Wojna dla opornych. W punktach

Poważni analitycy precyzyjnie tłumaczą wszelkie kwestie dotyczące wojny na Ukrainie. Nie będę ich wyręczać. Zrobiłem tylko skrót tych analiz dla tych, którzy nie mają czasu ich słuchać.

 1. Ukraina nie chciała i nie chce wojny. Nikomu nie zagrażała, nikomu nie groziła. Ukraina jest niewinną ofiarą wojny.
 2. Rosja ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie działania wojenne. Rosja to agresor, bandyta, który napadł na Ukrainę i morduje niewinnych Ukraińców. 
 3. Rosja jest niebezpiecznym wrogiem, jest przestępcą, który odpowie za zbrodnie wojenne. Rosja to zacofany cywilizacyjnie barbarzyńca wstrzymujący rozwój kulturowy i technologiczny wszystkich państw zależnych.
 4. Ukraińcy dzielnie walczą o swoje dobro, życie, mienie i wolność, a w drugiej kolejności w obronie Polski i całej Europy.
 5. Rosja walczy śmiercionośną dla cywili bronią, morduje kobiety i dzieci, niszczy prywatne mienie. Po przegranej wojnie będzie musiała za to wszystko zapłacić.
 6. Rosja dokonuje celowo, planowo barbarzyńskich morderstw, a Ukraińcy zabijają tylko wrogich żołnierzy.
 7. Straty wojskowe Ukrainy, póki co, są dużo mniejsze niż Rosji. Rosja w tej wojnie traci bardzo dużo sprzętu i żołnierzy. W zamian Rosja czyni duże zniszczenie w cywilach i ich mieniu.
 8. Prawie cały cywilizowany świat wspiera Ukrainę i wprowadza maksymalne sankcje przeciw Rosji.
 9. Misja Ukrainy w obronie przed Rosją jest cholernie ważna. Gdy Ukraińcy pokonają Rosję i stłamszą jej mocarstwowe aspiracje, to Polska, Ukraina i cała nasza okolica dozna cywilizacyjnego, technologicznego, kulturowego, ekonomicznego boomu na niespotykaną skalę.
 10. Kto powątpiewa w te fakty, jest zdrajcą, kolaborantem, sabotażystą i ruskim trollem.
-------------------------------------------------
 1. Украина не хотела и не хочет войны. Никому не угрожала, никому не угрожала. Украина – невинная жертва войны.
 2. Россия несет полную ответственность за все военные действия. Россия — агрессор, бандит, напавший на Украину и убивающий невинных украинцев.
 3. Россия опасный враг, это преступник, который будет нести ответственность за военные преступления. Россия — цивилизационно отсталый варвар, сдерживающий культурное и технологическое развитие всех зависимых стран.
 4. Украинцы храбро сражаются за свое благо, жизнь, имущество и свободу, а во-вторых, чтобы защитить Польшу и всю Европу.
 5. Россия воюет смертоносным для мирных жителей оружием, убивает женщин и детей, уничтожает частную собственность. Проиграв войну, ей придется за все заплатить.
 6. Россия совершает заведомо, заведомо варварские убийства, а украинцы убивают только вражеских солдат.
 7. Военные потери Украины пока гораздо меньше, чем у России. Россия теряет в этой войне много техники и солдат. Взамен Россия наносит огромный ущерб мирным жителям и их имуществу.
 8. Практически весь цивилизованный мир поддерживает Украину и вводит максимальные санкции против России.
 9. Миссия Украины по защите от России чертовски важна. Когда украинцы победят Россию и сокрушат ее сверхдержавные стремления, Польша, Украина и все соседние с нами страны испытают беспрецедентный по своим масштабам цивилизационный, технологический, культурный и экономический бум.
 10. Кто сомневается в этих фактах, тот предатель, коллаборационист, диверсант и русский тролль.

Grzegorz GPS Świderski
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

29-05-2022 [14:41] - RinoCeronte | Link:

A nie mówiłem?  Kabayeva go udusiła i to lewą nogą, bo prawą grała na fortepianie.
 

