Dobicie Rosji to polska racja stanu!

W tej chwili polską racją stanu jest dobić Rosję - wszystko co temu służy, jest dobre. A wszystko, co temu przeszkadza, jest godne potępienia. Rosja powinna raz na zawsze zniknąć z historii ludzkości. Ukraina jest teraz bardzo ważna dla Polski - oni biją ruskich i wszystko, co Ukraińców wybiela lub pochwala, jest dobre.

       Dziś liczy się tylko i wyłącznie całkowite dobicie Rosji jako państwa, a nie Rosjan jako narodu, tak by już nigdy żadne państwo rosyjskie nie uzyskało statusu mocarstwa i by nie miało żadnego znaczenia na arenie międzynarodowej. Rosjanie też odżyją, gdy Rosja upadnie.

       Jak Rosja sczeźnie, to cała nasza okolica rozkwitnie gospodarczo i cywilizacyjnie na niespotykaną dotąd skalę. Polska z Ukrainą staną się drugim płucem Europy, obok Francji i Niemiec. Rosja to wielki cywilizacyjny hamulcowy, wciągający w biedę i syf wszystkie swoje strefy wpływów. Trzeba z tym raz na zawsze skończyć. Dlatego nie należy dopuścić do żadnych rozejmów, czy kompromisowego pokoju. Ukrainie tak trzeba pomagać, by odwojowała Krym. To jest polska racja stanu.

       W stosunku do wszystkich ruskich kolaborantów należy stosować ostracyzm społeczny. Ostracyzm to znaczy zaniechanie przyjaznych kontaktów z kolaborantami - nie spotykanie się z nimi, niepodawanie ręki, nie rozmawianie, nie odwiedzanie, nieprzyjmowanie w gości, odmowa współpracy i handlu czy świadczenia im usług oraz korzystanie z ich usług. To nie musi oznaczać całkowitego braku kontaktów czy związku z nimi - można, a nawet trzeba, ich ośmieszać, obrażać, wyrażać pogardę czy na nich kląć.

       Ruskich kolaborantów należy wyeliminować. Nie za inne zdanie czy poglądy, ale za służbę Putinowi. Kolaborantów należy tępić za przekazywanie poglądów Putina i jego propagandystów. Jeśli prezentują poglądy wroga, który dąży do wymordowania nas, to wolno ich w obronie własnej nawet odstrzelić. Gdy Putina i jego państwo zniszczymy, to możemy potem o jego poglądach dyskutować, ale póki trwa wojna, należy każdej gadzinówce przekazujące propagandę Kremla utrudnić dostęp do szerokiej publiczności. Putin tę wojnę przegrywa głównie dlatego, że przegrał ją informacyjnie, między innymi dlatego że kolaboranckie portale nie zyskały popularności i są niszowe. To jest kwestia życia i śmierci, a nie poglądów. Dopiero jak przeżyjemy, możemy mieć poglądy.

       W obronie własnej można wszystko. W tym można ograniczać zasięgi portali propagujących narrację wroga, tak by ich oszustwa i manipulacje nie trafiały do szerokiej publiczności. Jeśli bandyta rozpoczyna na mnie atak, to wolno mi robić wszystko, by jego przekaz, którym zdobywa zwolenników do tego ataku, maksymalnie ograniczać. Portale blogowe i blogerzy propagujący narracje Putina, przepisujący artykuły jego propagandystów, służą temu, by tuszować ruskie zbrodnie, by je usprawiedliwiać, by zdobywać zwolenników ułatwiających te zbrodnie.

       Gdy już atak został rozpoczęty, gdy zbrodnie się dokonują, to wolno eliminować wszystkich ruskich kolaborantów. Jeśli chcą zachować życie, to powinni przejść na polską stronę, na stronę NATO, albo niech sami odstrzelą szefa. Gdy Putin upadnie, na co się zanosi, może być im trudniej wykaraskać się z kolaboracji. Tu nie ma żadnych wątpliwości, nie ma żadnych kontrowersji – na Ukrainie toczy się wojna Rosji z NATO. Każdy uczciwy Polak nie ma wątpliwości, po której stronie należy się opowiedzieć.

