To oni mordowali i katowali Polaków, a ich dzieci dzisiaj

Wyszkoleni przez sowieckie NKWD w katowaniu, zadawaniu tortur i mordowaniu w wielu przypadkach mogli by szkolić SS w torturowaniu ludzi. To pseudo Polacy za paszportami sowieckimi, które zamieniali na dokumenty polaków., To mordercy, kaci, zboczeńcy różnej maści. Dla nich zadanie powinność to dzienne chwalenie się ilu zakatowali czy zabili Polskich patriotów walczących o Wolną Polskę.

Wyszkoleni przez sowieckie NKWD w katowaniu, zadawaniu tortur i mordowaniu w wielu przypadkach mogli by szkolić SS w torturowaniu ludzi. To pseudo Polacy za paszportami sowieckimi, które zamieniali na dokumenty polaków.,  To mordercy, kaci, zboczeńcy różnej maści. Dla nich zadanie powinność to dzienne chwalenie się ilu zakatowali czy zabili Polskich patriotów walczących o Wolną Polskę. To czerwone bydło pozbawione człowieczeństwa.
Czy oni mieli honor ? Jaki honor? Tutaj nie ma honoru! To nie jest przedwojenna podchorążówka to jest więzienie Urzędu Bezpieczeństwa w Polsce Ludowej". Różański. Rozkaz brzmiał: Zwłok zabitych ,,bandytów" w żadnym wypadku nie wydawać rodzinom. W systemie fizycznego i psychicznego łamania opornych ,oprócz prymitywnego bicia lub bardziej wymyślnych tortur ,rozstrzygające okazywały się długo trwające maratony przesłuchań trwające nieraz i po wiele dni. Więzień siedział na nodze stołka lub stał ,co powodowało obrzęki stóp i nóg do monstrualnych rozmiarów.

Zasypiał na stojąco, majaczył wtedy dawano mu chwilę spokoju i wznawiano przesłuchania. Przy takim systemie ,,zmiękczania" więźnia ,stosowano budzenie co 15 minut przez kilka nocy. Bicie i tortury stosowano aż do skutku. - jakiego? Do przyznania się więźnia, jeśli zaprzeczał wszystkim lub niektórym zarzutom . Jeśli jakimś cudem zdarzyła się noc bez szykan to same warunki panujące w celach były niewysłowioną katorga .Panowało takie zagęszczenie że ludzie spali na zmianę ,a jeśli spali wszyscy to na komendę odbywało się odwrócenie na drugi bok, ,potrzeby fizjologiczne załatwiano do ,,kibla" w kącie celi - który zawsze był przepełniony.

Sienniki o ile były - były wypełnione startą na pył słomą. Koce lepkie od brudu i krwi szmaty, dziurawe. Zima mróz - w celach poniżej zera . Wielu więźniów cierpiało na odmrożone pęcherze połączcie to z odbitymi nerkami . Służbę więzienna obowiązywał nakaz nieustannego dręczenia więźniów. Wyróżniający się sadyzmem i okrucieństwem - awansowali ,ci co mieli ,,miękkie serce" musieli odejść.
Tak stopniowo wykańczano więźnia szykanami i biciem - dodajmy do tego głód ,wielu osadzonych podejmuje próby samobójcze ,jeszcze inni podpisują wszystko . W ten sposób ,,wybijano" zeznania z więźniów preparowano ,,zeznania " ,akty ,oskarżenia wyroki. Zabijanie bohaterów jak Inka, Zagończyk, Pilecki i wielu innych.

A ich dzieci i wnuki gdzie są ? Można ich łatwo odnaleźć na marszach feministek, w szeregach KOD, PO i Konfederacji. Byli członkowie PZPR, UB, SB, WSI To ci co szkodzą Polsce, donoszą na własny kraj z POpaprańczej partii zewnętrznej bliskiej faszystowskiej roSSji i Niemczech.

Materiał ten dedykuję tym, którzy są tak wpatrzeni w Rosję a komunizm jest dla nich przewodnikiem życia.

Pamiętajcie jednak. Czas rozliczeń nadchodzi, miejmy nadzieje, że nadejdzie szybko.

Żródło z fotografiami :
https://www.mpolska24.pl/post/...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-08-2022 [13:10] - Tezeusz | Link:

Sowieckie bydło ich potomkowie roSSyjsko faszystowskiej pedofilskiego, bandyckiego państwa złodzieji bandyty putlerka byli są i będą bandytami i mordercami.. Są dobrzy w jednym, jak ich Ukraińcy do worów ładują..

Obrazek użytkownika Pers

09-08-2022 [13:30] - Pers | Link:

Psychiatrzy w Polsce strajkują?

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-08-2022 [14:30] - Tezeusz | Link:

Bydlo czerwone rusofile liżące osrane dupsko karakana bandyty putlerka wyszło  z nory i srają pod siebie !! Takie scierwoneonowe tradycje.
Srają ze strachu ?

