Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi

Co Wam to zdjęcie przypomina? Mnie przypomina Powstanie Warszawskie, a te ukraińskie dzieci być może za chwilę, jak tamte, pójdą z koktajlem na ruskie czołgi. One już wiedzą, że nakazem chwili jest obrona Ojczyzny, że za jej Wolność, być może nawet zginą. Tak jak tamte, warszawskie, krwi szczędzić nie będą. 
Ja podobne sytuacje widziałam jeszcze przed obecną agresją Rosji - w Donbasie. Widziałam jak mały chłopczyk który czołgając się ofiarnie niósł w plecaku ojcu do okopu posiłek ... i nagle, ruski snajper roztrzaskał tę małą główkę. Ale za chwilę z mojej ręki, łeb ruska zmienił się w krwawą galaretę. Strzał był trudny, Cel daleko ok. 1,5 km. ale Jurek mój pomocnik wystawił mi łotra doskonale. Inni żołnierze Azow na ten widok wyskoczyli z okopu do ataku - niewielu orków zdążyło uciec, a ja odstrzeliłam jeszcze jednego oficera. Okropności tej wojny sięgnęły zenitu. Zabić czy zgwałcić dziecko, to dla ruskiej dziczy pikuś.

Kiedyś oglądałam kolekcję obrazów Goi pod takim właśnie tytułem: "Okropności Wojny". I kiedy kładę dzisiaj na stole fotografie z wojny na Ukrainie, to myślę, że nawet Goya nie widział i nie wyobrażał sobie tak bestialskiego ruskiego okrucieństwa. Najohydniejsze jest coś innego w temacie wojny na Ukrainie: Mimo tych ruskich zbrodni i zniszczeń, są kraje które chcą zmusić Ukrainę do kapitulacji, chcą dalej podlizywać się zbrodniarzom za krwawą kasę. Ukraińcy, jak Tusk czy Niemcy, mają oddać część Ojczyzny i paść na kolana oraz ucałować carską rękę, zobaczcie TUTAJ - jak wszystkie putinowskie przydupasy. Myślę, że przyzwoici ludzie w Europie nie podpiszą się pod taką hańbą - i razem dobijemy ruskiego gada.


Na koniec coś śmiesznego, UWAGA: ruski cieć bez majtek Ramzan Kadyrow grozi Polsce! Nie no, Żirinowski przynajmniej nie straszył gołą dupą a dziurą w Warszawie. A ten cieć straszy swoją dziurą w dupie. Spoko, tu wystarczy osikowy kołek (Biedronia nie polecę) i będą wiać za Ural.

Dziękuję za uwagę

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-05-2022 [14:40] - Ula Ujejska | Link:

Anulu 
No to już wiemy dlaczego chodzisz bez majtek 😁😁😁 Ciekawe czy twoi adoratorzy wiedzą że się golisz i używasz męskiej wody po goleniu? A w temacie notki wsiowy głupku, jak zwykle nie masz nic do powiedzenia.
Won za Don ruska kanalio!

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-05-2022 [15:11] - Pani Anna | Link:

Ujejska
Pewnie, że się gole. Kobiety to robia, wiesz? 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-05-2022 [14:22] - rolnik z mazur | Link:

@ UJejska
jaka ty jesteś patriotka to ja nie wiem. Sama wiesz. Polska to raczej sądzę, ze wątpię. Nie wątpię, ze są i przyjaźni Polsce Ukraińcy ale są i tacy że i wolynka pachną.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-05-2022 [14:32] - Ula Ujejska | Link:

rolnik z mazur
Ty nie zaczepiasz tutaj tylko rusko niemieckich piesków, często ich nawet wspierasz, a kogo atakujesz? .... więc wnioski narzucają się same. Ja nie mam żadnych wątpliwości z kim mam do czynienia. Pisałam ci nie raz.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-05-2022 [15:05] - rolnik z mazur | Link:

@ UJejska
jaka ty jesteś patriotka to ja nie wiem. Sama wiesz. Polska to raczej sądzę, ze wątpię. Nie wątpię, ze są i przyjaźni Polsce Ukraińcy ale są i tacy że i wolynka pachną.