       Nie nawołuję do mordowania ludzi. Zabicie atakującego bandyty nie jest morderstwem – to całkowicie legalne i moralne zabójstwo. Wrogów prowadzących wojnę napastniczą można zabijać. Dotyczy to też kolaborantów. Oczywiście czy i jak się to zrobi, zależy od okoliczności. Póki kolaboranci mają ograniczone zasięgi, póki są ukryci za pseudonimami, póki Putin, któremu sprzyjają, przegrywa, można się ograniczyć do ostracyzmu wobec nich. Odstrzelić ich będzie trzeba, gdy Putin do nas wkroczy, gdy się ujawnią i będą tworzyć kolaboracyjny rząd.

       W kwestii wojny i sytuacji międzynarodowej obecny rząd PiS-u dobrze dba o polską rację stanu, świetnie realizuje żywotny interes Polaków i w ogóle wszystkich mieszkańców krajów, do których ruscy mają jakiekolwiek pretensje w naszej okolicy. Dla nas kwestią najważniejszą jest dobić ruskich i raz na zawsze pozbawić ich mocarstwowych aspiracji. W tym celu należy na maksa zbroić Ukraińców i chronić ich żony i dzieci. W tym celu trzeba ściśle współpracować z Amerykanami i innymi państwami NATO. Rząd robi to dobrze. Idea międzymorza staje się realna. Jeśli nasz rząd utrzyma ten kurs, to ma szansę odrobić wszystkie swoje dotychczasowe błędy - głównie w polityce gospodarczej i zdrowotnej. Widać, że polityka zagraniczna też jest ważna i dobrze, że przynajmniej w tym mamy dobry rząd.

       W polityce wewnętrznej PiS się nie zmienia. Robi to samo co wszystkie inne rządy. Oni są socjaldemokratami, więc to oczywiste, że realizują tę destrukcyjną ideologię. Ale dziś polityka zagraniczna staje się dużo ważniejsza i tu postępują wzorowo. Więc relatywnie jak na garbatych są całkiem prości. Socjaldemokraci nawet w Szwecji czy Finlandii zaczynają międzynarodowo działać z sensem i chcą wstąpić do NATO. To ma znaczenie też gospodarcze, bo dobicie Rosji nawet przy tak destrukcyjnym ustroju gospodarczym będzie cholernie korzystne ekonomicznie. Gdy Ukraina odzyska militarnie Krym, to będzie koniec mocarstwowych aspiracji Rosji, a to spowoduje rozkwit gospodarczy naszej okolicy na niespotykaną skalę - nawet wtedy, gdy nasi socjaliści większość tego będą marnować tak jak teraz.
 

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

23-05-2022 [06:32] - rolnik z mazur | Link:

@ autor
A jak już dobijesz Rosję to co dalej? 

Obrazek użytkownika Ryan

23-05-2022 [06:34] - Ryan | Link:

Przyjdziemy po ruskich kolaborantów
​Tak że tego

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

23-05-2022 [08:03] - rolnik z mazur | Link:

@ Ryan,
kacap z ciebie totalny. Typowy sowiecki czielawiek - u mienia galowy niet. 

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

25-05-2022 [12:33] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Jak już Rosja całkowicie straci mocarstwową moc i przestanie zagrażać naszej okolicy to zacznie się wyjątkowe gospodarcze prosperity - staniemy się razem z Ukrainą drugim płucem Europy - obok Francji i Niemiec - z porównywalną im siłą gospodarczą, technologiczną, naukową, militarną i cywilizacyjną. Będziemy jeździć na Krym na wakacje i pływać jachtami po morzu Czarnym oraz Dnieprze, jak dziś po Bałtyku czy Śniardwach. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-05-2022 [06:40] - Tezeusz | Link:

Walka z rosyjską narracją na temat wojny. YouTube usunął aż 70 tys. nagrań
Serwis YouTube usunął ponad 70 tys. nagrań wideo i 9 tys. kanałów związanych z wojną na Ukrainie za łamanie wytycznych dotyczących treści, w tym takie, które rosyjską inwazję nazywały "misją wyzwalania" - podał w niedzielę brytyjski dziennik "The Guardian".

