Idol Toy-Toya i dachowca skazany

Największa ruska hiena,patostreamer i pseudodziennikarz (czyli szur) skazany. Prawomocnym juz wyrokiem musi zapłacić olbrzymie odszkodowanie
Szurcelebryta, skazany na zapłatę łącznie blisko 49 mln dolarów za sianie fejków o strzelaninie Sandy Hook


Jones usłyszał wyrok. Rodzice jednego z dzieci zabitych w szkolnej strzelaninie otrzymają odszkodowanie
Alex Jones, twórca Infowars i radiowy fejk-mistrz karmiący ludzi kłamstwami, usłyszał wyrok sądu, który nakazuje mu zapłacić rodzicom jednego z zabitych dzieci w strzelaninie w szkole blisko 4,1 miliona dolarów amerykańskich.Masakra odbyła się dekadę temu w szkole podstawowej Sandy Hook w Newtown. Jones przez lata przekonywał, że strzelanina, w której zginęło 26 osób, była jedną wielką mistyfikacją, której celem było zdestabilizowanie przemysłu zbrojeniowego. Jeden z największych patologicznych twórców w Stanach Zjednoczonych rozpowszechniał te treści przede wszystkim na swojej stronie internetowej oraz podczas licznych transmisji.

Rodzice dziecka żądali 150 milionów, na co Jones zaproponował… 8 dolarów
Scarlett Lewis i Neil Heslin, rodzice tragicznie zabitego 6-latka, Jessego Lewisa, za rozpowszechnianie kłamstw przez amerykańskiego dziennikarza początkowo domagali się odszkodowania w wysokości 150 milionów dolarów. Obrona Jonesa zaproponowała jednak karę do… 8 dolarów. Według obrony, 1 USD za każde oskarżenie to wystarczająca kwota. Skąpstwo i czysta bezczelność, czy ratunek przed bankructwem?
Radiowiec odpowiedzialny za rozpowszechnianie wszystkich tych strasznych kłamstw i zniesławienie rodziców ucznia stwierdził w sądzie, że jakakolwiek kara przekraczająca 2 miliony dolarów pociągnie jego firmę na dno. Trudno jednak znaleźć w sobie na tyle empatii, żeby współczuć Jonesowi..W teorii miałoby to sens, biorąc pod uwagę, że w 2018 i 2019 roku został zablokowany w większości głównych platform internetowych, co porównał do “bycia w więzieniu”. Okazuje się jednak, że Jones po raz kolejny kłamał - dowody sądowe wykazały, że Infowars zarabiało blisko 50 milionów dolarów rocznie, nawet pomimo ograniczeń nakładanych na radiowca. Gdyby tego było mało, Jones podjął także kroki mające na celu ukrycie swoich pieniądzy podczas procesu. Jego firma Free Speech Systems (FSS) ogłosiła upadłość z zadłużeniem w wysokości 54 milionów dolarów wobec innej firmy, która wydaje się być również kontrolowana przez Jonesa. Twórca Infowars został oskarżony o „systematyczne wyprowadzanie dużych kwot pieniędzy” z FSS w celu ograniczenia strat.

Niewyobrażalna krzywda, jaką Jones wyrządził rodzinom ofiar strzelaniny
Należy zaznaczyć, że tragedia którą przeżyli rodzice 6-latka w połączeniu z wieloletnią traumą wywołaną powielanymi przez dziennikarza absurdami musiała być prawdziwym piekłem. Rodzice ucznia przypominają o sytuacjach, które miały miejsce po śmierci ich syna, takie jak strzały wokół ich domu, liczne pogróżki w sieci czy zwyczajne nękanie na ulicy, co spowodowało, że bali wychodzić się z własnego domu.
To wszystko było wiecznie podsycane przez teorie spiskowe Jonesa, który karmił ludzi okropnymi kłamstwami, ani przez chwilę nie zastanawiając się nad tym, co musi czuć zarówno rodzina Lewisa, jak i wszystkich innych ofiar strzelaniny.
Ogromna pomyłka obrony Jonesa i deklaracja patodziennikarza
Podczas rozprawy doszło do wielkiego nieporozumienia, podczas którego prawnicy Jonesa wysłali całą zawartość jego smartfona do przeciwnego zespołu prawników. Uzyskane pliki miały okazać się w znacznym stopniu obciążające dla radiowca - rzekomo dotyczyły również ataku zwolenników Trumpa na Kapitol.