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-05-2022 [14:00] - Pani Anna | Link:

Na ochotnika to ty Ujejska mógłas przejść przez burdele w dwóch państwach, bo siłą by cię przecież nikt nie brał. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-05-2022 [18:58] - Ula Ujejska | Link:

Anulu
I znów się cieciu zaorałaś. Tylko zdegenerowanej dziwce, praca kobiety w wojsku kojarzy się z burdelem.
Won za Don ruska świnio! Takim padalcom jak ty - pluję w ryj! A teraz, kanalio idź się mamusi pożal. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-05-2022 [14:12] - Pani Anna | Link:

Ujejska, siadaj tą swoją stara dupa na miotłę ( o ile jeszcze możesz ) i won na lysa polanę dzieci straszyć. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-05-2022 [14:14] - Ula Ujejska | Link:

Anulu
Ruska świnio, ile razy mam ci napluć w ryj żebyś zrozumiała co do ciebie piszę? Lubisz to?

Obrazek użytkownika sake3

27-05-2022 [16:01] - sake3 | Link:

Nie chce się wierzyć,że dyskusja na tak poważny problem została sprowadzona na niesłychanie skandaliczny a wręcz żenujący poziom. Pani Urszulo proszę powściągnąć swoje emocje i samemu też nie narażać się na insynuacje o pracy w burdelach i inne wyzwiska.Niewiarygodne że ocena wojny gdzie już zginęło tylu ludzi,tyle kobiet i dzieci straciło swoją godność a wszyscy dobytek i domy. dzieci swoje dzieciństwo sprowadza się do tak haniebnej dyskusji.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-05-2022 [17:08] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Niestety, ruskie i niemieckie dziwki ze wszystkiego co ich w dupy parzy zrobią chlew. To taki rusko niemiecki imperatyw. Ale przy okazji się obnażają doszczętnie. Pomyśl przez chwilę, z czym się ruskiej dziwce może kojarzyć praca kobiety w wojsku?... wyłącznie z burdelem! Na nic innego nie stać ruskich cieci, oceniają innych wyłącznie na podstawie własnych przeżyć i doświadczeń. Spróbuj się przeciwstawić, to usłyszysz że jesteś głupia albo tak ja, coś gorszego.

Obrazek użytkownika sake3

27-05-2022 [17:23] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska.......Więc proszę się nie przeciwstawiać , nie prowokować,po prostu olać i robić swoje.

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-05-2022 [19:03] - Pani Anna | Link:

Ujejska
Głodnemu chleb na myśli "ochotniczko" 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-05-2022 [19:15] - Ula Ujejska | Link:

Anulu
//Głodnemu chleb na myśli//
Mało ci ruski cieciu? To nie ja tu zagrałam rolę dziwki tylko Ty - post wyżej.  I znów się zaorałaś idiotko.

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-05-2022 [19:15] - Pani Anna | Link:

Ujejska
Z czytaniem u ciebie krucho. A w tych dwóch armiach to mogłaś czyścić wychodki.  Nikt nie mówi,  że nie.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-05-2022 [19:23] - Ula Ujejska | Link:

Anulu
No OK pozostały ci wychodki jako ostatni argument 😁😁😁  Za to ty Anulu, wolałabyś dawać dupy, bo z tym tylko kojarzy ci się praca kobiety w wojsku Tak myślą zdegenerowane dziwki.
Zaorana..

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-05-2022 [19:25] - Pani Anna | Link:

Ujejska
Tylko Ty twierdzisz, że jesteś kobietą.  Nikt tego nie potwierdza. A dupy to ty dajesz na każdym kroku, armia ci do tego niepotrzebna.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-05-2022 [20:14] - Ula Ujejska | Link:

Anulu
Tobie ruski cieciu miałby ktoś coś potwierdzać? ... ciebie olewają tutaj niemal wszyscy, no w najlepszym przypadku kpią tylko. JA TU JESTEM OD POCZĄTKU. Brałam udział w wielu akcjach śp. Jerzego Targalskiego w realu, więc nic nie muszę im potwierdzać - znają mnie. Mogę śmiało powiedzieć że tworzyłam wraz z innymi tę stronę. Natomiast ty cieciu bez majtek, przynosisz tu tylko swoje kompleksy i puszczasz bąki.
Pa. Polska Pani ma lepsze zajęcia niż użeranie się z wsiowym głupkiem

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-05-2022 [20:41] - Pani Anna | Link:

Ujejska
Nikt nie jest tu większą idiotka od ciebie. No cóż,  Bolek Wałęsa TEŻ  był od początku...  Jaka " Polska pani ", taka Polska właśnie.  Niestety, idiotko. Idź postrzelaj z procy.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

27-05-2022 [20:42] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Mogę śmiało powiedzieć że tworzyłam wraz z innymi tę stronę. "
Ciemnotę wciskać to możesz tezeuszkowi, sake i im podobnym pisiorom.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-05-2022 [20:46] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
Przestań wąchać ruską dupę a zobaczysz więcej i poczujesz ulgę. 😁

