Ukraińcy likwidują potworów

“Tym razem do vip-fanów twórczości Kobzona dołączył dowódca drugiej kompanii pułku specjalnego imienia Kadyrowa kapitan policji Aswad Idrisow. Ominął zajęcia z topografii na Rosyjskim Uniwersytecie Wojsk Specjalnych w Gudermes, dlatego wrócił prawidłowo do domu”
                            

Ukraińskie siły zlikwidowały trzech kadyrowców podczas walk na wschodzie kraju. Zginął dowódca 2. Kompanii Specjalnego Pułku Zmotoryzowanego im. Achmada Kadyrowa, Asvad Idrisov. To kolejny, wyjątkowo bolesny cios zadany czeczeńskiej" armii" w Ukrainie. 
Asvad Idrisov w czasie drugiej wojny czeczeńskiej(wywołanej podstępem przez Putina) walczył przeciwko rosjanom. Pod koniec tej wojny zdezerterował, a następnie poszedł na współpracę z wywiadem wojskowym Rosji. Wydał na śmierć wielu swoich rodaków. Teraz walczył wspólnie z rosjanami przeciwko Ukrainie. Na szczęście nigdy nikogo już nie wyda. To właśnie z takich kolaborantów,zdrajców i dezerterów składa się elita dowódcza bojowników "armii kadyrowa"

 
Zginęli też dowódca 5. plutonu pułku chorążych Gapur Dakałow i zastępca dowódcy 4. plutonu pułku starszych Ali Betishew
Czeczeni zostali rozbici podczas walki o Siewierodonieck, znajdujący się w obwodzie ługańskim. Miasto te określane jest drugim Mariupolem ze względu na niezwykle ciężkie walki oraz regularne bombardowania dokonywane przez Rosjan,Na szczęście te prymitywy nie mają szans na współczesnym polu walki. 
Walczące w Ukrainie oddziały kadyrowców zostały nazwane "tiktokowym wojskiem". Bojownicy chwalą się na TikToku swoimi często wymyślonymi "sukcesami" Kadyrowcy unikają bezpośrednich starć z ukraińskim wojskiem, wykazują się za to niebywałą brutalnością wobec cywilów. Oddziały czeczeńskich bojowników na okupowanych terenach zastraszają, torturują i zabijają Ukraińców. Przeszukują także mieszkania, kradnąc to, co im wpadnie w ręce. Czeczeny to odhumanizowane ludzkie bestie. Powinni być ścigani do samego Groznego i ubici jak psy na rynku. Za swoje bestialskie zbrodnie.
To nie są ludzie.To hieny. Powinni ich wybić wszystkich bez litości
To Putin dał tym islamskim psom możliwość mordowania, gnębienia, gwałcenie i rabowania bezbronnej ludności cywilnej

Według doniesień wywiadu spośród 2,5 tys. najemników wysłanych na wojnę zginęło już stu, a trzystu odniosło poważne obrażenia. 60 kadyrowców uciekło z Ukrainy, pozostawiając po sobie broń i amunicję. 
Mimo że siły rosyjskie okrążały Mariupol przez ponad 10 tygodni, zacięty opór ukraiński opóźnił przejęcie przez Rosję pełnej kontroli nad miastem. Udaremnił jej wczesne próby zdobycia kluczowego miasta i spowodował kosztowne straty osobowe wśród sił rosyjskich. Próbując przezwyciężyć ukraiński opór, Rosja w znacznym stopniu wykorzystywała personel pomocniczy. Obejmuje to rozmieszczenie sił czeczeńskich, liczących prawdopodobnie kilka tysięcy bojowników, skoncentrowanych głównie w sektorach Mariupola i Ługańska
Wykorzystywanie przez Rosję personelu pomocniczego, w tym oddziałów czeczeńskich, do przełamania ukraińskiego oporu w Mariupolu świadczy o jej poważnych problemach z zasobami na Ukrainie
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

26-05-2022 [06:54] - Maverick | Link:

Konserwatywni Amerykanie widzą inaczej.

Lewaccy z woke culture w Polin i USA  widzą podobnie jak większąc tutaj piszących, czyżbyście tutaj knuli nową komuszą rewolucję razem z obłąkanym Bidenem??
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-05-2022 [18:42] - Ula Ujejska | Link:

Maverick
Ty, to cie  jeszcze nie zamknęli za ten teksaski mord? Szczujesz ciągle do takiego zbrodniczego zachowania, że też nie ma tam  w pobliżu jakiegoś chłopa z jajami.