Obrazek użytkownika Ryan

23-05-2022 [16:26] - Ryan | Link:

The 128th Mountain Assault Brigade of Ukraine reports the beginning of the use of artillery donated by the West - they claim a Russian SUV was directly hit by a "155mm NATO howitzer from a distance of 20km" - however we can't verify the weapon used here

https://twitter.com/i/status/1528708491669651463

Obrazek użytkownika J z L

23-05-2022 [20:40] - J z L | Link:

Czy pam.. pers to widzial?

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-05-2022 [07:05] - Tezeusz | Link:

Wizyta Prezydenta Dudy na Ukrainie to kontynuacja stworzenia Wspólnoty Jagielońskiej za czasów naszych Królów dynastii Jagielońskiej , kontynuowanej następnie przez Marszałka Józefa Piłsudskiego w latach dwudziestych XX wieku . Razem z Ukrainą Polska może stworzyć przeciwwagę dla zdradzieckich niemiec , francji i włoch . Silne i zjednoczone kraje Europy Wschodniej mogą stworzyć wielki organizm gospodarczy i polityczne bez oglądania się na zdradzieckie kraje takie jak niemcy , francja i włochy.

Na pohybel faszystowskiej bandyckiej roSSji

Obrazek użytkownika Maverick

23-05-2022 [07:47] - Maverick | Link:

Poinformowany Polak informuje kundli kabalarzy o rzeczywistości. znalezione w sieci:

Dowódca „Azowa” * Prokopenko↕ poddał się. Będzie po procesie wisiał.

Jeden z tych, którzy poddali się w Azovstal,
został zidentyfikowany jako ↕ AMERYKAŃSKI GENERAŁ Eric Olson↕.

↔ Także grnerał dowódca 36. Brygady Morskiej Sił Zbrojnych Ukrainy Siergiej Wołyński , ↔ poddał się siłom Federacji Rosyjskiej DRL w Azovstal.

W piątek 20 maja 531 osób opuściło teren zakładu Azovstal
W sumie z kryjówek zakładu w Mariupolu wyszło 2439 nacjonalistów i nazioli Azowskich* a także obcych bojowników i poddało się siłom Federacji Rosyjskiej i DRL powiedział rzecznik rosyjskiego Ministerstwa Obrony Igor Konashenkov.

Dowódca pułku azowskiego Denis Prokopenko został wywieziony z fabryki samochodem pancernym. Zrobiono to po to, by mieszkańcy Mariupola nie zatłukli tego zbrodniarza. .

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-05-2022 [11:55] - Ula Ujejska | Link:

Maverick
//Zrobiono to po to, by mieszkańcy Mariupola nie zatłukli tego zbrodniarza.//
Raczej zrobiono to ze strachu aby ukraińska partyzantka go nie odbiła. A że jest tam silny oddział, to przypomnij sobie los ruskiego pociągu pancernego w Mariupolu: przypieczono koktajlami i posłano w piz..u do piekła kilkuset ruskich oberwańców.
Teraz pytanie: Czy Rosja może sobie pozwolić na zamordowanie obrońców Azowstal? Po pierwsze byłby odwet, w ukraińskich rękach jest ponad 3 tys ruskiej swołoczy w tym kilkuset oficerów wysokiej rangi. Po drugie. po ewentualnym mordzie, nikt, dosłownie nikt nie będzie rozmawiał z Rosjanami o czymkolwiek poza kapitulacją Rosji.
Ale ty ruski cieciu żyjesz tylko zbrodnią i tylko to cię cieszy.
Won za Don!
 

Obrazek użytkownika Ryan

23-05-2022 [16:15] - Ryan | Link:

 Jeszcze chwila, jeszcze moment. Wszystko jest na dobrej drodze. Byle Ukraińcom wystarczyło motywacji.
Polacy zmarnowali dobre okazję w 1610 r., a później w 1920 r., ale Ukraińcy mają szansę naprawić te błędy. Mają najlepszą okazję od 300 lat by tego niedziewidzia bez zębów ,kolosa na glinianych nogach powalić i pozwolić mu się wykrwawić w bólu tym samym co przez nich gwałcone i mordowane dzieci
​Te szmaty, ta dzicz,te sukinsyny znikną z map wszelakich

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

23-05-2022 [08:07] - rolnik z mazur | Link:

@ Tezeuszku
Giedroyciowe mrzonki bez szans na realizację. Idź się  spytaj  Czechów albo Słowaków co o tym myślą.Glupoty totalne.

