Po co nam lekarze unikający leczenia chorych?

  Dziś [25.01.2022] weszło w życie rozporządzenie ministra zdrowia:

  "W Dzienniku Ustaw opublikowano w poniedziałek rozporządzenie, na którego mocy pacjentów powyżej 60 lat, skierowanych do odbycia izolacji z powodu COVID-19, ma zbadać lekarz podstawowej opieki zdrowotnej. Badanie ma nastąpić w ciągu 48 godzin izolacji. (...) Rozporządzenie wejdzie w życie od wtorku [czyli właśnie dzisiaj]. (...) Badanie fizykalne pacjenta, zależnie od stanu klinicznego, może odbyć się w poradni podstawowej opieki zdrowotnej albo podczas wizyty domowej w miejscu pobytu pacjenta." {TUTAJ}.

  Aby więc zapewnić pacjentom - najbardziej narażonym na COVID 19 - możliwość normalnego zbadania przez lekarza - minister zdrowia musiał wydać specjalne rozporządzenie.  Dla reszty chorych wciąż pozostają fikcyjne teleporady.  A jak na ten ruch ministra zareagowali sami lekarze?  Zajrzyjmy na twitterowe konto Porozumienia Rezydentow {TUTAJ}.  Znajdziemy tam wpisy:

  "Słowo stało się ciałem.
@MZ_GOV_PL, @a_niedzielski i @MorawieckiM
właśnie zdestabilizowali i tak wątły system ochrony zdrowia w Polsce. Poniedziałki można już w tym momencie oficjalnie uznać za dzień braku dostępu do lekarza POZ. O ile w ogóle kiedykolwiek będzie on dostępny...",
   "Pozbawianie opieki osób chorych na inne choroby niż COVID na rzecz „obsłuchania” przez lekarza, (które nic nie wnosi do dalszego postępowania) pacjentów Covid+… I to wszystko w ciągu 48h,w zaciszu domowym, wykonane przez LEKARZA. Wow. Doprawdy wspaniałą mamy tę Ochronę Zdrowia!".
  "Szanowni Pacjenci wobec deklaracji ze
@MorawieckiM
obwieścił że każdy pacjent może zostać zbadany przez lekarza POZ w ciągu 48 godzin proszę zrozumieć co zostało deklarowane ... Z uwagi na zasady sanitarne nie bedzie możliwości aby ogarnąć pacjentów niecovidowych... brawo !".

  Oprócz zawoalowanych gróźb jest też użalanie się nad sobą :  "Przerzucanie winy za katastrofalny przebieg pandemii w Polsce na lekarzy - odcinek 100500100900."..

    To Porozumienie Rezydentów zasłynęło w przeszłości protestami i żądaniami płacowymi.  Do zajmowania się pacjentami są jakoś mniej chętni.  Może zresztą to i lepiej.  Oto, co przeczytałam w portalu Wyborcza.pl {TUTAJ}:

  "Po tekście "Wyborczej" rzecznik praw obywatelskich prof. Marcin Wiącek chce wyjaśnień od Ministerstwa Zdrowia w sprawie oddziałów covidowych, na których umierają niemal wszyscy pacjenci podłączeni do respiratora. Resort Adama Niedzielskiego i NFZ milczą.".

  Dodam do tego, że ilość hospitalizacji oraz innych usług medycznych świadczonych przez służbę zdrowia w okresie pandemii zmniejszyła się - a nie wzrosła.  W listopadzie przywrócono dodatki covidowe.  W efekcie medycy otrzymują więcej pieniędzy za mniej pracy.  To lenistwo [teleporady] i tchórzostwo lekarzy jest odpowiedzialne za znaczną część ze stu kilkudziesięciu tysięcy tzw. nadmiarowych zgonów w latach 2020 i 2021.  Oczywiście jest wielu ofiarnych lekarzy, którzy starają się pomóc chorym.  Bywają oni jednak tępieni przez środowiska lekarskie, tak jak np. dr Bodnar z Przemyśla.  Pandemia zdemoralizowała medyków.

