Śmiecia droga...od "bochatera" do politycznego menela

"Gdybyśmy chcieli go złapać, to by godziny na wolności nie był. Był przydatny".
/Kiszczak o Frasyniuku/ To tyle na temat "liegiendy" pe pe pe Frasyniuka.

Pan Minister Sprawiedliwości o moralnym dnie, które ubliżało Żołnierzom WP: „śmieć”. To najłagodniejsze określenie tej kanalii i nie ma żadnego znaczenia czy to Iksiński czy Frasyniuk

Polski Żołnierzu, pamiętaj, żaden śmieć nie jest w stanie Cię obrazić. Bronisz nas, naszych dzieci, domów, Ojczyzny. Na polskie sądy może nie masz co liczyć, ale na Polaków zawsze. Jesteśmy z Ciebie dumni. Chwała Ci, polski Żołnierzu!
Minister Ziobro pisał  bezosobowo o śmieciu i od razu wszyscy wiedzieli o jakiego śmiecia chodziło. Takie mają skojarzenia ze śmieciem.

Ten wpis to pokłosie skandalicznego wyroku sądu który umorzył postępowanie wobec Frasyniuka za obrażanie Polskich żołnierzy. Niestety tych haniebnych wyroków żadne słowa nie zmienią. Tak to jest gdy w sądach siedzą skorumpowani politycy
Falę komentarzy wywołał wpis na Twitterze ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, w którym ten nazwał Władysława Frasyniuka „śmieciem”.
Pan Minister Ziobro określił tego agenta bardzo łagodnie, bo jak można śmiecia obrazić? - Nazywając go śmieciem
Ten śmieciu ukrywał się w lokalu UB i udawał bohatera. Potem skradł  z Piniorem fundusze solidarności i kupił ciężarówki do swojej firmy.Ten cieć Frasyniuk vel Grzyb to taki sam kacap sprzedajny i sługus komunistów jak Bolek. Tyle w temacie. Gość nie wart aby o nim pisać i mówić. Poziom intelektualny jak u tej tzw. babci Kasi czy tępaka z KODu.
Szkoda że w języku polskim nie ma tak obraźliwego słowa aby porównać tą łachudrę do niego, śmieć to określenie bardzo łagodne w porównaniu do tego ciula

BRAWO PANIE MINISTRZE!

Śmiecie są coraz bardziej niebezpieczne.  Żaden śmieć ani żadna suka, nawet ze złotym łańcuchem na szyi, nie jest w stanie obrazić Polskiego Żołnierza

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

05-08-2022 [17:41] - u2 | Link:

Minister Ziobro pisał  bezosobowo o śmieciu i od razu wszyscy wiedzieli o jakiego śmiecia chodziło. Takie mają skojarzenia ze śmieciem.

Każdy kto próbuje dehumanizować naszych żołnierzy jest ... śmieciem. To są proste sprawy :-)

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

05-08-2022 [17:56] - Siberian Husky Dog | Link:

@u2
Skoro ten degenerat z Wrocławia tak określał naszych żołnierzy, to użycie tego określenia przez Ministra Sprawiedliwości Z Ziobre jest moim zdaniem ok.
Szczujnia TVN24 rzuciła się na pana Ziobre, jak wygłodniałe sępy na żer

Obrazek użytkownika u2

05-08-2022 [17:59] - u2 | Link:

ten degenerat z Wrocławia tak określał naszych żołnierzy

Mają na niego haki nie tylko w SB = KGB, ale i w BND, więc musi ujadać jak mu każą. Widać szkoda mu tego biznesu w Niemczech i nie może się swoim mocodawcom postawić, zawsze był konformistą i sprzedawczykiem :-)

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

05-08-2022 [18:10] - Siberian Husky Dog | Link:

@u2
Śmieć pozostanie śmieciem
Byli w PRL opozycjoniści, których ówczesna telewizja nigdy nie pokazywała, była też grupa koncesjonowanych "opozycjonistów", których wypromowała. Wszyscy z tamtych czasów pamiętają Kuronia, Michnika i tego brodacza w swetrze.
Frasyniuk, to kolejna obok Heni tramwajarki tragikomiczna postać lat 80-tych. "Bochater Solidarności", wzór do naśladowania, a w rzeczywistości cham i prostak.A te "wolne sądy" komusze są takim samym "śmieciem", jak ten bydlak, który polskich żołnierzy nazwał "śmieciami"

Obrazek użytkownika u2

05-08-2022 [18:16] - u2 | Link:

wzór do naśladowania, a w rzeczywistości cham i prostak

To że wybuchnie stan wojenny wiedziałem trochę wcześniej niż czołowi działacze "S", jeden z dygnitarzy ostrzegł mojego ojca, że znajduje się na liście do odstrzału. Zrezygnował w porę z bycia szefem "S" w szkole. Teraz mówi mi, że wiedział iż otaczają go "ormowcy", tak ponad 20-stu ich było :-)

