Zabić wszystkich

"Co Rosja powinna zrobić z Ukrainą"
szczegółowy plan ludobójstwa, począwszy od całkowitej likwidacji państwa ukraińskiego”
[1]

 

Wydawało się, że katechizm morderczego szaleńca Adolfa Hitlera, opublikowany jako "Mein Kampf", wystarczy już na zawsze, jako przykład i przestroga dla całej ludzkości, do jakiej masakry może doprowadzić chory umysł, będący w stanie zawładnąć umysłami całego narodu. Konkretnie Niemców.

Jednak opublikowany na łamach "RIA Novosti" przez kremlowskiego ideologa Timofieja Siergiejcewa instrukcja, właściwie doktryna "„Co Rosja musi zrobić z Ukrainą” demonstruje, że w zakresie instytucjonalnego bestialstwa, można cały hitlerowski aparat ludobójstwa pobić na głowę.
 

Zwrócę uwagę – Niemcy i Rosja. Te dwa potwory ludzkości zbyt często powtarzają się w historii nowożytnej.

W medycynie, psychologii, a także socjologii, jako stan chorobliwej, morderczej furii występuje tylko amok.
Amok to szał, stan niekontrolowanej emocji połączonej z żądzą mordu.
Na dalekim wschodzie, skąd to słowo pochodzi oznaczało ono "oszalały z gniewu". Czyli przejściowy stan szaleństwa, stan chorobowy, w którym można zabijać i kaleczyć. Lecz to stan nieświadomy, chwilowy obłęd, gdzie rozum nie bierze udziału.

Lecz to, co kiedyś demonstrowali Niemcy, a obecnie Rosjanie, to precyzyjnie wymyślony plan wymordowania – w przypadku Niemców – całej rasy żydowskiej i w dużym stopniu słowiańskiej; a dzisiaj realizowany bestialsko przez Rosję – likwidacja całego narodu ukraińskiego i potem kolejnych narodów, które staną Rosji na przeszkodzie.

Nie jestem w stanie tego pojąć, nie wiadomo jak bardzo bym się starał.

Człowieczeństwo, społeczeństwo, cywilizacja...
To przecież żelazne fundamenty naszego istnienia. Życie społeczne, czy to zwierząt, czy prymitywnych plemion, polega na pokojowej koegzystencji.
Oczywiście zdarzają się krwawe epizody, jak Cortez w Ameryce, Pol Pot w Kambodży, nota bene typ wykształcony w Paryżu, czy masakra plemienna w konflikcie Tutsi i Hutu. Lecz to tylko sporadyczne i raczej nie precyzyjnie zaplanowane mordy.

Tymczasem i Niemcy Hitlera i stalinowsko – putinowska Rosja, w sposób niemalże naukowy i za pomocą wyrafinowanych produktów techniki (krematoria, Cyklon B, pociski kasetowe, bomby termobaryczne, itp.) mordują wszystkich, bez wyjątku, od nowonarodzonego niemowlęcia, po 90 letnich starców. I robią to niesłychanie okrutnie: - strzał w potylicę to łagodna śmierć. Gwałcą kobiety i dziewczynki, gdy okrucieństwo ich podnieci, torturują przed zabójstwem, a już po egzekucji bezczeszczą zwłoki, obcinają uszy, nosy, czy genitalia.... "na pamiątkę".
Czy w zwykłym, normalnym człowieku nie ma hamulców, nie ma granicy zbydlęcenia? Może ktoś to wytłumaczyć?

Jestem nadwrażliwy i w takim stanie, w sposób fundamentalny mam stosunek do każdego życia. Nie tylko w stosunku do świadomego życia ludzkiego, ale w stosunku do każdego, najprymitywniejszego zwierzęcia.
Gdy 40 lat temu, tak się złożyło, że w Buenos Aires, obejrzałem "Łowcę jeleni", film Michaela Cimino, to scenę, w której Robert De Niro, grający Michaela poluje w lesie i wreszcie na celowniku, ma pięknego jelenia i patrzy prosto w niewinne oczy zwierzęcia przez długi czas i ... załamuje się, nie strzela, pozwala tej istocie żyć dalej, to z tym obrazem, będę żył aż do śmierci. I z tym przekazem jaki on niesie.
A tu, ludzie ze wschodu, których zrozumieć nie potrafię, traktują człowieka – najwyższą świadomą i zdolną do najwyższego cierpienia formę życia, jak ścierwo.
Wojenne trofeum, którym się kiedyś będzie można wnukom chwalić.

