PO to zdrajcy?Macierewicz: pomagali ukryć zbrodnię smoleńską

Według Antoniego Macierewicza PO współpracowała z autorami zbrodni smoleńskiej i pomagali w jej ukryciu: "Czegoś takiego nie było w historii Polski , a nawet świata"- mówił polityk PiS.

Dla wielu czytelników "Gazety Wyborczej" czy też widzów TVN wyjaśnienie przyczyn katastrofy smoleńskiej jest oczywiste; a raport Anodiny wiarygodny. Wierzą oni w to co mówił Lech Wałęsa, ze to Jarosław Kaczyński doprowadził do katastrofy lotniczej każąc swojemu bratu lądować za wszelką cenę. Co więcej uważają oni Antoniego Macierewicza, Jarosława Kaczyńskiego oraz całe PiS za agenturę rosyjską. Tymczasem podczas swojego przemówienia Władymyr Zełeński, który przecież dla salonu liberalno-lewicowego jest bohaterem międzynarodowym nawiązywał wprost do Smoleńska dając do zrozumienia, że zrobił to Putin. Dzisiaj jego słowa podtrzymał mer Lwowa, który powiedział tak: "Kaczyński wie, co to Rosja. Pamiętamy, co było pod Smoleńskiem"- stwierdził Andrij Sadowy. Nawiązywał on wprost do słów Jarosława Kaczyńskiego, który dla Polskiego Radia powiedział, że z całą pewnością można powiedzieć, że pod Smoleńskiem doszło do zamachu. Według prezesa PiS pośrednim dowodem na to jest wypowiedź Dimitrija Rozogina, który skomentował wyprawę kijowską Jarosława Kaczyńskiego tymi słowami: "Przyjedź do Smoleńska, porozmawiamy".

Według Antoniego Macierewicza słowa Rogozina to oczywiste przyznanie się do zbrodni i jednoczesna groźba pod adresem przeciwników Rosji. Warto zatem przeczytać komentarze pod informacjami na ten temat części polskiego społeczeństwa, które po prostu cieszy się z faktu, że pod Smoleńskiem wymordowano całą polską elitę. Ci ludzie wytresowani przez "Gazetę Wyborczą" TVN inne antypolskie media z nienawiści do PiS chętnie zrzekli by się własnej niepodległości byle by tylko obalić obecne polskie władze. Szybko przyjęli za jedyną słuszną obowiązująca wersję rosyjski raport Anodiny, państwa, które przecież dokonuje teraz takich strasznych zbrodni na Ukrainie. Ale oni dalej uważają tak jak im nakazał myśleć Lech Wałęsa, że to Jarosław Kaczyński był sprawą tej katastrofy, ponieważ kazał lądować bratu w Smoleńsku we mgle za wszelką cenę. I jednocześnie uważają, że cały PiS to rosyjska agentura. Ci ludzie nie mają żadnego poczucia potrzeby przynależności do polskiej wspólnoty narodowej. I przykro to mówić, ale rację ma Janusz Korwin- Mikke, że większość ludzi jest głupia: wystarczy najbardziej prymitywna propaganda, aby myśleli tak jak chcę ich panowie- choćby najbardziej głupio i idiotycznie. Ci ludzie już dawno porzucili dążenie do prawdy w sprawie śmierci prezydenta Polski i elity państwa a ci , którzy próbowali to robić stali się przedmiotem ich kpin i szyderstw. Pamiętamy doskonale co robiono podczas wojny cywilizacyjnej na Krakowskim Przedmieściu: kiedy oddawano mocz na znicze i atakowano ludzi w czasie modlitwy. A tyle było oburzenia, kiedy Jarosław Kaczyński powiedział o części polskiego społeczeństwa, że są gorszym sortem Polaków. Czyżby to nieprawda?
Antoni Macierewicz powiedział co nie co o elitach , które reprezentują ten sort; stwierdził, że ówczesny rząd pomagał sprawcom tej zbrodni w jej ukrywaniu i według niego czegoś takiego nie było w historii Polski a nawet świata. Z kolei znany satyryk Jan Pietrzak w programie "Jedziemy", Michała Rachonia powiedział o PO, że to partia zdrady narodowej.  

Jeżeli podobają się Państwu moje artykuły i zechcieliby Państwo dobrowolnie wesprzeć moją działalność to byłbym wdzięczny.  :

MBANK: 20 1140 2004 0000 3702 7232 1340

Z góry dziękuje

Radosław Kowalski 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

01-04-2022 [19:25] - Jabe | Link:

Jak idzie panu Macierewiczowi odkrywanie prawdy?

Obrazek użytkownika Marek Kudła

01-04-2022 [20:38] - Marek Kudła | Link:

To nie Polacy !  Ci ludzie o zdeformowanych poglądach, wyrzekli się i wyparli Polskości.   Mówią,  że Polskość to nienormalność , a udowodnili to poprzez bojkot nawet najważniejszych świąt państwowych i bijkot zaprzasiężenia Prezydenta.  Obrazili się na Naród polski, bo wybrał A. Dudę na Prezydenta.  Oni gardzą Polakami,  i obrzydliwie zdradzają naszą Ojczyznę !  Nie podadzą ręki Prezydentowi do dialogu czy koalicji polskich spraw, dlatego muszą być usunięci z życia publicznego !!!
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

01-04-2022 [20:45] - Marek Kudła | Link:

W TU-154 w Smoleńsku doszło do eksplozji? Wstrząsające odkrycie włoskiego laboratorium.  Włoskie Laboratorium Kryminalistyczne Korpusu Karabinierów, do którego przesłano próbki do badań, wykryło na nich materiały wybuchowe. Są na nich ślady trotylu oraz RDX (heksogenu).
To potwierdzenie badań brytyjskich prowadzonych w Forensic Explosives Laboratory (FEL) w Kent !  Materiały wybuchowe znaleziono tylko i wyłącznie na fragmentach, które pochodzą z rozbitego samolotu i pobrane podczas sekcji zwłok.  Dla porównania w próbkach ziemi z miejsca gdzie leżał wrak nie wykryto materiąłów wybuchowych.
https://wlocie.pl/wiadomosci/w...

https://www.youtube.com/watch?...
 

Obrazek użytkownika u2

01-04-2022 [21:42] - u2 | Link:

rację ma Janusz Korwin- Mikke, że większość ludzi jest głupia: wystarczy najbardziej prymitywna propaganda
 

Z całym szacunkiem, z prymitywną propagandą GW jest jak z ośrodkami badania opinii społecznej. Te ośrodki nie badają opinię społeczną, tylko ją kształtują i ... przyklepują. Jak ktoś się obruszy na lipne wyniki sondaży, to jest zwykle odpowiedź, że sondaż przeprowadzono na reprezentatywnej próbce społeczeństwa :-)

Obrazek użytkownika tricolour

02-04-2022 [00:48] - tricolour | Link:

Przelewu nie będzie, większego chaosu nie czytałem.

Poza tym proszę o jakieś konkrety, komiksy były poczytne w podstawówce.