Obrazek użytkownika u2

23-05-2022 [08:45] - u2 | Link:

Idź się  spytaj  Czechów albo Słowaków co o tym myślą.

A ty bauer byłeś kiedykolwiek w Czechach lub Słowacji ?

PS. Ja byłem wielokrotnie. I bliżej kulturowo i cywilizacyjnie Czechom i Słowakom do Polaków niż do twojej kacapii. Tam kacapów wręcz nie cierpią, zwłaszcza Czesi.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

23-05-2022 [10:13] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
Byłeś i niczego się nie nauczyłeś.
Co Polska może zaproponować Czechom? To pragmatyczny naród. No co ? Wymień ze trzy ...

Obrazek użytkownika u2

23-05-2022 [16:26] - u2 | Link:

Byłeś i niczego się nie nauczyłeś.

Oj tam sądzisz innych po sobie bauer. Ciągle smęcisz, taki ty złośliwy Smętek, którego szukał Wańkowicz :

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

demoniczny diabeł złośliwie trapiący ludzi, występujący w ludowych legendach i pieśniach kaszubskich i mazurskich. Najprawdopodobniej pozostałość po kulcie jakiegoś bóstwa lub demona z czasów przedchrześcijańskich[1].

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

23-05-2022 [16:33] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
To bóstwo to Perkun

 

Obrazek użytkownika u2

23-05-2022 [16:37] - u2 | Link:

Nie pochlebiaj sobie, tyś bauer co najwyżej pierdun :-)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

23-05-2022 [17:30] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
Perkunas abgele nus.
 

Obrazek użytkownika u2

23-05-2022 [18:41] - u2 | Link:

Smętek to nie Perkun. Perkun to litewski bożek. A Smętek to mazurski i kaszubski diabeł.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-05-2022 [10:36] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot
Coś tam ci dzwoni ale nie wiesz w którym kościele. Perkun to staropruski bożek. Litwini też go uważali za swojego. Zresztą litewski język jest podobny do staropruskiege. A Smętek to chochlik złośliwy taki. 

Obrazek użytkownika u2

25-05-2022 [11:19] - u2 | Link:

Smętek to chochlik złośliwy taki

O tym właśnie piszę, tyś taki złośliwy pierdun. :-)

Obrazek użytkownika Ryan

23-05-2022 [16:18] - Ryan | Link:

Trzeba Ukraińcom pomóc wybić tę czerwoną zarazę do zera. Choćby kosztem  naszych udogodnień  lub podniesionych wydatków w tym momencie, po prostu to jest sytuacja na która czekaliśmy od dziesiecioleci. Sytuacja, w której rosyjski menel jest na kolanach i jest szansa, że całkowicie ta padlina upadnie

Obrazek użytkownika u2

23-05-2022 [16:29] - u2 | Link:

to jest sytuacja na która czekaliśmy od dziesiecioleci

Ba, mówili i pisali o tym jasnowidze przed dekadami. Czerwoni wybiją się z żółtkami. Ponoć południe Europy zostanie zaatakowane, Europa zachodnia zostanie zniszczona. Ale takie wojny nie biorą się z niczego. Amerykanie od dłuższego czasu ostrzegali przed koncentracją wojsk kacapów na granicy z Ukrainą.

Obrazek użytkownika J z L

23-05-2022 [20:45] - J z L | Link:

W interesie Polski jest trwałe zneutralizowanie bolszewickiej  Rosji,
Dobicie ruskch sukinsyn*w  jest w interesie calego swiata.

Obrazek użytkownika Pers

23-05-2022 [07:07] - Pers | Link:

//wszystko, co Ukraińców wybiela lub pochwala, jest dobre.//
To Ukrainę trzeba "wybielać"?
przecież to Rycerze bez Skazy, nie to co rosyjskie orki.