Obrazek użytkownika J z L

05-08-2022 [18:25] - J z L | Link:

Ja jako że miałem sp.Teścia trepa, to o wojnie Jaruzelskiego z Polakami też dużo wcześniej wiedziałem.Jako że na dwa tygodnie przed 13 grudnia został skoszarowany Co nie zdarzało się nigdy przed stanem wojennym

Obrazek użytkownika u2

05-08-2022 [18:30] - u2 | Link:

Z tego co pamietam to było kilka miesięcy przed wojną jaruzelską :-)

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

05-08-2022 [21:51] - Siberian Husky Dog | Link:

Zwykły obszczymur, co spadł na cztery łapy.
Bohaterami to byli powstańcy warszawscy.Frasyniuk w 100 % to żałosny bydlak który kiedyś się sprzedał i umarło w nim sumienie ale ożyje, jak umrze
Frasyniuk, jak wskazuje jego nazwisko, nie ma polskiego pochodzenia. Wiele takich ścierw przywieźli kacapy po II wojnie.

Obrazek użytkownika Pers

05-08-2022 [22:14] - Pers | Link:

@husky
//Frasyniuk, jak wskazuje jego nazwisko, nie ma polskiego pochodzenia.//
A jak ty się nazywasz?
Zrobimy analizę twojego nazwiska.

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-08-2022 [12:59] - Tezeusz | Link:

Bije na głowę
Rus...kiewicz

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

07-08-2022 [17:06] - Siberian Husky Dog | Link:

@ Tezeusz 
Czy warto się kopać z mułem?
Ruskim mułem
8-))))))
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-08-2022 [09:20] - Tomaszek | Link:

Husky Rusky
"Frasyniuk, jak wskazuje jego nazwisko, nie ma polskiego pochodzenia. Wiele takich ścierw przywieźli kacapy po II wojnie.". To nazwisko ukraińskie . Zgodne z kierunkiem migracji UPAdlińców po ll WŚ . Może się wywodzić nawet spośród dobrych ludzi , ale zew krwi wyłazi nawet po pokoleniach . Ziutek z L też nazywał polskich żołnierzy ch...jami i wielu na tym forum mu przyklasnęło . Po co więc to bicie piany , głównie przez trzecie pokolenie UPA .
Nie wasz cyrk , nie pajacujcie .
 

Obrazek użytkownika sake3

07-08-2022 [15:42] - sake3 | Link:

@Tomaszek....Obojętnie jakiego pochodzenia jest Frasyniuk przypomina starą purchawkę.Nasz ,,bohater'' chce się pokazac przed mlodą żoną jaki z niego macho na ulicy,bo tylko tyle jeszcze w tym wieku może.

Obrazek użytkownika Zofia

07-08-2022 [14:23] - Zofia | Link:

Szczujnia TVN24 po to została stworzona aby utrwalać anty polskość w Polakach. Niestety bardzo dobrze się wywiązuje z przydzielonego zadana! A my Polacy mamy swoje hasło "Murem za polskim mundurem"!

Obrazek użytkownika sake3

07-08-2022 [14:33] - sake3 | Link:

@Zofia......Owszem mamy hasło ale czy to wszystko?Przecież mamy więcej szczujni niż TVN24.Są takie szczujnie jak pani Ochojska,jest w tych dniach pan Owsiak ze swoim festiwalem antypolskości z zaproszoną  lejącą krokodyle łzy nad hejtem infantylną paniuśką Kurdej-Szatan.Jest polski oddział Amnesty Internaional protestujący przeciwko granicy między Polską a Białorusią..Są nibypolkie ale antypolskie gnidy w PE Jak Pani myśli po której stronie jest przewaga?

Obrazek użytkownika u2

07-08-2022 [14:41] - u2 | Link:

Owsiak ze swoim festiwalem

Młodzi walą tam drzwiami i oknami, bynajmniej nie słuchać starych pryków, tylko potarzać się w błocie i posłuchać punkowych kapel :-)

PS. A że stare pryki hejtują ? Wiedzą, że hejtowanie teraz modne i trzeba je zaszczepiać wśród młodych, bo tylko młodzi mają siłę, której brakuje starym prykom. Przykładowo na występach gościnnych była ofiara terroru kaczystowskiego niejaka "kurde szatanica" oraz eksterminator biblii niejaki "nerwal". Kurde szatanica przedstawia się jako ofiara terorru. Nerwal kiedy znalazł dawce szpiku, znowu nadaje na kościół i chce go eksterminować za pomocą szatanicy.

kurde szatanica :
https://niezalezna.pl/452810-k...

nerwal :
https://niezalezna.pl/452837-p...