Warto także zaznaczyć, że podczas rozprawy Jones przyznał, że “strzelanina w Sandy Hook była w 100 procentach prawdziwa”, pomimo jego wszystkich wcześniejszych oświadczeń. Założyciel Infowars dodał: „Nieumyślnie brałem udział w rzeczach, które zraniły uczucia tych ludzi”, kończąc wypowiedź zdaniem: “Przepraszam za to”.
To mimo wszystko zdecydowanie za mało, żeby wybaczyć wieloletnie szerzenie szkodliwych dezinformacji i po prostu zarabiania pieniędzy na tragedii.

Ta ruska onuca zapomniała dodać że podobne procesy które dobiegają końca,odbwaja się w Paryżu i Londynie. Jones oskarżał tamtejsze służby specjalne o zamach w Nicei (2016) i nieco wcześniej Londynie (2005) Pozywający żądają jeszcze większych odszkodowań i wszystko wskazuje na to że będzie go to sporo kosztować

Mam nadzieję, że to dopiero początek. Wolność słowa kończy się dokładnie tam, gdzie rozpoczyna się kłamstwo

Źródło: Reuters
'End this nightmare,' Sandy Hook parents' lawyer tells jurors in Alex Jones defamation trial
https://www.reuters.com/business/media-telecom/alex-jones-says-his-sandy-hook-hoax-claims-were-crazy-amid-defamation-trial-2022-08-03/
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-08-2022 [19:14] - Tezeusz | Link:

Jaki dachowiec tacy jego idole i odwrotnie...

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

07-08-2022 [19:39] - Siberian Husky Dog | Link:

Jeśli chodzi o wspomniany tu proces Alexa we Francji dotyczacu fejków na temat tego zamachu w Nicei to jeszcze nie wszystko przed nim stracone.
Bo rzeczywiście tam doszło do akcji służb specjalnych.
Przynajmniej wiem to od znanych dawniej na tym wspomnianym portaliku duetu szurcelebrytów pani magister Tiamat i profesora Białasa.
Oni to właśnie dysponują wiedzą,popartą dowodami że te zabite przez ciężarówkę 87 osób w tym trzy Polki,to tak naprawdę zostały zamordowane kilka dni wcześniej przez agentów francuskich służb specjalnych.
W dniu zamachu zostały te zwłoki załadowano na ciężarówkę a poprzez dziurę w podłodze zostały kolejno na długości kilkuset metrów wyrzucane.
Przyznam że w tej mojej dyskusji z tymi gwiazdami zostałem sprowadzony do parteru.A gdy jeszcze mieli wsparcie w administratorze to co mogłem zrobić.Przyznałem im rację.
Gdy odszukam ten wpis to być może podeślę Alexowi jako dowód na ten spisek. 
Szkoda chłopa

Obrazek użytkownika Pers

07-08-2022 [19:48] - Pers | Link:

@husky
Mógłbyś podać husky linki do tych, rzekomych. wypowiedzi Pani Tiamat i Pana Białasa?

Obrazek użytkownika Ryan

07-08-2022 [22:18] - Ryan | Link:

ruszkiewicz
Dobrze wiesz że Husky z tobą polemizował nie będzie.Ty nie ta liga.On nie będzie z pierwszym lepszym penisem wdawał się w dialog.Myśle że to zrozumiałeś.