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-05-2022 [02:47] - wielkopolskizdzichu | Link:

gosiu!
twój ograniczony do dwóch zwrotów  "repertuar" związany z wąchaniem czyjegoś zadka, oraz waleniem prętem po klatce wyraźnie wskazuje iż dzieciństwo twe, nie należało do szczęśliwych. Współczuję i rozumiem twą potrzebę dorabiania sobie legend. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-05-2022 [07:57] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
Mój "repertuar" jest znacznie większy, każda moja notka to w skrócie taki pręt, do walenia w klatkę w której siedzisz. Aportujesz wtedy jak reszta rusko niemieckich dziwek. Z braku merytorycznych argumentów na temat notki, czepiacie się bodaj przecinka i  robicie chlew. Typowa ruska dzicz która nawąchała się ruskiej dupy. 
Kumasz?

Obrazek użytkownika Pers

27-05-2022 [14:10] - Pers | Link:

Pani Anna
Niektórzy weterani wojenni są ociemniali.

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-05-2022 [17:08] - Tezeusz | Link:

@Pers
"Niektórzy weterani wojenni są ociemniali."

Piszesz o sobie ? i dodaj ...umyslowo tak po sowiecku..

Obrazek użytkownika radziwil

27-05-2022 [14:09] - radziwil | Link:

@@@Na Ukrainie już zginęły dzieci .Nie słyszę jakoś skowytu Piekarskiej. Gdzie Ochojska i Ostaszewska z Kotem w butach? Joński z pizzą GDZIE SA DZIECI Z KIJOWA I Z LWOWA

Obrazek użytkownika sake3

27-05-2022 [16:23] - sake3 | Link:

@radziwiłł.....I nie usłyszy Pan zapytania od Ochojskiej czy Piekarskiej ani od Olejnik która ta wojowała w swoim programiku o szukanie dzieci z Michałowa.Za to z pwnością będą szukały ,,drugiego dna''w sprawie pobicia przez bialoruskich pograniczników migrantów z Kuby by móc oskarżyć państwo polskie.O dzieci ukraińskie nikt się nie zapyta bo to ,,niesłuszne dzieci''.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-05-2022 [08:00] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Te same idiotki domagają się prawa do zabijania dzieci na życzenie.

Obrazek użytkownika angela

27-05-2022 [20:04] - angela | Link:

To Pers nadal smrodzi na NB  podwórku???
Myślałam ze agentow obcych panstw, którzy jawnie sieją propagande wroga, szybko zamykają. 
Czyzby wypocin Persa nie traktowali powaznie?

Obrazek użytkownika Pers

27-05-2022 [20:10] - Pers | Link:

@andżelka
//Czyzby wypocin Persa nie traktowali powaznie?//
Bardzo poważnie traktują. Przesyłam do ABW wszystkie "wypociny" :)
A jakbym zapomniał to ścierwousz przesyła codzienne raporty.

Obrazek użytkownika J z L

27-05-2022 [21:13] - J z L | Link:

pam..pers
​ciebie matole wcześniej czy później i tak zamkną.Módl się tylko aby wcześniej ktoś ci łba nie upierdolił ruska parszywa onuco

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-05-2022 [07:38] - Tezeusz | Link:

@ Pam pers chamski rusofilu
Ja na ciebie nie donoszę - bo się tobą po prostu brzydzę, wolę pokazywać publicznie kim jesteś z pryzmatu twoich wypowiedzi, i tak będzie, co do informowania ABW czynią to inni i to skutecznie, jak sam pisze oficjalnie Opara na portalu NEon24. Co do ABW działa, jak pokazuje życie, bardzo skutecznie a jak w stosunku do NEonka i jego blogerów antypolskich czas pokaże.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-05-2022 [08:02] - Ula Ujejska | Link:

Pers
Nie pochlebiaj sobie. To że czasem ktoś ci napisze to czy owo w odpowiedzi na twoje bzdety, świadczy tylko o naszym poczuciu humoru. Kpią z ciebie totalnie.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-05-2022 [20:39] - Ula Ujejska | Link:

Angela
No nie zauważyłam aby ktoś tu Persa traktował poważnie - kpią z niego jak i z paru innych persowatych 😁

Obrazek użytkownika angela

28-05-2022 [09:43] - angela | Link:

ULA. Sam się szmaci na swoje wlasne życzenie.   Takich dyrdymałów w obronie ruskiej dziczy, sami ruscy mordercy by nie wymyślili. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-05-2022 [09:48] - Ula Ujejska | Link:

Angela
No dokładnie tak jest. I jeszcze jest z tego dumny - typowa ruska dzicz.

Strony