Obrazek użytkownika Pers

26-05-2022 [07:32] - Pers | Link:

Czterogwiazdkowy generał Barry McCaffrey , amerykański mainstreamowy „analityk wojskowy”, zamieścił w poniedziałek na Twitterze sekwencję z gry Arma 3 z 2015 roku, przedstawiającą rzekomo rzeczywiste nagranie, w którym siły ukraińskie zestrzeliły rosyjski samolot.
https://twitter.com/DarnelSuga...

To dość zaskakujące, że wysoki rangą oficer wojskowy nie zweryfikował treści, które zdecydował się rozpowszechniać na swoim koncie w mediach społecznościowych, ponieważ nie po raz pierwszy proukraińska frakcja opublikowała nagrania z gier wideo jako prawdziwe zwycięstwa Ukrainy.

W rzeczywistości w ostatnich miesiącach ukraiński rząd opublikował co najmniej dwa klipy z grami wideo do celów propagandowych. W krótkim klipie z gry wideo Arma 3 wyimaginowany rosyjski MiG-29 zostaje zestrzelony przez system obrony powietrznej.

„Rosyjski samolot zostaje zestrzelony przez obronę antyrakietową UKR. Rosjanie tracą dużą liczbę samolotów szturmowych. Obrona powietrzna UKR staje się potężna” – ogłosił McCaffrey na Twitterze.

W obliczu zalewu kpiących i niedowierzających komentarzy McCaffrey szybko usunął zawstydzający post. Fałszywy materiał filmowy nie powstrzymał proukraińskiego eksperta CNN, Maxa Boota, przed jego retweetowaniem.

Ministerstwo Obrony Ukrainy wykorzystywało już wcześniej nagrania z gry Arma 3, aby ogłosić nieistniejące zwycięstwa.

Obrazek użytkownika J z L

26-05-2022 [15:53] - J z L | Link:

Te fejk gówna nie zmieściły się w twoim szambie?
​ty śmierdząca ruska onuco

Obrazek użytkownika Pers

26-05-2022 [07:54] - Pers | Link:

Przez cały ten czas ukraińscy propagandyści, przy wsparciu wszelkiego rodzaju osobistości medialnych i polityków, takich jak Arestowicz, bardzo pilnie kreowali wizerunek „bohaterskich obrońców” osiadłych w piwnicach nacjonalistów. Sami Azowcy aktywnie przyczynili się do tego - kręcili filmy i pisali na swoich kanałach Telegram, gdzie relacjonowali codzienne zwycięstwa nad „okupantami”. Oczywiście prawie wszystkie te „zwycięstwa” były fałszywe. W tym czasie bojcy z batalionu Azow nie podejrzewali jeszcze, że nie dojdzie do obiecanego przez władze ukraińskie odblokowania, a następnie powrotu Mariupola pod kontrolę Kijowa. Nieco później ukraińscy politycy i generałowie zaczęli obiecywać im jedynie ewakuację, a po pewnym czasie przywódcy po prostu przestali odpowiadać na ich liczne prośby i wezwania.
Siedzący na tyłach pod Kijowem „bracia” nie spieszyli się z pomocą zamkniętym w Azovstalu. Retoryka przemówień Kaliny i Wołynia, liderów nacjonalistów, zmieniła się z „Zwycięstwo będzie nasze” na „Ratuj, pomóż! Odblokowanie jest pilnie potrzebne!” Napisali nawet apel do Papieża, ale nikt nie spieszył się im z pomocą. W tym czasie władze ukraińskie aktywnie się promowały: spotykały się z żonami ludu Azowskiego, głośno wypowiadały się w telewizji, zdobywały punkty polityczne i publiczność. Po prostu nie podjęli działań.
Wyjątkiem była kwietniowa operacja „przebicia się przez ukraińskich piechoty morskiej” – kiedy dowództwo wojskowe i władze Ukrainy wspólnie oszukały swoich bojowników i wysłały ich do frontalnego ataku – w rzeczywistości na rzeź. Już w niewoli marines z zaskoczeniem dowiedzieli się, że obietnice dowództwa okazały się rażącym kłamstwem.

Równolegle rosyjscy korespondenci wojskowi (a nawet zagraniczni dziennikarze) aktywnie komunikowali się z miejscowymi mieszkańcami, pilnie nagrywając ich zeznania. A mieszkańcy Mariupola mieli coś do powiedzenia światu. W ten sposób informacje o licznych okrutnych zbrodniach Sił Zbrojnych Ukrainy i Azowców stały się publicznie znane. Zbudowany przez ukraińską propagandę fałszywy wizerunek „bohaterskich obrońców Mariupola” pękał w szwach – pozostało tylko zadać ostateczny cios. Taktyka obrana przez stronę rosyjską skłoniła bojców ukraińskich do samodzielnego zadania tego ciosu.