Ja natomiast pokaże ci tu co za chuj z gnojownicy pisał o dziurach w podłodze.Nawet go doskonale znasz. Tak się składa że i ja "polemizowałem" z tym sowieckim szurem i jego przyboczną szmatą. Sporo jest tam moich komentarzy choć większość ten biały śmieć skasował.A były to pytania właśnie o dziury w podłodze.
Teraz ruszkiewicz wsadź sobie garbatą kichawe w te wpisy i szukaj

https://zygumntbialas.neon24.info/post/132824,o-nicei-raz-jeszcze-23-07-2016
https://zygumntbialas.neon24.info/post/132720,jeszcze-o-tym-co-dzialo-sie-w-nicei-17-07-2016
https://zygumntbialas.neon24.info/post/132708,co-sie-dzialo-w-nicei-16-07-2016

Obrazek użytkownika Pers

07-08-2022 [22:51] - Pers | Link:

@rjanek
//Ty nie ta liga.//
Zdecydowanie się z tobą zgadzam :))))
Nawet Zawisza go tępi jak pluskwę.

Obrazek użytkownika Ryan

08-08-2022 [17:49] - Ryan | Link:

ruszkiewicz
patokretynie
I co?
Znalazłeś tą dziurę w podłodze czy dalej szukasz

Obrazek użytkownika J z L

07-08-2022 [22:56] - J z L | Link:

ryan
Piekny to strzał z liścia w aryjską kichawe
Bingo
Bingo 
Bingo

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom z Szamba 24r.u

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

08-08-2022 [15:09] - Siberian Husky Dog | Link:

@Ryan
Dzięki za linki
Ja nawet nie miałem zamiaru tego szukać
8-)))))))

​Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Pers

08-08-2022 [15:36] - Pers | Link:

@rjanek
I co palisz goopa?
Te linki są oddawna nieczynne.
Musisz zaktualizować swoje "archiwum" pajacu.

Obrazek użytkownika Ryan

08-08-2022 [17:55] - Ryan | Link:

ruszkiewicz
TY MATOLE
mam ci wkleić całe wpisy?
Nieczynny to jest twój DZBAN

Co się działo w Nicei - 16.07.2016.
Świat

Świat
zygmuntbialas
 
sobota, 16 lipca 2016, 03:03:46
 
liczba wyświetleń: 4315
 
liczba komentarzy: 47
 
4.4 (10)
Zamach w Nicei. 84 osoby nie żyją, a 202 zostały ciężko ranne
- to tragiczny bilans zamachu, do którego doszło około godziny 22.30 w Nicei w południowej Francji - informują media. - Wśród ofiar są dzieci. Jak podaje 'Le Figaro', napastnik pochodzenia tunezyjskiego wjechał rozpędzoną ciężarówką w tłum ludzi. Francja ogłosiła trzydniową żałobę narodową. Wiadomo, że wśród ofiar zamachu są dwie Polki.
 
Do ataku terrorystycznego doszło w Nicei, na promenadzie. 31-letni Francuz pochodzenia tunezyjskiego wjechał w tłum ludzi, którzy świętowali 14 lipca - narodowe święto we Francji. Jak poinformował 'Le Figaro', napastnik został zastrzelony przez francuskie służby. Wiadomo, że rozpędzona ciężarówka jechała przez około 2 kilometry, zaś potem z całą siłą wjechała na osoby, które obchodziły Dzień Bastylii. Francuskie władze obecnie ustalają tożsamość ofiar. Wiadomo, że mężczyzna, który dokonał tego zamachu, to 31-letni Mohamed Lahouaiej Bouhlel, urodzony w Tunezji:

https://zygumntbialas.neon24.info/post/132708,co-sie-dzialo-w-nicei-16-07-2016

Obrazek użytkownika J z L

08-08-2022 [18:53] - J z L | Link:

Rayn
Co za pikny strzał z liścia w aryjska kichawe
BINGO
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

 

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-08-2022 [20:09] - Kaczysta | Link:

zwłoki załadowano na ciężarówkę a poprzez dziurę w podłodze zostały kolejno na długości kilkuset metrów wyrzucane.