  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

25-01-2022 [16:51] - u2 | Link:

Oto, co przeczytałam w portalu Wyborcza

Z całym szacunkiem, nikt rosądny mośkom nie ufa :-)

Obrazek użytkownika Francik

27-01-2022 [12:35] - Francik | Link:

Mośki czy nie mośki, ważne są fakty. Na wybiórczą nie zaglądam a wyczytałem gdzieś informację, że respirator przeżywa ok. 10% pacjentów. Jeśli to fakenews to niech Ministerstwo Zarazy poda prawdziwe informacje - możliwe do zweryfikowania. Jeśli to prawda, to to jest po prostu zbrodnia - przyjęte i cały czas stosowane procedury "leczenia" kowida zabijają ludzi. Znajomy miał test pozytywny (czyli był chory?), dostał receptę na pyralginę i izolację. Nikt się jego stanem zdrowia nie zainteresował. Gdyby doszło do ciężkiego stanu pewnie trafiłby pod respirator. Miał jednak szczęście. 

Obrazek użytkownika angela

25-01-2022 [16:53] - angela | Link:

Pani Elig ma niewątpliwie receptę na zwalczanie pandemii i służbę zdrowia. 
Jezeli nie, to niech nie dołącza do grona krytykantów, ktorzy biją pianę antyrządową, a w temacie pandemii nie mają nic do zaoferowania Polakom. 

 

Obrazek użytkownika Jabe

25-01-2022 [18:57] - Jabe | Link:

To nie pani Elig obiecywała naprawę.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

25-01-2022 [17:09] - Chatar Leon | Link:

Po niemal dwóch latach uznano łaskawie, że właściwie to ... chorego, przynajmniej w pewnym wieku, możnaby zbadać. Dzisiaj też okazało się że łaskawie zdecydowano, że do podstawowej "opieki" zdrowotnej trafi doustny lek molnupiravir hamujący namnażanie się koronawirusa w początkowym stadium choroby (czyli podobnie do amantadyny).
Dotąd standardem było skazywanie pozytywnie otestowanego na areszt domowy zwany izolacją, bez leczenia i opieki lekarskiej oraz oczekiwanie czy nastąpią powikłania czy też nie nastąpią (druga opcja oznaczała szpital, czasem respirator, czasem cmentarz)...
Leczenie chorych od wczesnego etapu choroby pozwoliłoby uratować wiele osób. Tymczasem żonglowanie statystykami ofiar nieludzkich procedur służy nadal za pretekst do siania paniki i promocji cudownych eliksirów ("Ludzie umierają bo się nie szczepią", pamiętamy też: "Ludzie umierają, bo za późno zgłaszają się do lekarza").
Nóż się w kieszeni otwiera.
Nie wiem jak nazwać osoby odpowiedzialne za to masowe zabójstwo. Ścierwo to chyba wyjątkowo delikatne określenie?

Obrazek użytkownika u2

25-01-2022 [17:00] - u2 | Link:

Ścierwo to chyba wyjątkowo delikatne określenie?

Zgłoś się pan ze swoimi wynurzeniami do Prokuratury, a nie bij pianę na NB.

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-01-2022 [17:08] - Pani Anna | Link:

Kasta ludzi w białych fartuchach całkiem upadła i z tego upadku już się nie  podniesie. Kasa misiu, kasa... Proszę pomyśleć ile ładnych rzeczy można sobie kupić za kowidowe.

Obrazek użytkownika Darek65

26-01-2022 [08:23] - Darek65 | Link:

@ Pani Anna
Te wszystkie "autorytety" upadają, jak mury. Myślę, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Proszę też pamiętać, że każdy kij ma dwa końce. Kiedyś tym kijem dostaną po grzbiecie.

Obrazek użytkownika Tezeusz

25-01-2022 [17:11] - Tezeusz | Link:

"Nie wiem jak nazwać osoby odpowiedzialne za to masowe zabójstwo. Ścierwo to chyba wyjątkowo delikatne określenie?"

Antyszczepionkowcy to samobójcy idioci nie dbający o zdrowie swoje i swojej rodziny. TAK TO ŚCIERWO będące zagrożeniem dla innych.

Czyżby @Chatar pisał o sobie ?

Obrazek użytkownika Chatar Leon

25-01-2022 [17:25] - Chatar Leon | Link:

proszki zażyte?

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

25-01-2022 [17:38] - Zbyszek_S | Link:

@Chatar Leon: Zgoda.
Ludziom normalnym bardzo trudno to zrozumieć i zaakceptować, bo oni sobie np. nie wyobrażają, że można ludzi np. zabijać, ot tak. Niczego nas nie nauczyła sprawa "pavulonu", gdzie ratownicy medyczni stale i cyklicznie mordowali bezbronnych starszych ludzi, za marne parę tysięcy od morderstwa. To znaczy... tych akurat złapano, a...