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

29-05-2022 [21:38] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Nie rozumiem tego szyfru. Poproszę o komentarze po polsku.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

31-05-2022 [11:01] - RinoCeronte | Link:

Alina Kabajewa, wpływowa kochanka Putina. "Najbardziej gibka w całej Rosji".

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

01-06-2022 [17:48] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Jaki to ma związek z notką?

Obrazek użytkownika u2

29-05-2022 [14:45] - u2 | Link:

Rosja to zacofany cywilizacyjnie barbarzyńca wstrzymujący rozwój kulturowy i technologiczny wszystkich państw zależnych.

Jest sporo wykształconych Rosjan, umiejących obsługiwać komputer i smartfon, ale Putler do nich nie należy. Putler nie potrafi obsługiwać ani komputera, ani smartfona :-)

Obrazek użytkownika Tomaszek

29-05-2022 [19:53] - Tomaszek | Link:

"Jest sporo wykształconych Rosjan, umiejących obsługiwać komputer i smartfon". Komputer i smartfon są urządzeniami do których wykształcenia akurat nie trzeba . Teraz rozumiem dla czego tylu jełopów w tej blogerni i nie tylko , wyżej sra niż dupę ma a co poniektórzy nawet udają magistrów i wykształconych z dużego miasta .

Obrazek użytkownika u2

29-05-2022 [21:41] - u2 | Link:

Komputer i smartfon są urządzeniami do których wykształcenia akurat nie trzeba

Baju, baju, faktem jest że twój firerek Putler nie potrafi obsługiwać ani komputera, ani smartfona.

Obrazek użytkownika Jabe

29-05-2022 [23:01] - Jabe | Link:

Ale konto w banku ma?

Obrazek użytkownika u2

30-05-2022 [23:06] - u2 | Link:

Ale konto w banku ma?

Znowu jak kulą w płot. PJK miał konto wspólnie ze swoją śp. mamą. Putler to car, on nie ma konta, on ma wszystkie banki w kieszeni.

Obrazek użytkownika Tomaszek

29-05-2022 [23:16] - Tomaszek | Link:

Chyba z Tezeuszem pijesz .

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

29-05-2022 [21:42] - Grzegorz GPS Św... | Link:

No i co z tego, że tam są ludzie wykształceni? Zacofanie polega na tym, że większość nie wie co to sedes i do czego służy. Zacofanie polega na tym, że tam nadal się opłaca niewolnictwo, a u nas już nie.

Obrazek użytkownika u2

29-05-2022 [21:50] - u2 | Link:

No i co z tego, że tam są ludzie wykształceni?

Wykształcenie nie oznacza, że ma się władzę. Rządzą siłowiki, którzy zbratali sie z mafią. W Rosji rządzi siła, nie wykształcenie. Im ktoś bardziej wykształcony, tym bardziej podejrzany w totalitarnych państwach. Vide np. Rewolucja Kulturalna w ChRL :-)

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

29-05-2022 [21:53] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Dlatego są skazani na zagładę, bo siła się już nie opłaca. Zysk z działań przemocowych jest wielokroć mniejszy niż z dobrowolnej współpracy. To jest nowość, bo przez setki tysięcy lat istnienia homo sapiens, grabież się opłacała. Dopiero niedawno się przestała opłacać - dzięki wzrostowi wydajności pracy. 

Obrazek użytkownika u2

29-05-2022 [21:58] - u2 | Link:

Zysk z działań przemocowych jest wielokroć mniejszy niż z dobrowolnej współpracy.

No nie wiem. Wystarczy popatrzeć ile zarabiały mafie VAT-owskie, to były setki miliardów w samej Polsce. A w Rosji czekiści są carami życia burłaków znad Wołgi, dzięki wprowadzonej opryczninie :-)

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

30-05-2022 [00:35] - Grzegorz GPS Św... | Link:

No i to jest świetny przykład pokazujący, że bez użycia przemocy można nakraść wielokroć więcej, niż z jej użyciem. Jeszcze lepszym przykładem jest przekręt kowidowy - tu zysk idzie w miliardy, a ci, którzy na tym zarabiają, żadnego czołgu, rakiety, samolotu czy okrętu nie użyli. Widać, że oszustwo to wielokroć lepszy pomysł na kradzież, niż napad z bronią w ręku. Niemniej i atak militarny, czy przemocowy, oraz oszustwo, to gra o sumie ujemnej - tu jeden korzysta, drugi traci, ale sumarycznie są do tyłu. Kiedyś można było tak zdobywać gigantyczne zyski, a zyski pokojowe i uczciwie były wielokroć mniejsze - ale były, bo musiało być coś, co się kradło. Ale to się zmienia. Uczciwie i pokojowo daje się zarabiać już też gigantyczne sumy - a im dłużej to trwa, tym da się zarabiać coraz więcej, bo to gra o sumie dodatniej. A oszustwa i podboje, to jednorazowe skoki, które powodują, że ofiary muszą długo się z biedy podnosić, zanim będzie można je znów ograbić. Więc oszustwa i grabież coraz mniej się opłacają. Wynika to ze wzrostu wydajności pracy, dzięki wiedzy i rozwojowi technologii. Rozwój naszej polskiej bandyterki to jasno pokazuje - najpierw w latach 90-tych opłacało się kraść, używają przemocy, potem mafie przerzuciły się na machloje bankowe i podatkowe, aż w końcu i mafiozi stają uczciwymi biznesmenami. Jesteśmy w trakcie tych przemian. Tak się dzieje nie dlatego, że się zmienia charakter bandytów - ale dlatego, że ekonomia wymusza na nich takie działania, by optymalizować zyski. 

Obrazek użytkownika u2

30-05-2022 [22:00] - u2 | Link:

Jeszcze lepszym przykładem jest przekręt kowidowy

Ale, ale. Znowu propaganda antyszczepionkowa. Szczepienia dla emerytów, zwykle mających choroby "współistniejące", zawsze są związane z ryzykiem. O tym powinno się informować. Jednak en masse szczepionki chronią albo przed infekcją, albo przed ciężkim przebiegiem infekcji.

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

31-05-2022 [01:26] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Jakie szczepionki? Przed jaką infekcją chronią?

Obrazek użytkownika u2

31-05-2022 [07:33] - u2 | Link:

Jakie szczepionki? Przed jaką infekcją chronią?

Znowu szerzenie antyszczepionkowej ciemnoty i wciskanie kitu u autora.

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

31-05-2022 [13:47] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Nie umiesz pisać konkretnie? Co konkretnie szerzę? Co nazywasz kitem? Takie rzucanie ogólnikami nic do dyskusji nie wnosi. Takimi głupimi zaczepkami sensownej rozmowy nie wywołasz. 

Obrazek użytkownika u2

31-05-2022 [14:51] - u2 | Link:

Ale to autor pisze o rzekomym przekręcie szczepionkowym. Ja tylko komentuję takie wciskanie kitu ciemnemu ludowi.

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

31-05-2022 [15:13] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Nic o żadnym przekręcie szczepionkowym nie pisałem. Napisałem o przekręcie kowidowym. Szczepionki to ogólnie bardzo dobry i sensowny wynalazek, naukowo potwierdzony w licznych badaniach, dzięki któremu udało się wytrzebić wiele chorób wywoływanych przez wirusy. Ruchy antyszczepionkowe to inna kwestia niż przekręt kowidowy. Te ruchy zajmują się kwestiami groźnych skutków ubocznych wielu różnych szczepionek, ale zawsze konkretnych, a nie wszelkich. Są szczepionki, które są w pełni bezpieczne, takie, że ruchy antyszczepionkowe nie mają do nich zastrzeżeń. Więc mówienie ogólnie o jakichś antyszczepionkowcach, czy przekręcie szczepionkowym, nie ma sensu - zawsze trzeba wskazać konkrety. A przekręt kowidowy to dużo szersza afera - nie dotyczy szczepionek, ale eksperymentalnych preparatów genowych i wielu innych oszustw.

Obrazek użytkownika u2

31-05-2022 [15:44] - u2 | Link:

A przekręt kowidowy to dużo szersza afera - nie dotyczy szczepionek, ale eksperymentalnych preparatów genowych i wielu innych oszustw.