Czy ktoś czytając takie debilizmy ma prawo powiedzieć że to portalik patodebili dla patodebili
Ma!!!
Pisząc to te dwa ruskie zjeby naprawdę w to wierzą.Zresztą do dziś są gwiazdami na Toy-Toyu
I tylko Zwiszaka żal że ma do czynienia z takimi pojebami w wieku 85+ na tym Toy-Toyu bo taka tam jest srednia

ps.
Nie jest żądną tajemnicą że ta poskojezyczna Tiamat dostała bilet w jedną stronę w 68r.

Obrazek użytkownika Pers

07-08-2022 [20:19] - Pers | Link:

@kaczuś
//I tylko Zwiszaka żal że ma do czynienia z takimi pojebami w wieku 85+ na tym Toy-Toyu bo taka tam jest srednia//
Masz coś @kaczuś coś przeciwko starszym ludziom?

Normalny człowiek z wiekiem mądrzeje ale u ciebie jest na odwrót.

Obrazek użytkownika Maverick

07-08-2022 [20:09] - Maverick | Link:

Wyrok jest dowodem ze upada wolność słowa, ciemnota zaczyna królować, a FBI szkoli psycholi naprawdę na pigułkach psychotronowych i programowanych do strzelanim aby rozbroić Amerykanów i ruszyć z postępowym  i genderowym komunizmem.

Poliniackie są daleko do tyłu w pojmowaniu tego co dzieje się na świecie.  

Może to na oświeceniem postępowego ciemniactwa w Polin.   https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika J z L

07-08-2022 [21:00] - J z L | Link:

rick 
Znów masz przepustke?

Obrazek użytkownika J z L

07-08-2022 [21:06] - J z L | Link:

Husky Dog 
To mówisz że tych dwoje pierdolniętych patoszurów twierdzi że wyrzucali zwłoki przez dziurę w podłodze
Ale pytanie
W całości czy w kawałkach

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

08-08-2022 [15:17] - Siberian Husky Dog | Link:

@JzL
bloger Ryan podał linki
Warto to sprawdzić
8-)))))

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Ryan

08-08-2022 [18:32] - Ryan | Link:

Breaking News

Z źródeł znakomicie poinformowanych dostałem dziś meila o przyczynach braku aktywności ruszkiewicza na leonku
Sprawa prosta.
Po raz setny wysłał do Opary ultimatum że albo on albo Zawisza.
Niestety, ale zostaje Zawisza
Ale znając ruszkiewicza lada moment się po raz setny przeprosi

Obrazek użytkownika J z L

08-08-2022 [18:50] - J z L | Link:

Ryan 
oj tam,oj tam
​Za chwilę napisze że to właśnie Opara na kolanach go przepraszał i dlatego wraca

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-08-2022 [20:10] - Kaczysta | Link:

Szkoda że na Toy-Toyu go w tej chwili nie ma
Nie mam z kim ponawijac
​A walka z ruskimi trolami ciężka jest i nie mam tam wsparcia

Obrazek użytkownika Pers

08-08-2022 [21:32] - Pers | Link:

@kaczuś
//Szkoda że na Toy-Toyu go w tej chwili nie ma
Nie mam z kim ponawijac//

 Nie wiem czy @kaczuś zauważyłeś ale ja z byle kim nie "nawijam".
Zresztą takich jak ty to wasz Idol Zawisza N. wykopuje.
Tak mu poradziłem :))))

Masz jeszcze jakieś pytania @kaczusiu?...
:)))))))

Obrazek użytkownika u2

07-08-2022 [20:48] - u2 | Link:

prawnicy Jonesa wysłali całą zawartość jego smartfona do przeciwnego zespołu prawników.

Nie żebym bronił Alexa J., ale najwyraźniej miał kreta wsród swoich "prawników" :-)

Obrazek użytkownika Maverick

07-08-2022 [22:22] - Maverick | Link:

Zamieszczanie linku do materiału MSNBC w USA porównywane do słuchania kacapów eskimoskich z Prawdy w CCCP.
W Polin nigdy nie było dekomunizacji i kacapy się uwłaszczyły i udają patriotów dalej wasaląc siłom lucyferiańskim.

Polish Jokes są opowiadane na całym świecie nie bez powodu.

