Po latach

Dzisiaj rocznica tragedii - będzie także o tym ale po mojemu. 
Dwanaście lat temu, Donald Tusk: Najgorsze co nas może spotkać, to oskarżenie Rosji o zamach. Nie możemy ustalić w sprawie katastrofy czegoś innego niż Rosja itd. Takie zalecenia miał wtedy premier a dzisiaj oppositionsführer, ojciec dzisiejszych wszelkiej maści zaprzańców i użytecznych idiotów bez majtek. I oddał na wszelki wypadek śledztwo smoleńskie w ręce Putina by mieć pewność, że nigdy nie dojdziemy prawdy. Rosji nie można obnażać z popełnionych zbrodni np. robiąc memy i karykatury bo to niegodna propaganda itd. To w takim razie zbrodnia jest godna, bo Ukraińcy to naziole? Ciśnie się na usta przekleństwo. Car jest z was dumny.

Przypomnijcie sobie cały ten "przemysł pogardy" jak wyszydzał wszystko co było związane z mordem smoleńskim. Tak, to był mord na Prezydencie i polskiej elicie. Ja nie mam wątpliwości. Od pierwszej minuty po mordzie, gotowa była oszukańcza narracja zgodna także z ruskim przekazem, np. słynny SMS który ujawnił gen. Petelicki, którego dostał z kancelarii Tuska w chwilę po katastrofie, a który nakazywał i  wskazywał na winę pilotów. Taki miał być przekaz medialny dla członków PO. Tak się narodziła sekta "Pancernej Brzozy". Jak się wtedy zachowywali dzisiejsi manipulatorzy bez majtek?  Ano tak jak dzisiaj, wtedy takie "Hadacze" grające swojaków robiły tak: gównem w nas a na nas do sądu jak zbyt ostrą dostali odpowiedź. Pamiętacie? Nas można było opluć i sponiewierać, nas sądy nie broniły. Kilku sędziów swoimi wyrokami wprowadziło parę obelżywych słów które padały wobec nas, do słownika przyzwoitej polszczyzny. Oczywiście spolegliwi bez majtek wtedy się nie oburzali. 

Czy dzisiaj coś zmieniło? NIC. Nadal wobec nas padają najgorsze słowa i oskarżenia. Sekta "Pancernej Brzozy" i pożyteczni bez majtek ciągle recenzują nas z przyzwoitości i pouczają co jest złem a co dobrem. Przyzwoitość dla nich stała się pojęciem względnym co najlepiej tłumaczy tzw. "doktryna Neumna".  Raz tak a raz odwrotnie, w zależności jaki ukaz płynie z Moskwy czy z Berlina. Paranoja jest goła - dosłownie i w przenośni. Tłem są gwałty i mordy na Ukrainie i mord na polskich elitach w Smoleńsku. Jeden taki bez majtek w TV nie wierzy, że to Rosjanie mordują teraz i wtedy z Tutką, że to nasze urojenia i ukraińska mistyfikacja, a dowodem na to np. moje memy i notki. Czy coś wam to przypomina z naszej blogosfery? Kiedy Putler dostanie kopa z Ukrainy, nowy władca Kremla ujawni prawdę o Smoleńsku jak kiedyś w podobnej sytuacji o Katyniu. Kogo wtedy będą kusić prorocy bez majtek?

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

10-04-2022 [16:54] - Marek Kudła | Link:

Polacy, 10 kwietnia 2010 przeżyliśmy tragedię narodową jako wspólnota !  Po 12 latach niemal wyjaśnionej już katastrofy smoleńskiej, musimy sobie uświadomić, że ci, którzy jeszcze dzisiaj drwią z tej tragedii nie należą do naszej – Polaków – wspólnoty !  Skala zbydlęcenia tego motłochu jest niewyobrażalna, nie dająca nam żadnej szansy do pojednania z nimi.  Obecnie wiemy już na pewno, że to nie była pancerna brzoza wymyślona przez Anodinę, a potem powielana przez Millera i Laska, nie to, że samolot leciał za nisko i za szybko – jak twierdzi Joński,  ale zamach przeprowadzony przez obie strony: polską i rosyjską, Tuska i Putina !
Na ostatnio publikowanym w internecie zdjęciu Tu-154 widać wyraźnie wybuch w lewym skrzydle.  Takiego dowodu nie da się już obalić.  Wiemy, że ten samolot „remontowały” dwie firmy – Polit-Elektronik i MAW Telecom, i był „sprawdzany” przez ekipę ściągniętą z zakładu w rosyjskiej Samarze. Tam rozbudowano salonkę i prawdopodobnie naszpikowano samolot ładunkami wybuchowymi odpalanymi zdalnie.  Wiemy też z niezależnych laboratoriuw europejskich, że w analizowanych próbkach aż dymi się od trotylu.
Czekamy na ujawnienie sprawców !  I na koniec: Polacy, budujmy wspólnotę bez tych ludzi, bo to nie są nasi ziomkowie lecz obcy, którzy życzą Polsce i Polakom jak najgorzej !!!