To co autor nazywa preparatami genowymi i eksperymentem fachowcy nazywają szczepionkami. Żaden sąd nie da wiary dla autora, bo nie jest biegłym w tej dziedzinie. Tak się składa, że ruskie onuce też pisały o "eksperymentach" genowych na NB. Czyżby autor był z tych onuc ?

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

31-05-2022 [17:10] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Skąd wiesz, w czym nie jestem biegły? Wszystko, co pisałem o przekręcie kowidowym, ma uzasadnienie w rzetelnych badaniach naukowych. Tu jest ich spis: https://www.salon24.pl/u/gps65...
Jeśli uważasz, że jestem z jakichś onuc, to uzasadnij to. Moje notki są publicznie dostępne. 
 

Obrazek użytkownika u2

31-05-2022 [18:27] - u2 | Link:

Skąd wiesz, w czym nie jestem biegły?

Ze spisu biegłych sądowych. Ponadto nie masz stopnia naukowego profesora w mikrobiologii, co by ciebie uwiarygadniało jako eksperta.  Ale możesz być doktorem chemii, to jednak za mało, aby być ekspertem od szczepionek.

https://znajdzbieglego.com/pl/

https://www.umcs.pl/pl/dr-inz-...

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

01-06-2022 [01:32] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Skąd wiesz jakiego nie mam stopnia?

Obrazek użytkownika u2

01-06-2022 [16:15] - u2 | Link:

Skąd wiesz jakiego nie mam stopnia?

Co najwyżej ostatnio się habilitowałeś. Ale twoje prace wcale nie są związane ze szczepionkami. Tyś prawdpodobnie chemik jak niejaki Brunon K.

PS. Oglądam właśnie Breaking Bad na Netflix. Tam jest sporo o chemii w formie rozrywkowej :-)

Obrazek użytkownika terenia

31-05-2022 [17:59] - terenia | Link:

"Policja w Hiszpanii postawiła zarzuty Jose Marii Fernandezowi Sousa-Faro, prezesowi europejskiego koncernu farmaceutycznego PharmaMar, o uczestnictwo w „procederze” dodawania do Narodowego Rejestru Szczepień osób chcących uniknąć działania niebezpiecznego preparatu reklamowanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19”. Fernández Sousa-Faro jest profesorem biochemii i szefem założonej przez siebie w 1986 roku korporacji PharmaMar.
Według źródeł policyjnych oraz El Mundo, Fernández Sousa-Faro zaaranżował wstrzyknięcie sobie roztworu soli fizjologicznej zamiast tzw. szczepionki COVID-19 i mial zapłacić „setki euro”, aby jego nazwisko zostało dodane do hiszpańskiego rejestru szczepień."  Tu przykład hiszpańskiego fachowca !!!    https://www.bibula.com/?p=134244

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-05-2022 [19:19] - Pani Anna | Link:

Terenie
Kiedy czytam takie doniesienia to wiem, jak bardzo miałam rację od samego początku.  Co innego robić interesy na pospolstwie, które albo wszystko łyknie co się mówi z telewizora, albo przymusi się je szantazujac wykluczeniem zawodowym, a co innego nie dać zrobić krzywdy ani sobie, ani swoim.

Obrazek użytkownika Tomaszek

31-05-2022 [21:20] - Tomaszek | Link:

A mi zacofanie kojarzy się z ludzikami co sobie smartphony albo iphony czy komputry kupią i udają jacy to oni mądrzy i wykształceni . 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

31-05-2022 [21:38] - Imć Waszeć | Link:

"większość nie wie co to sedes i do czego służy", ależ u nas jest bardzo posobnie. Kiedyś wiozłem ofiarę złamania do nocnej pomocy w szpitalu powiatowym w jednym z "mniast" pod Warszawą. Ponieważ zabobony i rytuały przedłużały się już od czterech godzin, to musiałem skorzystać z toalety. To co zobaczyłem, to był bardak gdzieś z centralnej Afryki, albo właśnie z Rosji za Uralem. Ktoś yntelygentny wlazł z butami na deskę i zesrał się tak, że ściekało ze spłuczki, płynęło po desce, a na koniec wchłaniało się w wielki kłąb poszarpanego papieru toaletowego wielkości snopu zboża. I to nie było świeże, ale ktoś zesrał się tam przynajmniej kilka godzin temu. Zupełnie jakby weszła tam małpa albo opisywany rusek, lecz to tylko nasi tam byli.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