Obrazek użytkownika Maverick

08-08-2022 [04:57] - Maverick | Link:

Alex Jones Teksańczykiem, i amerykańskim patriotą, deczko przesadzał gdy mówił o Sandy Hook jako ze byli to zatrudnieni aktorzy, i niektórzy jego słuchacze wzięli to dosłownie i zaczęli wysyłać listy do rodziców dość obraźliwej formie, Efektem tego stało się oskarżenie Alexa Jones poprzez rodziców którzy nie tylko cierpieli z powodu fizycznej utraty swoich dzieci, ale byli irytowani poprzez własnie takich  ludzi którym Alex robił wodę z mózgu. W Polsce wodę z mózgu robią często oficjalne media i nikt ich nie oskarża.  Alex Jones przeprowadzając wywiad z Trumpem przysporzył mu kilka milionów głosów wyborców, co pozwoliło odsunąć od polityki Hilary Clinton, która mimo przygotowanych oszustwów na kilka milionów nie przewidziała efektu A;eksa Jones. Ponieważ w Polsce niewielu rozumie znaczenie wolności słowa, i wierzy w liberalne niby demokracje, które są właśnie dowodem ze neoliberalna cenzura niewiele różni się od komunistycznej. Twitter czy Facebook, oraz lewackie media jak MSNBC, CNN są oglądane poprzez skrajne lewactwo i to przeważnie genderowe,  Jeżeli w Polin ktoś uwielbia tych z Uni Wolności czy innych przybudówek masońskich to jest takim antywolnościowcem i fałszywym Polakiem.

Obrazek użytkownika u2

08-08-2022 [18:19] - u2 | Link:

@rick

Wcześniej nie słyszałem o Alexie J. - jak robił wodę z mózgu Amerykanom to źle i powinien ponieść tego konsekwencje. Oczywiście masz rację, że "liberalne" merdia działają globalnie, w tym i w Polsce. DJ Trump nazywa je fake mediami. Gdyby nie fałszowano wyborów i nie obsadzono jako POTUS-a sklerotyka wujaszka Joe to nigdy by nie doszło do eskalacji wojny na Ukrainie. To są proste sprawy, ale mleko się rozlało i teraz trzeba walczyć z ruskimi, a nie ich wspierać tak jak ty to czasami robisz. Polacy powinni wiedzieć, że ruscy to nasi prawdziwi wrogowie obok szwabów, z którymi kręcą lody. No chyba że jednak nie jesteś już Polakiem tylko Poliniakiem :-)

Obrazek użytkownika smieciu

08-08-2022 [09:46] - smieciu | Link:

Ten tekst jest świadectwem ciekawego procesu myślowego jaki zdążyli przejść już wyborcy PiS. W tym momencie, jak się okazuje, stali się wyznawcami oficjalnej wielkomedialnej prawdy, uznając każdego kto się jej sprzeciwia za oszołoma.
To zabawne bo jeszcze nie tak dawno sami byli oszołomami jak Alex Jones kiedy negowali niemal wszystko co pisały media, które podobno 10 lat temu znajdowały się pod PeOwską kontrolą. 10 lat temu sami postrzegali wiele wydarzeń jako ustawki i oszustwa, dostając od tzw „lemingów” miano ciemnogrodu, który widzi wszędzie jakieś tajne macki oplatające Polskę. A dzisiaj? Nic podobnego! Macki zniknęły, służby specjalne są milusie mimo że żadnej weryfikacji nie przeprowadzono.

Dlatego pewnie autor tekstu już nie zrozumie że Alex Jones jest wytworem pewnej rzeczywistości. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wielkiej masy ludzi, która uważa że oficjalna polityka jest oszustwem, podobnie jak kreowane przez nią wyjaśnienia. Autor tekstu nie rozumie przykładowo że mimo iż oficjalnie Smoleńsk był wynikiem błędu pilotów to kupa ludzi uważa że stał za tym spisek służb specjalnych. Autor nie rozumie ile krytyki i pospolitego chamstwa wylało się i wylewa na takich, którzy idą wbrew oficjalnym historyjkom i próbują dojść Smoleńskiej prawdy.
Bo i czego dochodzić? Powołano Komisję, ustalono przecież co i jak. Nie inaczej jak w sprawie Sandy Hook.