Co ten dżipiesik wypisuje?
Nie sądziłem, że jeden kop może zrobić takie spustoszenie w mózgu...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

23-05-2022 [10:16] - rolnik z mazur | Link:

@ Jarek

Każą Ukraincow nosic na plecach to noszą. Taka ich niewolnicza natura. To typowe dla rabow. Pzdr

Obrazek użytkownika Ryan

23-05-2022 [16:08] - Ryan | Link:

No to jeszcze matole wykop Zawisze i zostaniesz ty,ruszkiewicz,szperaczka,dwóch szmaciarzy z Olgino i te najważniejsze panieniki z rosyjskich poboczy w liczbie trzy SZTUKI
​No i oczywiście Similar Web to zauważy

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-05-2022 [15:58] - Tezeusz | Link:

Doszło do próby zamachu na Putina? Nieznane fakty ujawnił szef ukraińskiego wywiadu wojskowego
Na prezydenta Rosji Władimira Putina przeprowadzono zamachy, a do jednego z nich doszło po rozpoczęciu pełnowymiarowej wojny przeciwko Ukrainie. Te sensacyjne informacje przekazał szef ukraińskiego wywiadu wojskowego Kyryło Budanow, cytowany przez serwis Ukraińska Prawda.

Osrany dachowiec ma żałobę

Obrazek użytkownika Ryan

23-05-2022 [16:22] - Ryan | Link:

Rosja i putin powinni zniknąć z historii ludzkości 
Na każdym pocisku wchodzacym w ruski pancerz powinny być wyryte nazwiska Polaków zabitych w Katyniu, Ostaszkowie, Kozielsku, Starobielsku... ok 25 tysięcy, jak i tych zamęczonych w obozach koncentracyjnych po wojnie.
Mamy tym szmatławcom za co "dziękować".

Obrazek użytkownika Ryan

23-05-2022 [18:47] - Ryan | Link:

dpa:
​Ukraińscy żołnierze prawdopodobnie zestrzelili nad obwodem Ługańskim samolot pilotowany przez generała dywizji Kanamata Botaszewa. Szczegóły są skąpe, ale Botaszew mógł zginąć podczas lotu samolotem szturmowym Su-25 obsługiwanym przez najemników „Wagnera”.

https://pbs.twimg.com/media/FTcTCE1WYAAUKu8?format=jpg&name=small

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

25-05-2022 [01:17] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Najpierw mnie stąd wywaliliście za poglądy, a teraz kopiujecie moje notki bez pytania. Dlaczego?

Obrazek użytkownika admin

25-05-2022 [07:45] - admin | Link:

@GPS Ryan nie jest w zmowie z administracją :) "Wywala" adm a bloger pisze co chce. Ale kopiując powinien oczywiście  otrzymać zgodę. Ewentualnie zrobić tylko zajawkę.

Co do "wywalenia", to nie pamiętam o co chodziło. Z powyższym wpisem w pełni się zgadzam. Jeśli to ja "wywalałem to przywracam uprawnienia do bloga. Jeśli jesteś zainteresowany, to pisz. 

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

25-05-2022 [13:19] - Grzegorz GPS Św... | Link:

OK, dziękuję. Będę pisał. Zostałem tu zablokowany 5 lat temu za opublikowanie tej notki: https://www.salon24.pl/u/gps65... - zebrali się pod nią heterzy i po chamsku zaczęli mnie obrażać jako zwolennika Konfederacji, co admin uznał za słuszne i mnie zablokował.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-05-2022 [09:19] - Ula Ujejska | Link:

Nieoczekiwana zmiana miejsc 😁
Ja pamiętam Autora z NB i z Niepoprawnych. Cechą charakterystyczną jego publikacji była organiczna nienawiść do PiS typowa dla Konfederatów. O kłamstwach i manipulacjach etc. nie wspomnę, a to one były powodem wnerwienia się Admina - jak w przypadku Pasierbiewicza. Miejmy to za sobą i zacznijmy nowy etap.

Obrazek użytkownika Jabe

25-05-2022 [11:51] - Jabe | Link:

Pani zarzuca własne cechy innym.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-05-2022 [13:26] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Za głupi jesteś by zrozumieć o czym napisałam. Czasem lepiej milcz, wtedy będziesz mógł udawać mądrego.