31-05-2022 [21:56] - EsaurGappa | Link:

O gównie nie ma co dyskotować,nienażarte brzuchy biedaków ze wschodu czy spasiona dupa zachodu?Gówno wiemy bo gówno nam w mediach podają każdego bożego dnia.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

01-06-2022 [00:43] - Imć Waszeć | Link:

"Nic tak nie dodaje otuchy jak żarty o kupie": https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Jabe

29-05-2022 [16:17] - Jabe | Link:

Polska, Ukraina i cała nasza okolica dozna cywilizacyjnego, technologicznego, kulturowego, ekonomicznego boomu na niespotykaną skalę.

Kto powątpiewa w te fakty, jest zdrajcą, kolaborantem, sabotażystą i ruskim trollem.

Obrazek użytkownika Tomaszek

29-05-2022 [23:19] - Tomaszek | Link:

Cicho Jabe bo punkt 10 to ekspert napisał . Pewnie magister ubot  ze smatrfona .

Obrazek użytkownika EsaurGappa

29-05-2022 [17:57] - EsaurGappa | Link:

Kto rządzi Rosją!??Jeden demon czy wielu? W zamkniętym kręgu to jakieś 0,01 osób co to żyją z krwawicy tego przeklętego narodu. Obłudne diabły zepsute do szpiku kości,...w gruncie rzeczy naśladujące swych protektorów z jeszcze bardziej zgniłego zachodu.
  Ludobójstwo cywilizacji śmierci panującej w 21 w jest bardziej subtelne,logiczne i utrwalone w prawie.Liczy się mamona i ona rządzi faktami.Ukraina wygrała to było do przewidzenia,czy będzie to pyrrusowe zwycięstwo,to zależy czy Rosjanie mają na siebie jakiś pomysł bo być ropiejącym wrzodem na dupie świata stało się nie do zniesienia,dla nich i ich "wrogów".

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

29-05-2022 [21:50] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Póki Rosjanie będą mieć mocarstwowe aspiracje, póty nie wyzwolą się z zamordyzmu. Elity żyją z niewolnictwa, ale zwykły lud ten stan akceptuje. Z taką mentalnością ruscy są skazani na zagładę. Cywilizacja oparta na grabieży, eksploatacji zasobów i zamordyzmie musi upaść, bo takie działania już się nie opłacają - więcej kosztują, niż jest z tego zysku. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

29-05-2022 [18:00] - rolnik z mazur | Link:

@ autor
nie podpieraj się analizami powaznych analityków. A jak juz to podaj źródła. Piszesz chyba na obstalunek, więc nie wstydź się tego i juz. Dla mnie to lista poboznych życzeń bez ladu i sensu typu jak maly Jaś wyobraża sobie wojnę
 

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

29-05-2022 [21:38] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Sens tych punktów jest taki, że żadnego nie potrafisz merytorycznie podważyć.

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-05-2022 [11:50] - Tomaszek | Link:

Rolniku 
Jemu się analność z analizą pomyliły stąd ten ambaras .

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

30-05-2022 [21:09] - Grzegorz GPS Św... | Link:

A konkretnie gdzie widzisz jakąś analność?

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-05-2022 [22:26] - Tomaszek | Link:

To nie jest przyczynek do dyskusji . To diagnoza .

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

31-05-2022 [13:49] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Ale diagnoza czego? Jakieś analnej paranoi? A co mnie obchodzą problemy komentatorów? Nie lepiej pisać merytorycznie na temat?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

31-05-2022 [13:10] - Ula Ujejska | Link:

Grzegorz
Zadajesz zbyt trudne pytania 😁😁😁

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

31-05-2022 [17:17] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Zadaje pytania, by komentator jaśniej wyjaśnił, o co mu chodzi, bo pisze jakimś szyfrem. Skąd mu się nagle jakieś analne myśli wzięły? To dla niego za trudne, by to wyjaśnić? Tak mu nagle bez powodu jakiś anal do łba strzelił?

