Ameryka i świat na drodze ku przepaści…

Jak to się stało, że medialnie zaszczepieni uczuciem strachu, dewastowani poczuciem zagrożenia na poziomie własnego zdrowia i życia, z taką łatwością oddajemy się pod opiekę i ochronę niebezpiecznych architektów. Właśnie w opiekę wypasionej, ale ciągle głodnej oligarchii, architektów  owego przemyślnego zabiegu, którego celem jest przecież totalna cyfrowa kontrola wszelkich form naszej aktywności, praktycznie naszego życia. To doskonale wybrane uderzenie w  najczulszy i najsłabszy punkt ludzkich potrzeb, potrzebę bezpieczeństwa. Ta inicjatywa, swoisty blitzkrieg globalistów poprzez tworzenie stanu zagrożenia i niebezpieczeństwa odwraca i niweczy bieg całego dorobku cywilizacji człowieka. 
https://thelibertydaily.com/wp-content/uploads/2022/05/Kamala-Harris-Joe-Biden-Anthony-Fauci-Xavier-Becerra-435x245.jpeg 
Wielu z nas odruchowo i bezwiednie traci z oczu wywalczone z ogromnym trudem przez pokolenia największe dobro, którym jest godność człowieka, jego prawa i wolności. Próbują wydrzeć nam indywidualizm, prawo do odrębnego postrzegania, rozumienia i interpretacji świata, prawo do określania własnych potrzeb, celów, ścieżek i ich wyboru. Jak wielokrotnie liczni dewianci w Historii wiedzeni diabelską pychą i pożądaniem absolutnej władzy nad ludźmi, chcą pozbawić nas wolności i zepchnąć z osiągniętego piedestału człowieczeństwa w jakiś kolejny cholerny kolektywny kibbutz. 

Na naszych oczach gwarantujące nam wolności konstytucje chwieją się jak zmurszały płot, który może upaść przy każdym następnym globalnym podmuchu epidemicznym, ekologicznym, czy wojnie. Wiemy, że architekci NWO (nowego porządku światowego, dalej Światowego Forum Ekonomicznego i Billa Gates) w tych dniach pod egidą WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) m.in. na wniosek skorumpowanej administracji Bidena chcą dokonać kolejnego blitzkriegu. Chodzi o niesławne przygotowania WHO do negocjowanego od 3 marca b.r. Pandemic Treaty o którym dyskusje zagłuszyła rosyjska agresja na Ukrainę. Celem tego pandemicznego traktatu jest przekazanie przez państwa narodowe swojej suwerenności w zakresie ewentualnego zagrożenia epidemiologicznego. 

W rezultacie takiego międzynarodowego traktatu WHO będzie mogła nakładać obowiązek szczepień i związanych z nimi paszportów w wymiarze globalnym. Przypomnijmy, że dzisiejsze WHO na czele której stoi były etiopski marksista i jest skorumpowaną organizacją pozostającą pod silnym wpływem komunistycznych Chin. Konsekwencją pożądliwości przejęcia kontroli nad zdrowiem całej ziemskiej populacji byłoby stopniowe pozbawienie suwerenności państw narodowych i zbudowania jednego totalitarnego rządu światowego.

Na pierwszy rzut oka wszystko to wygląda dość logicznie. Jest problem o globalnym zasięgu, potrzeba więc globalnych rozwiązań. Lewacy zawsze szukali globalnych rozwiązań, czego najlepszym przykładem są niesławne praktyki totalitarnego sowieckiego komunizmu. Co więcej globalna biurokracja miałaby również kontrolować zmiany klimatyczne, które przecież mają ogromny wpływ na zdrowie i życie człowieka. Tak zaprojektowany Great Reset przez dyktaturę medyczną ma doprowadzić do błyskawicznego zniszczenia praw i wolności jednostki, którymi ciągle jeszcze się cieszymy. Wszystkie karty zdają się być w grze: epidemia, wojna, głód, gender, rasizm, czy transhumanizm.

