Walczyła o praworządność z bronią w ręku

Sąd Rejonowy w Słupsku zdecydował w niedzielę o tymczasowym aresztowaniu na dwa miesiące adwokat Katarzyny R. podejrzanej m.in. o usiłowanie zabójstwa

Usiłowanie zabójstwa, uszkodzenie ciała, jazda autem po pijanemu i znieważenie policjantów to zarzuty, jakie Prokuratura Rejonowa w Słupsku przedstawiła 39-letniej prawniczce Katarzynie R. Podejrzana nie przyznała się i odmówiła składania wyjaśnień. Sąd aresztował ją na dwa miesiące
 
Według wstępnych ustaleń 39-letnia Katarzyna R. w piątek po godzinie 23 zadała ciosy nożem 36-letniemu mężczyźnie, raniąc go w pośladek. Drugiego mężczyznę uderzyła nożem w brzuch i szyję. Wsiadła do samochodu i próbowała uciec. Jednak wjechała w ogrodzenie. Wezwani do obu zdarzeń policjanci odnaleźli Katarzynę R. w okolicy ul. Lelewela. Nie chciała dmuchać w alkotest. Została więc zawieziona na pobranie krwi.
Gdy była już zatrzymana, kopnęła jednego z funkcjonariuszy w nogę, drugiego natomiast uderzyła swoją głową w twarz. Znieważała policjantów, wyzywając ich obelżywymi słowami. Następnie już po dowiezieniu na komendę po raz drugi kopnęła pierwszego z policjantów.
Ranni mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. 36-latek, z raną ciętą na pośladku został wypisany do domu. Ciężej ranny 40-latek z raną kłutą brzucha i ciętą szyi przebywa nadal w szpitalu. Natomiast w miejscu, w którym doszło do zranienia mężczyzn, policja znalazła nóż i siekierę.
W niedzielę Katarzyna R. została przesłuchana w Prokuraturze Rejonowej w Słupsku.
- Zarzuciliśmy podejrzanej usiłowanie zabójstwa, uszkodzenie ciała lżej rannego mężczyzny, znieważenie policjantów oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Katarzyna R. nie przyznała się i odmówiła składania wyjaśnień – mówi Magdalena Gadoś, szefowa Prokuratury Rejonowej w Słupsku. - Skierowaliśmy do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanej na trzy miesiące.
Prokurator dodaje, że na razie nie ma wyników badania na zawartość alkoholu we krwi. Jednak przedstawienie zarzutu jazdy po pijanemu było możliwe, ponieważ Katarzyna R. już po zatrzymaniu, rano została przebadana alkotestem. Wynik przekraczał dopuszczalne stężenie 0,5 promila w wydychanym powietrzu.
 https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/8511359,adwokat-slupsk-usilowanie-zabojstwa-prokuratura-tymczasowy-areszt.html

Pani adwokat chodzi po nocy z nożem w kieszeni, pije na umór. Słupsk wygląda na małe Palermo jeśli Sopot jest małą Sycylią, a Gdańsk małym Neapolem Jestem przekonany że będzie pewnie tak. Pani mecenas robiła to w własnej obronie po czym okaże się była tak przerażona że znowu mogą ją napaść, więc wsiadła do samochodu żeby uciec od napastników.
 W chwili zatrzymania przez policję była jeszcze w ogromnym szoku ,oczywiście chwilę wcześniej napiła się alkoholu żeby uspokoić zszargane mocno nerwy. Walczyła o praworządność z bronią w ręku
Ci PIS-owscy policjanci na pewno musieli biedaczynę czymś sprowokować. A wszystko to oczywiście  skończy się uniewinnieniem a poszkodowaną Pani mecenas dostanie odszkodowanie od napastników i policji.
Koniec końcem cała ta pseudoafera okaże się nagonką polityczną na PO i Tuska

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika J z L

08-08-2022 [15:40] - J z L | Link:

Powinna zażądać aby sprawę prowadził znany karnista, sędzia Igor Tuleya.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

08-08-2022 [19:47] - RinoCeronte | Link:

Znowu pewnie Iustitia?

Obrazek użytkownika u2

08-08-2022 [20:16] - u2 | Link:

Słupsk wygląda na małe Palermo jeśli Sopot jest małą Sycylią, a Gdańsk małym Neapolem

Ano, ładne miasta :-)

Obrazek użytkownika sake3

08-08-2022 [20:28] - sake3 | Link:

Ciekawe ile dostanie odszkodowania za zbrodnicze zatrzymanie przez policję.Wszak przy naszych sdachwszystko możliwe. Tylko czekac jak ruszy protest w jej obronie,Zombie Tuleya będzie dzierżył transparent,pani Gersdorf stanie ze świeczuszką a pan Giertych będzie podskakiwał na przymurku i piszczał opowiadając o swojej traumie.