Autor tekstu nie rozumie też paru innych rzeczy. Choć PiSowcy stali się dzisiaj typowymi łykaczami wielkomedialnej prawdy, którym wystarczą najprostsze hasełka i metody to wciąż jest wiele osób, które tak łatwo się na to nie nabierają a i Służby Specjalne nie wróciły do przedszkola. Przeciwnie, wciąż składają się z poważnych ludzi, którzy równie poważnie traktują swoją robotę dbając o różne szczegóły.
Służby przykładowo nie improwizowały w sprawie Smoleńska, wiedząc zawczasu co będzie się dziać. Jedne teorie powstawały a inne były kreowane. Był np. taki kolo FYM (o ile pamiętam), który wylansował teorię Maskirówki. Masy ludzi za nim poszły. Spisek na całego z aktorami czy kukłami. Nieprawdziwy? No tak! A skoro tak to spiskowe teorie smoleńskie też są nieprawdziwe czyż nie? Ci, którzy węszą spisek w przypadku Smoleńska to nawiedzone oszołomy oczywiście... Tak jak Alex Jones.

Autorze, jak to było ze Smoleńskiem jednak? Aktorzy tam byli czy nie byli? A może ...
Dzisiejszy reżyserzy lubią naturalne aktorstwo? Takie autentyczne? Kiedy kule są prawdziwe, bomby są prawdziwe, i trupy są prawdziwe? I sceneria również jest prawdziwa. Choć wszystko świetnie reżyserowane?
Jak Smoleńsk, Sandy Hook czy ... Wojna na Ukrainie?

Może to ty autorze wyciągasz swoje prawdy z Toy-Toyów? Nie, nie robisz tego. Dzisiaj światem zawładnęły książki dla szkolnych dzieci. Gdzie wszystko jest jasne. Proste hasełka wystarczają by ustalić co jest prawdą a ludzie są prowadzeni przez demokratyczne rządy do krainy wiecznej szczęśliwości.

Obrazek użytkownika J z L

08-08-2022 [10:06] - J z L | Link:

To wstrząsające…ale o co chodzi??
od momentu przeczytania tej wiadomości mój świat już nie będzie taki sam a ludzie na których patrzę będą wyglądać inaczej. Ta traumatyczna wiadomość pozostawi swoje piętno w mej psychice do końca życia.. w najbliższym czasie postaram się zorganizować Marsz Równości Śmieciowych Bałwanów.
PiSowcy stali się dzisiaj typowymi łykaczami wielkomedialnej prawdy i nie chcą uwierzyć że zamach w Nicei to fikcja,zamach w Londynie to fikcja,strzelaninie Sandy Hook to fikcja
​Co za ciemniaki

 

Obrazek użytkownika smieciu

08-08-2022 [10:14] - smieciu | Link:

strzelaninie Sandy Hook to fikcja

Gdzie napisałem że to fikcja?

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-08-2022 [10:17] - Tezeusz | Link:

@ Smieć myślowy
"Choć PiSowcy stali się dzisiaj typowymi łykaczami wielkomedialnej prawdy, którym wystarczą najprostsze hasełka i metody to wciąż jest wiele osób, które tak łatwo się na to nie nabierają a i Służby Specjalne nie wróciły do przedszkola"

Twoi POpaprańcy  śmieciowy ruski komuszy kretynku..to nie tylko bandyci, złodzieje, jak pokazują media, ale i zwykli durnie taka V kolumna wrogów Polski na co wskazuje ich zachowanie w UE..Przyjdzie czas rozliczenia za zdradę Polski...

Obrazek użytkownika smieciu

08-08-2022 [10:21] - smieciu | Link:

Typowa odpowiedź tutejszego wyznawcy PiSu. Świetna reklama tego środowiska.

Obrazek użytkownika J z L

08-08-2022 [10:41] - J z L | Link:

Za Tuska łyse konie pod górę nie kombinowały