Wobec tego rodzaju postaw psychopatycznych, normalni ludzie są trochę bezbronni bo nie wiedzą jak się zachować, bo nie może im się w głowach pomieścić, że coś tak złego może robić człowiek, zwłaszcza jak ma np. kostium ratownika, fartuch lekarza, czy koszulę polityka. Ale lepiej, żebyśmy zaczęli przeglądać na oczy, na to, co nam chcą zrobić. Na ten nieustanny wylew nieprawdy, pogardy i agresji, zmierzający do wymuszenia poddania się wszystkiemu, cokolwiek ludziom, ktoś zechce narzucić.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

25-01-2022 [17:24] - Chatar Leon | Link:

O! No proszę, i jeszcze jedna ciekawa sprawa tu się pojawia. Fakt że akurat problem patologii związanej z (nie)leczeniem jakoś tak nagle i niespodziewanie dostrzeżony został w wybiórczej, mówi wiele o dalszych kolejach scenariusza realizowanego przez totalnych.
Na razie totalni (gazetowowyborcze autorytety z tytułami profesorów medycyny są tu szczególnie czynne) pchają rząd w stronę coraz bardziej absurdalnego kretyństwa i zamordyzmu, będącego zaprzeczeniem medycyny i elementarnej logiki, jak projekt ustawy w który wrobiono niezbyt rozgarniętego niejakiego Hoca. Ale przecież nie oznacza to wcale , że za parę tygodni (gdy Niedzielski dzięki masowym testom posadzi pół narodu na izolacjach i kwarantannach), taki Tusk na białym koniu nie obwieści, że to przesada, że zawsze był przeciw pisowskiemu zamordyzmowi, przymusowi szczepień a w ogóle to Konstytucja!

Uchwalcie lex Hoc,
a pójdziecie w sroc!

Obrazek użytkownika Darek65

26-01-2022 [08:29] - Darek65 | Link:

Toż dziecko, by dostrzegło takie zamiary. Niestety, Kaczyński został całkowicie ubezwłasnowolniony, a Mateuszek robi, co chce :)  Kiedyś uważałem Kaczyńskiego, nawet jeśli się z nim nie zgadzałem w niektórych kwestiach, że facet ma polityczny zmysł. Coraz bardziej dochodzi do mnie, że nigdy nic takiego nie było. Poza tym wiek zrobił swoje.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

26-01-2022 [08:52] - Chatar Leon | Link:

"Toż dziecko, by dostrzegło takie zamiary."
Dziecko by dostrzegło a na Nowogrodzkiej i tak nie zrozumio.
A że Kaczyński, niegdysiejszy genialny polityk, dziś jest schorowanym dziadkiem, wiadomo nie od dziś.
 

Obrazek użytkownika angela

25-01-2022 [17:46] - angela | Link:

"Dr Bodnar tępiony.  "
Amantadyna do końca nie jest przebadana, i dr Bodnar nie będzie odpowiadał za powiklania po amantadynie, ani opozycja, ktora intensywnie promuje ten lek, a potem, jak to wiele. razy bywalo, będą psy wieszać na rząd. 
Za szczepionki odpowialnosc bierze producent, nie Polski, i opozycja nie bedzie szykowala pretekstu do atakow na rząd. 
Niestety uzywanie polityki w temacie pandemii, przez opozycje. bardzo  szkodzi wielu decyzjom rzadu i Polakom. 
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-01-2022 [18:01] - Pani Anna | Link:

angela,
Amantadyna dostępna i stosowana w leczeniu od ponad 30 lat "nieprzebadana", powiadasz ... Za to "szczepcośtam" wyklepane w 3 miesiące pewna w 100%. Dla ciebie już brakuje skali.
 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

25-01-2022 [18:44] - Chatar Leon | Link:

Oni dzisiaj mają przekaz dnia - cytuję wprost - "szczepionka przeciw tej chorobie jest najlepiej zbadaną szczepionką w historii szczepień".
Jakieś pyrcie czy inne sajmony w imieniu PAN wysmażyły kolejny manifest, a Niezalezna.pl drukuje toto bezkrytycznie, tak jakby spadła na poziom wybiórczej.
Tam są zresztą jeszcze pyszniejsze kawałki, zupełnie jakby wyjęte ze stalinowskiej propagandy o wrogach ludu:
"Nadszedł etap walki z groźnymi dla społeczeństwa działaniami dobrze zorganizowanej – choć mniej licznej, niż się wydaje – grupy antyszczepionkowców, którzy otumaniają dużą jego część."
https://niezalezna.pl/427362-d...
 