Prof. Wiesław Binienda ujawnia szczegóły dalszego śledztwa smoleńsiego:
https://wlocie.pl/wiadomosci/w...
https://www.youtube.com/watch?...
https://www.tvradom.com/wiadom...
https://wpolityce.pl/smolensk/...
 
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-04-2022 [17:33] - Ula Ujejska | Link:

Marku
Dziękuję za ten cenny wpis.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

10-04-2022 [19:13] - Marek Kudła | Link:

@ Ula
Moja rana w sercu po zamachu smoleńskim nie zagoi się szybko !!!
Prezydent Duda będzie się domagał procesu, m.in. Tuska,  przed międzynarodowymi trybunałami sprawiedliwości !!!  Zapłaćmy im porządnie, to się wezmą do roboty !  Tylko nie Komisja Wenecka albo TSUE !!!

 

Obrazek użytkownika u2

10-04-2022 [16:58] - u2 | Link:

Jeden taki bez majtek w TV nie wierzy że to Rosjanie mordują teraz i wtedy z Tutką, że to ukraińska mistyfikacja, a dowodem na to np. moje memy i notki.

Ano, wcześniej foliarze twierdzili że pandemii nie było i nie ma żadnego kowida, a teraz że nie ma wojny :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2022 [17:09] - Tezeusz | Link:

Jedni i drudzy to albo debile albo już nie żyją. Covid glupców skutecznie wytrzepał. Idiotów i agentów skurwiela bandyty osranego putlera  u nas dość. Jeszcze !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-04-2022 [17:48] - Ula Ujejska | Link:

U2
I nie ma gwałtów, mordów i rabunku - są tylko ukraińskie mistyfikacje. No to się Niemra przekonała i była przerażona - byłam tam w tym momencie. Niemra miała łzy w oczach. Czy krokodyle, to się wkrótce przekonamy.

Obrazek użytkownika Pers

10-04-2022 [17:01] - Pers | Link:

@ujejska
//Kiedy Putler dostanie kopa z Ukrainy//
To się raczej w tym tysiącleciu nie zdarzy.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2022 [17:27] - Tezeusz | Link:

No Ruszkiewicz zdarzy się zdarzy skurwysyny bandyci i pedofile roSSyjscy dostaną szybciej kop w osraną dupę wcześniej jak myślisz a dlaczego ?
Tutaj jest odpowiedź:
https://naszeblogi.pl/62127-kt...
Ukraina wyrżnie do ścierwo bandyckie morderców dzieci, pedofili w pień. AZOW do ataku wal w to czerwone  scierwo ile się da.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-04-2022 [17:32] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
I my w tym pomożemy! Naszym zyskiem będzie Okręg Królewiecki 😁
No i tym razem, pomożemy perskim wyciorom wsiadać do moskiewskiego pociągu potężnym kopem w dupe.

Obrazek użytkownika Pers

10-04-2022 [17:35] - Pers | Link:

@ujejska
// my w tym pomożemy! Naszym zyskiem będzie Okręg Królewiecki //
A smoki w tej bajce też były?

Obrazek użytkownika sake3

10-04-2022 [18:15] - sake3 | Link:

@Pers.....A cóż to się stało że nie ubogacasz nas na NB swoimi agitkami propagandowymi? Ukradli ci czy co?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-04-2022 [19:23] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Coś mi wydaje, że nasz Admin zaczął uważnie czytać jego bzdety i tnie ruski bełkot równo z trawą.

Obrazek użytkownika sake3

10-04-2022 [20:37] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska.....Chyba mu niczego nie zabrania bo widzi,że to taki folklor.

Obrazek użytkownika Pers

10-04-2022 [19:39] - Pers | Link:

@sake
//Pers.....A cóż to się stało że nie ubogacasz nas na NB swoimi agitkami propagandowymi? Ukradli ci czy co?//
Szkoda dla was mojego czasu.
Mam gdzie pisać i ciągle siedzicie z nochem przyklejonym do szyby.