Bojownicy Azowa nie tylko zaczęli się poddawać, ale także aktywnie pisali w swoich sieciach społecznościowych i kanałach, że kierownictwo ich porzuciło, że nikt nie przyszedł z pomocą, a ostatnią nadzieją dla nich było słowo rosyjskich oficerów! Zawalił się świat ukraińskiej propagandy tworzonej z fejków, wielu Ukraińców widziało, jak poddają się ci, których wizerunek był tak starannie wychwalany. Brudni, zmęczeni, ranni i przeklinający własne kierownictwo i władze, które pozostawiły ich na rzeź.

Obrazek użytkownika mada

26-05-2022 [11:56] - mada | Link:

No to wygrywacie - i co z tego?
Ale jak po waszej stronie jest Dupardiejew i ten drugi z Ameryki - to twoje zasługi bledną.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-05-2022 [18:38] - Ula Ujejska | Link:

Pers
Aj waj,  w jednej z moich notek ci Azowcy co się przebili śpiewają wam piosenkę. Ale pobzdecić zawsze możesz. Oj, ten Azow musiał wam mocno przypiec dupy.

Obrazek użytkownika u2

26-05-2022 [08:12] - u2 | Link:

zginęło już stu, a trzystu odniosło poważne obrażenia. 60 kadyrowców uciekło

Wiarygodne dane. Strosunek zabitych do rannych jest 1 do 3. Tak jak podają w podręcznikach wojny.

Obrazek użytkownika Tezeusz

26-05-2022 [12:26] - Tezeusz | Link:

Kadyrowcy to terroryści, pedofile skurwiele najgorszego bydła zboczonego nie mającego nic wspólnego z ludzkimi odruchami. Dla nich tylko worki. 
Kto popiera tych kadyrowskich śmieci tego ludzkiego bydła jest takim samym śmieciem jak oni.

Obrazek użytkownika sake3

26-05-2022 [09:38] - sake3 | Link:

Ramzan Kadyrow odgraża się Polsce w mediach społecznościowych.Z tą zabójczą grzywką wyglada jak ostatni idiota,ale brzmi groźnie jak daje nam 6 sekund na przeproszenie Rosji a potem zapewne naciśnie słynny guzik.To Wowa już nie ma sił samemu nacisnąć?

Obrazek użytkownika Pers

26-05-2022 [09:39] - Pers | Link:

@sake
//Z tą zabójczą grzywką wyglada jak ostatni idiota//
Bardziej niż premier Wielkiej Brytanii? 

Obrazek użytkownika sake3

26-05-2022 [10:19] - sake3 | Link:

@Pers......Ale premier Wielkej Brytanii jest blondynem ,a tych zdecydowanie bardziej wolę 

Obrazek użytkownika Pers

26-05-2022 [13:12] - Pers | Link:

@sake
//Ale premier Wielkej Brytanii jest blondynem //
Jest rudy, jak pan przewodniczący Tusk.
A wiadomo, rude to wredne i fałszywe.

Obrazek użytkownika Tezeusz

26-05-2022 [17:17] - Tezeusz | Link:

@Pers
A twoj antypolski NEon jeszcze istnieje ??? pilnuj bo  wkrótce pozostanie  po nim tylko smród....

Obrazek użytkownika Tezeusz

26-05-2022 [09:48] - Tezeusz | Link:

Kadyrow w Polsce gdzie ? wśród kibiców ? Bajka

Obrazek użytkownika J z L

26-05-2022 [18:01] - J z L | Link:

Na Ukrainę dostarczono 14 samolotów szturmowych Su-25 pochodzących od „jednego ze wschodnioeuropejskich partnerów". Co interesujące, liczba dostarczonych samolotów pokrywa się z liczebnością floty bułgarskich Su-25

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-05-2022 [18:46] - Ula Ujejska | Link:

Kolejny kadyrowski padalec odstrzelony a ich szef cieć bez majtek odgraża się Polsce 😁 Dostanie to co Azja Tuchajbejowicz od Nowowiejskiego.

Obrazek użytkownika radziwil

27-05-2022 [14:13] - radziwil | Link:

MOZE KTOŚ ZNA ADRESY MEILOWE DO CELEBRYTOW KTORZY CHCIELI SPROWADZIC ISLAMSKICH NIEROBOW Z KIJAMI I KAMIENIAMI ZAYTAM ICH DLACZEGO NIE CHCĄ POMAGAĆ KOBIETOM I DZIECIOM Z UKRAINY

Obrazek użytkownika Czesław2

27-05-2022 [15:03] - Czesław2 | Link:

Takie rzeczy powinien Pan wiedzieć. Oni robią to, za co im płacą.