Obrazek użytkownika u2

25-01-2022 [18:46] - u2 | Link:

Amantadyna dostępna i stosowana w leczeniu od ponad 30 lat "nieprzebadana", powiadasz ...

W leczeniu kowida nadal nie jest przebadana klinicznie, musi upłynąć trochę czasu. To są znane sprawy.

Z tego co wiem doktor Bodnar ratuje pacjentów za pomocą tego leku, więc tutaj pacjenci nie bedą zgłaszać do prokuratury tego, że zostali wyleczeni. A czy amantadyna może zostać na szerszą skalę dopuszczona to jednak powinno zadecydować szersze grono specjalistów. Zawsze stosowanie nawet prostego leku wiąże się z ryzykiem.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

25-01-2022 [18:54] - Chatar Leon | Link:

No, a specjaliści którzy mogliby to ocenić, dostali w prezencie wyjazd do ciepłych krajów albo grant na badania naukowe od producenta droższego preparatu, który zasugerował, że nie jest zainteresowany w dopuszczeniu tańszego leku.
Połączże Pan wreszcie te kropki!

Obrazek użytkownika u2

25-01-2022 [19:05] - u2 | Link:

No, a specjaliści którzy mogliby to ocenić, dostali w prezencie wyjazd do ciepłych krajów albo grant na badania naukowe

Panie chatar, jak masz pan takie ustalenia, to szybciutko z nimi do Prokuratury.

Nie każdy lekarz zdecyduje sie przepisać amantadynę, bo nie będą brali odpowiedzialności jak pójdzie coś nie tak. Pan doktor Bodnar nie udziela teleporad, tylko przyjmuje w swoim gabinecie. W niedawnym wywiadzie z p. Gójską-Hejke (VOD Gazety Polskiej) mówił, że inni lekarze zgłaszają się do niego, a on jest otwarty na przekazanie swoich doświadczeń.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

25-01-2022 [19:20] - Chatar Leon | Link:

Do prokuratury, powiadasz Pan? Przecież konflikt interesów większości osób z tzw. rady medycznej był sprawą oczywistą.

Co do dra Bodnara, nie tylko leczy on pacjentów kowidowych, ale także postulował od samego początku tej histerii ażeby ich leczyć powszechnie (teraz, gdy wirus jest względnie niegroźny, nagle rząd też wpadł na taką oczywistość). Warto dokładniej się zapoznać, także z całą historią szykanowania tego lekarza.

Obrazek użytkownika u2

25-01-2022 [19:32] - u2 | Link:

Przecież konflikt interesów większości osób z tzw. rady medycznej był sprawą oczywistą.

To powtarzam, jak dla pana to sprawa oczywista to szybciutko z tą oczywistością do Prokuratury.

Warto dokładniej się zapoznać, także z całą historią szykanowania tego lekarza.

W jaki sposób się szykanuje tego lekarza ? W niedawnym wywiadzie z p. Gójską - Hejke (VOD Gazety Polskiej) nic o tym szykanowaniu nie wspominał.

Obrazek użytkownika Francik

27-01-2022 [13:10] - Francik | Link:

Przestań się pan ośmieszać z tą prokuraturą. O ile pamiętam o konflikcie interesów członków "Rady Medycznej" był miesiące temu artykuł w "Do Rzeczy". Organa ścigania mają obowiązek podejmowania działań wyjaśniających w przypadku tego rodzaju doniesień o możliwości popełnienia przestępstwa. Oskarżonym musiałby być Morawiecki, który powołał członów "Rady" nie dopełniając obowiązku sprawdzenia czy nie zachodzi konflikt interesów - "profesorowie" powinni przynajmniej złożyć stosowne oświadczenie, co nie miało miejsca. O szykanowaniu lekarzy, którzy nie chcieli zamknąć przychodni i przejść na teleporady było wiele informacji w Internecie - można poszukać. BTW Szykanowani są nawet dziennikarze, którzy nie chcą dąć w tuby propagandy - vide Jan Pospieszalski. A doniosła na niego Joanna Lichocka - notabene oboje nadal figurują w stopce redakcyjnej niezalezna.pl jako publicyści. Taka mała hipokryzja.

