Tak się wygrywa wojny!

No i wreszcie stało się, USA nałożyły ostre sankcje na konsorcjum NS2. Ruska rura jest już tylko złomem na dnie morza. NS1 skończy podobnie. Jest okazja zrobić dobry biznes - są Amerykanie! Cierpliwie poczekali aż Putas sam wejdzie im w łapy i sruuu. USA zagwarantują Europie dostawy gazu i ropy na odpowiednim poziomie i odpowiednią cenę (statki już płyną), a że wysoką, no cóż, sama Europo tego  chciałaś, więc płać za amerykańską pomoc.. Niemcy w trybie pilnym szybko budują porty gazowe a inne kraje UE także rozpoczęły dywersyfikacje dostaw wszelkich paliw. Oczywiście nie obeszło się bez szwabskiego straszenia Polski. Nie mamy prawa budować elektrowni atomowych bo nas do TSUE podadzą hehehe. Nie wspomnę już o Obajtku, który za chwilę wyrokiem TSUE będzie ścigany listem gończym za mały atom. Co na to Putas? Ano zajmie Ukrainę i otworzy sobie kolejny "Afganistan" z finałem już znanym z historii. Zginie milion ludzi albo i więcej. Ostatecznie Putin skończy w rakiecie na Księżyc. Jak mawiał Jontek góral:
... za Uralem będą Chiny,
Was nie będzie sku..syny!

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

23-02-2022 [21:25] - RinoCeronte | Link:

Jednym słowem Nasi zawsze wygrywają.

Obrazek użytkownika Ryan

23-02-2022 [21:30] - Ryan | Link:

Niedobrze
Władze Kuby, Nikaragui i Wenezueli zadeklarowały swoją solidarność i poparcie dla Rosji w związku z kryzysem wokół Ukrainy. Wyrażono także sprzeciw wobec ogłoszonych we wtorek w stosunku do Rosji sankcji gospodarczych UE i USA.

 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-02-2022 [22:44] - Ula Ujejska | Link:

Ryan
Strach się bać jeśli takie mocarstwa zabierają głos w obronie Putasa.

Obrazek użytkownika Pani Anna

23-02-2022 [21:30] - Pani Anna | Link:

Ta "analiza " jako żywo przypomina wczorajsze zdjęcie z frontu z tym obrzynem, na widok którego  Putin  schował się pod stołem ze strachu.

Obrazek użytkownika Jabe

23-02-2022 [22:28] - Jabe | Link:

Ciemny lud wszystko kupi.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-02-2022 [22:42] - Ula Ujejska | Link:

Anna
Czegoś paniusiu nie zrozumiałaś? No i miotacza od obrzyna nie potrafisz odróżnić a chcesz się wypowiadać na wojskowe tematy? Obciach!

Obrazek użytkownika Pani Anna

23-02-2022 [23:34] - Pani Anna | Link:

Ujejska,
Ważne,  że bardzo seksownie wyglądaliście z tym obrzynem.
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

24-02-2022 [11:12] - Tezeusz | Link:

@Wypad rusofilu do scierwoneonka bo wkrotce zniknie

Obrazek użytkownika mjk1

23-02-2022 [21:33] - mjk1 | Link:

Usia, napisz Ty nam, gdzie  Obajtek zakupi te małe reaktory atomowe?
Kto i gdzie je produkuje?
Gdzie przynajmniej jeden pracuje.
Pytam dlatego, że za dwa miesiące odbieram pierwszy polski samochód elektryczny i naprawdę martwię się, czy będę mógł go naładować.
Sąd wezmę prąd do niego?
Kopalnie już prawie zlikwidowane.
Oddanie nowych bloków energetycznych wstrzymane.
Cała Europa bez ruskiego gazu to energetyczna katastrofa.
Jak ja do pracy dojadę dla dobra naszej ukochanej socjalistycznej ojczyzny.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-02-2022 [22:45] - Ula Ujejska | Link:

mjk1
Z bełkotem nie dyskutuję - zapodaj to do Tricolour. To spec od bełkotania.

Obrazek użytkownika Tomaszek

24-02-2022 [11:16] - Tomaszek | Link:

mjk
Ciesz się , ale chrustu do kozy w salonie też nie nazbierasz bo wyzbierany .

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

24-02-2022 [00:00] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Ano zajmie Ukrainę i otworzy sobie kolejny "Afganistan" z finałem już znanym z historii."
Nieźle kombinuje gośka życząc Ukrainie losu Afganistanu, który po wtargnięciu Rosjan nie może stanąć na nogi, pomimo tego że nie ma ich tam, od ponad 30 lat.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-02-2022 [16:19] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
Za głupi jesteś by dyskutować na taki temat. Spadaj.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

24-02-2022 [22:04] - wielkopolskizdzichu | Link:

Jednak pociągnę ten temat.
1. Wycofanie Rosji z Ukrainy  będzie połowiczne, tego co Putin zdobył na wschodzie nikt mu nie odbierze ponieważ nikt łącznie z Polską nie będzie ryzykować wojny totalnej.
2. Po opadnięciu bitewnego kurzu biznesy z Rosją wrócą na dawne tory, ponieważ biznesy robi się z przewidywalnym partnerem.

Teraz się zacznie......

Od momentu przejęcia władzy przez Putina, sytuacja zagranicznych inwestorów w Rosji zmieniła się na całkiem przyzwoitą. Rosja a przynajmniej jej część zachodnia przestała być dziczą. naprawiono drogi i zdyscyplinowano policję drogową. 
zlikwidowano uznaniowość decyzji władz miast i regionów, a  tym samym zamieniono korupcję w jasno brzmiące reguły.
Polska nie raz próbowała robić interesy na Ukrainie, to nie wychodzi, z Rosją owszem nawet pomimo ich pozornych blokad na owoce i mięso. 
To jest przyczyna dla której zachód się pręży, ale z drugiej strony nie zamierza zrezygnować z intrat.

Podniecamy się rureczką NS2, ale o miliardowych kontraktach BP na terenie podmorskich rosyjskich pól gazowych i naftowych cicho sza.

Obrazek użytkownika Tomaszek

24-02-2022 [09:56] - Tomaszek | Link:

Jedno wielkie srutututu . Reagan obniżył ceny ruskich surowców i położył ich bez dodatkowych sankcji , Trump podążał za nim ., Ropa była po 50 dol za baryłkę i gaz po 250 , Takie sankcje że ropa po 100 dol czy gaz po 1000 to odmrażanie sobie uszu na złość . Kasa płynie , będzie na na czołgi i samoloty . Jaja sobie robią i dobrze o tym wiedzą . Połowa albo więcej z tego towarzystwa siedzi w kieszeni u Putina , jak może być inaczej ?