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

25-05-2022 [13:27] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Wszystkie moje notki, jakie w życiu napisałem, są dostępne na Salonie24: https://www.salon24.pl/u/gps65/ - jeśli zarzucasz mi kłamstwa i manipulacje, to je wskaż i uzasadnij, albo odwołaj to, co napisałaś. Ja nigdy nie kłamię i nie manipuluję - zawsze piszę szczerze zgodnie z wiedzą, jaką posiadam. Czasem ironizuje, ale to jest dość czytelne dla przeciętnie inteligentnego człowieka. Notka, za którą zostałem tu zablokowany, ewidentnie nie jest żadną manipulacją czy kłamstwem, tylko moją obserwacją z wieloletniego blogowania: https://www.salon24.pl/u/gps65... - w istocie zablokowanie mnie za tę notkę, to dobitny dowód na to, że mam w niej rację, bo blokada wynikała z chamskiej napaści na mnie pisowskich hejterów. 

Obrazek użytkownika u2

25-05-2022 [13:32] - u2 | Link:

"Mowa nienawiści to cecha przede wszystkim propagandystów PO i PiS. To wynika z ich kalkulacji politycznych."

Bez przesadyzmu. Wiadomo kto rozkręcił przemysł pogardy. O ile PiS nadaje obecnie na PDT, to jednak nie uprawia przemysłu pogardy, tylko pokazuje rzeczywiste wypowiedzi i zachowania PDT. To PDT próbuje nieudolnie powrócić do palikociarskich trików, mówiąc o nasyłaniu typów spod ciemnej gwiazdy na sądy i prokuratury :-)

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

25-05-2022 [13:52] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Jest w tej sprawie idealna symetria, co można łatwo poznać po stacjach telewizyjnych obu ugrupowań. TVN to propaganda sprzyjająca PO, a hejtująca PiS, a w TVP hejtują PO, a chwalą PiS. A przy okazji obije hejtują Konfederację. Obie stacje robią to przy użyciu kłamstw, oszustw, przeinaczeń, manipulacji i tysięcy nieuczciwych chwytów erystycznych i sposobów czarnego pijaru. TVN i TVP różnią się tylko stroną sceny politycznej, którą wspierają, a styl i metody są identyczne - bo to są wszystko fachowcy uczeni w propagandzie, co jest istotą dziennikarstwa głównego nurtu. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-05-2022 [13:54] - Ula Ujejska | Link:

Grzegorz
Nie cofnę tego co napisałam wyżej. Link do notki który wyżej podałeś uzasadnia bana którego tu dostałeś, także z powodów o których ja napisałam. Nie jestem z PiS czy Solidarnej Polski - zaznaczam. Stawianie PO i PiS w jednym rzędzie w przemyśle pogardy jest takim typowym kłamstwem. A pisanie że Konfederacja nie bierze w tym udziału jest kolejnym. Gołym okiem widać że liderzy tacy jak JKM czy Braun świetnie się wpisali w ten przemysł pogardy wobec PiS. Takie jest moje zdanie.
PS.
Chcesz zobaczyć Konfederackich hejterów? Poczytaj niektóre dyskusje pod notkami na NB.

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

25-05-2022 [13:55] - Grzegorz GPS Św... | Link:

A zatem zgadzasz się z tym, że za to Twoje zdanie można Cię śmiało zbanować, tak? No bo pogląd, że jakieś ugrupowanie polityczne to hejterzy zasługuje na bana. Zgadza się?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-05-2022 [14:09] - Ula Ujejska | Link:

Grzegorz
Bana dostałeś nie za swoje zdanie, tylko jak pisałam wyżej. A nasz Admin to człowiek wyjątkowo cierpliwy i tolerancyjny - nawet dla mnie - wiele mi i moim oponentom darował. Kiedy dostałeś bana, to mnie tu czasowo nie było. Trzeba ostro zdenerwować naszego Admina aby kogoś wyrzucił.

Obrazek użytkownika u2

25-05-2022 [13:56] - u2 | Link:

JKM czy Braun świetnie się wpisali w ten przemysł pogardy wobec PiS.

Pisałem już kilka razy na NB, że słuchałem wywiadu z JKM, w którym mówił, że w polityce trzyma go nienawiść do PiS i że chce wyeliminować PiS z polityki za wszelką cenę.

PS. A te jego wypowiedzi liżące 4 litery kacapom to już kompletny odlot.