W USA prawo do noszenia broni jest niezbywalne

Dzisiaj Sąd Najwyższy (Supreme Court) podtrzymał  prawo wynikające z Drugiej Poprawki Konstytucji USA do posiadania i noszenia broni, obalając nowojorskie prawo, które skutecznie zabraniało obywatelowi noszenia broni poza domem
Sąd Najwyższy orzekł stosunkiem glosow 6-3, że prawo nowojorskie jest niezgodne z konstytucją, ponieważ bezsprzecznie narusza  prawa obywateli wynikające z Drugiej i Czternastej Poprawki Konstytucji
W Sądzie Najwyższym USA od 1869 roku pracuję tylko dziewięciu sędziów
Jak widać sędziowie w USA nie ulegają emocjom ani przemówieniom. Rządzą prawem bezstronnie i bez potrzeby przeprowadzania sondażu przez funkcjonariuszy politycznych różnych gazet czy telewizji
Republikanie i niezależni muszą nosić broń, aby chronić się przed lewicowymi "demokratami"

Jak wygląda sklep z bronią w USA?

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

23-06-2022 [23:27] - Chatar Leon | Link:

Wszystko fajnie, poza tym, że filmik w jakimś stanie lewacko niewolniczym kręcony, bo ludzie w jakichś maskach występują. Nie do pomyślenia w Texasie lub na Florydzie wśród ludzi wolnych.

Obrazek użytkownika u2

23-06-2022 [23:52] - u2 | Link:

Nie do pomyślenia w Texasie lub na Florydzie

Fatalna postawa strzelecka, nie uczyli w szkole o trzeciej zasadzie Newtona :-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

24-06-2022 [02:32] - jazgdyni | Link:

Cześć Husky

Nie chcę u nas prawa do noszenia broni. Po prostu wszystkim nie ufam. Nie wyobrażam sobie takiego Sławomira Nitrasa, czy Klaudię Jachirę nawet z małym pistolecikiem.

Ale chcę mieć broń pod ręką, tuż, tuż - w najbliższej zbrojowni, o której wiedzą wszyscy sąsiedzi i jak wróg zagrozi, to będzie wydawana każdemu dorosłemu (16 lat plus) i zdolnemu do obrony.

Serdeczności

Obrazek użytkownika Es

24-06-2022 [09:02] - Es | Link:

Jeśli nitras czy jahira zechcą zamachać tym nawet małym pistolecikiem, to będzie jedno czy drugie miało pewność, że ktoś zamacha w jego stronę również. I być może pistolecikiem większym. A wtedy rura zmięknie.
Panie to co pan mówisz,to typowy sposób myślenia zahukanego ćwoka. Polakom nie można pozwolić na nic, bo są nieodpowiedzialni, bo wszystko na pewno skończy się jakąś katastrofą, armagedonem. I tak już od Bismarcka a na rządach brukselskiej mafii skończywszy . polacy mogą mniej . A na pewno nie mogą stanowić o sobie, nie mogą wprowadzać swojego prawa, nie mogą mieć elektrowni jądrowej bo jak nic wybuchnie . Typowe efekty niemieckiego prania mózgów. 
 

Obrazek użytkownika juur

24-06-2022 [09:16] - juur | Link:

Czerwoni od zawsze chcą by uwierzono, że bez nich nie potrafimy samodzielnie oddychać, że są tymi mądrzejszymi, którzy wiedzą co dla kogo jest dobre i co komu wolno....
Każdy przejaw niezależności/wolności w jakimkolwiek obszarze jest zagrożeniem dla nowego ładu....

Obrazek użytkownika jazgdyni

25-06-2022 [06:51] - jazgdyni | Link:

Polakom nie można pozwolić na nic, bo są nieodpowiedzialni

Czytając pańskie "kulturalne" wypowiedzi mam 100% pewność, że tacy jak pan plus broń, to tragedia murowana. To właśnie ze względu na takie osobniki, które wysypują gnój przed Sejmem, czy prywatnym domem Jarosława Kaczyńskiego długo jeszcze dostępu do broni nie będzie.
Może już pańskie dzieci wyprowadzą się od ojca, który nie chce wyjść zza stodoły, bo będą miały go dosyć. Z chamem trudno wytrzymać. I jeszcze mu dać karabin? To dopiero by rządził wioską.