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-01-2022 [20:07] - Pani Anna | Link:

Podobno dr Bodnar ma 4 postępowania przed izbą i grozi mu zakaz wykonywania zawodu oraz kilkumilionowa grzywna. Mylę się?

Obrazek użytkownika Darek65

26-01-2022 [08:50] - Darek65 | Link:

To bezsensowna debata. Żaden argument nie trafia. Amantadyna znana od 30 lat, jeśli nie pomoże ( a pomaga ), to nie zaszkodzi. Preparat genetyczny zwany szczepionką, sklecony na kolanie, na który nikt nie daje gwarancji, nikt do końca nie zna skutków ubocznych ma być remedium na wszystko. Podobno mamy pandemię, która zbiera śmiertelne żniwo, trup ściele się gęsto. Logicznym wydaje się, że w takiej sytuacji korzystamy ze wszystkiego, co jest dostępne. Ludzie w aktach desperacji  i szukania pomocy trafiają do znachorów, a nasz MZ ma w nosie lek, legalny !!!

Obrazek użytkownika Francik

27-01-2022 [12:55] - Francik | Link:

100/100!
Amantadyna cały czas figuruje w spisie leków jako lek antywirusowy, który - jak się okazało - przy okazji pomaga w chorobie Parkinsona. Wystarczy wklepać w gugle i sobie poczytać. No ale to wysiłek, lepiej siedzieć i wchłaniać oczami i uszami propagandę z telewizorni. Chorych trzeba leczyć - od początku podawać leki hamujące namnażanie wirusa, a nie czekać aż trafią w ciężkim stanie pod respirator i będą mieli 10% szansy na przeżycie. Lepiej jednak zamknąć przychodnie i "leczyć" przez telefon a chorych zamknąć w domu zapisując im pyralginę. Kasa na konto wpływa, a nie trzeba się użerać z pacjentami. Byłem ostatnio w przychodni - pustki w korytarzach. Ludzie przestali chorować? Taki cud? Nie  - ludzie choruję, tylko nie są leczeni. Kto się sam wyleczy lub leczy się prywatnie - bo go stać - ma szczęście. Inni mają szansę zasilić statystyki "nadmiarowych "zgonów.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

25-01-2022 [17:53] - Kazimierz Kozio... | Link:

wielu, może wiekszość tych lekarzy to nie są herosi których postawiono pod ściana wobec dylematu: możliwosc pracy w zawodzie a twoje zdrowie pacjencie. równie dobrze można tu podstawić pod słowo lekarza: polityka, dziennikarza, policjanta, księdza. oni też wybiora politpoprawnie bedąc pod presją kija i marchewki. wielcy macherzy - tutti capi są w stanie uruchomić takie instrumenty że stateczny obywatel, który wie kiedy należy odwrócić głowe kiedy nie jemu dzieje się krzywda, chce tego czy nie, będzie wspierał interesy np. bigfarmy. ta żeby przetrwać jest ekonomicznie uzależniona od konsumentów swoich produktów. ale ludzkość żeby przetrwać wcale nie jest biologicznie uzależniona od produktów przemyslu farmaceutycznego tylko kto o tym wspomina w czasach dyktatu politruków

 

Obrazek użytkownika EsaurGappa

25-01-2022 [20:02] - EsaurGappa | Link:

Prawo upadło tak nisko że swym tłustym  skorumpowanym cielskiem udusiło sprawiedliwość.Lekarze z przeciętnym wynagrodzeniem na poziomie 25 tys zł,w  społeczeństwie ze statusem nietykalnych,drudzy po sędziach panowie życia i śmierci.
Nie ma kary,nie ma zbrodni.Medycyna to BIZNES  ŚMIERCI drodzy pacjenci.Ludzie chyba nie widzą że krwawa forsa która jest symbolem tej pandemi została wessna przez Jądro Ciemności.Ta zatruta mamona przyniesie ludziom morze łez i krwi.
 

Jednak wielkie nadzieje się spełniły,krew Chrystusa wciąż płynie niczym zdrój przedwieczny,nieśmiertelna krew wiary cierpienia i zwycięstwa.
2000 tysiące lat to wystarczająco długo by Boga ośmieszyć, wyeliminować i zająć jego miejsce.Na ziemskim tronie siedzi król tego świata,ma wszechpotęzny dwór,wielką armię i sześć miliardów niewolników.I jeden mu został przeciwnik ...jeden się ostał...nie ma go na ziemi ciałem lecz to za nim stoi niebiańska armia,ja ty oni i wszyscy którzy dziećmi bożymi pragną być.