Ci z nas, którzy potrafią jeszcze czytać i szukają odpowiedzi na zaskakujące zmiany na świecie pewnie zapoznali się z hasłem AGENDY 2030 dostępnej na stronie Światowego Forum Ekonomicznego profesora Klausa Schwaba (z Davos): 

„Nie posiadać nic, nie mieć żadnej prywatności i być szczęśliwym jak nigdy dotąd” 

Profesor Schwab może kojarzyć się z innym wykształconym na paryskiej Sorbonie  lewakiem pragnącym uszczęśliwić ludzkość w swoim kraju, oczywiście mam tu na myśli niesławnego Pol Pota. Oczywiście można powiedzieć, że był on prymitywnym rzeźnikiem zakochanym w stalinizmie i maoizmie. W drugiej połowie lat 70-tych XX w.  nie miał szansy na kontrolowanie ludzi metodą cyfrową, więc ich po prostu zabijał.  Schwab w swoich książkach zapowiadających czwartą przemysłową rewolucję nalega na cyfrową kontrolę populacji, a nawet transhumanizm, którego piewcą jest inny “talent” Izraelczyk Yuval Noah Harari.

Miałem napisać tekst o smutnej i niebezpiecznej w wielu wymiarach sytuacji w Ameryce, ale powyższe może pewnie być wstępem do następnego tekstu…

Jacek K. Matysiak                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Kalifornia, 2022/05/22

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

22-05-2022 [06:41] - u2 | Link:

Miałem napisać tekst o smutnej i niebezpiecznej w wielu wymiarach sytuacji w Ameryce

O tym już cały czas nadaje na NB niezastąpiony i niezawodny Maverick.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-05-2022 [07:33] - Tezeusz | Link:

Jaki Maverick ? to nasz dachowiec Persowaty ! to samo sowieckie myślenie.

Obrazek użytkownika Ijontichy

22-05-2022 [08:12] - Ijontichy | Link:

Obrazek użytkownika Ijontichy

22-05-2022 [08:13] - Ijontichy | Link:

Obrazek użytkownika sake3

22-05-2022 [08:29] - sake3 | Link:

Bardzo łatwo dziś się zaleca,poucza ,proponuje innym swoje wydumane fantazje.Ciekawa jestem czy profesor Schwab rzeczywiście daja dobry przykład i ,,nie posiada nic'' jest z tego powodu przeszczęsliwy.Z pewnością nie posiada samochodu i na uczelnię kształtując studenckie chłonne umysły przychodzi pieszo albo w najlepszym razie na rowrze albo osiołku.

Obrazek użytkownika Maverick

22-05-2022 [09:07] - Maverick | Link:

Sake nie wiele rozumie. Schwab jest udziałowcem i odpowiedzialnym share holders w Instutucji nazywanej Planeta więzienie.. On ma ładnie zakamuflowane nazwisko Schwab, tak jakby niby miał być Niemcem, tak naprawdę badzo koszer członek rodzinki Rothschild.

Tutaj jakby większego znaczenia nabierały znaczenia słowa piosenki Eagels  "Hotel California" It could be haeven or it could be hell"
 Mieszkałem 10 lat w Rancho Santa Margarita teraz numer jeden miejsce w Kaliforni zamieniącej się powoli w III świat. Gdybym tam pozostał to byłbym property rich. Jednak opuszczenie liberalnej prawie komuszej Kaliforni było też wartym przeżycia eksperymentem, bo poznałem mentalność true redneks, z którymi się bardziej utożsamiam.

https://www.youtube.com/watch?...  Polecam posłuchać Hotel California with lyrics.

Co zaś tyczy się Tazeusza, to typek sovieticus..