A gdzie masz swego bloga w..doooopie...hahahaha i te 60 tys wejść biedaczek...

Liż dalej ekran NB jak ciebie w NEonku określił@Zawisza..liż i wzdychaj, a jak myślisz czy ABW już wie jak ich publicznie obrażałeś  na blogu Pana Redaktora Sakiewicza w NB..

Obrazek użytkownika u2

09-08-2022 [15:28] - u2 | Link:

Różański

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Józef Różański, także Jacek Różański, pierwotnie Józef Goldberg (ur. 13 lipca 1907 w Warszawie, zm. 21 sierpnia 1981 tamże) – polski prawnik żydowskiego pochodzenia, oficer NKWD i MBP, poseł na Sejm Ustawodawczy, zbrodniarz stalinowski.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-08-2022 [16:37] - rolnik z mazur | Link:

@ autor
jacy Polacy pajacu! Rozanski to Polak? Idź kury szcac prowadzić a nie pisz bzdury. Moze znowu z ipn? Kopiuj wklej. Wstyd 

Obrazek użytkownika u2

09-08-2022 [16:48] - u2 | Link:

jacy Polacy pajacu! Rozanski to Polak? I

Żydzi przyjmowali często nazwiska od nazw miejscowości. Na przykład Warszawski od Warszawy, Poznański od Poznania, zaś Bargłowski od Bargłowa. To są znane sprawy.

To że ktoś jest Żydem z pochodzenia jak niejaki Bargłowski nie oznacza, że nie jest Polakiem. To są proste sprawy.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-08-2022 [16:52] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
to tak ci się tylko wydaje. W UB byla nadreprezentacja starowierow. Polacy zwykle zajmowali podrzędne pozycje. 

Obrazek użytkownika u2

09-08-2022 [16:54] - u2 | Link:

W UB byla nadreprezentacja starowierow. Polacy zwykle zajmowali podrzędne pozycje.

Masz jakieś dane Jungingen od swojego pociotka z UB ? Ja czytałem o nadreprezentacji takich jak ty mośków przechrzczonych na komunizm.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-08-2022 [17:21] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
chyba w swierszczyku czytałeś. Na kierowniczych stanowiskach w UB bylo okolo 40 % starowierow. Co przekładając na udział to sam sobie przelicz.Pierwsza osoba w PRL byl niejkaki Jakub Berman dziadek niejakiego Marka B... Resztę sam sobie dospiewaj

Obrazek użytkownika u2

09-08-2022 [18:10] - u2 | Link:

Na kierowniczych stanowiskach w UB bylo okolo 40 % starowierow.

Nie ściemniaj Jungi, w rubryce wyznanie piszesz : Jungi komunista, a nie Bargłow starywier :-)

Obrazek użytkownika Pers

09-08-2022 [17:08] - Pers | Link:

Waldek
Nie wiesz jak to jest?
Jak nabroi to "Polak" albo "Rosjanin".
A jak dostanie nobla to żyd.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-08-2022 [19:15] - Tezeusz | Link:

@ Pers
"Jak nabroi to "Polak" albo "Rosjanin".
A jak dostanie nobla to żyd."

A jak rusofil liżacy dupsko to....scierwoneon - proste takie standardy roSSyjskiej faszystowskiej bandy.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-08-2022 [17:12] - Tezeusz | Link:

@Rolnik
wali od ciebie znowu oborą i sowieckim gooownem taki oborowy śmieć.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-08-2022 [17:12] - Tezeusz | Link:

@Rolnik
wali od ciebie znowu oborą i sowieckim gooownem taki oborowy śmieć.

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-08-2022 [17:16] - Tezeusz | Link:

Ogromne wybuchy na Krymie. W ukraińskiej kontrofensywie zaatakowano lotnisko wojskowe
W internecie pojawiły się dziś nagrania z okupowanego przez Rosjan Krymu, gdzie doszło do ogromnych eksplozji. Jak relacjonują lokalne media, płonie rosyjskie lotnisko wojskowe w miejscowości Saki. Ponadto donoszą, że ogień zajął też magazyn z amunicją i pas startowy.

Brawo Ukraina utylizować orków faszystowskich..