Całe to zjawisko nie przerażało by mnie swoją potwornością w tak potężnym stopniu, gdyby nie to, że te masakry były starannie, na długo przedtem zaplanowane.
Hitler, Stalin, czy teraz Putin dali przyzwolenie (choć neobolszewicka propaganda już wymyśla, że Hitler nic nie wiedział o Holocauście, a teraz Putin też nie wie, co wyprawiają jego bydlaki). Lecz te plany przygotowywał konkretny, wieloosobowy zespół ludzki. To nie jakaś makabra i akcja jednego krwawego dyktatora, czy zboczonego mordercy, jak Hannibal Lecter. To grupa polityków, wojskowych, ekspertów i naukowców. Jakie to państwo ery demokracji, gdzie taki zespół "specjalistów od eksterminacji całego narodu" można stworzyć?
W XXI wieku, z ONZetem, z Trybunałami w Hadze. Z doświadczeniem Hitlera i potem Norymbergii... Zapomnieliśmy? Zwisa nam już to?
Będziemy klękać na stadionach świata, gdy jeden durny policjant przydusił pojmanego lumpa? Bo on był czarny, a to, wiadomo, dzisiaj świętość.

Już ruszyła klasyczna kremlowska machina kłamstwa i manipulacji, tłumacząca nawet na międzynarodowym forum ONZ, że te "niby" zbrodnie i masakry, to zainscenizowane przez "aktorów" oszustwa, fejki. Teatralna ustawka.
Tylko przed czym, w największym eksodusie od II WŚ, 4,5 Ukraińców, głównie kobiety, dzieci i seniorzy uciekli z kraju? Bo im się nagle w ojczyźnie przestało podobać? Nie! Uciekli, 2,5 miliona do Polski, przed niechybną śmiercią, kalectwem i poniżeniem. Bo oni najlepiej znają ruskich. Nie, jak "nasz człowiek w Warszawie", Tusk, komunistyczna pionierka z DDR Angela Merkel, czy ten nieszczęsny wrak kobiecy, Janina Ochojska.

W stosunku do działań Hitlera i jego niemieckiej elity, w napaści na sąsiada przez Putina, widać postępujące zdziczenie i zbydlęcenie.
Gdzie niby na cywilizowanym Zachodzie – wzorcu demokracji i praw człowieka, z całej siły walczy się o praworządność, prawa dla 40 wymyślonych płci człowieka, a nawet o przyrodę i klimat całego świata, to tuż obok, u największych przyjaciół Berlina, Brukseli i Paryża, rośnie coś tak pokracznego, nieludzkiego i niszczącego pokój, ład i porządek, że można się poważnie dziwić, jak to możliwe, że nikt tego przez tyle lat nie widział.

W czasie wojny światowej wywołanej przez hitlerowskie Niemcy dbano o morale i wrażliwość armii, dowódców, marszałków i generałów, a także szeregowych żołnierzy i oficerów. Dbano o to, by nie narażać ich na traumy, ciągnące się wieloletnimi koszmarami, gdyby przyszło im zabijać cywili.
Do takich "brudnych" zadań, by wypielęgnowane dłonie nazistowskich Soldaten się nie splamiły, powołano specjalne komandaEinsatzgruppen (Grupy Operacyjne) – grupy operacyjne hitlerowskiej policji bezpieczeństwa (Sipo) i służby bezpieczeństwa (SD) organizowane przez Główny Urząd Bezpieczeństwa Rzeszy RSHA.

Do zadań tych grup, które miały działać na zapleczu wojsk niemieckich, należało więc mordowanie lub izolacja politycznych i ideologicznych przeciwników III Rzeszy na operacyjnym zapleczu frontu. Zadanie to realizowano poprzez stosowanie bezwzględnego terroru i masowej eksterminacji ..." [2]

Lecz Putin zna lepiej swoich "wojowników". Wie, ze każdy Rusek, to urodzony rzeźnik. On wie, jak ciąć, patroszyć i całe to ukraińskie bydło zabijać. Choćby jak tego rowerzystę, strzałem armatnim.

Co się ze światem dzieje?! Postęp rewersyjny? Będziemy się cofać, aż jak afgańscy talibowie, powrócimy do jaskiń, tylko teraz zamiast maczugą, lub jakimś ościeniem, będziemy walczyć laserowymi mieczami, jak ten młody z czarnym kosmicznym Putinem – Darthem Vaderem, ciężko sapiącym pod maską.

Muszę zaznaczyć:
Gdy Hitler miał zakończyć eksterminację żydów, to następnie zaplanował zajęcie się likwidacją narodów słowiańskich. Opracowano Generalplanung Ost [3]. Polaków w ciągu bodajże 3 lat należało zlikwidować 75 procent.