Obrazek użytkownika Tomaszek

24-06-2022 [10:33] - Tomaszek | Link:

JzG
Nic prostszego , pietruszki w internecie nie kupisz , ale coś takiego  , tak . https://www.militaria.pl/piett... . Trochę rzeczy koniecznych do obsługi i materiałów exploatacyjnych , trochę zapasowych i masz siłę ognia Buffalo Billa . W porównaniu z taką tetetką czy p64 to armata . i to legalnie i w domu .

Obrazek użytkownika u2

24-06-2022 [12:14] - u2 | Link:

Nie wyobrażam sobie takiego Sławomira Nitrasa, czy Klaudię Jachirę nawet z małym pistolecikiem.

E tam. Taki Cezary G. załatwił pozwolenie na broń po znajomości i włos mu z głowy za ten wałek nie spadł. No, ale skoro obowiązuje doktryna Neumana to czemu tu się dziwić :-)

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

24-06-2022 [10:04] - Kazimierz Kozio... | Link:

na szczęście Bóg nie zabronił używania kamieni po zabójstwie Abla przez Kaina w przeciwnym wypadku biedny Dawid byłby bezbronny wobec Goliata.

mentalność niewolników to coś co stalin zaplanował dla mieszkańcow priwislienskiej obłasti. kolejne warszawskie rżady sowieckich i brukselskich kamaryli tylko doskonalily tę ulomność narodu przeznaczonego do rozmemłania. operacja rozbrojenia narodu przy wydatnej pomocy pożytecznych idiotów medialnych, tudzież blogerow miłosników ciepłej wody i swiętego spokoju nie zostanie odwrócona dopóki nie wymrze pokolenie niewolniow i ich potomków mentalnych
 

Obrazek użytkownika juur

24-06-2022 [10:27] - juur | Link:

Czasami wygląda to nawet zabawnie jak przeciwnicy/lewacy prawa do posiadania broni dowodzą, iż wzrośnie przestępczość w domyśle oznacza to ogromne kolejki przestępców, starających się o pozwolenie na broń z racji swojej profesji... Głupiej chyba się nie da?

Obrazek użytkownika jazgdyni

25-06-2022 [06:55] - jazgdyni | Link:

Co jest gorsze? Mentalność niewolników, czy mentalność głupców?

Ps. Dlaczego tyle mężczyzn każdego roku tonie w morzu i jeziorach? Dlaczego ciągle jeszcze tyle jeździ po pijaku zabijając ludzi? Ludzi nazywanych niewolnikami. 
 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

24-06-2022 [12:58] - Chatar Leon | Link:

Każdy w Polsce może posiadać bez żadnego pozwolenia broń czarnoprochową. Teoretycznie trzeba sobie wyrobić kartę posiadacza broni, którą po prostu wydają na nasz wniosek. Wypadki są bardzo rzadkie.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

24-06-2022 [14:15] - Kazimierz Kozio... | Link:

Jak to zrobić żeby pijani kierowcy nie zabijali już nigdy trzeźwych kierowców? Nic prostszego - zabronić prowadzenia samochodu trzeźwym :-)
Analogia wcale nie jest oderwana od rzeczywistości bo każdy samochod jest potencjalnie zabójczą bronią.
Taka to właśnie logika rządzi lewackimi neurotykami odmawiającymi prawa do posiadania i noszenia broni uczciwym obywatelom.
Wszelkie wykręty że przeciez w Polsce jakos można sobie załatwic pozwolenie np. udając strzelca sportowego, albo kupując jakiś kolekcjonerski substytut czy broń czarnoprochową służą usprawiedliwianiu odmowy obywatelowi naturalnego prawa do samoobrony. 
Skandalem jest że polski żołniez-emeryt przeniesiony do rezerwy, jak każdy cywil, też nie ma prawa do posiadania broni. 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

24-06-2022 [15:30] - Chatar Leon | Link:

Akurat mój argument z bronią czarnoprochową, której posiadacze bynajmniej nie dokonują non stop seryjnych zabójstw, jest argumentem ZA prawem do posiadania broni.