Obrazek użytkownika Tomaszek

31-05-2022 [21:05] - Tomaszek | Link:

To nie szyfr , to jak mawiał Pasierbiewicz , to przekaz dla kumatych . Nie kumasz to chociaż nie rozdziawiaj gęby  bo to głupio wygląda . Uważaj , bo przyrośniesz do towarzystwa co bez szyfru wali cwelami , zwisami czy ruską dupą . 

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

01-06-2022 [01:30] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Ale co mnie obchodzi twoja analna grypsera? Po co piszesz tu tym więziennym slangiem? 

Obrazek użytkownika Tomaszek

01-06-2022 [09:06] - Tomaszek | Link:

Dr inż Krzysztof Pasierbiewicz jest emerytowanym nauczycielem akademickim AGH . I co by nie powiedzieć facetem na poziomie , w przeciwieństwie do twoich akolitów od cweli i zwisów (to ich słowa , czyli wykształconych z dużych miast). Od kogo się uczyli to już inna historyjka .

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

01-06-2022 [12:40] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Co twoje analne komentarze wnoszą do dyskusji? Po co mi tu wypisujesz te swoje chore frustracje? Co mnie obchodzą twoje psychiczne problemy? Jeśli nie potrafisz pisać grzecznie i sensem na temat, to nie komentuj pod moimi notkami, Nie życzę sobie tutaj twojego chamstwa i głupich przytyków osobistych. Idź sobie stąd i nigdy nie wracaj.

Obrazek użytkownika sake3

03-06-2022 [15:31] - sake3 | Link:

@Tomaszek.......Jasne,Pasierbiewicz na poziomie,ale się uśmiałam.Typowy dupowłaz dał popisy przed wyborami prezydenskimi w postaci ckliwych podlanych wazeliną ,,notek'' pisanych z takim uwelbieniem że aż wzbudzając smiech.To o Biedroniu przejdzie chyba do historii wazeliniarstwa.....,,Ocean dobroduszności o olsniewającym uśmiechu i przyjaznym ludziom postępowaniu, z malarskim zacięciem,lwim pazurem jak trzeba,finezyjną osobowością.....''W podobnym tonie były laurki dla Hołowni,Kosiniaka Kamysza,Trzaskowskiego. No faktycznie teraz występuje jako znawca mody co polega na krytykowaniu każdej kreacji żony prezydenta.No i te opowieści o miłosnych podbojach zwłaszcza dokonywanych w łabędziej budce.A to ci blogerski autorytet.

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

01-06-2022 [01:39] - Grzegorz GPS Św... | Link:

To ciekawe, że pod notką jest tekst z takim fragmentem: "Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie.", a za nim w komentarzach widać festiwal trollowania, wszczynania awantur i prowokowania. W notce nie ma nic analnego czy gównianego, a w komentarzach to dominuje. O co chodzi? Po co są te obrzydliwe, chamskie i niegrzeczne komentarze? 

Obrazek użytkownika Tomaszek

01-06-2022 [09:22] - Tomaszek | Link:

Wypisałeś listę bzdetów i dziwisz się dyskusji ? To forum publiczne i nikt się tu nie modli do twoich "prawd objawionych" .

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

01-06-2022 [12:37] - Grzegorz GPS Św... | Link:

A gdzie argumenty? Napisać, że bzdety to każdy głupi potrafi.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-06-2022 [17:55] - Ula Ujejska | Link:

Grzegorz
Już Ci pisałam że zadajesz zbyt trudne pytania, szczególnie temu wąchaczowi wyżej. Na koniec usłyszysz od niego, że jesteś głupi zadając mu takie pytania skoro nie rozumiesz jego odpowiedzi. Notka o Ukrainie bez wąchaczy ruskiej dupy tu na NB nie istnieje. 

Obrazek użytkownika Tomaszek

01-06-2022 [19:23] - Tomaszek | Link:

Ójejska
Z twoimi zwisami , cwelami czy wąchaczami nie dyskutuję , to i ty pomiń moje dyskusje zgodnie z "kibic z dala.....