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-08-2022 [17:28] - Marek Kudła | Link:

Komuniści najnormalniej w świecie mordowali swioch przeciwników politycznych. Już po wojnie, najpierw w obławie augustowskiej, a zaraz po tym żołnierzy niezłomnych mordowali bez skrupułów !  Potem, w każdym zrywie niepodległościowym robotników poczynając od 1964 w Poznaniu, 1970 w Gdańsku, gdzie po wezwaniu Kociołka do pracy strzelano z ostrej amunicji do robotmików idących do pracy !  W roku 1980 zaś komuniści byli tak odważni, że wypowiedzieli wojnę całemu Narodowi !  Co prawda zginęło ponad 100 ludzi, w tym 9 górników, ale rzeczywistej liczby nikt nie zna !  I co ?  Myślicie, że to wszystko ? Nic mylniejszego !  Postkomuniści za rządów SLD I PO Tuska, mordowali skrycie szczególnie niewygodnych przeciwników i tych, którzy wiedzieli zbyt wiele, m.jn. S. Petelecki, A. Lepper, M. Papała, L. Tobiasz, J. Dębski, S. Zielonka, G. Michniewicz, J. Ziętara, E. Wróbel, R. Kuciński, W. Podgórski, D. Szpinieta, J. Urbanowicz, W. Abramowicz, D. Ratajczak, M. Falzmann, W. Pańko, D. Podrzycki, J. Budziński, J. Zaporowski, T. Kowalczyk, S. Faltynowski, Z. Majka, S. Skalski, S. Zalewski, L. Grobelny, R. Muś, i inni.  W roku 2010 zamordowali 96 pasażerów samolotu lecącego do Smoleńska, i od roku 2015 ucichły zabójstwa.  Lewactwo walczy o władzę za pomocą ulicy, zagranicy, bojówkami, ścierwomediami, i wymyślnymi wyzwiskami:  Chuliganeria. Gównozjady, którzy rzygają i gardłują ultra patriotycznie.Prawicowi troglodyci. Bydło do głosowania marsz ! Moherowe berety. Patroszyć kaczora. Wyrżnąć watahy. Wrogiem chrześcijaństwa jest Kaczyński. Rynsztok wylewa się w Kościołach. Wyginiecie jak dinozaury. PiS to zbieranina podłych i wstrętnych, chorych psyczicznie. Jak widzę Zbigniewa Ziobrę, to mi się flaki przewracają. Wystrzelamy jak psy. Będziemy polować na kaczki, tylko teraz jest okres ochronny. Jaki prezydent, taki zamach. Kaczyński to przypadek psychiatryczny. Jeszcze jedna bitwa, jeszcze dorżniemy watahy, wygramy tę batalię ! Można być prezydentem, ale można być też chamem. Jarosława Kaczyńskiego wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie. Dlaczego do Smoleńska wyjechał kartofel, kurdupel, alkoholik. Przestać uważać bydło za niebydło."
Czy te słowa i wyrażenia są wyrazem nienawiści, chamstwa i zdziczenia, czy przeciwnie, są wyrazem kultury i miłości do bliźniego ? Komuniści to paskudni ludzie !!!
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-08-2022 [17:33] - Marek Kudła | Link:

Po wojnie Stalin „przysłał”  200 tys. swoich, przeszkolonych ludzi do Polski.  Ich głównym zadaniem było montowanie komunizmu w Polsce.  Objęli różne stanowiska: w wojsku, UB, milicji, urzędach, szkołach, itd.  Pozmieniali sobie nazwiska, żeby trudniej ich było zidentyfokować.  Jednak szybko okazało się, że tych ludzi jest po prostu za mało.  Wtedy komuniści dokonali bardzo sprytnej socjologicznej sztuczki. Z zacofanej i zabiedzonej prowincji przerzucono wtedy do miast rzesze prostych i nie wykształconych ludzi. Brano głównie tych bez kręgosłupów, bez głów, bez portfeli, gdyż prawdziwy patriota się na to nie zgodził, a prawdziwy chłop ziemi nie opuścił.
W miastach pobudowano dla nich bloki z wielkiej płyty, które im się zdały pałacami. Potem im umożliwiono zrobienie zaocznej – partyjnej matury, co oni uznali za awans społeczny. Ci właśnie ludzie, z grubsza okrzesani w hotelach robotniczych przepoczwarczyli się z czasem w coś w rodzaju zdegenerowanego tworu bez rodowodu. Jednocześnie komunistyczna propaganda formowała ich i przypominała im bezustannie, że swój awans zawdzięczają dbającej o ich interesy władzy ludowej, co się w ich świadomości zakodowało na trwałe w formie ślepej wdzięczności dla komuny. 
To ci właśnie ludzie  stanowili służący wiernie stalinowskiemu reżimowi pierwszy rzut zasilający szeregi PZPR, milicji i urzędu bezpieczeństwa, którego sztab stanowili oficerowie pochodzenia żydowskiego. Oczywiście ludzie ci głosowali na komunistów, a głosowali tak, albo z „poczucia wdzięczności” (ci głupsi) albo ze strachu (ci odrobinę mądrzejsi), gdyż zdawali sobie sprawę, że gdyby wyszło na jaw, iż głosowali wbrew woli władzy byliby praktycznie skończeni, bo za sprzeniewierzenie wyborcze groziło wtedy więzienie, o ile nie gorzej.  Dzisiaj ich potomkowie to najgorsza czerwona  gangrena w naszym kraju.