej TV nie oglądam

Ale oglądasz kabalistyczny YT i tutaj serwujesz takie głodne kawałki z Kabały :-)

Obrazek użytkownika Maverick

11-08-2022 [19:03] - Maverick | Link:

Wszyscy moji przyjaciele na moim poziomie intelektualnym nazywamy MC DONALDS ubikacje, jak mamy potrzebę to nie mówimy idę do restroom tylko do Mc Donaldsa. Tego w Polin nie pojmną.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

12-08-2022 [12:38] - Roz Sądek | Link:

Tak, na tym swiecie, który jest jakoby przeludniony i jakoby bez szans przeżycia kolejnego miliarda ludzi, nie wg szacunków a badań, ca 40% populacji świata ma nadwagę, a do tego tyle samo areałów uprawnych stoi odłogiem. Ludzie jedzą bez opamiętania, a media kreują modę na mamusię w rajstopach córki.