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-06-2022 [21:20] - Ula Ujejska | Link:

Tomaszku
Czy ja do ciebie coś tu napisałam? A białe myszki tyż widziałeś przy okazji? Ciesz się że w ogóle ktoś tu do ciebie się odzywa.
Po tym jak mnie wulgarnie wyzywałeś, nie mam ci nic do powiedzenia,  za co Admin ci "podziękował" za prowadzenie bloga. A teraz się żalisz że cię nazwałam zwisem męskim? Tfu!
Won za Don ruski cieciu!

Obrazek użytkownika Tomaszek

01-06-2022 [22:26] - Tomaszek | Link:

Cóż za wersal . I bloga nigdy nie miałem. Ostatnio to Elvisa widziałem w Zambrowie .Teraz ci lżej bo mi przeszło po prostu i nawet Januszowi z Londynu też , chwała mu za to . Nikomu się nie żalę , tylko wytykam tobie i reszcie twoich pytostojów subtelności językowe właściwe kryminalnej grypserze i budce z piwem , wasz wersal to cwel , zwis , ruska dupa itd ,choć podejrzewam że to próżny trud . Wykształconym z dużych miast trudniej przychodzą pewne rzeczy . Cóż , ten typ tak ma . I przypominam że to ty wcięłąś się w dyskusję , cóż , forum publiczne , możesz , tyle że wyglądasz jak pijana menopauza w barku podmiejskim . Wykształcona z dużego miasta , coś to mówi .

Obrazek użytkownika Tomaszek

01-06-2022 [17:55] - Tomaszek | Link:

Czy mam dyskutować z każdym punktem Twojego wywodu .  Co ja jakiś Syzyf jestem ?Tylko parę z nich i tylko częściowo pokrywa się z rzeczywistym stanem . Sterta ekspertów na uprawdopodobnienie i żadnego przywołania po imieniu  ( bo nikt poważny by się nie przyznał) przeważnie to brak zrozumienia dla realiów filozofii prowadzenia wojny realnej i na koniec punkt 10 czyli bluzg dla potencjalnych dyskutantów . Krótko nie wycieraj sobie twarzy nieznaną chusteczką , bo może się okazać szmatą do podłogi albo gorzej . A jeżeli nadal nie rozumiesz przekazu dla kumatych to Ci napiszę że to taka sama pomyłka jaj lupa i Gwadelupa czy zupa i dupa . To nie informatyka i nie ma rzeczy jednoznacznych wyrażonych tym samym giem znaków . A filozofia to nie Ę i Ą i wymysły na zasadzie mnie się ... ,to czasami nauka bardzo ścisła i oparta na logicznej refleksji . Myli ci się pewnie ze szmoncesem . Ale to nie mój problem .

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

01-06-2022 [22:59] - Grzegorz GPS Św... | Link:

A gdzie argumenty? Gdzie jakieś merytoryczne odniesienie się do postawionych, i nawet ponumerowanych, tez? Nie zalecam takich komentarzy, które nie odnoszą się do notki i nic do niej nie wnoszą i z niczym nie polemizują. Twoje problemy mnie nie obchodzą.

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-06-2022 [10:49] - Tomaszek | Link:

Jeżeli mocno chcesz to się punkt po punkcie odniosę do Twoich tez w niedzielę po południu i wieczorem . Teraz pracuję i trochę mi trudno to zrobić a wieczorem to mam czas na "takie sobie uwagi" , tylko ostatnio znów się trochę wciągam , a to nic dobrego żyć internetem i forami . Jeżeli pozwolisz to wrzucę to do jakiejś Twojej notki , którą napiszesz . Jeżeli nie to nie . Obejdzie się cygańskie wesele bez marcepanu .

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

02-06-2022 [12:00] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Wrzuć to tu. Ale po twoich odpowiedziach nie mam nadziei na rzetelną polemikę. Do konstruktywnej dyskusji wymagana jest dobra wola i elementarne zasady grzeczności, a ty tego z domu nie wyniosłeś. Więc jak masz znów zastosować analną metodykę, w której się lubujesz, to lepiej sobie daruj.