Obrazek użytkownika sake3

10-04-2022 [20:04] - sake3 | Link:

@P.ers.......A szkoda,,wielka szkoda bo tak lubię się pośmiać a było z czego.No ale co tak piszesz przeciez te agitki dostajesz z Kremla świże,gorące.,wystarczy wkleić....Jazda na Ukrainę walczyć z naziolami .Nawet twoja muza Zacharowa nieźle wstawiona walczy bełkotliwie z nazistowskim barszczykiem po ukraińsku w telewizji..Jedź,pomóż pieknej kobiecie zmienić nazistowski ukraiński barszcz na demokratyczny barszcz rosyjski oraz  wycofać nazistowskie książki kucharskie.

Obrazek użytkownika Pers

10-04-2022 [20:08] - Pers | Link:

@sake
Jesteś żałosna.
Bez odbioru.

Obrazek użytkownika sake3

10-04-2022 [20:48] - sake3 | Link:

@Pers.......Oj ,bo poskarże się Wowie.że jestes niegrzecznym chłopczykiem..I tak z dobrego serca ci radzę na You Tube posłuchać pięknej melodii granej przez Giovanniego Marradi.-Just For You z urokliwymi widokami morza,delfinów i pięknych kobiet.To działa na odętych staruszków. 

Obrazek użytkownika Ryan

10-04-2022 [20:09] - Ryan | Link:

ruszkiewicz
Miast komentarza

https://youtu.be/fRyJLGW3RSE

Obrazek użytkownika Warmia

10-04-2022 [19:21] - Warmia | Link:

Tylko koty perskie nadziane na sztywny pal polski.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-04-2022 [18:10] - Tezeusz | Link:

@Ula
Zostawmy to innym..
profesjonalizm urzędów państwowych.

Ale ma tupecik ten ruisofil  pisząc o ewakuacji dzieci i kobiet :

"Takiej sytuacji to dałbym cywilom, którzy chcą wyjechać tydzień, żeby się ewakuowali a potem bym ciął równo z trawą.
500 tyś nazioli to byłby dobry wynik."

 
Ruszkiewicz jak zwykle standart rusofila.

 

Obrazek użytkownika sake3

10-04-2022 [18:10] - sake3 | Link:

@Pers......Może dostanie kopa w kalendarz i zdarzy to się w tym tysiącleciu.

Obrazek użytkownika u2

11-04-2022 [07:32] - u2 | Link:

To się raczej w tym tysiącleciu nie zdarzy.

Hitler też bajdurzył o 1000-letniej Wielkiej Rzeszy :-)

Obrazek użytkownika RinoCeronte

10-04-2022 [17:02] - RinoCeronte | Link:

Strasznie to wszystko przygnębiające... 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-04-2022 [17:44] - Ula Ujejska | Link:

RinoCeronte
Tak, nawet dzisiaj, po latach, kiedy już znamy prawdę i mamy dowody zbrodni, ciągle musimy walczyć o godność Polski z zaprzańcami.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

10-04-2022 [18:02] - Chatar Leon | Link:

Tak patrząc dzisiaj pobieżnie na fora i komunikatory ukraińskojęzyczne (czy też przyzwoite rosyjskojęzyczne) to nikt nie ma wątpliwości, że w Smoleńsku miał miejsce zamach.
(chyba tylko te fał eny i trodlodyci z Czerskiej pozostali wyznawcami putina i anodiny)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-04-2022 [18:12] - Ula Ujejska | Link:

Chatar Leon
My musimy poczekać na upadek Putlera, a wtedy nowy władca Kremla chcąc się pozbyć wszelkich "putinowskich śmieci" w Rosji, ujawni Światu prawdę o Smoleńsku. Dlatego dzisiaj nawet zbrojnie musimy poprzeć Ukrainę.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

10-04-2022 [18:35] - Chatar Leon | Link:

Nie wiązałbym większych nadziei z jakimś "nowym dobrym Putinem" na miejsce "obecnego złego Putina", chociaż kto wie...
A zbrojne wsparcie dl Ukrainy musi być poparciem NATO. Co do siły ludzkiej, w sumie to wszystkie kraje afrykańskie, które z powodu działań Rosji są zagrożone głodem, powinny udzielić osobowego wsparcia, no ale przecież wiadomo, że ochotników do armii ukraińskiej jest aż za dużo i do pójścia na front czeka się tam po prostu w kolejkach.

Obrazek użytkownika angela

10-04-2022 [18:35] - angela | Link:

Jeszcze trochę plucia na Polskę  i szkodnictwa,  a to platfusowe bydło będzie się bało łba na ulicę wystawic.
Kazdy opluje.
Jak  Nowosilcow w Warszawie.  Po pol roku siedzenia, zwiał z Polski. 
Tak i zdradziecka opozycja będzie musiała ewakuowac się do swoich  przyjaciol.