Czego można się spodziewać po Putinie, jeżeli udałoby się mu zlikwidować Ukrainę, a Ukraińców wymordować.
Kto byłby następny?

====================================================================================

Rosyjska agencja informacyjna ujawnia plan ludobójstwa Ukraińców
[1] https://www.tvp.info/59434569/ria-novosti-ujawnia-plan-ludobojstwa-ukraincow-denazyfikacja-bedzie-nieuchronnie-oznaczac-deukrainizacje

[2] https://pl.wikipedia.org/wiki/Einsatzgruppen

[3] https://pl.wikipedia.org/wiki/Generalny_Plan_Wschodni

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

06-04-2022 [19:27] - angela | Link:

Czy Polacy mają ciągle bic się za wolność ' naszą i waszą '???? 
Niemiec się "pomylił", a reszta min  francuziki  i makarony  handlują na całego,  do czasu kiedy ruski morderca przestrzeli im te głupie łby ich własną bronią. 
Nie. Polscy juz za nich ginać nie powinni.
Gdzie podziała się niemiecka krowa, co do  tego bestwialstwa  razem z ruskim szaleńcem doprowadziła. 
Dwa bandyckie narody, rozpasane na morderstwach i grabierzy innych. 
Niewatpliwie podobało im się, i urzadzili sobie  powtórkę z historii.
" Mocarstwa"  co wzbogacily się na tragedii innych.
Tylko nagle Ukraina stanęła w poprzek planom, a Polska ile sil wspiera .
 

Obrazek użytkownika sake3

06-04-2022 [20:01] - sake3 | Link:

@angela......NIemiecka stara krowa bawi w Toskanii rozkoszując się starym winem,i pysznym kawiorem.

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-04-2022 [21:12] - Kaczysta | Link:

Był pakt Hitler-Stalin, dziś wydaje si,ę że mamy jego kontynuację, nowy pakt Merkel-Putin. Jedyne co się zmieniło w ustaleniach to to, że ruskie walkę zaczęli pierwsi a niemaszki sponsorują i broń dostarczają.
Cele te same co w 1939r.

Obrazek użytkownika sake3

06-04-2022 [19:39] - sake3 | Link:

Ukrainy jakby już nie było.Myślę o propozycji Orbana by w Budapeszcie odbyły sie rozmowy pokojowe, w których udział wziełyby Rosja,Niemcy,Francja i Węgry. Kogo by brakowało w tych ,,negocjacjach? Ano Ukrainy.Negocjacje zaoczne dla państwa napadniętego i zrujnowanego?To jest odpowiedź podsumowująca Pański wpis.Kto następny do niebytu?Polska? o niej też gdzies tam odbędą się rozmowy? Trudno o większy cynizm.No i jeszcze nie wiadomo jakie będą warunki Putina,bo Orban proponuje tylko jeden-przerwać natychmiast ostrzał,ale bez propozycji do kiedy.

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-04-2022 [20:32] - jazgdyni | Link:

Droga sake

Możemy sobie popitolić, odwołując się do historii, która podobno stale się powtarza i kołem się toczy.
A taka figa! Tym razem będzie inaczej. takiego starcia cywilizacji jeszcze nigdy nie było. Jak to się skończy? Nie wiem. Możemy bandytów pokonać. Potrzebna jest tylko jedna sprawa - chęć zwycięstwa. Na dzisiaj to wyłącznie projektują: Ukraina, USA, Wielka Brytania i Polska. Innym to zwisa, bo myślą, że sobie z ruskimi poradzą. Oto umysły farbowanych zboczeńców LGBT. Make love, not war.

A my nadal mamy dwóch wrogów - ZSRR i EU. Mamy się poddać?

Obrazek użytkownika sake3

06-04-2022 [21:46] - sake3 | Link:

@jazgdyni.....Zapomniał Pan o wrogach wewnętrznych.Towarzysza nam jak cień.

Obrazek użytkownika ruisdael

07-04-2022 [07:59] - ruisdael | Link:

Co ma Pan przeciw Cortezowi?

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-04-2022 [10:59] - jazgdyni | Link:

Eksterminację nie tylko narodu, ale pewnej, ciekawej cywilizacji.

Obrazek użytkownika ruisdael

07-04-2022 [12:18] - ruisdael | Link:

Oby Pan nie przesadził z tą eksterminacją (trzeba również wziąć pod uwagę Messoriego i in. oraz chociażby Apocalypto).