Ponieważ lewacki i obłąkany Biden narobił takiego bigosu, obniżając standart życia przeciętnego Amerykana. Ludzie są wściekli gdy tankują idą do sklepu, czy gdy włączają TV. Jest prawie pewne, że republikanie wymiotą ich z wszystkich pozycji spólecznych. Jest to świetna okazja na wybicie się. Może za dwa spróbuję się na wystartować w wyborach.. Localne wybory tzw. midterm mają bardzo niską frekwencję wyborczą. i nie wiem jak będzie tym razem. Sam nigdy nie brałem udziału w tych wyborach, ale własnie lokalne wybory są ważne aby lewactwu odciąć dostęp do koryta. Piknik to rozmowy z wyborcami, Treasurer znaczy skarbnik ale w aspekcie całego stanu to bardziej minister finansów. Mark Twain dawno temu powiedział, " Gdyby wybory coś zmienialy to Oni już dawno zabronili by nam głosować.">>> Ja wybory uważam cyrk dla mas gdzie wyborcy są zabawiani że coś się zmieni na lepsze, zostają uśpieni na kolejne lata. A kto to są oni? Pyta się mnie często mój szwagier. Oni to są ci co drukują pieniądze, Oni to ci co kontrolują Metrix i napuszczają jednych na drugich. A wielu daje się na to nabierać. ONI kontrolują korporacyjne media i sprzedają motłochowi kit. Jak np. o wojnie na Ukrainie czy świrusku. Nachodzą czasy braku prądu, paliwa, jedzenia a oni będą nas dalej bajerować...Trzeba stwierdzić że psychopaci kontrolują masy i można się nawet zapytać czy planeta już stała się Planetą więzieniem??? Najgorzej będzie w krajach anglosaskich i w Polin gdzie już w tym roku kabała będzie testowała gwarantowany dochód. Wiadomo że niedawno Morawa spotykał się z Yuval N. Harari w Poznaniu aby omówić aspekty kontroli umysłów Polaków.

Moja opinia o kampani wyborczej w Newadzie:

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Jabe

22-05-2022 [08:44] - Jabe | Link:

Próbują wydrzeć nam indywidualizm, prawo do odrębnego postrzegania, rozumienia i interpretacji świata, prawo do określania własnych potrzeb, celów, ścieżek i ich wyboru. – U nas to samo.

Obrazek użytkownika Edek

22-05-2022 [10:17] - Edek | Link:

Zdaje się, że Sąd Nad Narodami zaczyna się od Rosji. To, co teraz widzimy (z całym światem), to bardzo teatralne "odczytanie" aktu oskarżenia. Czyja teraz będzie kolej? Który naród następny?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-05-2022 [10:17] - rolnik z mazur | Link:

@ autor
Jak zwykle świetny tekst.
Proszę tego Schwaba nie tytułować profesorem.
I przez to go uwiarygodniac bardziej niz to warte.
Jest tp raczej technokrata i demon zla Straszne, ze wielu szefów rządów w tym nasi gamonie słuchają go i patrzą w tego szaleńca jak w obraz. Nic tu nie jest pozostawione przypadkowi. To diaboliczny plan zrobienia z nas bezmyślnych niewolników najlepiej jeszcze pozbawionych własności i własnego ja. Pzdr
 

Obrazek użytkownika terenia

22-05-2022 [15:56] - terenia | Link:

Znakomita notka . 
Polecam świetną książkę p.Ziętek-Wielomskiej   https://multibook.pl/pl/p/Magd... 

Obrazek użytkownika Maverick

22-05-2022 [18:37] - Maverick | Link:

Jacek jest dopiero na wczesnym etapie przebudzania się, i dlatego wiele spraw jest dla niego szokiem. Ja jestem przebudzonym już 15 lat, Bo już tyle tal nie oglądam zadnych FOX czy CNN czy nawet gorszej MSNBC gdzie pracuje córeczka niby naszego Brzeźińskiego.

Tutaj link gdy chazarski agent kogoś pomawia i podświadomie mówi o sobie samym. Ciekawe czy Tazeusz zachowuje się podobnie jak przestrzegał nas Jezus że o to co innych posądzają sami to czynią.  Posłuchajcie tego idioty G. Busha z chazarskim noskiem. https://rumble.com/v15c8ez-pre...

Ostrżenie aby być prepersem nad nadchodzące czasy: https://www.brighteon.com/d9cc...