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-06-2022 [22:53] - Tomaszek | Link:

Człowieku , z jakiej Ty się choinki urwałeś , co rozumiesz przez konstruktywną dyskusję , bo ja na pewno nie "łubu dubu niech nam żyje prezes klubu " . Nadal nie rozumiesz przekazu dla kumatych i jak jakiś jełop uwaliłeś się porównania którego nie rozumiesz mimo że tłumaczyłem jak chłop krowie na miedzy . Ot po prostu durny jakiś , jak mawiał brat mego dziadka , przedwojenny oficer .Od mojego domu i rodziny to się  wal pospolity chamie . Pod Twoją zniewieściałą i na pozór łągodną powierzchownością kryje się po prostu zwykły burak i do tego zakompleksiony i durny  . Czyli krótko mówiąc lekko nie będzie .

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

03-06-2022 [10:53] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Chamstwem się z ludźmi nie nawiązuje kontaktów. Idź jeszcze raz do taty i się go spytaj, jak należy rozmawiać. Dopóki się nie nauczysz grzeczności, nie komentuj moich notek.

Obrazek użytkownika jazgdyni

03-06-2022 [11:35] - jazgdyni | Link:

Uważaj Tomaszek,

Wiem, że dasz radę, ale to wyjątkowo śliski węgorz tępogłowy. Kradnie pomysły, raz nawet był słynny plagiat, daje bezmyslne cytaty, a dyskusja i te "argumenty", których żąda, to klasyczne dzbaństwo.
Pytałem się już administracji, kto wpuścił jełopa, który jak ścierwoneonówkę zamknięto za lizanie d. Putinowi, szuka przytułku w naszej zacnej komitywie. On już obleciał cały internet. Był wszędzie, aż dostawał pożegnalnego klapsa.

Obrazek użytkownika u2

03-06-2022 [11:38] - u2 | Link:

Bez przesady. Wolę GPS z Kuńfy od Tomaszewa z Moskwy :-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

03-06-2022 [11:42] - jazgdyni | Link:

De gustibus... i tak dalej.

Ps. Jaki masz staż w sieci, żeby wiedzieć coś o GPSie?

Obrazek użytkownika u2

03-06-2022 [14:14] - u2 | Link:

wiedzieć coś o GPSie?

GPS sam się przedstawił. Widziałem jego teksty na Saloon24. To że jest "Wolnościowcem" to nie jest zakazane. Co innego gdyby lizał 4 literki dla Putlerka jak jego ziomal JKM z Kuńfy, czy Tomaszew aus Moskau :-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

03-06-2022 [21:27] - jazgdyni | Link:

Jego tekstów na Neon24.ru niestety już nie zobaczysz. A szkoda. Miałbyś pełen obraz "wolnościowca" kameleona.

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

03-06-2022 [22:53] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Wszystkie moje teksty, które napisałem na Neonie24, są tam nadal, tak samo jak i twoje. Jeśli mi coś zarzucasz, to podaj jakiś cytat czy notkę. Co konkretnie napisałem, co ci się nie spodobało? Nie rozumiem tego twojego chamskiego ataku. Nigdy nie mieliśmy żadnego konfliktu, a ty nagle mnie bez powodu atakujesz i to jeszcze językiem meneli i głupków. O co ci chodzi? Możesz podać jakiś konkret?

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-06-2022 [12:32] - Tomaszek | Link:

To se go zjedz ubocie . Ja do twojego klubu UPA nie należę .

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-06-2022 [11:59] - Tomaszek | Link:

JzG
Czyli jak w moim poście powyżej . Ja środowiska blogerów jako takiego nie znam , ale  tu nawet między wierszami nie trzeba czytać . Wie Pan forum publiczne , więc " dzbanen nicht verboten " Chcą ludziom poskakać po klacie ale na własnym gównie się ślizgają . Klapsów nie trzeba , czasami lubię taką bekę z  "nawiedzonych ekspetrów od zeszłorocznego śniegu , nawet fajna gimnastyka . I niech go Admin tutaj trzyma , będzie trochę rock and rolla .
Zdrówka życzę .
Tomaszek

Strony