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

07-08-2022 [17:05] - Siberian Husky Dog | Link:

@ Zofia

Prawda już dawno temu została ustalona i żadne fakty tego nie zmienią

Kolenda-Zaleska
Fakty -TVN24.

Obrazek użytkownika J z L

05-08-2022 [18:31] - J z L | Link:

Frasyniuk SB-ecki  buc i kapuś.
Pamietajmy - żaden śmieć nie jest w stanie obrazić honoru, ani dobrego imienia żadnego polskiego żołnierza. Śmieć musiałby mieć sam najpierw honor i dobre imię, ale skoro sam jest to tylko śmieć to wszystko jasne

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

05-08-2022 [21:53] - Siberian Husky Dog | Link:

Tak jak Wałęsa, Michnik, Moczulski, Krzywonos i cała reszta bojowców na pasku ludzi honoru. Doborowe towarzystwo jego mać

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-08-2022 [10:50] - Tomaszek | Link:

O sobie piszesz ?

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-08-2022 [11:36] - Tomaszek | Link:

Ziutek z L
O sobie piszesz ? 
 

Obrazek użytkownika sake3

05-08-2022 [19:19] - sake3 | Link:

A dlaczego aż tak się dziwimy czy oburzamy zachowaniem Frasyniuka czy innych ,,legend'' ,Solidarności''? Sporzadzono sondaż w sprawie bezprawnie blokowanych funduszy dla Polski. Pod pretekstem ochrony praworządności następują żądania UE podporządkowania, faktycznego anulowania Kontytucji,demontażu instytucji i procedur demokratycznych w celu uznania dyktatu UE. W sondazu aż 29% respndentów opowiedziała się za rezygnacją z części niepodległości, 46% było na nie,,25% odpowiedziało ,,nie mam zdania''.Czyli aż 1/3 Polaków z całkowitą świadomością jest gotowa sprzedać Polskę.Czyli tala liczba Polaków nie jest Polską zainteresowana,więc nic dziwnego że dla nich wojsko czy pogranicznicy to śmiecie.Praca takich gnid jak Ochojska czy Kurdej -Szatan daje efekty.Nie ma szacunku do munduru,bo opozycja w celu zdobycia władzy by stać się landzikiem Niemiec gra wojskiem,a suweren bezrefleksyjnie wpisuje się w te działania. Ale nazwanie Frasyniuka prawdziwie to potwarz,zaś nazywanie polskiego wojska smieciami przyjmowane ze zrozumieniem.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

06-08-2022 [12:08] - AŁTORYDET | Link:

Warto pamiętać, że pierwszym przywódcą Dolnośląskiej Solidarności, był Jerzy Piórkowski. Do marca 1981 roku. Był "partyjny", ale cieszył się powszechnym szacunkiem. Zrezygnował, bo SB szykanowała jego żonę. Wielokrotne pobicia, wtargnięcie do mieszkania, pobicie, oszołomienie gazem i zamknięcie w skrzyni tapczanu. Groźby, że wsadzą ją za"manko" (pracowała w sklepie). Do tego zastraszanie dzieci... "S" go nie obroniła.... W tym czasie Barbara Labuda ("zaprzyjaźniona" z Frasyniukiem), wraz Modzelewskim (pracował wtedy na UWr), objeżdżali zakłady pracy i agitowali za przyszłym "bochaterem narodowym". No i ta cudowna koincydencja działań SB i "komandosów", wyniosła Władzia na szczyt dolnośląskiej "S". Potem było jeszcze ciekawiej...

Obrazek użytkownika Jan1797

07-08-2022 [16:32] - Jan1797 | Link:

Dobrze napisane,
Ciekawy jestem odpowiedzi pracowników wrocławskiego ośrodka telewizyjnego TVP na proste pytanie; kim był Jerzy Piórkowski? Podaruję w zamian dużo młodszą ciekawostkę z serii; "Drzewiej bywało, dzisiaj się dziwią". Jest 2007 rok: "Jarosław Kaczyński pomaga w inwestycjach na Górnym Śląsku Ihorowi Kołomojskiemu, właścicielowi ukraińskiej grupy Prywatbanku – dowiedział się „Wprost".... Na urzędnikach nie zrobił wrażenia podpis Kaczyńskiego pod ofertą Stalmagu...... W resorcie skarbu szybko się zorientowano, że reprezentujący Kołomojskiego Kaczyński to były płetwonurek wojskowy, 14 lat młodszy od szefa rządu RP.... W prasie pojawiły się wtedy tytuły: „Dorn zdymisjonował Jarosława Kaczyńskiego". Jest tego więcej, warto czytać; https://www.wprost.pl/tygodnik...

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

07-08-2022 [16:59] - Siberian Husky Dog | Link:

@ AŁTORYDET 
Dzieki za uzupelnienie mojej wiedzy