Obrazek użytkownika angela

25-01-2022 [23:24] - angela | Link:

Pan dr  leczy amantadyną wbrew prawu.
Moze kazdy wynajdzie sobie jakiś nie przebadany do końca specyfik, i będzie aplikował chorym. Taka wolna partyzantka moze sie bardzo zle skończyć. 
Prawo jest prawem i kazdy powinien je respektować. 
Tymczasem pan dr wymyślił sobie inny sposob na zycie, będzie politykiem, o ile sie nie mylę, to rodzi się nowa  konfederosja.

https://www.polityka.pl/tygodn...

 

Obrazek użytkownika Jabe

26-01-2022 [07:40] - Jabe | Link:

Przy okazji zarazy nasi obecni gagatkowie nieźle sobie folgowali (respiratory). Nawet wyborów w terminie nie przeprowadzili. Ale co tam prawo, kiedy ludzi trzeba ratować.

Co innego jakiś lekarzyna, który próbuje stosować lek przebadany, ale na inną chorobę. Ooo, takiego zuchwalca trzeba skarcić.

Tfu!

Obrazek użytkownika Pani Anna

26-01-2022 [00:20] - Pani Anna | Link:

angela dyskusja z tobą przypomina rozmowę że świadkiem Jehowy o transfuzji krwi. Też "wbrew prawu", że o schabowym nie wspomnę. 
 

Obrazek użytkownika angela

26-01-2022 [23:00] - angela | Link:

Anna,
pisalam  tyle razy, ze nie dyskutuje z twoim bełkotem 

Obrazek użytkownika Art

26-01-2022 [01:04] - Art | Link:

"Prawo jest prawem" rzecze Angela.Oto ono:
http://amerbroker.pl/?go=conte...
Do tych dwóch orłów niebiałych,należy dołączyć trzeciego-Kościńskiego.I to jest Właściwy Rząd w Polsce.Bo przecież nie polski.Inni ministrowie są tylko kwiatkiem do tego kożucha.
Parę osób na tym blogowisku zajmuje się tylko i wyłącznie wyzwiskami innych.Jak to wpływa na poziom?I jak z nimi dyskutować,jeśli posługują się
tylko jednym "argumentem-wyzwiskiem?

Obrazek użytkownika Art

26-01-2022 [01:05] - Art | Link:

"Prawo jest prawem" rzecze Angela.Oto ono:
http://amerbroker.pl/?go=conte...
Do tych dwóch orłów niebiałych,należy dołączyć trzeciego-Kościńskiego.I to jest Właściwy Rząd w Polsce.Bo przecież nie polski.Inni ministrowie są tylko kwiatkiem do tego kożucha.
Parę osób na tym blogowisku zajmuje się tylko i wyłącznie wyzwiskami innych.Jak to wpływa na poziom?I jak z nimi dyskutować,jeśli posługują się
tylko jednym "argumentem-wyzwiskiem?

Obrazek użytkownika Adam66

26-01-2022 [01:21] - Adam66 | Link:

@ angela
"Prawo jest prawem i kazdy powinien je respektować. " - powiedział kapo zamykając drzwi komory gazowej...
 

Obrazek użytkownika Darek65

26-01-2022 [09:01] - Darek65 | Link:

@Adam66
Celne podsumowanie.

Jestem przekonany, że gdyby teraz Niedzielski wyszedł i powiedział, że szczepionki nie pomagają, to zostałby okrzyknięty foliarzem.

Obrazek użytkownika angela

26-01-2022 [22:57] - angela | Link:

Adam. Aleś polecial. Do czego się zniżysz i ci wszyscy tutaj, co tęsknią do powrotu  niechlujnych  rządów PO.

Obrazek użytkownika Francik

27-01-2022 [13:55] - Francik | Link:

Amantadyna to lek przeciwwirusowy a kowid to choroba wirusowa - gdzie tu więc złamanie prawa? Prawo i przysięgę Hipokratesa łamią ci, którzy nie stosują dostępnych leków, by leczyć pacjentów lub wręcz zakazują ich stosowania. Myśl angela - to nie boli. Choć wydaje się, że pozostaje poza twoim zasięgiem - potrafisz tylko łykać i powielać propagandę.