Trudne czasy dla ruskich cieci

Prezydent USA Joe Biden potwierdził, że jego administracja rozważa zdjęcie części ceł nałożonych na Chiny. Co to oznacza? Oba kraje już dogadują się o tym co będzie po wojnie, co się stanie z Rosją i jaki będzie powojenny ład. Zapewne Chiny interesuje Syberia w zamian za ukraińskie surowce dla USA i tranzyt chiński do Europy (nowy Jedwabny Szlak), a także przywrócenie normalnych stosunków handlowych. USA są zainteresowane rzuceniem na kolana Rosji i zaprzestania przez Chiny grożenia sojusznikom na dalekim wschodzie. Kto wie, może nawet dojdzie do współpracy przy odbudowie Ukrainy? Marzenia ruskich cieci o III WŚ USA vs Chiny pryskają na naszych oczach.

Chiny zdały sobie sprawę, że ruska armia oberwańców, to żaden sojusznik w ewentualnej wojnie, to raczej kula u nogi. Jeśli już, to dla Chińczyków ruska swołocz może być wyłącznie tanią siłą roboczą i dostarczycielem tanich surowców. Jestem pewna, że na dzień dzisiejszy Chiny wybiorą handel z Europą i USA, a Rosję pomogą sprowadzić do upadku - najlepiej rozbić na kilka państewek i zaorać politycznie i gospodarczo. Chiny nie chcą zostać wspólnikiem w zbrodniach wojennych Rosji.

A co na to niemiecka UE? Oj, tu już widać na horyzoncie niemiecko francuską sraczkę. Europejskie ruskie dupowłazy nie mogą równać się swoją ofertą z USA, a Jedwabny Szlak jest zapowiedzią chińskiej ekspansji w Europie. I co gorsze, Chińczycy mogą przejąć ruskie aktywa w paliwach na terenie Europy Zachodniej. No i perspektywa w tym temacie jest taka: euro ciecie wpadną pod chińsko amerykański bat. To właśnie o tym debatują Chińczycy i Amerykanie.

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-05-2022 [16:22] - Tezeusz | Link:

Doszło do próby zamachu na Putina? Nieznane fakty ujawnił szef ukraińskiego wywiadu wojskowego
Na prezydenta Rosji Władimira Putina przeprowadzono zamachy, a do jednego z nich doszło po rozpoczęciu pełnowymiarowej wojny przeciwko Ukrainie. Te sensacyjne informacje przekazał szef ukraińskiego wywiadu wojskowego Kyryło Budanow, cytowany przez serwis Ukraińska Prawda.
https://niezalezna.pl/443661-d...

Czujecie ten smród dachowca taki sowiecki !!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-05-2022 [16:34] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Kocina już dostał sraczkopadaczki, a jak ubiją Putasa, to obawaim się że dostanie encefalopatii.

Obrazek użytkownika Pers

23-05-2022 [19:11] - Pers | Link:

Nadchodzą trudne czasy dla azovców.

Władze w Doniecku przygotowują dokumenty dla trybunału do sądzenia żołnierzy Sił Zbrojnych Ukrainy i zagranicznych najemników, którzy poddali się pod Azowstalem - powiedział szef DRL Denis Puszilin.
„Jeśli chodzi o więźniów, pracują z nimi odpowiednie wydziały. Jeśli chodzi o zagranicznych najemników i cudzoziemców w ich składzie, informacje zostaną opublikowane później. Co do ich losów w przyszłości, wszystko jest absolutnie oczywiste: są teraz przetrzymywani na terytorium DNR w oczekiwaniu na proces przed trybunałem międzynarodowym, przygotowywane są odpowiednie dokumenty, spisywany jest statut trybunału - powiedział szef republiki.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-05-2022 [22:13] - Ula Ujejska | Link:

Pers
Trudne czasy nadchodzą dla ruskich cieci. Kiedy nie rozumiesz tego co się dzieje wokół jeńców ruskich i ukraińskich, to zapytaj, chętnie wytłumaczę. Nie wiem czy ma to sens, do tego jest potrzebny inteligentny rozmówca, a ty niestety jesteś wsiowy głupek, dlatego odpuszczam ten temat.

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-05-2022 [20:18] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz to o tobie tak pisze Admin NEon24:

" Jak ruska propaganda, z której wyzwolić się nie potrafisz, pisana w różnych językach, Rosjanie też znają różne języki, pozbawiła cię logicznego myślenia, stworzyła człowieka łasego na pochwały. "Jaki wspaniały tekst napisałeś Jarku *****". Ja nie chcę pisać "wspaniałych tekstów", ja chcę pisać teksty budzące myślenie, kontrowersyjne, rozwijające...."

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-05-2022 [21:41] - Tezeusz | Link:

Ołeksandriwka – „nowa Bucza”, w której rosyjskie bestie gwałciły malutkie dzieci. Szokujące relacje
Ołeksandriwka, wieś na południu Ukrainy, została nazwana dziś przez Ludmyłę Denisową, ukraińską rzecznik praw obywatelskich, "nową Buczą", w której rosyjscy najeźdźcy gwałcą malutkie dzieci. Część z nich nie przeżyła bestialstwa Rosjan.

@Pers i co ty na to ?

Obrazek użytkownika Maverick

24-05-2022 [00:27] - Maverick | Link:

Co kowboje z Texas sądzą o wojnie?

Warto posłuchać:
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-05-2022 [14:49] - Ula Ujejska | Link:

Maverick
Widzę że ruszyłeś z małpim gajem w teren, jak Tusk. 😁😁😁

Obrazek użytkownika sake3

24-05-2022 [09:23] - sake3 | Link:

@ezeusz.....Pers powie że to sprawiedliwość dziejowa,może nawet poskarży sie na rusofobię.A już na pewno postara się śląc apele i odezwy abyśmy pokochali Rosjan tak w ciemno,miłością bezwarunkową i bezrefleksyjną.

Obrazek użytkownika Pers

24-05-2022 [09:36] - Pers | Link:

@sake
//ezeusz.....Pers powie że//
ŁoMatko...
Sake wlazła mi do głowy i myśli przegląda. Ratunku!

Ale to miło, że od rana o mnie myślisz powabna sake...
Czuję się mile połechtan. 

Obrazek użytkownika Ryan

24-05-2022 [21:01] - Ryan | Link:

Czechy wysłały śmigłowce szturmowe na Ukrainę
O przekazaniu śmigłowców szturmowych na Ukrainę poinformował sekretarz obrony USA Lloyd Austin, po konferencji dotyczącej wsparcia militarnego dla Kijowa. The Wall Street Journal podał, że odbyło się to w ostatnich tygodniach i chodzi o maszyny typu Mi-24.